320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2008/2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Own, after an own, after an own.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas Kasper Vaata postitust
      Ma ei tea. Ma nõustuksin pigem Saarlasega. No kammoon, mina ei näe kohe kuidagi, et Juve suudaks Serie A võitjaks tulla, no kohe üldse ei näe seda.
      Kuidas nii?
      Juvel on päris korralik kooseis ja erinevalt Realist said nad hooajaeelses Emirates Cupil Arsenalist jagu.
      See võrdlus on suht mõtetu aga ikkagi.
      Arsenali vastu teisel poolajal, kui Arsenal rohkem põhi-mehi kasutas, suutis Juve päris kenasti kaitses tegutseda ja 0 lõpuni taga hoida.

      Praegu vaadates ka ManU - Juve mängu on ManU täitsa hädas ,et midagi ohtliku tekitada.
      Suurtest tundub minule küll Juve kaitse parim. Rünnak ka päris kobe.

      Pakun siis ,et Juve või Inter selle hooaja kinni paneb.

      Kommentaar


        #48
        Sergei sa oled "tark"....aga kui ise loed seda eeemalda jutumärgid, siis tundud endale targemana, tuleb vähemalt uni kui magama lähed. Hommikul ärkad siis tunned ennast kohe palju palju paremini.
        Forza Biancocelesti!!!

        Kommentaar


          #49
          Mis siis Sergei valesti ütles? On ju siililegi selge, et Viola jõuab 08/09 hooajal paremale positsioonile, kui Lazio.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            #50
            Toffy sinu sõna maksab siin sama palju, kui Läti lat Siberi kuusikus. Lazio on kindlasti vägagi võrdes seisu violaga.

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas Kasper Vaata postitust
              Mis ajast Serie A's üheksateist tiimi on?
              ilmselgelt ei oska ma 1-4 lugeda :P
              Algselt postitas Iceman
              Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                12. Palermo - Barzagli ja Amauri läinud, juurde sellel tasemel mehi aga tulnud pole. Saame jälle terve hooaeg Zamparini kommentaare teemal "kõik teevad meile haiget" kuulata
                Maarek, ma tahaks arvata, et su teadmised on ikkagi kõrgemal tasemel sellest. Esimese lause kohta räägin.

                Ja Samp ei tee midagi - nad ostsid Cassano, aga kaotasid eelmise hooaja suuruselt teise tähe Maggio ja korraliku asendust pole otsitud ja muidu ka eriti täiendusi pole hangitud. Samas mitmed teised esikümne kandidaadid on kõvasti tugevadanud.
                sigpic

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                  Jah, Milan Scudettot ei võida.
                  Juvet sisse ei sega kuna tegelt loodan, et nad ei võida
                  suckerbet. nõusoleku post eksisteerib endiselt.

                  muuseas on siin mainimata, et bologna läks lõpuks ikka itaalia investori(e)le.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    #54
                    No suht tehniliselt müüdi Bologna vist ühele kohalikule mehele ära, kes niigi juba 30% klubist omas vist.

                    Kui Milan endale keskkaitsja ostaks oleks nad nr. 1 kandidaat Interi väikese valitsemisaja lõpetamiseks imo. Juhul kui Abbiatti korralikult hakkama saab muidugi.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      #55
                      Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                      Maarek, ma tahaks arvata, et su teadmised on ikkagi kõrgemal tasemel sellest. Esimese lause kohta räägin.
                      Ei tahaks de Melot, Budani, Carozzierit väga võrreldavateks vahetusteks pidada. Nocerino ja Liverani poolkaitses väikeseks positiivseks muutuseks, aga Amauri saapad on minu isiliku hinnangu alusel Miccoli ja de Melo jaoks liiga suured. See on muidugi ainult minu arvamus ja väga teadmistesse ei puutu, sest pall on ümmargune ja ...
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        #56
                        Faktidele vastu seista - Barzagli oli eelmine hooaeg sitt... nagu ka enamik teisi suuri Palermo ootusi peale Amauri, kelle üle ka rohkem reiviti kui ta väärt oli.

                        Nocerino ja Liverani poolkaitsesse lisamine kaalub igal juhul nende müügi üles imo. Simplicio ka veel seal (kuigi täiesti tipptasemel mängumehega tegu, kes vabalt Juve suguse tiimi algkoosseisu mahuks) ja kui Jankovic ja Bresciano oma eelmiste koduklubide tasemel mängivad, siis on poolkaitse hirmuäratav. Amelia on Fontana'st ehk väike step up ja kui ei olegi, siis paneb vanameistri vähemalt pingutama ja paremini esinema. Carrozzieri ja Raggi olid eelmine hooaeg väga head ning Kjaer peaks olema üks Euroopa suurimaid kaitsetalente nagu ka Lanzafame võib järgmise hooaja üheks suurimaks üllatajaks saada ründes.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          #57
                          Võiks, peaks, oleks jne.
                          See teebki jalgpalli üsna suhteliseks, sest need kes peaksid, võiksid ja oleksid võivad kõik olla superstaarid ja ka kotid.
                          Seda, mida näitab tegelikkus, hakkame jub lähema kuu jooksul nägema
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            #58
                            Tanel, tuleb midagi korralikku ka või teed/lased üle tera?
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              #59
                              Ju sa homme (pärastlõunal/õhtu poole) annad oma hinnangu. Hetkel on 10 klubi 20'st tehtud, mingi max 3 tunni töö veel ees.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                #60
                                http://soccernet.ee/news.php?id=21221 - nagu ikka pole ma ise eriti rahul ning ülelugedes tundus, et jutt polnud eriti sorav, aga võib-olla olen ma liialt enesekriitiline.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X