320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Napoli

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust


    Ainult Cavani lööb ühe rinnalihasega sama tugevalt kui teised peaga!
    Siin ei oska ma tõesti enam midagi lisada. Suur aitäh sulle Cavani, sõnapidajad mehed on alati hinnas! See väike saareriik imes nüüd ikka päris hirmsalt. ManC skalp läks esimesena, esimeses kohtumises oli Napoli koif isegi üle 11ne, nii palju usku oli jalgpalli"tarkadel", täna oldi ettevaatlikumad, 2.35 , võeti Chelsea skalp! Kes järgmisena? Kindel on see et loos armu ei anna, Real ? Barca? Keda peab veel noomima, ennem kui Napolit ja Itaaliat tõsiselt võtma hakatakse? Millal saadakse aru et on ainult ÜKS riik euroopas kus mängitakse tipptasemel jalgpalli!!?!!?!!
    FORZAA NAPOLI!!!
    FORZZAAA ITALIA!!!!!
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      ahaha mida sa ajad loh? Jah, see hooaeg on suht suur feil Inglismaa klubide jaoks. Aga tuletame meelde eelmine aasta. Inter-schalke, milan-tott jnejne.. Itaalia jalgpall on lihtsalt sitt, mängitakse kontrate peal ja enamus ajast istutakse kaitses. Ma olen suht kindel, et finaalis ei ole ühtegi Itaalia klubit. Ja Chelsea-napolu paaris pole veel kõik läbi, nii et vara rõõmustate.

      Kommentaar


        Algselt postitas ROMELU LUKAKU Vaata postitust
        Itaalia jalgpall on lihtsalt sitt, mängitakse kontrate peal ja enamus ajast istutakse kaitses.
        Milani ja Napoli näol oli jah selgelt näha, kuidas meeskonnad kaitses istusid ja kontrate peale mängisid. Mis sest, et inglastel vedas, et esimene voor juba see sisselastud väravate arv kahekohaline number ei olnud.

        Kommentaar


          Vaatasin just Napoli statistikat. San Paolol pole Napoli juba pikka aega tugevamatele meeskondadele kaotanud. Ainult Roma vastu tuli kaotus vastu võtta. AGA võõrsil on nende tulemused ikka väga kehvad

          Kommentaar


            Algselt postitas ROMELU LUKAKU Vaata postitust
            Jah, see hooaeg on suht suur feil Inglismaa klubide jaoks. Aga tuletame meelde eelmine aasta. Inter-schalke, milan-tott jnejne.. Itaalia jalgpall on lihtsalt sitt, mängitakse kontrate peal ja enamus ajast istutakse kaitses. Ma olen suht kindel, et finaalis ei ole ühtegi Itaalia klubit. Ja Chelsea-napolu paaris pole veel kõik läbi, nii et vara rõõmustate.
            Härra Kukukuu, loe nüüd viimase 10 aasta Meistrite Liiga võitjad kokku ja vaata, mis tulemused tulevad. Tuleb tunnistada, et sinu lemmikliiga on viimase 10 aasta jooksul võitnud tühised 20% tiitlitest ja kui võtame 20 viimast aastat, siis pilt veel hullem. Sinu lemmiktiimist ei hakka üldse rääkimagi
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              Lukaku, võta see avatar ära, vaheta nimi, hakka astronaudiks ja ära jumala eest planeedile Maa enam naase... Miks sa teed nii.. Sa mõnitad meid Chelsea poolehoidjaid ju..

              Kommentaar


                Teeks Lavezzi-Torrese vahetuse, ei?
                Algselt postitas zip
                Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ROMELU LUKAKU Vaata postitust
                  Vaatasin just Napoli statistikat. San Paolol pole Napoli juba pikka aega tugevamatele meeskondadele kaotanud. Ainult Roma vastu tuli kaotus vastu võtta. AGA võõrsil on nende tulemused ikka väga kehvad
                  No ma vaatasin siis kah:

                  Napoli serie a võõrsil: 4 võitu, 5 viiki, 3 kaotust (Väravate suhe FOR:18, AGAINST: 11)
                  Chelsea epl võõrsil: 5 võitu, 5 viiki, 3 kaotust (Väravate suhe FOR:17, AGAINST: 12)

                  Kui ei usu, vaata tabeleid: http://www.football-italia.net/Serie...2/league-table
                  Find out which football teams are leading the pack or at the foot of the table in the Premier League on BBC Sport



                  Mänge peetud liigas kokku: Chelsea 25, Napoli 24

                  VÄGA TASAVÄGINE võõrsilvorm.

                  Ilma Terryta ja hetke Chelsea vormi arvestades julgen pakkuda, et Napoli 1 lööb ikka ära seal Londonis, küsimus ongi selles, et kui palju Chelsea vastu lööb. Meistrite liigas on Napoli vägagi korralikult võõrsil mänginud, ainult 1 tasavägine kaotus Bayernile 3-2, mis viiks kah Napoli siit edasi, teised mängud ei kaotatud võõrsil CL-s.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                    Ainult Cavani lööb ühe rinnalihasega sama tugevalt kui teised peaga!
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Napolile palju õnne hea võidu eest. See ei ole tegelt üldse vabandus,et Chelsea mängib sitemini kui enne abrat kohati.

                      Seega, ma veel päris Serie A vs EPL võrdluses bonerit välja ei ajaks. Täna olid kõik 4 väravad kaitse kirved, mitte ründajate geniaalsus.

                      Seega good luck stamford bridgel, tuleb awesome mäng


                      aja seda, ka et kes neid itaalia CL võite loevad, viimase võite tuimalt maha arvestada, sest itaalia mehi platsil pold vist ja mourinho oli arhitekt (ei see pole kibestumuse kommentaar, ma saan aru, et alati omad ei võida, aga lissalt, kõik osad statistikast veel antud alafoorumi üldist bonerit ka põhjustama ei peaks )


                      aa ja mõned mehed võiks chelsea logo küll maha võtta. üldise rahu mõttes

                      good game, kohtumiseni londonis

                      (jah, ma olen palju joonud)
                      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                      Kommentaar


                        Võimas Napoli! Sellise Napoliga ei tahaks küll nädalavahetusel kokku minna...
                        Kerge Londonis muidugi kordusmäng ei tule. See 1 löödud värav võib suurt rolli mängida. Kuid jääb lootma,et Napolil püssirohtu jätkub CL-is....mitte Serie A-s see nädalalõpp
                        Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                        I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                        Kommentaar


                          Matador skill - take the hand from the way of the b*ll at the very last second.


                          hea võit, aga liiga enesekindlaks ei tasu minna. tegu on siiski CL-i mõistes toore võistkonnaga ja esimese poolaja värav Stamford Bridge'il võib hinge kinni tõmmata. a kui Tottenham Milani kogemused ära pareeris, ehk Mazzarri tagasitulekuga peab ka Napoli vastu. sellise tagiga ei saa ju kaotada:
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Seria a maailma parim ? Ah. Barca jooksis aasta algul teist 5:0 üle. mis ta peaks siis tegema, kui cl-is kokku saab teiega Nautige Aga muidu hea, et inglise klubid ära kapsa said ja nendega vsjo

                            Kommentaar


                              No tegelikult on Prem parem, aga minu arvamus on see, et kogu see võrdlemine on põhjustatud sellest, kuidas igal pool söödetakse sisse seda, kuidas see on nii palju parem kui kõik teised liigad, kuidas seal mängitakse ilusat jalgpalli jne. Mingi vahe on üldise taseme koha pealt üle pikema perioodi kindlasti sees, aga nagu näha, siis on see minimaalne ja Itaalia suured klubid ei pea Premi klubidele alt ülesse vaatama.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Sa vahi, see va Napoli teeb ehk "Schalket" veel sel aastal euroopas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X