320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Napoli

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nojah, Chelsea mängud viimasel ajal üsna kaugel rahuldavast, seega vara veel hõisata.

    Napolil on olnud halbasid päevasid, mil mäng ei lähe, aga selliseid asju CL's endale lubada ei saa.
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      Algselt postitas Tanel Vaata postitust
      No tegelikult on Prem parem, aga minu arvamus on see, et kogu see võrdlemine on põhjustatud sellest, kuidas igal pool söödetakse sisse seda, kuidas see on nii palju parem kui kõik teised liigad, kuidas seal mängitakse ilusat jalgpalli jne. Mingi vahe on üldise taseme koha pealt üle pikema perioodi kindlasti sees, aga nagu näha, siis on see minimaalne ja Itaalia suured klubid ei pea Premi klubidele alt ülesse vaatama.
      Loomulikult ei pea Itaalia klubid Prem. klubide poole alt üles vaatama. Tegelikult on üldse selline võrdlus naljakas, nelja suurima liiga (Inglismaa, Itaalia, Saksamaa ja Hispaania) tase on tegelikult täiesti võrreldav omavahel. Eriti humoorikas on siin võite ja kaotusi kokku lugeda, need ei maksa antud kontekstis suurt midagi. Euro mängudes ja eriti sellises finaalfaasis, kus meeskonnad on taseme poolest ühtlasemad, loevad pisiasjad.

      Eile mängis Napoli selgelt Chelsea auti, aga rumal oleks rutata neid juba järgmisse ringi panema või counti moodi kisama, et Itaalia jalgpall on maailma parim. Stamford Bridgel on Chelsea vastu seina surutud, neil pole enam midagi kaotada ja seal alles näeme, kas Napolis on sisu või mitte.

      Üldiselt olen ma küll nõus väitega, et Premiership on ülehinnatud ja see reaalne tase pole seal sugugi kõrgem kui eespool nimetatud tippliigades.
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        Napolisse uskusin mina juba ammu ja rahagi sai veidi pandud Napoli võit - CSKA viik - seekord läks täppi (kole palju kaotsin Elevantide meeskonnaga, kelle peale panin juba alagruppide mängu ajal kena summa, krdi Drogba, eks..)

        Napoli on diehard counterattacking meeskond. Oskavad ehitada ka muidugi. Meeldib, et lõpus taheti veel kirstunaela visata sisse puhtalt emotsiooni pealt, mitte ei jäädud oma poolele 11 mehega kaitsma nagu paljudel klubidel kombeks on. Tulemus on tähtsaim, aga kui suudad veel "peksan-veel-teid-haamriga-pähe" mängu näidata, siis why not!?
        Kõvema meeskonna vastu ilmselgelt hakkab probleeme ka tulema, aga kõigepealt Chelsea võõrsil näitab, mida osatakse.

        Kohati jäädi isegi lollaka surve alla ma pean tunnistama. Samas Napoli edasi tundus väga loogiline. Ainuke panus, mida ma ei teinud oli Milan - Arsenal, ei tea, miks arvasin, et nemad suudavad mingi muffi välja võluda, aga ei siiski Seni on hästi läinud ennustustega.

        Imelik, et Lamps, Essien põhis ei olnud, ka Obi Mikel oleks tulnud kasuks. Aga vitsa saad küll ja korralikult. See värav oli ka õnnetu pakk, mitte väljamängitud tegelikult.
        edu siis Napolile.

        Mis siin Itaalia ja Premieri võrdlusesse käib, siis ise olen kõva premieri vaataja, aga seda omadel põhjustel - haip tekitab huvi ja mõned klubid väga meeldivad, Itaalia liigas vaatan ainult suuri ja ka harva, aga seda mõnusam ja "üllatavam".

        P.S. ründeduo on väga õlitatult töötav. Löödi oma võimalused ära ja ei hakatud mu**ima!

        Kommentaar


          Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
          Üldiselt olen ma küll nõus väitega, et Premiership on ülehinnatud ja see reaalne tase pole seal sugugi kõrgem kui eespool nimetatud tippliigades.
          Varsti kukub nende ülekaalukas 07/08 hooaeg tabelist ära ja pilt hakkab kohe muutuma.
          Itaalial muidugi võtab august ronimine veel kõvasti aega, sest iga hooaeg leidub paar poolpeeretajat, kes Euroopa väljakutel tilli näppimas käivad ja selle abil keskmist alla tirivad.
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            Algselt postitas Maarek Vaata postitust
            Varsti kukub nende ülekaalukas 07/08 hooaeg tabelist ära ja pilt hakkab kohe muutuma.
            Itaalial muidugi võtab august ronimine veel kõvasti aega, sest iga hooaeg leidub paar poolpeeretajat, kes Euroopa väljakutel tilli näppimas käivad ja selle abil keskmist alla tirivad.
            Poolpeeretajat, nu sa tead ju isegi väga hästi mis selle taga on?!

            Kõigil klubidel ei ole lihtsalt piiramatut eelarvet, kui oled majanduslikult ebastabiilne siis on ka tulemused sama ebastabiilsed, sest kõigil pole niipalju raha, et hoida pingi peal suuri nimesid, kes oleksid rahul istumise ja sama vastavussse kuuluva palganumbriga.Vigastused ja vahendite nappus on see, miks ei suudeta korralikult esineda mitmel rindel.

            ja paraku peab keegi kaotama, muidu ei oleks ka jalgpalli.Aga, et keegi nüüd lollii mängimas käiks ma päris sellist sõnakõlksu ei kasutaks, jh Euroopa liigas käiakse küll kohati nalja tegemas, kuid CL-is mitte.

            Roma ja Lazio on ju selged näited, et ilma huumorita kõrgel tasemel jalkat ei mängi.
            sigpic

            Kommentaar


              Huvitav, kui palju kupüüriklubid Cavani eest suvel nõus laduma oleksid?

              Kommentaar


                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                ehk Mazzarri tagasitulekuga peab ka Napoli vastu. sellise tagiga ei saa ju kaotada:
                Kindel või? Lugesin just nagu uefa lehelt eile et Mazzarri Chelsea vastu aidata ei saa ja mees peab mõlemad kohtumised vahele jätma.

                Paratamult tekkis küsimus, et kas UEFA karvane käsi nüüd surub siin nüüd ühe inglise klubi ikka sinna järgmisse vooru läbi. Eile muidugi see ei aidanud, saame näha kas Londonis aitab.

                Kommentaar


                  Ah lõpetage see vabamüürlaste, juutide ja pedede vandenõude nägemine igal pool.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas jamesblake Vaata postitust
                    Huvitav, kui palju kupüüriklubid Cavani eest suvel nõus laduma oleksid?
                    Napolil on piisavalt rulli, et Cavanit mitte müüa.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Panso Vaata postitust
                      Kindel või? Lugesin just nagu uefa lehelt eile et Mazzarri Chelsea vastu aidata ei saa ja mees peab mõlemad kohtumised vahele jätma.

                      Paratamult tekkis küsimus, et kas UEFA karvane käsi nüüd surub siin nüüd ühe inglise klubi ikka sinna järgmisse vooru läbi. Eile muidugi see ei aidanud, saame näha kas Londonis aitab.
                      Jah, sain ka mina asjast niimoodi aru, kui väikese postituse Abramovichi karvase käe kohta siia teemasse postitasin

                      Ega talle niisama seda karistust ei antud. Mina ei tea, mis täpselt Villareali mängu ajal juhtus, aga ju siis on põhjendatud.
                      Eilne näitas, et treeneri olek platsi ääres ei pruugi mängupildile negatiivset mõju avaldada, sest nagu elu on näidanud, siis bännitud treenerid ikka vajaliku info abilise kõrvadesse on suutnud organiseerida
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Panso Vaata postitust
                        Kindel või? Lugesin just nagu uefa lehelt eile et Mazzarri Chelsea vastu aidata ei saa ja mees peab mõlemad kohtumised vahele jätma.
                        sul on õigus, minu post oli mäda - Mazzarri on ka Stamford Bridge'i mängust väljas. järelikult peab keegi teine tagi selga tõmbama.

                        e: situatsioon siin:
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Mina arvan, et kordusmängus lööb Napoli Chelseale esimesel poolajal ühe või mitu kolli ära ja siis on mäng otsustatud ka, sest Chelsea pole ründemänguga esimeses mängus väga hiilanud ja arvan, et ka Stamford Bridge'l pole suurt muutust oodata. Villas-Boas'i viimased päevad.

                          Kommentaar


                            Võiks täna Interi vastu oma head hoogu jätkata, siis tõuseks Romast mööda ja võiks juba järgmise hooaja CL kohale täitsa reaalselt mõelda. Hamšik on kaartidega väljas, aga Pandev saab tema asemel hästi hakkama. Hea võimalus Interile näidata, et vale otsus oli teda meile laenata
                            Chelseaga tuleb kindlasti võõrsil väga raske mäng ja edasipääsust on veel vara rääkida. Näiteks Kui peaks algul mingi käkiga hakkama saama nagu eelmine mäng siis võib tulla paanika ...
                            Ise siiski arvan, et Napoli on nii suur klubi et suudab 2 väravalist edu hoida ja ründes vast keegi sellele õnnetule Chelsea kaitseliinile ühe ära lööb. Väga kahju et avamängus ühte veel ära ei löönud, oleks palju kindlam tunne. Võimalusi oli ju küll ...

                            Kommentaar


                              Arvan, et kindel võit napolile, aga loodan viiki.
                              FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
                              FORZA ANCHE SAMP E GENOA

                              Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

                              Kommentaar


                                Tähtis võit tuli ära!!! Algus väga paljulubav Interil ei lastud midagi teha. Seda näitavad ka nurgalöögid mis jäid vist lõpuks 11:0 Napolile kui ma ei eksi. Kuni punaseni oli kõik väga rahulik, siis tuli väike närv sisse, aga mäng jäi enam vähem samaks. Tegelikult polekski uskunud et Interi vastu nii lihtne mäng tuleb. Super töö igatahes nüüd tulevad Parma ja Calgariga mängud, kus kindlasti midagi lihtsat olema ei saa, aga kui jätkame samas vaimus on siiski võitu loota. Ja 14-dal sõidame siis Stamford Bridgeile , loodame parimat
                                Seria A-s viimased 5 mängu on puur puhas olnud , päris võimas näitaja. Kaitses väga hullu pole Aronicale on asendus võtta, peaasi et keegi eestpoolt enne Chelsea mängu viga ei saa

                                Kommentaar

                                Working...
                                X