320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Napoli

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tamzu Vaata postitust
    See Napoli pole nüüd küll see, mida ootasime. Esimene poolaeg suht null. Lõpu poole saadi juba söötma ja paar pealelööki ka. Cavanilt ja Lavezzilt. Cavani lõpetamine andis ikka kõvva soovida.
    Kahjux on näha,et Napolil pole kogemusi veel sellistele mängudele. Chelsea tundis end esimesel poolajal paremini.
    Ca veerand tundi oli mängitud ja pealelöögid 6(3) Napolil ja 2(1) Chelseal. Alates Chelsea väravast said kodused hoo üles, aga lõpupoole hakkas ka Napoli looma, seega 0 väike liialdus.

    Nüüd seis 2-0 ja Cavani, Lazzari ja Hamsik peavad jalad p*rse alt välja võtma, et siit midagi luua.
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      ma nii loodan,et makaronid koju,saab veel on aega selleks.
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Algselt postitas kaitz Vaata postitust
        ma nii loodan,et makaronid koju,saab veel on aega selleks.
        F U nazi saast!

        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
        sigpic

        Kommentaar


          Algselt postitas kaitz Vaata postitust
          ma nii loodan,et makaronid koju,saab veel on aega selleks.
          ma ei mõista, kuidas siin paaris üldse Chelsea poolt saab olla.

          Kommentaar


            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
            ma ei mõista, kuidas siin paaris üldse Chelsea poolt saab olla.
            Põhjus lihtne ei seedi Itaalia jalgpalli
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Algselt postitas kaitz Vaata postitust
              Põhjus lihtne ei seedi Itaalia jalgpalli
              Napoli ju see klubi, mis kõigile meeldib

              Kommentaar


                Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                Ca veerand tundi oli mängitud ja pealelöögid 6(3) Napolil ja 2(1) Chelseal. Alates Chelsea väravast said kodused hoo üles, aga lõpupoole hakkas ka Napoli looma, seega 0 väike liialdus.

                Nüüd seis 2-0 ja Cavani, Lazzari ja Hamsik peavad jalad p*rse alt välja võtma, et siit midagi luua.
                Kuidas mehel Fiorentinas läheb?
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Makronid kojuuuuuuuuuuuuuuuuuu,kuigi 15 min ees ja piisdab ühes kobinast teil
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                    ma nii loodan,et makaronid koju,saab veel on aega selleks.
                    Mis siis Itaalia jalgpallil viga on?

                    Kommentaar


                      Läks seekord siis nii. Ehk õnnestub sel hooajal kuidagi see 3. koht endale saada Serie As, et ka järgmisel hooajal saaks mängida CLis.


                      Ning selle Tim Cupi vms sellle nimi on, võiks ka kinni panna. Enne tuleb seal muidugi finaali saada..
                      Adiós amigos

                      Kommentaar


                        noh kus on need Napoli fännid siis? Seeria A on sitt, järgmises voorus ka Milan lõpetab oma teekonna CLis

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ROMELU LUKAKU Vaata postitust
                          noh kus on need Napoli fännid siis? Seeria A on sitt, järgmises voorus ka Milan lõpetab oma teekonna CLis
                          ja EPL on parim liiga Euroopas eksju?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ROMELU LUKAKU Vaata postitust
                            noh kus on need Napoli fännid siis? Seeria A on sitt, järgmises voorus ka Milan lõpetab oma teekonna CLis
                            Naera aga. Tahaks näha mida te siis teete kui välja kukute. Ükskõik kui kaugele te ei läheks, seda te nkn ei võida.
                            Adiós amigos

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ROMELU LUKAKU Vaata postitust
                              noh kus on need Napoli fännid siis? Seeria A on sitt, järgmises voorus ka Milan lõpetab oma teekonna CLis
                              Ma pakun et te ei sa edasi järgmises voorus ja kuna chelsea on üks igavaim klubi maailmas, siis väga ei tahaks igavat finaal matši.
                              FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
                              FORZA ANCHE SAMP E GENOA

                              Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

                              Kommentaar


                                Algselt postitas karl91 Vaata postitust
                                Ma pakun et te ei sa edasi järgmises voorus ja kuna chelsea on üks igavaim klubi maailmas, siis väga ei tahaks igavat finaal matši.
                                Sellise mänguga, nagu täna näidati me võime võita kõiki. Ainult Barca vbla natuke raskeks saab olema. Real on hetkel sitt ja Milan sammuti. Bayern on ka suht ohtlik vastane.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X