320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Napoli

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      Higuain Juvesse, Icardi asemele. Ma avatari ei muuda kui see diil niimoodi lõpeb.
      slimm.ee

      Kommentaar


        Aga Milik?

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          Aga Milik?
          Jäi kuskilt kõrvu, et Ajax suvel Milikut maha ei müü. A kui Napoli lendab mingi 30 milliga laivi, siis vast mõtlevad ümber.

          Kommentaar




            Fino alla fine FORZA JUVE

            Kommentaar




              god forgives, Maradona doesn't
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas Montag Vaata postitust
                  Jäi kuskilt kõrvu, et Ajax suvel Milikut maha ei müü. A kui Napoli lendab mingi 30 milliga laivi, siis vast mõtlevad ümber.
                  Nojah, 35 milli ja done deal.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Montag Vaata postitust
                    Nojah, 35 milli ja done deal.
                    Sisetunne ütleb, et tuleb ränk flop.

                    Kommentaar


                      Natuke kahtlane ost minu meelest kah. Ennegi neid Hollandis säranuid mängijaid näinud kes mujal midagi erilist ei tee. 22 aastase kohta päris kena summa. 2 aastat tagasi Bundesligas Augsburgi ja Leverkuseni eest ei teinud midagi. Tõsi siis ehk oli noor varumees. Aga noh, kui oled saanud 90 milli siis küll seda jõuab ju kuidagi laiaks lüüa ikka. S-tt mängija ju Milik otseselt kah pole.

                      Kommentaar


                        Vaatasin eile õhtust mängu Milani vastu, mis võideti 4-2. Vara veel muidugi öelda, aga hetkel küll ei tundu, et Higuainist väga palju puudust tuntakse. Pigem on praegu kaitses probleeme mitte rünnakul, kuna kahe esimese mänguga on Reina selja taha lükatud neli palli.

                        Higuaini otsene asendus Milik skooris eile kahel korral oma esimesel stardil algkoosseisus (Callejon lõi ülejäänud kaks). Esimene tuli Mertensi posti põrganud kauglöögi järel, mis poolakale nii sobivalt ette kukkus, et ta selle sisuliselt tühja võrku sai lükata. Teise puhul suunas poolakas aga nurgalöögist antud palli oskuslikult peaga Donnarummale püüdmatult tahanurka. Olen isegi pisut skeptiline olnud Miliku suhtes, kuna sai teda Augsburgi ajak ikka aegajalt nähtud, aga tollal ta küll mulle sellist muljet ei jätnud, et mehest tuleks 20+ väravat per hooajal ründaja, aga tundub, et Hollandi perioodil on mees ikka sammu kui mitte kaks oma tasemes edasi teinud. Aga hooaja alguse staar on olnud vast belglane Dries Mertens, kes Pescara vastu päästis kahe hilise väravaga viigipunkti ja eile oli ka väga aktiivne ja mitmel korral väga lähedal oma väravatearvu kasvatamisele (raamid + Donnarumma tegi paar väga head tõrjet tema löökide puhul).

                        Kommentaar


                          Vaidleks vastu. Milan oli kuni Napoli esimese juhusliku väravani parem, Abate suutis Dzeko kombel üle lüüa. Peale seda tuli Milanil miskine kramp sisse ja poolaja lõpuni oldi päris hädas tõesti. Teine poolaeg oli selgelt Milani oma. Kaitse oli napolil jällegi paigast ära, aga kahjuks ei suudetud juhtima minna ja jällegi suutis Napoli suht juhusliku värava abil juhtima minna.

                          Kohtunik Valeri oli ka alla igasugust arvestust. Mertensi daivide läbi kaks kollast Milani mängijatele ja Kuckale punane. Niangi omale muidugi vastu vaielda ei saa, aga Napoli sulaselgelt kätt(Albiol?), mis kossuski vist oleks pallikandmine, kohtunik ära ei vilistanud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas keenjus250
                            Vaidleks vastu.
                            Millele täpselt?

                            Täitsa nõus, et mäng kulges lainetena (Milan alustas mõlemat poolaega paremini, aga poolaegade edenedes võttis Napoli ohjad üle) ja oli üsna võrdne, kuigi enamus mängust oli vähemalt minul tunne, et Napoli on grammi võrra kvaliteetsem sats.

                            Vaieldavate olukordade puhul jäägu Sulle Sinu arvamus. Kucka teise kollase olukorda, tõele au andes, ma ei näinud.

                            PS. Ei poolda ühtegi klubi Itaalias. Napoli stiil on viimase aasta jooksul lihtsalt sümpaatseim olnud ja seetõttu olen ka neid sattunud tihedamini vaatama.

                            Kommentaar


                              Milani vennad tahavad millegigi üle rõõmu tunda.

                              Kommentaar


                                Kuna Poola kunn ehk isand-Milik skooris kaks, siis avatar jääb püsima ja võib hetkel rahul olla. Mina lootsin Milikult liigas 10 väravat esimese hooajaga, siis on esimene aasta okeilt läinud. Hetkel on mees päris terane. Loodame, et nii jätkab ja katki ei lähe.
                                slimm.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X