320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Itaalia karikas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Vastus teemale \'Itaalia karikas\'

    Aitäh, ma olin kindel, et mängud homme.

    Kommentaar


      #32
      Vastus teemale \'Itaalia karikas\'

      Algselt postitas Devil


      Aitäh, ma olin kindel, et mängud homme.
      Ainult Milani mäng on täna iseenesest.
      sigpic

      Kommentaar


        #33
        Vastus teemale \'Itaalia karikas\'

        njaa hea, et viasat näitab. peab ennast ka teleri ette sättima, sest mängu peaks tulema paljud noored ja muidumehed.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          #34
          Vastus teemale \'Itaalia karikas\'

          Plaanisin ka ise täna Viasati pealt mängu vaadata. Poleks vist väga imelik arvata, et Milan siit võidu ka võtab.

          Kommentaar


            #35
            Vastus teemale \'Itaalia karikas\'

            Atalanta siis alustas samamooodi nagu eelmine aasta kaheksandikfinaale - võiduga vanglapoiste vastu. Udinese vastu võideti 1:0 tänu Antonino D\'Agostino. Õnnitlused Dannarile, kellel selle mänguga nüüd natuke raha kaotsi läks.
            sigpic

            Kommentaar


              #36
              Vastus teemale \'Itaalia karikas\'

              Algselt postitas Tanel


              Algselt postitas Devil


              Aitäh, ma olin kindel, et mängud homme.
              Ainult Milani mäng on täna iseenesest.
              Nägin jah seda, aga ega mind teised mängud ei kottinud.

              Kommentaar


                #37
                Vastus teemale \'Itaalia karikas\'

                täna siis fiore kohtumas juvega. capello arvas, et ka miki-hiirte karikas on vaja ära võita. prandelli kinnitas, et toni jääb sellest mängust välja...vähemasti algrivistuses teda ei näe. praegu mõtlen, et juve kukkumine oleks suurim mõnu mida sellel karikal mulle pakkuda.

                teises mängus kohtuvad esiründajateta palermo ja bari.



                edit: palermo siis võitis 5-4...ei olnud penaltid. müstika. oleks võinud kuidagi streamida aga just sain sin city kätte ja see vajas vaatamist.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  #38
                  Vastus teemale \'Itaalia karikas\'

                  Algselt postitas Jasper
                  täna siis fiore kohtumas juvega. capello arvas, et ka miki-hiirte karikas on vaja ära võita. prandelli kinnitas, et toni jääb sellest mängust välja...vähemasti algrivistuses teda ei näe.
                  Prandelli erilist vajadust Juvele kott pähe tõmma ei näinud kuna lisaks Tonile istusid pingil ka ülejäänud põhitegijad - Pasqual, Brocchi, Donadel ja Fiore. Põhikoosseisus võtsid koha sisse tulevikustaarid Montolivo ning debüütmängu teinud reservikutt Davide Brivio. Krt, oleks võinud ka Frey pingile jätta
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar

                  Working...
                  X