320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mainimist väärt mängumehed Serie A ajaloos

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Nojah....Inter ja parimad mahlad temast tõesti kätte....Lazios oli ta kõvasti edukam, kui AdriMac riommas, aga kokkuvõttes teenis ainult palka ja mitte mun**nigi Lazio eest ei andnud. Ainuke positiivne tegu tema poolt oli lepingu lõpetamine ennetähtaegselt.
    Daje!!!
    1.totti koondisesse.
    2.Money talks bullshit(totti) walks.
    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

    Kommentaar


      #32
      raskel ajal päästab vaid huumor

      Algselt postitas DonippoRuiShevdini
      OHHHHHHHHHH......

      Rocky Jonur is the incredibly weak Roque Junior.

      Actually, I think I will call him Rocky Jonur for now on. That name is about as stupid as he actually is, which makes for a perfect combo.

      Hopefully someone will be purchasing Rocky Jonur from us this offseason. I think a bag of beer nuts should be ample compensation to us in order to reserve his services for the future.

      Forza Rocky Jonur
      Algselt postitas DonippoKakaGourdini
      This kid had best not be the second coming of Chamot. I recall securing Chamot's transfer. The media ensured Milan had captured the next Roberto Ayala. Instead, we got the first Jose Chamot. Together with "Rocky Jonur" they could have easily installed all of the highlights for a Serie A bloopers video from 00-03.




      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        #33
        kui Balotelli reality showd ei saa, siis ma vaataks ka selle mehe oma:
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          #34
          See Roque Juniori video on kuld. Esiteks ma ei saa aru, kuidas mu mälusoppides on Roque talletunud kui "mitte-maailma-kõige-halvem-keskkaitsja". Õudne. Ma süüdistan selles noorust, MMi ja tunnen end nagu Marko "Baroš tegi ühe hea EMi, eks ta on maailma parim ründaja ka 4 ja 6 aastat hiljem, pohhuj, et vahepeal on löönud erinevate klubide eest kokku 10 väravat" Kaljuveer. Teiseks tahaks tagasi aega, kui Moratti enne mängu on näoga, et ta tahaks oksendada (ehk sellel hooaja tuleb?) ja kolmandaks tahaks tagasi Dorfi mässivsoengut (tra, miks afromehed kiilanevad?).

          Melo on muidugi "Fuck, selle mehe tähistamised on nii mässivid, et ta võiks skoorida vähemalt 20 kolli per hooaeg" tabeli tipus. Võimsalt ja üksinda.

          Kommentaar


            #35
            Teemasse ka.

            Napoli ainus supertäht, Goran Pandev. Ei viitsi praegu pikemat lugu trükkida, aga mehest võiks raamatu kirjutada. Siiski Makedoonia läbi aegade parim mängumees.

            Kommentaar


              #36
              Mäletan 2003 Meistrite liiga finaali, kus Roque Junior millegi pärast sisse vahetati ning lõpuks suutis ennast ära vigastada. Lisaajal hoiti teda platsil vaid augutäitena, et äkki longates jõuab ehk mõni pall temani. Sama mäng vist Nesta oksendas ka platsi kõrval.
              Inter - ausaim klubi Itaalias.

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas Lamb Of God Vaata postitust
                Mäletan 2003 Meistrite liiga finaali, kus Roque Junior millegi pärast sisse vahetati ning lõpuks suutis ennast ära vigastada. Lisaajal hoiti teda platsil vaid augutäitena, et äkki longates jõuab ehk mõni pall temani. Sama mäng vist Nesta oksendas ka platsi kõrval.
                See oli minu mälu järgi hoopis Ambrosini, kes seal viga sai ja hädalahendusena kuhugi äärele rünnati, kus ta siis vegeteeris.

                Kommentaar


                  #38
                  Minu mälu neegrit valgega sassi ei aja.
                  Inter - ausaim klubi Itaalias.

                  Kommentaar


                    #39
                    Rocky Jonur oli vigane. Sellest vist üldse ta nimi esile kerkiski. Sheva kinnitus - http://www.youtube.com/watch?v=Rtahb5aat60 + http://www.youtube.com/watch?v=Q1QdM2BTL9g

                    meenutus sellest õhtust - http://www.theacmilanblog.com/28-05-2003
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      Melo on muidugi "Fuck, selle mehe tähistamised on nii mässivid, et ta võiks skoorida vähemalt 20 kolli per hooaeg" tabeli tipus. Võimsalt ja üksinda.
                      3 mängu, 3 kolli. väravaid pole tähistamiseks vaja:
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        #41
                        See tal ju tüüpteema:

                        Kommentaar


                          #42
                          Vastastel on David Seaman väravas?
                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                          kui Balotelli reality showd ei saa, siis ma vaataks ka selle mehe oma:
                          b-day

                          Kommentaar


                            #43
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              #44
                              firmamuuv

                              +

                              +
                              tiimikaaslane Riera kohtus Meloga

                              (põhjus, miks Gala väidetavalt väljaostu osas veidi blokib)

                              Kommentaar


                                #45
                                mainimisväärsed lahkujad

                                (tegelt oleks cool, kui mingi Serie A psühhomanik kasvõi osad vanurid ühte tiimi koondaks ja nad koos paugutaksid. a la Pippo-DP ründeduo veel viimast aastat koos või midagi sellist)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X