320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2011/2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Ühe päevaga liigas viis 0:0 viiki? Isegi Itaalia kohta vist midagi üsna omapärast.
    Viimati juhtus vist analoogne viigisadamasse tüürimine 1989. aastal.

    Kommentaar


      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
      Ühe päevaga liigas viis 0:0 viiki? Isegi Itaalia kohta vist midagi üsna omapärast.
      Ma just mõtlesin, et mis inglise fänn siia trollima tuleb. Aga, et see oled sina, mcn... poleks uskunud.

      Kommentaar


        Algselt postitas eika Vaata postitust
        Ma just mõtlesin, et mis inglise fänn siia trollima tuleb. Aga, et see oled sina, mcn... poleks uskunud.
        Et teil on siin mingi eksklusiivne klubi, kuhu fakin' inglise fännidel asja pole? OK.
        Trollida ma muidu ei taha, lihtsalt jäi huvitav statistiline fakt silma.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Kus ma ütlesin, et eksklusiivne klubi ja kus ma rääkisin fakin` inglise fännidest? Ärme nüüd mulle siin sõnu suhu pane, eksole.

          eika
          Liverpooli kapifänn aastast 1999

          Kommentaar


            Mcn, kas sulle selline asi ka silma on jäänud, et suurepärases premm liigas käib 10x hullem teesklemine kui Itaalias?

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              Mcn, kas sulle selline asi ka silma on jäänud, et suurepärases premm liigas käib 10x hullem teesklemine kui Itaalias?
              Ja kuidas see puutub fakti, et ühel päeval tehakse viis null-null viiki? Teil on siin närvid ikka päris läbi kui ühe süütu postituse peale niimoodi süttite.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Noh, kui inimese juures on staatus Möirgav mölder, siis ma koheselt eeldan, et kõik ta postitused on möirgava tooniga.

                Kommentaar


                  Aitäh diangoosi eest. Minu hinnangul jäid sina siin konksu otsa ega saa minema. Aga ma pole pädev hindma ka.

                  Kommentaar


                    Jälle oli 0-0 viik. Halb
                    Aga see selleks.
                    Tulemas on kickass nädal.
                    Nädala keskel:
                    Juve v Fiorentina; Genoa-Roma; Atalanta (teoorias tabeli teine) vs Inter; Napoli-Udinese; Laio-Catania
                    Ning nv:
                    Catania-Napoli; Roma-Milan; Inter-Juve; Cagliari-Lazio.

                    On mida vaadata ja oodata.

                    Kommentaar


                      Imelik, et sa Orbitaaljaamaderbyt Milan vs Parma ei maini.

                      Kommentaar


                        Ma võtsin laiema plaani, mitte personaalse lähenemise.

                        Kommentaar


                          Noojah, ma samas ei ütleks, et Lazio vs võõrsil võiduta Catania ägedam mäng oleks.

                          Kommentaar


                            Ma ei ütleks et eriti ükski Nazio mäng põnev oleks. Ja tore teada et Bilani fännid on kuupäeva paika pannud ja juba ootavad seda grandioosset päeva milall nad peavad tõdema et Zlaatan on suvaline kung fuu ahv ,Ping Pong Prints aint got shit on Lamela ja et isegi Enriike on võrreldes Allegriga taktikaline geenius!
                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Irw kuubis cocky.
                              Miks sa ei hakanud zlatanit ossivalloga võrdlema??? Imelik, et see karvane dildo oli sul paar vooru tagasi tõeline zlatani võrdlus? Ja nüüd panid Lamela asemele....strange...kas sellepärast, et ossikas kõmmutab palle mööda ja situb sittereid iga mäng lugematu arv kordi. Ja Iglesias ei saa ju kuidagi parem taktik olla, kui riomma hoiab 1-0 eduseisu juba 40 minutil.
                              Tulles Lazio mängude juurde siis minuarust on sellised mängud nagu milan-Lazio, FS2000-Lazio, Lazio-rioma parimate killast olnud.
                              Igatahes on Serie-A väga hea hoos sisse saanud ja loodetavasti tehakse kolmapäeval korrektuure tabeliseisus, kus teise koha hoidja läheb koha võrra kõrgemale ja nii kuni lõpuni välja.
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                                Irw kuubis cocky.
                                Miks sa ei hakanud zlatanit ossivalloga võrdlema??? Imelik, et see karvane dildo oli sul paar vooru tagasi tõeline zlatani võrdlus? Ja nüüd panid Lamela asemele....strange...kas sellepärast, et ossikas kõmmutab palle mööda ja situb sittereid iga mäng lugematu arv kordi.
                                Zlatan aint got shit on Osvaldo! Osvaldot ja Zlatanit peale viimase "mehe" esitlusi võrdlema hakata oleks naeruväärne! Osvaldo on tõeline pallur ja tipuründajate tippklass, mitte keskeakriisis gloory hunterist zlaatan, kes juba muretseb et peaks karjääri maha panema ja enam pole motivatsiooni - mis on mudiugi maailma kõige debiilsem vabandus oma sitale vormile ja alla igasugust arvestust mänguvormile!
                                Lamela on kordi suurem jalgpallur kui mingi ping pong huijong veniv l*ts bong! Siin pole ka vaja eriti pikemalt peatuda, üks mees tuli platsile, ja kohe võitis, teine on lihtsalt mingi neeger. lihtne
                                Ja Nazio , gott mit uns , Serie A esikohal on sama hea huumor kui see, et : "Kuidas kutsud jalgrattaga sõitvat neegripoissi??? VARAAAS!!!!" , et selelmõttes ära tee huumorit. Keep it real mutha phukka!


                                GRANDE TOTTI
                                GRANDE DANIELE
                                GRANDE LAMELA
                                GRANDE OSVALDO
                                FORZAAA ROMAAAA!!!
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X