320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2011/2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oiii issand
    Daje!!!
    1.totti koondisesse.
    2.Money talks bullshit(totti) walks.
    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

    Kommentaar


      8 vooru seljataga ja Lazio 2. kohal punkt maas. See pole enam mingi juhus.
      Interi positsioon jääb kuni jaanuarini vägagi madalaks...kui joppab mõne uue ostuga ennast kergitama hakata. Kuigi jah raha ju pole.
      barcelona II püsib kerge eduga relegatsiooni peal kuni lõpuni.
      Daje!!!
      1.totti koondisesse.
      2.Money talks bullshit(totti) walks.
      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

      Kommentaar


        Algselt postitas Uuu Vaata postitust
        Oiii issand
        Irvitad omaenda peegelpostitusele?
        Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

        Kommentaar


          Ei ma irvitan selle üle, et kui su eesnimi oleks Anna siis perekonnanimi võiks olla Minna.
          Daje!!!
          1.totti koondisesse.
          2.Money talks bullshit(totti) walks.
          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

          Kommentaar


            Juba 3 liigavooru pole ühtegi peatreenerit vallandatud. Mis toimub?

            Kommentaar


              Algselt postitas eika Vaata postitust
              Juba 3 liigavooru pole ühtegi peatreenerit vallandatud. Mis toimub?
              Zampariini maa(n)gia on viimane võimalus. Mis seis Sinišal üldse on?
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                Ei ma irvitan selle üle, et kui su eesnimi oleks Anna siis perekonnanimi võiks olla Minna.
                Mis sul see vanus oligi nüüd? 24? 26?
                Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

                Kommentaar


                  Pole lugenud....üle 40. oli minuarust. Ok ma vetsu.
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                    Ok ma vetsu.
                    Vaata et jälle kinni ei jää

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                      Zampariini maa(n)gia on viimane võimalus. Mis seis Sinišal üldse on?
                      Kandidaat number 1 on siiski Giampaolo. 8 mängu, 0 võitu ja varasemad kaks tööotsa lõppesid ca sama kiiresti.

                      Veel võiksid kandidaadid olla: Colomba (võõrsil saadud 3 häbistavat kaotust, sh eilne + tabelis ollaks üsna taga), Šiniša (noh, meeskonnal tegelikult on klassi rohkem kui tabelikoht praegu- samas vahed on olematud), Mangio (ZAMPA!!!!) ja mine sa tea, mida Lecce/Novara omanikud arvavad.

                      Samas vahepeal uute klubide etteotsa tõusnud peatreenerite osas tundub, et Ficcadenti on võimalus tõusta nö järgmiseks kuumaks treeneriks (suurepärane hooaeg Cesenaga eelmisel hooajal ja hea algus Cagliaris), samas tempos edasi pannes Allegri 2.0 (nüüd muidugi ma sõnasin ära). ZAMPA!!! ohvriks langenud Pioli võttis Bologna päris edukalt üle (5 mänguga 1 punkti võtnud meeskond on Pioliga saanud 3 mänguga 6). Mõlemad siis napilt neljakümnepeale mehed, kellele suvel tehti liiga.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                        Mis seis Sinišal üldse on?
                        Nädalavahetuse mäng Genoaga mingitel väidetel üsna otsustav, aga teades neid tegelasi juhtkonnas ma selles kahjuks veel väga kindel pole.
                        Genoa miinuseks muidugi see, et võõrsil nad näiteks Parma või Chievo vastu on end täis teinud, aga möödunud nädalavahetuse viik Juvega näitas, et kui hästi tahavad, siis võivad järgmises voorus Toscana meeste tuju ära rikkuda küll.
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          Minuteada isegi võitis Genoa kedagi täitsa hiljuti(eile). Ma ei mäleta selle klubi nime kahjuks. Tean vaid, et seal pidi mingi ulme kiire vend(8minuti vend) mängima.
                          Ja mis puutub Sinisasse. Siis andke andeks. Kui see vend on praegu kaotustes süüdi siis mina olen interi või rioma omanik. Vaadake millised juustud teil kaitses on. Ja see pole ainuke nõrk punkt teie meeskonnas. Kui on 5-6 tippvenda ja ülejäänud lillad siis millest me räägime. Pm tõesti...FS2000 on samasugune saast nagu printer hetkel...lihtsalt printeril on enamus meestel tuntud nimed, kuid nende tänapäevane tase on hullem kui Eesti 3. liigas.
                          Ma tõesti loodan, et rube ja rioma jätkavad samas keskmises taktis edasi, kuid Conte ja Iglesiase koht pole kindlasti kõva betoonpõrandaga kindlustatud...ja kui paljude meelest on siis koos selle betoonikamakaga hakkab üks neist kindlasti kuskil Itaalia vete põhjas vedelema.
                          Ranieri koht ohus enam pole. Lootusetu juhtum(by looking the team)
                          Daje!!!
                          1.totti koondisesse.
                          2.Money talks bullshit(totti) walks.
                          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                          Kommentaar


                            No Mihajlovici kaitseks. Esiteks on Fiorentinal väga raske hooaja algus olnud. Teiseks hakkas Fiorentina alla käima juba enne Miha tulekut kahjuks. Ja ega ülevalpool pole selle allakäigu peatamiseks midagi tehtud. Üsna sarnane Interile, kus treener on hea võimalus süü kellegi teise kaela ajamiseks. Jah, võib-olla siin-seal annaks timmida, aga ei ole see koosseis enam see. Kogu see kaitseliin on viimase kahe aastaga taandarengu läbi teinud. Keskväli on ka nagu sitanikerdis kohati - Montolivo (kes tundub paras pirts-pirts ehk siis ei paista endast 100% andvat) ja Behrami on küll head mängijad, aga sinna kõrvale oleks vaja ühte tõelist energilist vastaste mängulõhkujat ja -lugejat mitte mingit Gianni Munarit. Ja noh, Gilat pole ka veel kasutada saanud. Pealegi on ründemeestest Cerci veel oma talendi äsja hiljuti leidnud ning ma arvan, et ta vajab aega, et seda suurte tiimide vastu kasutama õppida - seni on ta üsna 0-kasuteguriga mänginud rasketes mängudes.

                            Mihat võib küll nii palju süüdistada, et ta näiteks Camporeset pole sisse toonud sinna kaitsesse, aga ma arvan, et ükskõik, millise teise treeneri Fiorentina tooks, oleks olukord sama. Liiga paljudel treeneritel ei ole mune.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Interi ja Juve mängus on essa poolaeg päris nauditav olnud. Pirlo söödud on üliägedad ja Zarate oskab hästi isetseda.

                              Kommentaar


                                Lükkasin Parma, Udinese ja Fiore võidu peale raha, ja peale poolaja vilet nad ka juhivad, tavaliselt Itaalia liiga eriti ennustatav pole, aga loodab, et täna läheb vähe paremini.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X