320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Finaal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Pigem läheb ikka nii, et autsaider Leverkusenil, kes põrmustas kõik inglise klubid & sammus võidult võidule, on toss väljas ja Real käib neist üle nagu 2a tagasi Valenciast. Tore oleks muigugi eksida, äkki tuleb ikkagi põnev finaal..
    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
    (Seinfeld, The Pitch)

    Kommentaar


      #17
      Leverkusen meenutab mulle eelmise aasta Alavesi. Keegi neilt midagi ei oodanud, aga sellegipoolest võeti üks skalp teise järel ja sammuti finaali, kus paraku favoriidile alla vannuti.
      Mulle tundub, et sel aastal läheb samuti ja Real võtab favoriidina lõpuks oma.
      Kuigi, tõele au andes, rõõmustaks mind rohkem vastupidine tulemus.
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        #18
        mina pean seda finaali küll emotsionaalselt külmalt vaatama, mitte et ma mõlemat klubi vihkaks vaid just vastupidi olen nagu mingil määral mõlema poolt ja kahju oleks mõlema kaotuse üle igatahes loodan et tuleb põnev finaal kuigi leverkusenil raskeks läheb......

        Kommentaar


          #19
          Ja ongi finaalipäev... Mina loodan-ootan eelkõige ilusat mängu ja kauneid väravaid mõlemalt poolt. Ei oska eriti kummagi poolt olla - ehkki pean tunnistama, et kui McManaman platsile peaks saama, siis on raske Realile kaotust soovida. Lihtsalt veres see brittide toetamine igal pool ja alati.
          Kunagi mängiti Glasgow's meeletu meistrite karika finaal: Real Madrid - Eintracht Frankfurt 7:3. Kes mängu ise nägid, meenutavad ikka veel seda päeva kui ühte ilusamat vutiajaloos. Ehk ajalugu kordub ja näeme tänagi midagi unustamatut?
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            #20
            Mina jällegi olen üsna kindel, et tuleb suht kinnine mäng ja asi läheb taas lisaajale, nagu viimasel ajal kombeks...Normaalaeg 1 - 1. Lisaaega pole mõtet vist ennustadagi...
            Musta kassi pimedas toas on raske näha. Eriti kui teda seal pole. Aga mõned siiski näevad ...

            Kommentaar


              #21
              Originally posted by mcnamara
              Kunagi mängiti Glasgow's meeletu meistrite karika finaal: Real Madrid - Eintracht Frankfurt 7:3. Kes mängu ise nägid, meenutavad ikka veel seda päeva kui ühte ilusamat vutiajaloos. Ehk ajalugu kordub ja näeme tänagi midagi unustamatut?
              Oooojaaa Mul sellest mängust mingi soome tv pealt lindistatud kokkuvõtte. Sai seda kunagi niipalju vaadatud et lint lõpuks otsad andis. Väravaid sadas nagu rahet

              Aga tänasest mängust - Leverkusenil pole võimalustki

              Vänn

              Kommentaar


                #22
                niisiis... täna see päev... mäng võiks tulla igati põnev, siis oleks see ka finaali nime väärt! vähemalt kolme
                väravat ootan ning ytleme, et real paneb 2:1 ära!
                The other line moves faster.

                Kommentaar


                  #23
                  Poolajax 2-1 Realil tänu Rauli ja Zidane väravatele
                  et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                  Kommentaar


                    #24
                    Hea mäng.BAyer on suurepärane sats - respect!Mõlema poole kaitsetegevus on muidugi natuke puudulik võrreldes parimate kaitsetega, aga see selleks.Keskvälja esitused on mõlemal kindlad.

                    Kommentaar


                      #25
                      nonii!! esimene poolaeg 2:1 realile!! kõigepealt raul ja siis zidane oma superväravaga - vasakuga ylepuusa ristnurka!!
                      The other line moves faster.

                      Kommentaar


                        #26


                        Igav, et Real võitis.

                        Paraku ei oska ka ühtegi põhjust tuua, miks nad ei pidanuks võitma. Leverkusen pakkus siiski hea mängu. Tõsiselt kahju neist Berbatovi võimalustest.

                        Kommentaar


                          #27
                          Sa...

                          vana krt küll


                          Zidane....valus vend.





                          krt=korter

                          Kommentaar


                            #28
                            ei ole midagi öelda .... väga põnev mäng ja need kolm viimast lööki ja tõrjet olid ka väga head, kuigi tõesti hakkab leverkusenist kahju ja ma kaldun arvama et ManU kodu staadionile nad järgmine aasta ei jõua aga eks tulevik näitab ja super hooaeg missest et midagi ei võitnud

                            Kommentaar


                              #29
                              no nii my man McManaman tuli ei kellegi vastu , kui Figo enda asemel teisel poolajal mängu, minu arust Figo oli totaalselt rauk, ei tea kas kuti shortsidel on taskud mis paksult münte täis, et kutt ennast totaalselt liigutada ei oska, kaunistama jäid veel venna esinemist paar tsenderdust, mis sujuvalt enam-vähem pallipoisile otse sülle potsatasid, Portugalil on põhjsut muretsemiseks.
                              Macca üks perfektne ääresööt kahjuks siiski Morientese läbi väravat ei toonud.
                              Ballcak ka minu arust ei teinud just oma parimat mängu ja muidugi Butti õnnetu esimene värav, ei tea kas just oli see tema süü,kuid telkarist vaadates näis küll, et oleks pidanud ära noppima. Muidugi eriti sheff oleks olnud kui Butt oleks kornerist värava tagasi teinud, kahjuks nii ei läinud.
                              hea mäng oli

                              Kommentaar


                                #30
                                Kohe alguseks tuleb öelda, et Zidane värav rikkus teise poolaja täiesti ära. Kui esimesel poolajal sai näha tõesti nauditavat jalgpalli, siis, teisel poolaja läks Real kaitsesse ja L(N)everkusen ei suutnud mitte midagi ära teha. Tunda oli, et Ze Robertost oli suur puudus- Neuville üritas mitu korda vasakul poolt läbi murda, aga üpris mannetult. ja peale vv vahetust ei suutnud sakemannid kuni viimase kahe minuti turmtulele mitte ühtegi pealelööki postide vahele teha. Aga Casillase tõrjed olid ikka super. Tuleb tunnistada, et elasin sakslastele kaasa aga kui nii, siis nii. ah jaa, esimene värav... Butt ei teadnud kohe mida teha- hüpata pikali, või panna jalg ette... Nii vähe kui mina olen jalgpalli mänginud ja väravas seisnud, siis minu instinkt on jalg ette panna, pikali kas ei jõua või ei julge... Ühesõnaga, ma oleks selle palli ära võtnud
                                Supplies!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X