320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Šoti jalgpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Shoti jalgpall\'

    Algselt postitas fitti

    suvel Celticuga liitunud ja alles nüüd oma esimese XI-mängu teeninud hiinlane Du Wei tõenäoliselt järgmist starti ootab teist sama kaua..
    või kauem...
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Shoti jalgpall\'

      ametlikku kinnitust veel ei ole, aga Gary Caldwell: Hibs > Celtic ja Mark Wilson: Dundee Utd > Celtic näikse olevat ka tõsiasi.
      Vahepealne areng on siis selline, et Wilson on juba Celticus, Caldwell aga olevat (spekulatsioon paraku endiselt) sõlminud pre-kontrahti ja liitub phoistega suvel. Nagu ka Kenny Miller, kellest saab ilmsesti läbi aegade kolmas mees (peale Alfie Conni ja legendaarset Mo Johnstonit), kes mänginud Old Firmi mõlemas satsis.

      Ja noh, vana uudis, aga Neil McCann liitus Heartsiga.
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Shoti jalgpall\'

        Tiitlijagamise seisukohast on igati tervitatav, et Celtic ei suuda endiselt oma kaitset tööle saada, sedapuhku visati maha 3-1 eduseis. (Celtic-Dundee Utd 3-3). Väidetavalt oli tegu hooaja jooksul kaheksanda erineva variatsiooniga tagumisest neljast, ja suht rajult on selle mängu põhjal nuuti saanud Virgo ja Wallace. Vähemalt debütant Wilson oma endise koduklubi vastu teeninud kiitvaid hinnanguid.

        Pealinna-derbis Hibsi 4-1 purustanud Hearts jääb phoistest maha 8 punktiga, Rangers kerkis kolmandaks. Boydilt 6 väravat neljas mängus, mine tea, vahest et olegi \'just another Scottish striker in Rangers to end up pish\'.
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Shoti jalgpall\'

          Tuleb jah tõdeda, et Virgo pole end kõige kindlamalt näidanud, pea kõikides mängudes, kus ta osalenud on, on kokkuvõttes tema nimi korra negatiivse poole pealt ära mainitud. Njah, kui BBC mainib, et viimase värava puhul pettis Ferhandez Virgo ära, siis mina nii ei ütleks... ega tal suurt midagi poleks võimalik teha olnudki. Kuna ta oli viimane kaitsja keskel, siis pidi ta esialgu palliga meest vaatama, kui aga see andis hea söödu edasi Ferhandezele, siis oli Virgsi rong juba läinud. Kuigi masendavalt aeglane tundus ta siiski ses olukorras. Kuigi kõige huvitavam on Strachani mõne nädala tagune väide, et ta peab alles Virgo keskkaitsjaks ümber õpetama... kuigi minu teada see tema naturaalne positsioon ongi. Ehk tahtis ta hoopis fännidele hämades Virgsi veidi kaitsta...

          Aga kaotuses polnud süüdi mitte mehed, kes platsil, vaid hoopis Roy Keano. Just nii jah. Eduseisus olles tahtis treener mängu kindlustada asendades mõne ründaja Keane\'iga, et keda polnud, see oli Roy. See õlu enne mängu oli ikka liigne vist...

          14 mängu peale on 8 punktiline vahe siiski arvestatav. Ühesõnaga jään samale seisukohale, mille võtsin siis, kui Hearts oli veel punkti kaugusel vms.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Shoti jalgpall\'

            DION DUBLIN FOR GLASGOW IRELAND!!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Shoti jalgpall\'

              Hearts on ikka üks tõsine dealer-wheeler-klubi. Jaanuariaknas lisati meeskonnanimekirja kokku veel 11 mängijat , lisaks liitus endine Hibsi manager Jim Duffy treenerina (viimati sai saabast augustis Dundeest). Hooaja peale on uusi mängijaid lisatud seega 19.

              Rangers ei suutnud Hibsiga Riordani asjus kokkulepet saavutada, Riordan ise lükkas tagasi ka pakkumised Dnipropetrovskist ja Kaiserslauternist. (Klubile oleks ilmselt 1MŖ sobinud küll). Üllatusena liitus Hibsiga Livist hoopis Paul Dalglish. Seega minu kartused, et jaanuaris kogu Hibsi koor pealt riisutakse, ei pidanud kuigivõrd paika.
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Shoti jalgpall\'

                Dublin - Celtic
                Pisut arusaamatu liigutis Strachanilt. Vähemalt minu jaoks. Jah, Dublin oli hea. Oli, aga enam mitte. Sellele viitab tõsiselt fakt, et mees ei suutnud läbi närida Championshipis väljalangemisvõitlust pidavas meeskonnas ning tal lasti minna, kuigi treeneritel oli kindlasti teada, et läheb ka top scorer de Vries... Ei usu, et Dublini täht Glasgows uuesti särama lööb. Kuigi rohkem on juttu olnud sellest, et Celticul on hetkel puudu targetmanist, siis ma pakuks, et kui Dublin peaks siiski platsile saama, siis pigem proovitakse teda kaitses. Või mitte. Mina küll ei prooviks.

                Hearts
                Njah, see klubi muutub üha ebasümpaatsemaks. Kui vaadata šotlaste hulka juurdetulnutest, siis on see ikka masendav. Ning pealegi võib vist öelda, et enamus uusi tulijaid ei ole just kõige hirmuäratavad tegelased (Kaunase mehed?). Samas Petrase ja mõne näol ehk veel siiski paar kobedat tükki ka hulka ära eksinud siiski. Sel viisil Glasgow klubide ülemvõimu murdmine ei meeldiks igatahes kohe kuidagi mitte. Aga kes minu käest küsis? Ja pealegi esialgu ei murra veel keegi midagi..

                Clyde\'ist ka veidi
                MItte küll nende uutest poistest, sest neist ei oskakski suurt midagi rääkida. Aga... ühe huvitava käigu tegid nad siiski. Nimelt lükkasid tagasi kuuekohalise pakkumise Tom Brightoni müügiks (nüüd võite siinkohal pakkuda, mis klubi sellise pakkumise tegi, huvitav!:P). Kuigi väidetavalt on tal suvel leping lõppemas ja kui ta suvel lahkuks, saaks Clyde summa, mis oleks üle kümne korra väiksem. Aga ju tahavad siis karikasarjas veel võimsalt panna...

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Shoti jalgpall\'

                  hetkel on clyde1-s pääris pikk arutelu Rangersite eluolu ümber.. Hibsidele kaotus 0:3 polnud just kõige säravam mäng

                  EDIT: koduväljakul

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Shoti jalgpall\'

                    Algselt postitas skint
                    Hearts
                    Njah, see klubi muutub üha ebasümpaatsemaks. Kui vaadata šotlaste hulka juurdetulnutest, siis on see ikka masendav.
                    Kas shotlaste hulga suurendamisega on mingil moel võimalik Old Firmile vastu hakata? Julgen kahelda. Rangers mängis palju väga edukaid aastaid ilma Shoti jalgpalli arengusse mingisugust panust andmata. Ja peaaegu sama võib öelda ka Celticu kohta.
                    Põhjus, miks Glasgow klubides nüüd mõnevõrra rohkem shotlasi kohtab, on vist pigem majanduslikku laadi. Taseme mõttes paremaks see neid meeskondi igatahes küll teinud ei ole.
                    Hearts on Shoti Premieri mõistes korraliku meeskonna kokku ostnud ja Glasgow seltskonnale korralikult kannale astunud. Au neile. Oli ka aeg.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Shoti jalgpall\'

                      Kõigepealt - pole sõnagi juttu olnudki šotlaste hulga suurendamisest. Aga see, mis nüüd toimumas on, tähendab juba kohalike jäämist tõsisesse vähemusse seal. Samas on minu meelest viimasel ajal liikluses olnud mitmeid häid šoti oma poisse, kelle oleks saanud umbes sama rahaga kätte. Minuni ei ole vähemalt jõudnud kuuldusi, et Hearts oleks kuigi aktiivselt üritanud oma ridadesse saada the likes of Boyd, Duffy, Caldwell... v-o küll mõne puhul neist oleks see ka pisut lootusetu olnud, aga see näitab siiski, et kvaliteetseid šotlastest pallureid oli saadaval, kuid Hearts tõi Edinburghi need, kelle ta tõi.

                      Heartsile ei saa ma retsepti küll mitte kuidagi anda, nagu ei anna ma ka enamasti mitte Chelseale. Seda enam siis tänaste uudiste valguses, et Heartsi puhul ei mängi peatreener meeskonna nimetamisel rolligi. Nojah.

                      Ma saan küll aru, et Old Firmi kukutamine on paljude ja paljude jaoks ilus unistus ning üleüldse on Šotimaal väga palju inimesi, kes mingi suvalise klubi fännina (mitte Rangers-Celtic) rõõmustavad kõigepealt oma klubi edu üle ja teisel kohal õnneahelas on see, kui keegi mainitud duolt punkte võtab. Kuigi mina end päris sinna kategooriasse lahterdada ei saa onju, siis arvan siiski, et sarnaselt minule ei ole ka Hearts nüüd just päris see lemmik, kellele kõik Rangersi ja Celticu edestamisel pöialt hoiavad. Tean isegi Edinburgist kümmekond miili lõunapool elavat tüüpi, kes teatud osas just mainitud põhjustel (mis siiski pole peamised) ei toeta mitte Heartsi, vaid suhteliselt kummalisel kombel Dundeed.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Shoti jalgpall\'

                        Algselt postitas skint
                        Ma saan küll aru, et Old Firmi kukutamine on paljude ja paljude jaoks ilus unistus ning üleüldse on Šotimaal väga palju inimesi, kes mingi suvalise klubi fännina (mitte Rangers-Celtic) rõõmustavad kõigepealt oma klubi edu üle ja teisel kohal õnneahelas on see, kui keegi mainitud duolt punkte võtab. Kuigi mina end päris sinna kategooriasse lahterdada ei saa onju, siis arvan siiski, et sarnaselt minule ei ole ka Hearts nüüd just päris see lemmik, kellele kõik Rangersi ja Celticu edestamisel pöialt hoiavad.
                        Erinevalt sinust, kellel ilmselt Briti saartega tihedad isiklikud sidemed, olen mina tavaline eestlasest jalgpallihuviline, kes ei oska suuremat sealsetest kohalikest vastuoludest hoolida. Küll aga olen Shoti koondist ja ka sealseid klubisid Euroopas alati toetanud ja soovin neile head. Hearts on võib-olla veidi sümpaatsem kui mõni teine klubi, aga kindlasti mitte selline lemmik nagu Inverness CT, kelle uskumatut tõusu kõige madalamalt liigatasandilt Premieri keskmikuks olen suu ammuli jälginud.
                        Ja Rangersi ja Celticu vastasus ei ole üldse küsimus minu jaoks. Lihtsalt: kui ma vaatasin näiteks liigatabelit kevadel 2003, kui Rangersil oli 87 punkti, Celticul 82 ja järgmisel klubil 57, siis tunnistan, et ei osanud ealeski aimata, et ükski ülejäänutest Old Firmile natukenegi vastu suudab astuda. Kasvõi järgmise 10 hooaja jooksul. Old Firm on Shotimaal valitsenud Aberdeeni suurpäevist saati ilma vaheajata. Seepärast on Heartsi edu mulle rõõmustav, et see suurendab huvi seni väga üheülbalise Shoti Premieri vastu ja loodetavasti pikemas perspektiivis parandab ka Shoti vuti üldist seisu. Miski ei teeks mulle rohkem rõõmu kui see, et lähiajal jõuaksid Glasgow gigantidele lähemale ka Hibernian, Aberdeen, Caley Thistle või mõni muu klubi.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Shoti jalgpall\'

                          Tänases Celticu mängus say keano hakkama mõnusa pommiga oma 20m pealt. Celtic - Falkirk 2-1 siis, Celticul oli veel kuhjaga võimalusi, mida ära ei kasutataud (Zurawski).

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Shoti jalgpall\'

                            lootsin näha tänast Gers - Hibs mängu.. \"asjalikke linke\" teema all oli sait kus oli kirjas ka ülekanne.. kuid näidati celtic bastards\'ite mängu.. ja hiljem enam seda ka mitte.. kuid rõõm oli siiski tõdeda rengersite 2-0 üleolekut..

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Shoti jalgpall\'

                              Mõned videod, et teema päris soiku ei jääks ehk kaks SPL hooaja väravale kandideerijat.

                              Maloney vs Dunfermline

                              Hamilton vs Celtic
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Shoti jalgpall\'

                                Tänases FA Cupi mängus alistas Hearts Partick Thistle 2:1, kusjuures mõlemad kollid lõid leedukad-esimese Jankauskas ja teise Deividas Cesnauskis.
                                Wij komen terug met de cup in de hands

                                Kommentaar

                                Working...
                                X