320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Šoti jalgpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Täna saab näha järjekordset Glasgow' derbit. Favoriidiks loomulikult Celtic. Hea uudis on taaskord see, et VS2 näitab mängu. Loodame põnevat mängu(Y)

    Kommentaar


      Et siis Rangersid said Celticust jagu 1:0.

      me happy about it, as ALWAYS

      Kommentaar


        Jäi minust see mäng pmst vaatamata, sest STV viasati pilt jäi iga 15 sekundi tagant seisma, läks siis päris mustaks ja ütles lõpuks Scrambled! Ja siis otsast peale. Aga Ehiogu värava ajal klõpsasin prooviks kanalile tagasi, pilt oli hetkeks ees ja nägin selle vähemalt ära. Kena sooritus. Hämmastav ikkagi, kuidas Smith selle lootusetuna tundunud satsi mängima on pannud. Novo ja Sebo algkoosseisus Celticu vastu, nomaitea.
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Kindlalt vääris Celtic rohkem võitu. Väravaga sai aga hakkama hoopis teine meeskond ning Ukatšaka Ehiogu tabamus oli suurepärane. Väga põnev mäng oli muidugi, kuid Celticu fännide lohutuseks saab öelda, et eks teinekord läheb paremini

          Kommentaar


            McLeish on nimetanud oma esimese koondise. Vigastusega jäid välja Fletcher ja McFadden. Peamine üllatus vast, et vaatamata lahjale olukorrale ründes ei ole O'Connorile andestatud.

            VV: Neil Alexander (Cardiff), Craig Gordon (Hearts), Allan McGregor (Rangers), Iain Turner (Everton)


            K: Graham Alexander (Preston), Russell Anderson (Aberdeen), Gary Caldwell (Celtic), Christian Dailly (West Ham), Stephen McManus (Celtic), Jackie McNamara (Wolves), Graeme Murty (Reading), Gary Naysmith (Everton), Steven Pressley (Celtic), David Weir (Rangers)


            PK: Scott Brown (Hibernian), Chris Burke (Rangers), Barry Ferguson (Rangers), Paul Hartley (Celtic), Lee McCulloch (Wigan), Nigel Quashie (West Ham), Scott Severin (Aberdeen), Gary Teale (Derby County)


            R: Craig Beattie (Celtic), Kris Boyd (Rangers), Shaun Maloney (Aston Villa), Kenny Miller (Celtic).
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Sai üle pika aja ka Celticu mängu vaadatud, kuid mingil arusaamatul põhjusel ilmutab meeskond vastumeelsust tegelikult juba ammu neile kuuluv tiitel ka praktikas ära vormistada. Varasemale ainsale kaotusele on nüüd järjest kaks tükki lisaks korjatud, täna üsna tujutu mänguga 0:1 Falkirki käest. Mini-Schmeichel võttis kohe alguses Beattie hädise pendla ka ära ja kapten Thomsoni väravale Celtic vastata ei suutnudki. Tahavad vist vägisi viimaseks viieks mänguks mingitki põnevust sälitada.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Ma imestasin, et miks eelistati PSV-Ajaxi mängule Šotimaa liiga peksupoisi ja liidri vahelist kohtumist. Kuid ära sa märgi - pärast lõpuvilet kuulsin kommentaatori sõnu huvitavast kohtumisest ning loodetavasti näidatakse ka mängu kordust.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                  Ma imestasin, et miks eelistati PSV-Ajaxi mängule Šotimaa liiga peksupoisi ja liidri vahelist kohtumist. Kuid ära sa märgi - pärast lõpuvilet kuulsin kommentaatori sõnu huvitavast kohtumisest ning loodetavasti näidatakse ka mängu kordust.
                  Oot kas kavas lubatud PSV-Ajax jäi siis vs2 näitamata. Siis on küll kummaline käitumine auväärt skandinaavia härrade poolt.

                  Ise vaatasin mängu mujalt.
                  Wij komen terug met de cup in de hands

                  Kommentaar


                    Sry for OT, aga auväärt härradest on asi kaugel, nt tänase päeva programmist ei kattunud vist mitte ükski asi varasemates kavades lubatuga. Ma saan aru, et mõned mängud võidakse vahepeal ära muuta, aga see on ikka juba täielik pohhuism vaataja suhtes. "PSV-Ajax" rippus ka nende kodukal veel tänagi mängu ajal üleval. Ilmselt ripub siiani.

                    OT off
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      Sry for OT, aga auväärt härradest on asi kaugel, nt tänase päeva programmist ei kattunud vist mitte ükski asi varasemates kavades lubatuga. Ma saan aru, et mõned mängud võidakse vahepeal ära muuta, aga see on ikka juba täielik pohhuism vaataja suhtes. "PSV-Ajax" rippus ka nende kodukal veel tänagi mängu ajal üleval. Ilmselt ripub siiani.

                      OT off
                      Ma pakun, et mängu näidati nii rootsi kui taani vs1 pealt, mis on ka meil pakutava viasati komplektiga kaasas oleva vs baltic kaardiga nähtav , kuid eeldan, et enamus siinsetest foorumi kasutajatest on kas kaabli firmade või elioni dtv kasutajad, kus on sees vaid tagavara variandid ehk vs2 ja vs3.


                      Sellega võib teema lõpetatuks pidada.
                      Wij komen terug met de cup in de hands

                      Kommentaar


                        Algselt postitas midfielder Vaata postitust
                        Ma pakun, et mängu näidati nii rootsi kui taani vs1 pealt, mis on ka meil pakutava viasati komplektiga kaasas oleva vs baltic kaardiga nähtav , kuid eeldan, et enamus siinsetest foorumi kasutajatest on kas kaabli firmade või elioni dtv kasutajad, kus on sees vaid tagavara variandid ehk vs2 ja vs3.
                        Huvitaval kombel on isegi neil tagavaravariantidel oma programm, millest võiks ka aeg-ajalt kinni pidada. VS2 peale keerates avastasin näiteks eile üllatuslikult Bundesliga mängu otseülekande. On midagi sellist seal sel hooajal varem olnud? Mina küll ei mäleta.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Shoti jalgpallist aga nii palju, et liigakarika finaalis Hampdenil võitis Hibs ootamatult lihtsalt Killiet 5-1, tuues klubile esimese trofee viimase 16 aasta jooksul.

                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            Et siis üks nimekas mängija vähem

                            Kommentaar


                              Päris huvitav, Hemdani Rangersi aasta mängijaks valitud. Mõnes mängus, mis mul näha õnnestus, mängis ta keskkaitsjana ja ei paistnud küll päris oma ülesannete kõrgusel olema. Seevastu on selle õnnetu hooaja jooksul Boyd juba vaikselt 19 liigaväravat kokku saanud, Ferguson aga on peamisi jõudusid, mis Gersi mülkast välja tirisid. Aga eks nad ise tea seal paremini, vist.
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Läks kauem aega, kui võinuks arvata, aga Celtic lõpuks liiga ära võttis.

                                Pidu.


                                Tiitli kindlustanud Nakamura valiti ühtlasi ka SPL aasta mängijaks, Strachan aasta treeneriks. Aasta noormängija tiitel omistati Aiden McGeady asemel aga Killie Steven Naismithile.

                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X