320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Champions League - Meistritele

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'Champions League - Meistritele\'

    mida sa mõtled selle all et pole mänge näinud ???
    Mis suur ebaõnn siis old on Sheareri väraval oli mees suluseisus!
    Aga jällegi mis see 1 värav päästnud oleks.
    Leeds oli üle nii Milanist kui ka kõigist teistest.Teistel vedas et ta veerandfinaalis kaotas. Eriti Realil

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'Champions League - Meistritele\'

      Ah, jäta jura. Kriisis vaevlevast Milanist saite jagu tänu väravavahi superesitusele. Lisaks hoidis Robinson teid üksinda paaris mängus vee peal, nagu seegi hooaeg. Barca mängu ma ei mainigi. Nii sitta esitust pole Newcastle teinud... Sheareri värav ei olnud sulg, seda tunnistas ka kohtunik. See oleks jalule seadnud viigi. Pealegi oli Del Piero kukkumine ka selline...
      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
      The Special One

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'Champions League - Meistritele\'

        Mõttetu vaielda paariaasta taguste asjade üle. Meie jaoks on Meistrite Liiga minevik ja kui tabeliseisu vaadata siis Newcastle\'i jaoks samuti.
        Y R A

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'Champions League - Meistritele\'

          Originally posted by mikk


          Mõttetu vaielda paariaasta taguste asjade üle. Meie jaoks on Meistrite Liiga minevik ja kui tabeliseisu vaadata siis Newcastle\'i jaoks samuti.
          Ei tasu Newcastlet veel maha kanda, parimal juhul on isegi võimalus kodus Juventusele kaotada, Hollandist 3 punkti tuua samuti Kiievilt kodus oma võtta ja lootsui oleks isegi siis edasi pääseda. Ei tasuks veel meid maha kanda, kuid eks me näe...

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'Champions League - Meistritele\'

            .....

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'Champions League - Meistritele\'

              .....

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'Champions League - Meistritele\'

                Miks sa ei maininud Diego \"never scores\" Folran\'i? Superründaja ju...

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'Champions League - Meistritele\'

                  Originally posted by zimi


                  Kahtluseta võidab Manu kuna
                  1ikalt kokku mänginud kogemustega stabiilne meeskond
                  2:väravaid hakkab taguma Rudd , kellele eelmine hooaeg oli lihtsalt soojendus hooeag Inglismaal. IT´S SHOWTIME NOW!
                  3:Manul on parim(kalleim) kaitsja Ferdinand, kellest mingid suvalised Lõuna-Euroopa neegrid(loe:Raul , Zidane , Treze , Davids jne.)mööda ei lähe.
                  ManU on tugev küull,aga kindlasti ei võida nad see aasta, sest on veel kõovemaid meeskondi nagu Arsenal ja Real Madrid jne.
                  Omamoodi kahju ka, aga karikatest jääb ManU see aasta arvatavasti ilma

                  Kommentaar


                    #39
                    Replying to Topic \'Champions League - Meistritele\'

                    Originally posted by zimi


                    Kahtluseta võidab Manu kuna
                    1ikalt kokku mänginud kogemustega stabiilne meeskond
                    2:väravaid hakkab taguma Rudd , kellele eelmine hooaeg oli lihtsalt soojendus hooeag Inglismaal. IT´S SHOWTIME NOW!
                    3:Manul on parim(kalleim) kaitsja Ferdinand, kellest mingid suvalised Lõuna-Euroopa neegrid(loe:Raul , Zidane , Treze , Davids jne.)mööda ei lähe.

                    Mu tagasihoidlik arvamus on, et esiteks Raul jookseb kolm korda ümber ferdinandi ja ikkagi lööb ära...Zidane kui ferdinandi vastu läheb, lõppeb asi sellega, et ferdinand on tagumiku peal maas, wondering mis siis nüüd juhtus, mis trikk see oli jne, Treze lihtsalt out-jumpib ferdinandi, ning Davidsi puhul on kaks varinati, kas triblab kenasti mööda või ei tribla ja sellest tekkinud frustratsiooni ajendusel teenib endale punase kaardi...

                    ManU laeks jääb veerandfinaal ma usun...

                    Kommentaar


                      #40
                      Replying to Topic \'Champions League - Meistritele\'

                      Minu arvates on Milan ka üks suursoosikuid ja minu nägemuse järgi ainuke kes suudab Realile vastu saada
                      fc pohmell

                      Kommentaar


                        #41
                        Replying to Topic \'Champions League - Meistritele\'

                        Originally posted by Swifty2002
                        Minuarust tulevat võitjat sul pollis ei olegi võidab kas Deportivo või Valencia
                        poll on jah kuidagi kaldu. Deportivo või Valencia edu teeks küll südame soojaks.

                        Depor\'i probleemiks on vigastatud Valeron (väljas vähemalt detsembrini) ja ebastabiilsus. kui Depor oma söödumängu käima saab, siis mänguliselt on neile raske vastu saada (vt. eelmise aasta Copa del Rey või kasvõi mäng Arsenaliga Highbury\'l). lihtsalt võimas. kahjuks järgneb igale superpartiile selline täielik kukkumine (a la Milan ja 4:0). ja niiviisi juba paar aastat.

                        Valencia on minu silmis vähemalt küll soosikuks. Liga just võidetud. kõik pilgud Euroopas. kvaliteet on olemas: Aimar, Vicente, Baraja. kogemusi kah on. ja mis põhiline - praegune Valencia mängib ilusat jalgpalli.

                        Kommentaar


                          #42
                          Replying to Topic \'Champions League - Meistritele\'

                          Originally posted by Che


                          Originally posted by Swifty2002
                          Minuarust tulevat võitjat sul pollis ei olegi võidab kas Deportivo või Valencia
                          poll on jah kuidagi kaldu. Deportivo või Valencia edu teeks küll südame soojaks.
                          Kuule, mõtle nüüd naruke ja ära virise, tegin polli nagu ma tegin. On ju sellinne asi nagu VÕIDAB KEEGI MUU. Hääleta siis selle poolt. Saan aru, et muidugi võivad kaks nimetatud võistkonda võita, aga mingid valikud tuleb teha. Kui oleks võimalik polli panna 32 meeskonda, siis panekski 32, kui aga 8 (vist), siis tuleb teha valikuid. Mõne suhtes olen muidugi ka eksinud, näit. Leverkusenist kah ju võitu ei tule, aga see oli tehtud enne hooaja algust ja oli minu arust parim valik. Vot!

                          Kommentaar


                            #43
                            Replying to Topic \'Champions League - Meistritele\'

                            [i]
                            Kuule, mõtle nüüd naruke ja ära virise, tegin polli nagu ma tegin. On ju sellinne asi nagu VÕIDAB KEEGI MUU.
                            virinat polnud plaanis ja eks iga mees teeb oma polli just täpselt sellise nagu heaks arvab. minu hääle saigi FC Keegi Muu.

                            Kommentaar


                              #44
                              Replying to Topic \'Champions League - Meistritele\'

                              Originally posted by Newcastle
                              DEPORTIVO - VALENCIA???? Hale Sa vist ei ole Newcastle kohtumisi näinud, Newcastle võib veel edasi pääseda kui hästi läheb. Deportivo ja Valencia on küll head kuid võitjad? Igatahes kui sa mänge näinud pole, ära mölise ja hoia oma suu kinni!!!
                              Valencia\'l hetkel 9 punkti (lööduid väravaid 11), Depor\'il 6 punkti. Newcastle\'l skoori pole. võib-olla seletad lahti, mida mõtled sellega, et nad (Depor ja Valencia) pole võitjad. milles see avaldub? ja viimase lause mõttekkuses ei saa kohe üldse aru

                              Kommentaar


                                #45
                                Replying to Topic \'Champions League - Meistritele\'

                                Originally posted by Che


                                Originally posted by Newcastle
                                DEPORTIVO - VALENCIA???? Hale Sa vist ei ole Newcastle kohtumisi näinud, Newcastle võib veel edasi pääseda kui hästi läheb. Deportivo ja Valencia on küll head kuid võitjad? Igatahes kui sa mänge näinud pole, ära mölise ja hoia oma suu kinni!!!
                                Valencia\'l hetkel 9 punkti (lööduid väravaid 11), Depor\'il 6 punkti. Newcastle\'l skoori pole. võib-olla seletad lahti, mida mõtled sellega, et nad (Depor ja Valencia) pole võitjad. milles see avaldub? ja viimase lause mõttekkuses ei saa kohe üldse aru
                                Vabandan, olin lihtsalt närvis, kuna pidevalt õiendatakse klubide kallal, mille polli panin. Kuid nii see juba on. Samas natyke tõestas mu valikut 4. ring. Deportiivo kaotas, Newcastle võitis, Valencia viik Baseliga. Muidugi ei lähe kõik alati nii nagu loodetakse ja ennustatakse. Näiteks Bayerni väljakukkumine jne....
                                GO NEWCASTLE!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X