320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Meistrite Liiga - haaa!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

    Jah, oleks kogu aeg niimoodi. Septembris 1999 ehk napilt 3 aastat tagasi oli sats Premieris kindlalt viimasel kohal 1 puntiga 6-st m2ngust ning puudus igasugune lootus paremuse poole. Siis tuli Sir Bobby...
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

      Originally posted by madman666


      Kui Baseli asemel oleks mõni meie oma klubi olnud, siis kindlasti oleks ka meil paras möll siin lahti läinud. Aga nagu öeldakse on oleks paha poiss ning me peama oma korda vist veel kaua, kaua ootama.
      Peaks mainima, et enne selle aasta Cl olid Basel ainuke klubi Šveitsis kelle mängude ajal kodu liigas olid tribüünid täis ja muidugi mis nüüd toimub on totaalne nii et eestiga ei saa eriti võrdlust tuua muidugi taseme vahe kah.
      fc pohmell

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

        Grupp A
        Barcelona
        Inter
        Bayern
        Newcastle

        Grupp B
        Valencia
        Arsenal
        Roma
        Ajax

        Grupp C
        Real Madrid
        Milan
        Borussia
        Lokomotive

        Grupp D
        ManU
        Juventus
        Deportivo
        Basel
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

          Ah et Bayern sai siis ikka edasi...
          Umbrohtu ei tapa ikka millegagi...
          Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

            B grupp on väga tasavägine, siit võib edasi saada iga meeskond ning samutivälja jääda. Ise arvan, et edasi lähevad Valencia ja Arsenal, kes on tsipa paremad, kuigi väga loodaks noore Ajaxi pääsu veeerandfinaali.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

              Grupp A
              FC Barcelona
              Milano Inter
              Leverkuseni Bayer 04
              Newcastle United

              Grupi soosikuteks pean Barcelonat ja Interit.Aga ka teisi kahte ei või maha kanda.
              Newastle fännid peavad tänama õnnejumalat,kes nad hädisest seisust välja aitas .Muidugi tuleb au anda ka Newcastle mängijatele,kes ei kaotanud lootust ning võitlesid võituka lõpuni.
              Minu ennustus:
              1.Barcelona 2.Inter
              3.Newcastle 4.Leverkusen

              Grupp B
              CF Valencia
              Londoni Arsenal
              AS Roma
              Amsterdami Ajax
              Selgeks favoriidiks pean Valenciat.meeskonda kes on mänginud minu arvates kõige parema esimese ringi.Teiste kohta ütleks niipalju,et arenguruumi on veel tohutult.
              Minu ennustus:
              1.Valencia 2.Arenal
              3.Roma 4.Ajax

              Grupp C
              Real Madrid
              AC Milan
              Dortmundi Borussia
              Moskva Lokomotiiv
              Kahju on Dortmundist,kes sattus väga raskesse alagrupi.Arvan,et nad teevad teise alagrupi ringi suurima üllatuse ning kukutavad üle parda Real Madriidi.
              Minu ennustus:
              1.Milan 2.Dortmund
              3.Real 4.Lokomotiiv

              Grupp D
              Manchester United
              Torino Juventus
              Deportivo la Coruna
              FC Basel
              Suurüllataja Basel kohtub kolme tippklubiga.Ta suudab nende vastu välja võidelda kaks viigi punkti.
              Minu ennutus:
              1.Deportivo 2.Manu
              3.Juventus 4.Basel

              Seega pääsevad veerandfinaalidesse(minu ennustuse põhjal):
              Deportivo la Coruna(Hispaania)
              FC Barcelona(Hispaania)
              CF Valencia(Hispaania)
              AC Milan(Itaalia)
              Milano Inter(Itaalia)
              Manchester United(Inglismaa)
              Londoni Arsenal(Inglismaa)
              Dortmundi Borussia(Saksamaa)
              Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
              "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                Kuule jazzjansa, äkki jätkaksid oma pingereaga, mis alguses palju huvi pakkus, kuid siis äkki ära kadus..nüüd ju 16 klubi vähem ka..:P

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                  Originally posted by jazzjansa

                  Grupp D
                  Manchester United
                  Torino Juventus
                  Deportivo la Coruna
                  FC Basel
                  Suurüllataja Basel kohtub kolme tippklubiga.Ta suudab nende vastu välja võidelda kaks viigi punkti.
                  Minu ennutus:
                  1.Deportivo 2.Manu
                  3.Juventus 4.Basel
                  mhhz... pani kohe môtlema... jah mees /naine :P ei tea mina kumb sa oled... Ei tasu erilist tarka mängida ning erilisi ennustusi teha... Ok kui hing viib rohkem Depori vôi ManU poole, siis saan aru, aga otseselt ei tasu tarka panna... Eestis on piisavalt jalgpallikriitikuid ning nagu sa siin eelnevalt väitsid, et basel on soosikult nôrgim, siis jah sellega olen ma nôus. Aga äkki saaks herr jazzjansa veits infot teiste meeskondade kohta selles alagrupis... ja siis palun mitte 1-2 lauset vaid pôhjenda ära miks Juve 3 panid....!

                  Ette tänades

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                    Originally posted by jazzjansa


                    Grupp A
                    FC Barcelona
                    Milano Inter
                    Leverkuseni Bayer 04
                    Newcastle United

                    Grupi soosikuteks pean Barcelonat ja Interit.Aga ka teisi kahte ei või maha kanda.
                    Newastle fännid peavad tänama õnnejumalat,kes nad hädisest seisust välja aitas .Muidugi tuleb au anda ka Newcastle mängijatele,kes ei kaotanud lootust ning võitlesid võituka lõpuni.
                    Minu ennustus:
                    1.Barcelona 2.Inter
                    3.Newcastle 4.Leverkusen
                    Ei viitsi pikemalt kirjutada, kui NUFCi gruppist. Edasipääsemine oleks ajalooline ja ka üllatus, kui saime loosist tegelikult parima grupi. Leverkuseni selle hooaja vorm ja tulemused ja mäng... jätavad soovida. Sealt tulevad NUFCile punktid. Barcelona ja Inter ei ole ka ju kaugeltki mitte stabiilsed ja ei oleks imestav, kui kodus saaks needki meeskonnad seljatatud, Juvele ju jäime peale. Seega minu ennustus/lootus

                    1.Inter
                    2.NUFC
                    3.Barcelona
                    4.Leverkusen

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                      Originally posted by Dennis


                      B grupp on väga tasavägine, siit võib edasi saada iga meeskond ning samutivälja jääda. Ise arvan, et edasi lähevad Valencia ja Arsenal, kes on tsipa paremad, kuigi väga loodaks noore Ajaxi pääsu veeerandfinaali.
                      Ei usu, aga hoian lisaks Arsenalile kindlasti pöidlad pihus ka Ajaxile. Samas vaadates asja tulevikku külje peale, oleks ikka Arsenal - Valencia parem, sest tegemist on meeskondadega, kes võivad võita MLi...Ajax? EI

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                        Originally posted by Newcastle

                        Leverkuseni selle hooaja vorm ja tulemused ja mäng... jätavad soovida. Sealt tulevad NUFCile punktid.
                        Nõus kihla vedama, et vähemalt kodus Leverkusen võidab
                        Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                          Tervist kõik foorumlased.Ajapuudusel ei ole jõudnud vahepeal kahe vooru kokkuvõtteid teha.
                          Kokkuvõte kuue vooru tulemustest:
                          1.CF Valencia (+1,5) Oma kahel viimasel Meistrite Liiga hooajal on jõudnud finaali.Kas ka seekord.Kui praegu otsustataks,kes pääsevad kevadisse finaali,siis ma arvan,et Valencia oleks üks meeskond.Võitsid üllatavalt kindlalt oma alagrupi.Jõudu neile ka edapidiseks.
                          2.FC Barcelona(+2) Lõpetasid alagrupi täiseduga.Kas keegi mäletab,millal viimati keegi võitis algrupis kuus kohtumist.Barcelonale võib saatuslikuks saada kaitse ajutine nõrkus.Samuti on neil eelnevatel aastatel probleeme olnud võimaluste realiserimisega.
                          3.Manchester United(-0,5) Said häbivaarse kaotuse Haifalt,kuid esdikohta otsustavas mängus võitsid kindlalt 2:0 Leverkusenit.ilma probleemideta teise alagrupi ringi.
                          4-5 Torino Juventus((+3,5)Võitis ka teise koosseisuga endise N.Liidu lipulaevaks olnud Kiievi Dinamo.See Kiievi kaotus näitab millisel tasemel on Lääne-Euroopa jalgpall ning millisel tasemel on Ida-Euroopa jalgpall.Siin foorumis on arutatud,et millal jõuab esimene Eesti klubi Meistrite Liiga alagrupi turniirile.Mina näen sellele küsimusele vaidd ühte vastust:Mitte lähema viie-kuue aasta jooksul
                          AC Milan(-3,5) Oleks ju võinud viimased kaks mängu rohkem pingutada(kuigi edasipääs oli kindel)
                          6 Deportivo la Coruna(+4) Kukutas üle parda \"minu\" suurfavoriidi Bayerni.
                          7 Milano Inter(+9) Tõusnud põhiliselt tänu teiste kehvale mängule.Kolm Itaalia klubi seitsme parema hulgas.Kas see tähendab seda ,et on taas algamas Itaalia klubide valitsusaeg?
                          8-9 Londoni Arsenal(-3,5) Nende max. laeks jääb poolfinaal.Selle ütlusega ma vist tekitasin palju meelehärmi,aga mis siis.
                          Dortmundi Borussia(+0,5) Nagu ma olen siin enne öelnud,kukutavad nad üle parda Reali.
                          10 Newcatle United(+17) Super newastle.Tegite ajalugu,kuigi tänud tuleb öelda ka Juve teisele koosseisule,kes võitis kaotus seisust Kiievit.
                          11 Leverkuseni Bayer 04(+3) peale kehva starti,suutis edasi pääseda.
                          12-13 Real Madriid(-6,5) Ronaldo on ikka \"tõeliselt\" alavormis.Kas keegi teab,mis on juhtunud Morientesega,et ta ültse platsil ei käi?
                          AS Roma(+5,5) Sellise ründeliiniga meeskond peaks ju igas mängus vastate võrku kaks-kolm palli saatma.Nemad on suutnud kuue mänguga lüüa ainult kolm palli vastaste võrku.seda on häbematult vähe.
                          14 FC Basel (+1) Suurüllataja nr.1 viimase kahe-kolme aasta jooksul(positiivses mõttes)
                          15 Amsterdami Ajax (+4) Tegid endale ise elu raskeks.meeskonna probleemiks on see ,et ei suudeta realiseerida võimalusi.
                          16 Moskva Lokomotiiv(+15) Võimsa lõpuga teise alagrupi ringi.Õnnitlused meie naaber riiki,kelle klubi jalgpall on viimastel aastatel madalseisus olnud.
                          Suurim tõusja: Newcastle United +17
                          Suurim langeja: Real Madriid -6,5

                          *Ma südamest loodan,et Real kukuks välja.Ma ei vihkan seda meekonda tõeliselt
                          (Ma ei vihka Reali mängijadid vaid meeskoda tervikuna).
                          Põhjus:Ostavad suurte rahade eest endale maailma parimaid mängijaid ja siis ka ei suuda võita kõiki turniire kust osa võtavad. *Kui nüüd tõsiselt mõelda,siis Real peaks tänavu jälle Meistrite Liiga kinni panema(Play-off mängudel nad lihtsalt ei väärata).

                          *Võib olla palju kirja vigu,kuna olen väga unine veel.



                          Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                          "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                            Originally posted by jazzjansa


                            Tervist kõik foorumlased.Ajapuudusel ei ole jõudnud vahepeal kahe vooru kokkuvõtteid teha.
                            Kokkuvõte kuue vooru tulemustest:
                            1.CF Valencia (+1,5) Oma kahel viimasel Meistrite Liiga hooajal on jõudnud finaali.Kas ka seekord.Kui praegu otsustataks,kes pääsevad kevadisse finaali,siis ma arvan,et Valencia oleks üks meeskond.Võitsid üllatavalt kindlalt oma alagrupi.Jõudu neile ka edapidiseks.
                            2.FC Barcelona(+2) Lõpetasid alagrupi täiseduga.Kas keegi mäletab,millal viimati keegi võitis algrupis kuus kohtumist.barelonale võib saatuslikuks saada kaitse ajutine nõrkus.Samuti on neil eelnevatel aastatel probleeme olnud võimaluste realiserimisega.
                            3.Manchester United(-0,5) Said häbivaarse kaotuse Haifalt,kuid esdikohta otsustavas mängus võitsid kindlalt 2:0 Leverkusenit.ilma probleemideta teise alagrupi ringi.
                            4-5 Torino Juventus((+3,5)Võitis ka teise koosseisuga endise N:Liidu lipulaevaks olnud Kiievi Dinamo.See Kiievi kaotus näitab millisel tasemel on Lääne-Euroopa jalgpall ning millisel tasemel on Ida-Euroopa jalgpall.Siin foorumis on arutatud,et millal jõuab esimene Eesti klubi Meistrite Liiga alagrupi turniirile.Mina näen sellele küsimusele vaidd ühte vastust:Mitte lähema viie-kuue aasta jooksul
                            AC Milan(-3,5) Oleks ju võinud viimased kaks mängu rohkem pingutada(kuigi edasipääs oli kindel)
                            6 Deportivo la Coruna(+4) Kukutas üle parda \"minu\" suurfavoriidi Bayerni.
                            7 Milano Inter(+9) Tõusnud põhiliselt tänu teiste kehvale mängule.Kolm Itaalia klubi seitsme parema hulgas.Kas see tähendab seda ,et on taas algamas Itaalia klubide valitsusaeg?
                            8-9 Londoni Arsenal(-3,5) Nende max. laeks jääb poolfinaal.Selle ütlusega ma vist tekitasin palju meelehärmi,aga mis siis.
                            Dortmundi Borussia(+0,5) Nagu ma olen siin enne öelnud,kukutavad nad üle parda Reali.
                            10 Newcatle United(+17) Super newastle.Tegite ajalugu,kuigi tänud tuleb öelda ka Juve teisele koosseisule,kes võitis kaotus seisust Kiievit.
                            11 Leverkuseni Bayer 04(+3) peale kehva starti,suutis edasi pääseda.
                            12-13 Real Madriid(-6,5) Ronaldo on ikka \"tõeliselt\" alavormis.Kas keegi teab,mis on juhtunud Morientesega,et ta ültse platsil ei käi?
                            AS Roma(+5,5) Sellise ründeliiniga meeskond peaks ju igas mängus vastate võrku kaks-kolm palli saatma.Nemad on suutnud kuue mänguga lüüa ainult kolm palli vastaste võrku.seda on häbematult vähe.
                            14 FC Basel (+1) Suurüllataja nr.1 viimase kahe-kolme aadsta jooksul(positiivses mõttes)
                            15 Amsterdami Ajax (+4) Tegid endale ise elu raskeks.meeskonna probleemiks on see ,et ei suudeta realiseerida võimalusi.
                            16 Moskva Lokomotiiv(+15) Võimsa lõpuga teise alagrupi ringi.Õnnitlused meie naaber riiki,kelle klubi jalgpall on viimastel aastatel madalseisus olnud.
                            Suurim tõusja: Moskva Lokomotiiv +15
                            Suurim langeja: Real Madriid -6,5

                            *Ma südamest loodan,et Real kukuks välja.Ma ei vihkan seda meekonda tõeliselt
                            (Ma ei vihma Reali mängijadid vaid meeskoda tervikuna).
                            Põhjus:Ostavad suurte rahade eest endale maailma parimaid mängijaid ja siis ka ei suuda võita kõiki turniire kust osa võtavad. *Kui nüüd tõsiselt mõelda,siis Real peaks tänavu jälle Meistrite Liiga kinni panema(Play-off mängudel nad lihtsalt ei väärata).

                            *Võib olla palju kirja vigu,kuna olen väga unine veel.


                            JEE NEWCASTLELE JA HÄDA REALILE.
                            Tubli hajzzjansa, jätka ikka oma tabeliga, kuni ainult Newcastle-Manchester-juventus-AC Milan poolfinaali jõuavad....

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                              Mis kuradi tabel see on?

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                                Originally posted by Jyrka


                                Mis kuradi tabel see on?
                                Noo eks ta üks pingerida ole ML klubide esituste järgi nii MLis kui ka enda liigas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X