320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Meistrite Liiga - haaa!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

    Kolme vooru järel reastaksimuutust võrreldes eelmise nädalaga):
    1.AC Milan(+2,5).No comments.Suurepärane avaring.Hoiab hetkel surmagrupis TÄISEDUGA liidrikohta.Pole hetkel vääratanud üheski kohtumises.
    2.CF Valencia(+1,5) Väga kindel mäng kodus Baseli vastu aitas tabelis tõusta
    3.Londoni Arsenal(-1) Ei suutnud oma eelmise nädala taset hoida.Sellele vaatamata suutis Arsenal võita
    4.Manchester United(+1,5)Kindel mäng kodus Pireuse vastu.Tulemuseks 4:0 võit.
    5.FC Barcelona(+0,5) Võit Lokomotiivi üle ei olnud mingi suur saavutus
    6.Madriidi Real(-5).Nii palju tähendab üks viik sellise meeskonna vastu nagu AEK.
    7.Torino Juventus(0)Võit ei aidanud tõusta tabelis
    8.Deportivo la Coruna(0) Samad sõnad mis Juventuse puhul
    9.Lyon(+4) Alagrupi liidriks tõus kergitas tabelis tervelt nelja koha võrra.

    10.Dortmundi Borussia(+3) Võit Eindhoveni üle kindlustas teist kohta alagrupis veelgi.
    11.Ateena AEK(+7,5) Nii palju aitas tõsta viik Reali vastu.Kuigi Roma on temast alagrupis eespool,siis siin tabelis paigutaksin ta temast kõvasti ettepoole.Kõrgemal ei luba olla viik Genki vastu.
    12.Rotterdami Feyenoord(-2,5)
    13.Istanbuli Galatasaray(-3,5)Languse tingis kodus saadud viik Brügge vastu.
    14.Milano Inter(-1).Inter loovutas alagrupis esikoha.
    15.Amsterdami Ajax(-2)Ei suutnud üle mängida Rosenborgi.

    16.FC Liverpool(+5)Mullune veerandfinalist on hoogu üles saamas.

    17.Leverkuseni Bayer 04(+5).Viimatise nädala jooksul saanud kaks üliolulist võitu.
    18.Basel.(-5)Eelmise nädala üllataja ei suutnud vastu hakata Valenciale.Tasuks 2:6 kaotus
    19-20 Haifa Maccabi(-3,5) ja AS Roma(+5,5).Haifa kaotas tähtsa mängu 0:2.Samal ajal sai Roma võõrsil ülinapi kuid tähtsa võidu.
    21.Kiievi Dinamo(+6).Tabelis õnnestus tõusta nii palju tänu teiste kehvale mängule.Ega
    ka ise kõige kehvemini ei mängitud(viik võõrsilt pole paha tulemus)
    22.Pireuse Olympiakos(-3,5).Kindel kaotus alagrupi liidrilt langetas tabelis paar kohta allapoole
    23.RC Lens.(-4,5)Näitas kuni kaotusseisu jäämiseni head jalgpalli.Puuduvad hävitavad kaotused.
    24.Trondheimi Rosenborg(+4)Näitas taas ,et kodus võib kõigiga mängida.
    25-26Auxerre(-3,5) ja Müncheni Bayern(-7).Auxerre tegi viimati hea mängu,aga sellest jäi väheseks.Bayern muudab oma elu järjest raskemaks.Nüüd tuleb järelejäänud kohtumised võita.(võimalus on ka edasi pääseda ühe viigi ja kahe võiduga).
    27CF Brügge(-2).Viik ei aidanud tabelis tõusta.
    28.Moskva Lokomotiiv(-3)
    29.PSV Eindhoven(0) Tugevaim meeskond nõrgimate hulgas.Edasipääs on juba väga kaugel.Nüüd tuleb võidelda Uefa Karikasarja koha pärast.
    30.Genk(+1)Kohta aitas kergitada suhteliselt hea mäng Roma vastu.
    31.Newcastle United(-1)Ei punkti ega väravat.Tahaks näha millal saavad silma pähe ja kas ültse saavad.
    32.Moskva Spartak(0)Tõeline punane latern.

    Endiselt jätkab parima väravalööjana F.Inzaghi,kelle arvele on kolme mänguga kantud juba seitse väravat(2,33 väravat ühe mängu kohta).
    Nädala parim tõusja: Ateena AEK +7,5 kohta.
    Nädala suurim langeja:Müncheni Bayern -7,5 kohta.

    SEE ON VAID MINU NÄGEMUS MEESKONDADE HETKESEISUST:Eks igal ühel ole oma nägemus sellst.

    ***Ateena Aek on vist natuke kõrgel, võrreldes AS Roma ning teiste võistkondadega.n meeskonnad järgnevalt.(number sulgudes tähendab
    Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
    "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

    Kommentaar


      #77
      Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

      *Algus on sogane,aga loodedavasti saate aru
      *Mingi kala viskas saatmise teel sisse.
      Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
      "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

      Kommentaar


        #78
        Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

        Njah, Inter tegi 3:3 viigi võõrsil Lyoniga.....kusiseks läheb asi.
        Algselt postitas tank
        Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

        Kommentaar


          #79
          Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

          Tänased tulemused:
          Kiievi Dinamo vs Rotterdami Feyenoord 2:0
          Newcastle United - Torino Juventus 1:0

          Leverkuseni Bayer - Haifa Maccabi 2:1
          Olympiakos - Manchester United 2:3

          RC Lens - La Coruña Deportivo 3:1
          AC Milan - Müncheni Bayern 2:1

          Club Brugge - Istanbuli Galatasaray 3:1
          FC Barcelona - Moskva Lokomotiiv 1:0



          Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
          "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

          Kommentaar


            #80
            Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

            Milani viimane värav selgest suluseisust, aga keda see huvitab, Bayern oleks niiehknaa välja kukkunud. Newcastle\'i lohutusvõidu üle on muidugi hea meel, aga vaevalt, et nad end edasi jaksavad punnitada. Ajax vs Rosenborg, mida soomlased teisip-l vaadata pakkusid, oli kah vaadatav
            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
            (Seinfeld, The Pitch)

            Kommentaar


              #81
              Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

              Äkki selgitad mulle kuida Bayern juba välja kukunud on ?

              Kommentaar


                #82
                Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                Leidub tõepoolest variant, kuidas Bayern veel edasi pääseks. Nad peavad alistama Deportivo võõrsil ja Lensi kodus. Kuid ka sel juhul sõltuvad nad Milani armust, viimane peab mängudes Lensi ja Deportivo vastu punkte võtma. Tundub tervikuna veel ebatõenäolisem variant, kui Newcastle\'i edasipääs.
                Eilne mäng pakkus enamasti päris head meelelahutust. Parim oli vast esimene pooltunud, kui Serginho ja Tarnat lõid kaks ilusat väravat ja mäng voolas ühe värava alt teise juurde. Milani võiduvärav tuli ilmselt tõesti napist suluseisust...ning väga veider oli Bayerni mängijale antud kollane kaart näitlemise eest, kui ta karistusalas kukkus. Korduspilti vaadates tundus, et ta tõmmati vastase poolt maha ja isegi kui see penaltit väärt ei olnud, siis kukkumist poleks ründaja kuidagi suutnud vältida.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  #83
                  Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                  Originally posted by mcnamara


                  Milani võiduvärav tuli ilmselt tõesti napist suluseisust...ning väga veider oli Bayerni mängijale antud kollane kaart näitlemise eest, kui ta karistusalas kukkus. Korduspilti vaadates tundus, et ta tõmmati vastase poolt maha ja isegi kui see penaltit väärt ei olnud, siis kukkumist poleks ründaja kuidagi suutnud vältida.
                  mnjah oli vist jah pisike suluseis ... aga see selleks seda ikka juhtub ... kollane kaart santa cruzile tundus ka mulle mõttetu ... penaltit see väärt poleks kah olnud ... aga vist oleks õige olnud kui bayern oleks trahvikasti äärelt oleks karistuslöögi saanud ... aga nuh õnn oli seekord milani poolt ... mängu kohta nii palju et mõlemad ryndasid stabiilselt ... kahju et ainult sheva platsile ei saanud ... kuid see serie A liigamängus usun et ta jookseb algkooseisus platsile vähemalt loodan
                  nufci võit tuli mulle yllatusena poleks seda uskunud ... juve on ju heas vormis ...
                  Kiiev võttis jälle kodus oma nagu kombeks ... tore ... manu libistas kudagi võidu ära ... aga tundub et Deporil on peale valeroni vigastust ikka kenasti probleeme ... eks näeme ja loodame ... bayerni edasipääsu ma igastahes ei soosi ... Lens võiks edasi saada

                  Kommentaar


                    #84
                    Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                    1 AC Milan 4 4 0 0 10 3 7 12
                    2 D Coruna 4 2 0 2 7 10 -3 6
                    3 Lens 4 1 1 2 6 7 -1 4
                    4 Bayern Munich 4 0 1 3 5 8 -3 1
                    Äkki selgitad mulle kuida Bayern juba välja kukunud on ?
                    Hm, möönan muidugi, et(nagu eelkõnelejad on maininud) Bayernil on teoreetiline shanss olemas, aga ainult siis, kui Depor ja Lens, kellel endil reaalne edasipääsulootus,ennast ära lasevad suruda või meelega kaotama lähevad (mis oleks võimalik siis, kui neil ükstapuha oleks)

                    P.S See on t6esti imelik, et Real& Roma kuidagi AEKi& Genkiga hakkama ei saa.
                    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                    (Seinfeld, The Pitch)

                    Kommentaar


                      #85
                      Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                      Nii nüüd ma saan kindlasti paljude Milani fännide ja ka niisama mõtetarkade negatiivsuse objektiks.Nii palju veel ennem et ma olin Milani poolt.
                      Aga devil kuda see siis penalti ei olnud väärt mis Santa Cruzile tehti. Totaalselt sõideti ju sisse tal polnud mingit lootust tasakaalu säilitada kukkus küll veits nagu herr Kannik ütles \"imelikult\" aga kuda siis on mitte imelik kukkumine. Kui näidati kordust küllaltki lähedalt ja oli selge et puhtalt jalga ei olnud palli lähedal ka ja see ei tohiks lugeda et ta läks karistusalast välja nagu jällegi herr Kannik mängu ajal ütles fakt on see et see oli viga ja suhtkoht toores okey kohtunik ei näinud seda juhtub, aga et inimesed kes kordust on näinud võib olla rohkem kui korra ütlevad et see polnud penalt siis on see küll veits imelik. Suhtkoht sama oli ka kui Serginho maha tõmmati seal aga kordus nii täpselt ei näidanud.
                      See on kõigest minu arvamus. nii et ÄRGE NÄKKU LÖÖGE
                      fc pohmell

                      Kommentaar


                        #86
                        Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                        Müts maha Ac Milani ees, kuidagi liigagi hästi mängivad.:P
                        Eilne võit oli natuke küll ebaõiglane, kuid mis siin ikka, on ka hullema ebaõiglusega võidetud. Mina ennustaks Milanile kohta poolfinaalis ja heal juhul ka finaalis, kui nad kavatsevad sama edukalt jätkata.
                        Ausalt öeldes ei oleks uskunud et Milan see aasta nii tugev on, pealegi mõni aeg tagasi räägiti Itaalia jalgpalli kriisist, mida küll mängude põhjal küll enam olemas ei ole!
                        Rahaline mure ehk eksisteeribki veel, kuid klubid teevad siiski ilusaid mänge.

                        Bayern ei ole minu silmis suutlik ilusat kokkumängu mängima, uued ja vanad pallurid klubis ei mõista ega leia ühist taktikat teineteisega. Minu arvamus põhineb siiski vaid Meistrite Liigas mängitud mängude põhjal, Bundesliiga esitusi pole näinud kahjuks.

                        Kõige magusam on see et Real Madriidi rikkurid vaid punti said.
                        Meistrite liiga mänge on kuidagi vägagi keeruline ennustada, sest üllatusi tuleb meeletult.

                        Kommentaar


                          #87
                          Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                          Bayern on sellel hooajal Meistrite Liigas küll väga nigelalt esinenud. Sellise mänguga nad küll ei vääri ex championite tiitlit, aga vast on praegune mõõn ainult ajutine. Meeskond iseenesest on ju suht võimas. Sellegi poolest paistab, et selle hooaja Meistrite Liiga kohta võib öelda \"Bye-Bye Bayern\".
                          Vaikus

                          Kommentaar


                            #88
                            Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                            Jah, Bayernist on tõesti kahju, kuigi ei kuule mu lemmikute hulka. Samas loomulikult tunnen suurt rõõmu NUFCi teenitud ja väga vajaliku võidu üle. ML - pane edasi!

                            Kommentaar


                              #89
                              Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                              To fcp: /me hullult lööb sind näkku ... eih jah mina nyyd ytlen nii kuda mina arvan fännina selle penalti kohta ja yldse nagu kuda ma penaltitesse suhtun ... jaah cruz tõmmati maha kusagil trahvikasti kaugesnurgas ... mnjah oli jah tsipa meeter vai 2 kasti sees(ma nyyd väga täpselt ei mäleta kuid jah tunnistan viga oli ) so ... aga kuna pall oli cruzizt piisavalt kaugel ...poleks trahvikastis midagi ohtlikku enivei juhtunud ... aga krt seda teab ... yldiselt ei meeldi mulle siuksed trahvikasti joone lähistel kuhugi ääre pole tõttavad maha tõmbamised jan nende mitte ohtlike rynnakute eest penalti saamine ... but you never know ... ykskõik mis tiim see ka poleks ... fcp respectin sinu suhtumist ... ilus ju ... õnne peab lihtsalt olema

                              Kommentaar


                                #90
                                Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                                Kus juures Milanil oli ka suhtkoht sarnane koht ja ka seal oleks võinud penalt tulla võib olla kohtunik lihtsalt otsustada võrdseks selles suhtes seis jätta.
                                fc pohmell

                                Kommentaar

                                Working...
                                X