320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Meistrite Liiga - haaa!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Meistrite Liiga - haaa!\'

    2-0 hahahaha

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Meistrite Liiga - haaa!\'

      Algselt postitas Barca-Freddy



      Devil eksis pisut,sa oled isegi Becky tilli näppimiseks liiga lammas...
      Käi pekki, mine näpi oma Murinho noksi edasi ja ole õnnelik.
      irw
      mina ju olengi üks suuremaid tselski fänne
      olen nõus loobuma kõigist oma punktidest ja heast kohast nn \"estonian supporter\" kui siit PSV edasi läheb
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Meistrite Liiga - haaa!\'

        Krt, Ambrosini rikkus ilusa üllatuse.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Meistrite Liiga - haaa!\'

          Hiddink on ikka kunn
          Respect PSV-le
          INTER ARMA CARITAS

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Meistrite Liiga - haaa!\'

            Kurat, tõesti, väga kahju on PSV-st. Mängisid ikka ilusti ja minu silmis väärisid edasipääsu.
            It\\\'s always better on holiday...

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Meistrite Liiga - haaa!\'

              No ma ei tea. Milani mäng meenutas mulle suhtumiselt üksühelt Juventuse oma veerandfinaali teises mängus. Mõlemad tundusid arvavat, et asjad toimuvad iseenesest. Ja võit tuleb juba tänu uhkele nimele ja kuulsatele mängijatele. Ega ikka ei tule küll. Ma oleksin võinud kasvõi vanduda, et Guus Hiddinki meeskond annab lahingu. Ja anti ikka küll. Korea poisid olid vaimustavad, Cocu ja van Bommel tõesti uhked. Milan seevastu passiivne, haigutamapanevalt ühedimensiooniline.
              Aga üks kaitseapsakas ja lõpp. Nii see alati on. Egas muud kui finaali ootama.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Meistrite Liiga - haaa!\'

                kahju,et parem võistkond edasi ei saanud,aga kiitus psv-le ilusa mängu eest.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Meistrite Liiga - haaa!\'

                  Kahju, et PSV edasi ei läinud.

                  Loodame siis, et finaalipäeval mõlemad finalistid ikka natukenegi üritavad rünnata.

                  Muidu on nii, nagu Pasi Rautiainen eile ütles, et kui mõlemad meeskonnad (Liverpool ja Milan) taas nii igavat jalgpalli mängivad, võib rahuliku südamega finaali asemel \"Aladdini võlulampi\" vaadata.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Meistrite Liiga - haaa!\'

                    Algselt postitas mcnamara



                    Aga üks kaitseapsakas ja lõpp. Nii see alati on.
                    Nii see on alati tõesti. Kõik 3 väravat mis Milanile löödi olid ju samuti kaitse apsakad. Milanilt hooaja kehvim mäng aga see selleks me oleme edasi.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Meistrite Liiga - haaa!\'

                      Algselt postitas tanielo



                      Loodame siis, et finaalipäeval mõlemad finalistid ikka natukenegi üritavad rünnata.
                      Kui vaja on, küll nad ründavad. Aga tähtsus on liiga suur, et koguaeg midagi ilusat näidata.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Meistrite Liiga - haaa!\'

                        Algselt postitas mcnamara

                        Milan seevastu passiivne, haigutamapanevalt ühedimensiooniline.
                        Tänud, ma just otsisin lühikest ja löövat kirjeldust Liverpooli üleeilse esituse kohta . Poolfinaalide põhjal võib kindlalt väita, et finaalivastased väärivad teineteist. Nelja satsi peale vaatemängulisemat ja nauditavamat vutti näidanud PSV jäi napilt välja, Robbenist ja Duffist selgelt puudust tundnud Chelsea kaotus oli kindlam. Õudne küll, kuid mulle hakkab eeseisva finaali peale mõeldes üle-eelmine aasta mõtetes kangestuma.
                        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Meistrite Liiga - haaa!\'

                          Eks see huvipuudulikkus ole nõme asi jah .

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Meistrite Liiga - haaa!\'

                            Algselt postitas tanielo


                            Kahju, et PSV edasi ei läinud.

                            Loodame siis, et finaalipäeval mõlemad finalistid ikka natukenegi üritavad rünnata.

                            Muidu on nii, nagu Pasi Rautiainen eile ütles, et kui mõlemad meeskonnad (Liverpool ja Milan) taas nii igavat jalgpalli mängivad, võib rahuliku südamega finaali asemel \"Aladdini võlulampi\" vaadata.
                            saatejuht küsis jah, et Pasi, miks sa nii kurb oled..
                            midagi pole teha, 2-0 peale avamängu oli ülisuur edu, PSV enda viga, et siis ainsatki nendest suurepärastest shanssidest ära lüüa ei suudetud,
                            võõrsil-värava reegli kaotamine ei muudaks mu silmis midagi paremaks, rohkem mänge läheks lisaajale ja penaltitele, veelgi suurem mängutapmine hakkaks
                            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                            (Seinfeld, The Pitch)

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Meistrite Liiga - haaa!\'

                              Algselt postitas Oll




                              Milan on meister!!!

                              Vot,vot! Mäng oli jah Milan poolt suht kehva, aga eks 2-0 edust ongi vaja rohkem kaitsta. Imelik, et tavaliselt kvaliteetne Itaalia kaitse lasi kolm kolli ära lüüa. Ja tulevase Meistrite Liiga võitja kohta oli Milani mängus väga palju lihtsat söödupraaki.
                              Algselt postitas tank
                              Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Meistrite Liiga - haaa!\'

                                seedorf oli mängus, mis seal imestada, kahju et tal leping 2009ni on :S. MÜÜGE MAHA!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X