320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ntv futbol???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'ntv futbol???\'

    Originally posted by heikireb




    Sellele lisaks tuleb sealt veel Hispaania Liigat ja peaks algama ka Taani liiga õige pea. Hispaania liiga on juba käimas ja mõnd mängugi on juba näidanud, viimati oli Real Madridi mäng, kellega ei tule meelde.
    Viasatsport ei näita Taani liigat .

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'ntv futbol???\'

      Originally posted by SleepWalking


      1. \"muuda\" nupp on olemas selleks, et ei peaks iga 5 minuti tagant uut postitust tegema.
      2. piraatluse jutuga ... nojah, pole vast õige koht.

      aga peaaegu, et teemast - kõigi starmani klientide rõõmuks on see tobe itaalia rai-sport (mis asendas kunagi ntv futboli) läinud ja selle asemel on viasat sport, mis veidigi jalgpallisõbralikum - näidatakse meistrite liigat ning maavõistlusi - näiteks on sel sügisel kavas väh. 3 inglismaa koondise mängu jms.
      Aga selline nali, et see viasat sport ei näita vist otse CLi, vaid järgmine hommik kolme-nelja mängu, või ma eksin?

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'ntv futbol???\'

        Eksid, näiteks siin on Viasati järgmise teisipäeva kava.

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'ntv futbol???\'

          Väga tore, et eksisin, ma vaatasin Taani Viasat Spordi kava, aga Starmanil on vist on Rootsi oma, ma olen seda kanalit Starmanis võibolla suve jooksul 10 min. vaadanud ja pole süvenenud, sest iga kord kui mina klõpsinud olen, on sealt ainult golfi tulnud.

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'ntv futbol???\'

            Teema oli vist NTV+FTB. selle pärast lisan siia ,et kanal näitab sel hooajal ikka ML mänge väga palju. Eriti kolmap. ja neljap. kordusi ,kuna otse lihtsalt korraga üle ühe mängu näidata ei saa.
            Lisaks on võimalik ka Taani,Rootsi ja Norra TV3 pealt üht teist valida. Muidugi ka VIASAT
            FCF Forever

            Kommentaar

            Working...
            X