320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uefa karikasari

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Finaal homme ukse ees - kõik Põhja-Eesti vaatajad näevad seda kella 22-00st Soome YLE 2 pealt.
    Dortmund taotles väljaku muutmist seoses momendiga, et see nende vastaste kodustaadion on.Arusaadav, et nii suurt ja plaanitud üritust UEFA ei soovi kuhugi nihutatada ja soovi ei rahuldatud.Samas on Borussia managmendil õigus paljuski, sest oleks piisavalt kiirelt tegutsetud oleks saanud asja õiglasemalt ära pidada, sest juba linna määramise algusest on kohe antud ka varuvõimalus mõne sama riigi suurlinna näol.Nii, et kui kohe peale poolfinaale oleks UEFA reageerinud oleksime homset mängu tõenäoliselt Amsterdamist või Eindhovenist näinud.Aga seda ei tehtud - ma ütleks ,et ülekohus, aga samas tänapäeva mastaape ja rahasi vaadates täiesti arusaadav, sest neid finaale kavandatakse ikka kõvasti ette ja vaeva nähakse palju-palju.

    Kommentaar


      #47
      Kui asi oleks vastupidi olnud, siis räägiksid mõned teised mehed sama juttu...
      Supplies!

      Kommentaar


        #48
        Originally posted by vandersell


        Kui asi oleks vastupidi olnud, siis räägiksid mõned teised mehed sama juttu...
        Aga see on ju loomulik, et räägiksid.Kuid minu arust on kombeks, et finaale mängitakse neutraalsel pinnal.Riik riigiks, aga konkreetne staadion on probleemiks.Feyernoord on ülikõva klubi, et finaali jõudis, aga seda on ka Dortmund ja nüüd saab üks koduväljaku eelistuse.Kusjuures tegelikult on paljud spetsialistid arvamusel, et ega nii suure pinge puhul ei pruugigi see eriline eelis olla.Aga seda enam...

        Kommentaar


          #49
          Originally posted by Aramis
          Aga see on ju loomulik, et räägiksid.Kuid minu arust on kombeks, et finaale mängitakse neutraalsel pinnal.Riik riigiks, aga konkreetne staadion on probleemiks.Feyernoord on ülikõva klubi, et finaali jõudis, aga seda on ka Dortmund ja nüüd saab üks koduväljaku eelistuse.Kusjuures tegelikult on paljud spetsialistid arvamusel, et ega nii suure pinge puhul ei pruugigi see eriline eelis olla.Aga seda enam...
          Minu teada ei ole see esimene kord, kui mingi eurokarika finaal ühe finalisti kodulinnas (või kodumaal) peetakse. Rotterdam on toimumiskohaks ammu määratud ja seega ei saa aru, miks nüüd äkki tuleks mäng kusagile mujale üle viia? Nagu Aramis õigesti ütleb - koduseinad võivad antud juhul isegi koormaks olla.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            #50
            [quote]Originally posted by mcnamara

            . Rotterdam on toimumiskohaks ammu määratud ja seega ei saa aru, miks nüüd äkki tuleks mäng kusagile mujale üle viia? quote]

            Point siuke, et Dortmundi managment viitas tõsiasjale, et alati antakse varakult üle kaks linna - antud juhul Rotterdam ja varus keegi teine Hollandi linnadest.

            Kommentaar


              #51
              Minu teada ei ole see esimene kord, kui mingi eurokarika finaal ühe finalisti kodulinnas (või kodumaal) peetakse. Rotterdam on toimumiskohaks ammu määratud ja seega ei saa aru, miks nüüd äkki tuleks mäng kusagile mujale üle viia? Nagu Aramis õigesti ütleb - koduseinad võivad antud juhul isegi koormaks olla.
              74ndal võitis Feyenoord koduväljakul, nii et loodame, et seekord läheb samamoodi!!
              The other line moves faster.

              Kommentaar


                #52
                Täna siis finaalipäev. Rotterdam on küll shokis pärast seal toimunud poliitiku mõrva, aga mäng nüüd ikka kindlalt toimub.
                Feyenoordi poolt vaadates on probleemiks kõigepealt poolaka Smolareki veider dopinguskandaal. Puudu on õhtul vist ka inglaste poolt juba ammu jahitud Brett Emerton. Küll mängib loodetavasti taanlane Jon Dahl Tomasson, kellelt ootan suuri asju nii täna õhtul, kui MM-il. Pierre van Hooijdonk'i on ka huvitav üle hulga aja näha.
                Borussial on puudu koondise kaitsja Metzfelder, kelle asemel võib oma karjääri viimase mängu pidada Jürgen Kohler. Ka teine Borussia koondislane Kehl ei mängi.
                Ise olen täiest hingest Feyenoordi poolt ja loodan väga, et mäng tuleb ilus - ja et penaltisid vaatama ei pea.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  #53
                  Originally posted by AramisKuid minu arust on kombeks, et finaale mängitakse neutraalsel pinnal.Riik riigiks, aga konkreetne staadion on probleemiks.Feyernoord on ülikõva klubi, et finaali jõudis, aga seda on ka Dortmund ja nüüd saab üks koduväljaku eelistuse.Kusjuures tegelikult on paljud spetsialistid arvamusel, et ega nii suure pinge puhul ei pruugigi see eriline eelis olla.Aga seda enam...
                  Imelik, et sellisesse seisu üldse jõuti. Ilmselt ei arvestatud tõesti, et see va Rotterdami klubi võib finaalini välja pressida. Ja v-olla äragi võita?
                  GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                  GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                  (Seinfeld, The Pitch)

                  Kommentaar


                    #54
                    Finaalis on sellised klubid, et kui valida kumma poolt oleksin, siis vist Dortmundi kuna Saksamaa klubide suhtes mul eelistused puuduvad samas, kui Hollandi liigas hoian pöialt Ajaxile, kelle suurimaid rivaale on toosama Feyenoord.
                    Feyenoordi kui klubi vastu pole mul küll midagi ja seetõttu ootan tänaselt finaalilt lihstalt ilusat mängu ja kui ka tuleb 2 korda väravatevaesem finaal kui eelmise aasta Liverpool - Alaves, siis on tegemist juba ühe viimaste aastate huvitaima finaaliga Euroopa karikasarjades
                    See kiri siin on all

                    Kommentaar


                      #55
                      njahh peale esimest poolaega tundub küll päris pingeline mäng mis sest et feyenord 2-0 juhib ise olen muidu feyenordi poolt sest van Hooijdonk üks lemmikuid .... kaks väravat ka löödud juba.. .. arvan et borussial suht raske edasi teha eriti veel 10- kesi...

                      Kommentaar


                        #56
                        Ei meeldi mulle see mäng.Kõigest hoolimata(nt see, et Melo Perreira paneb täiega näkku) on Dortmundi päris kole vaadata.Mängu pole - mehed "filmivad" täiega jne.Võrreldes Bayerni või Bayeriga on mäng ilmetu.aga siiski üksikud meistrid paistavad õnneks silma(Kolleri värav).

                        Kommentaar


                          #57
                          ega jah ... ta just nüüd ilus mäng polnud .... 8 kaatrti kui ma ei eeksi ja 4-5 oleks võinud jätta andmata eriti see punane aga mäng muidu ise püsis põnevana mis sest et borussia 10 -si 0-2 taga olid. 2-3 seis lõpuks ikka päris hea aga ikkagi mitte võit kuigi feyenoordi poolt hakkab veits borussiast kahju

                          Kommentaar


                            #58
                            ega jah ... ta just nüüd ilus mäng polnud .... 8 kaatrti kui ma ei eeksi ja 4-5 oleks võinud jätta andmata eriti see punane aga mäng muidu ise püsis põnevana mis sest et borussia 10 -si 0-2 taga olid. 2-3 seis lõpuks ikka päris hea aga ikkagi mitte võit kuigi feyenoordi poolt hakkab veits borussiast kahju

                            Kommentaar


                              #59
                              oh õudust, ammu pole enam sellist jubedat mängu näinud... borussia oli paras draamateatri trupp... eriti mõtetud vennad olid platsil Wörns, Amoroso...
                              aga noh, mis seal ikka - feyenoord võitis ning mina sellega rahul olema!!
                              The other line moves faster.

                              Kommentaar


                                #60
                                No ütleme, nii et mina jäin etendusega rahule, muidugi lootsin veel seisu 3:3, mis jäi tänu Feyenoordi meeleheitlikule kaitsetööle tulemata, mai tea mitu pommi lööki nad ära blokeerisid aga õnneks Kolleri imevärava vastu ei suudetud midagi teha
                                See kiri siin on all

                                Kommentaar

                                Working...
                                X