320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uefa karikasari

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Kurb. Kurb. Kurb.
    Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

    Kommentaar


      #62

      Ma Wörnsi nüüd draamateatrisse küll ei kutsuks - tema künnarnukihoop(minu meelest sihilik) Hoojidonkile peapallisse minnes meenutas vana SSi standardit pigem.Aga Amoruso ja Koller nt võivad küll mingit Suveteatri tuuri tegema tulla.
      Aga samas - mina ,kes ma muidu mängjaid näo järgi ei hinda ja ei meeldi kui teised seda teevad - sellist aidsihaige nägu nagu Hoojidonkil tekib endalgi tahtmine tampida.
      Kokkuvõttes samas peab ära mainima, et nii koller,Amoruso kui ka Hoojidonk on ikkagi ennekõike suurepärased väravavalööjad.

      Kommentaar


        #63
        Originally posted by Aramis

        Aga samas - mina ,kes ma muidu mängjaid näo järgi ei hinda ja ei meeldi kui teised seda teevad - sellist aidsihaige nägu nagu Hoojidonkil tekib endalgi tahtmine tampida.
        Tohoh, Aramis, see on küll jubedalt öeldud...
        Mina jäin küll eilse mänguga rahule. Nägime ilusaid väravaid. Van Hooijdonki vabalöök oli ikka võimas ja Kolleri õhust volle veel uhkem. Jon Dahl Tomasson tegi ka sellise mängu, nagu lootsin. Nüüd hoidke alt, prantslased!
        Mis teatrisse puutub, siis eda oli omajagu. Nagu ka närvilist jõhkrutsemist. Kohtunik oleks võib-olla võinud Jürgen Kohleri ka väljakule jätta, aga reeglites on olemas võimalus sellise teo eest punane anda.
        Palju õnne, Feyenoord!
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          #64

          Feyenoord võitis täiesti teenitult. Borussiale tõmmati ikka kott täiega pähe.Borussia brassid lahistasid nutta nagu tited
          Usun, et Arno Pijpers on täna hullupööra õnnelik.

          Kommentaar


            #65
            Tra, eriti tore on vaadata mängu, mille tulemuse kohtunik esimese 15 minuti jooksul ära otsustab. Punast kaarti poleks sellest Kohleri olukorrast ükski normaalne kohtunik mingi valemiga välja imenud.
            Kui näitlemisest rääkida, siis Hooijdonkil oli iga vastase puudutuse järel peas nägu, nagu oleks keegi talle hirmsat moodi liiga teinud.
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar

            Working...
            X