320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Amsterdam'i Ajax

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ajax 2-2 NEC

    Nagu ma olen eelmistes postitustes maininud, et viigipunkti saada peame vähemalt 2 lööma, sest meile lüüakse per mäng 2 sisse. AJUVABA! Teine kodumäng järjest ja seekord mingi kuradi NEC-i vastu, kus ka ründavat mängu ei näe. Ning nüüd juba on aeg hakata kriitikanooli pilduma Hendersoni suunas. Kandis täna kaptenipaela, sest Berghuis oli "not match fit" midaiganes selle all mõeldi. Minule jääb üldse kuradi mulje, et viimasel ajal on ka Vant Schipiga midagi nihu. Aina kuradi katsetab ja katsetab. Täna TAAS alustas Taylor, kes laias laastus ei saanud platsil millegagi hakkama. Forbsi või Akpomi asemel alustas vigastatud Bergwijni äärel hoopis Banel. Hlynnson läks Berghuisi kohale. Kaitses läks Hato vasakkaitsjaks ja Rench keskkaitsjaks...nagu kurdi mida p...t sa genereerid?! Selle asemel, et Gooijer platsilt nahhui saata ja panna Rench mängima sinna kus ta peab toodab Schipi mingeid über jooniseid...kurat küll, miks see hooaeg nii pikk on! Henderson säras ainult PSV vastu...ülejäänud mängudes ta on kuidagi kasutu...eriti rünnakul. Kas tõesti see kollektiivne prügi on ka tema taseme alla tirinud.
    Läksime suht kiiresti ette Baneli löögist, millele Brobbey tegi hea eeltöö. Debüüdi teinud poisilt aga võeti värav minu meelest ebaõiglaselt ära ja anti see Brobbeyle, sest Baneli löök tabas viimast. Brobbey ei saanud arugi aga näed värava löi. Seejärel harjutas Vant Schip ilmselt Norras toimuva Bodo mängu jaoks kaitsmist. Full on Mourinho park the bus...NEC-i VASTU!!! Mine ikka p....e! Kaitsta ei oska see meeskond absoluutselt. Banel sai vigastada ja Forbs toodi sisse. Kahju poisist. Siis mängiti Gooijer korduvalt oma äärel üle ja ma ei saa aru, kuidas Schip sellest aru ei saanud. Järjekordsel ülemängimisel antigi meie värava ette terav sööt, mille Hato omaväravasse lükkas. Kutsun seda Forbs effektiks, sest ka Bodo mängu ajal jõudis Forbs platsil olla 45 sekundit kui vastased skoorisid. Seisul 1-1 ärkas Schip ellu ja tegi lõpuks ka loogilise vahetuse tuues Taylori välja ning Van De Boomen sisse. Kui Schip ka Norras alustab Tayloriga hakkavad fännid teda vist juba vihkama. Debiilne. Mäng läks seejärel taas paremaks meie poolt. Eriti rünnak. Ja ühel rünnakul Brobbey andis hea läbisöödu Forbsile, kes sai üks ühele Cillesseniga ja löi ära. Seisul 2-1 JÄLLE me vajusime kaitsesse...kurat meil pole ju kaitset!! MIKS?! Lasse Schöne tabas latti ja NEC-i iga rünnak oli ohtlik. Ja nii siis 90+6 Gonzales löi ära. Teenitud viik NEC-ile ja jälle üks mahakusetud mäng meie poolt. Twente kaotas, AZ võitis...ei kurat meie 5ndast kõrgemale küll ei saa. Vastased lähevad raskemaks ja ainus mees kes tõesti on heas hoos on Brobbey.
    Kokkuvõttes see viik läheb ainult ja ainult peatreeneri kaela. Meeskond on langenud samasse seisu, mis ta oli Steijni ajal...

    Kommentaar


      Bodo Glimt 1-2 Amsterdam Ajax

      Mul pole sõnu...kui keegi mängu peale minu veel vaatas siis ta teab, et kui ma nimetan seda tulemust IMEKS, siis sellepärast, et see reaalselt seda ka on! Ma ei ole midagi sellist kunagi näinud ja kes teab ilmselt ei näe ka! Vant Schip on kuradi Madalmaade Mourinho. Taktika oli full on park the bus nagu arvasingi aga teades meie kaitse kvaliteeti, siis loota ei julgenud...ja tõesti meie kaitse oli Šveitsi juust. Ainult see, et seksikas fortuuna tädi lausa jumaldas meid täna ja Ramaij oli jumal omaette, tõi meile tulemuse. Man of the match Ramaij ja sada korda Ramaij. Platsil oligi ainult üks Ramaij. Jõhker. Väravalööke 25 vs 9 Bodole. Pallivaldamine 62% vs 38% Bodole. Kokku 3 või 4 latti (ei mäleta enam lugedagi) neist viimane üleaja 119ndal minutil. Ma olin stabiilslet 129 minutit südameinfarkti äärel. 90+7 Bodo lõi 2-1 peale Ramaij kangelastõrjet ja lööja oli sulus!. Me jäime 10kesi ja surve oli jõhker. Sosa tegi ühe ime puhtaks löömise väravajoonelt ja teisel korral sattus tema käsi palli teele ette, mis oli minemas kindlasse väravasse...Vaadati penalti olukorda aga selgus, et enne tehti Ramaij vastu viga...ausalt ma ei tea....Pogba pani vist meie peale raha ja käis oma nõidade juures Bodo mehi jinximas...Siin pidid lihtsalt kõrgemad jõud mängus olema....
      Algrivistus üllatas mitmeti. Nimelt esimene, mis silma jäi oli Hendersoni absoluutne puudumine. Miks? Ei tea...kas tõesti ei taheta, et ta kunstmurul mängiks...Vahet pole Tahirovic oli täna selline, et ma oleks võinud vabalt armuda. Teiseks ja oodatud muudatuseks oli Taylori pingil olek. Alustas Van Den Boomen. Milline lõvi ta täna oli! Ka Gooijer visati rivistusest välja ja Rench mängis omal kohal. Sosa alustas vasakul äärel. Ees oli Forbs Brobbey ja Berghuis.
      Alates esimesest minutist oli lihtsalt kannatamine...puhas kannatamine. Bodolt tuli rünnak rünnaku latt lati ja nurgalöök nurgalöögi järel. Aga Ramaij tegi imet, Sosa päästis, Rench blokkis, Hato pressis...ainult Šutalo oli pask. Esimesel poolajal meie ainus pealelöök tuli kontrast, kus Brobbey sai assisti kirja ja Berghuis skooris kaunilt!
      Teine poolaeg ja surve oli veel võimsam...lihtsalt ma ei oska seletada....seda peab nägema. Vaadake highlighte. Kuidas me pääsesime võiduga tulema müstiline. 48ndal minutil pask Šutalo teenib otse punase, sest ta kogemata tõmbas maha vastase ründaja. 10kesi jäädes oli 18 minutiline periood selline, et taevas tule appi. Latt ja latt, tõrje, tõrje, Sosa joonelt minema ja siis eespool mainitud käegamäng Sosalt. Ja taas tuli appi fortuuna, kui enne Sosa kätt nähti Ramaij vastu tehtud viga. Siis veel õnne, superhüpper õnne, sest Bodo parim mängija Groenbaek sai 66ndal minutil ka punase. Selline vahetus, et meie kõige pasam mängija ja nende kõige parem platsilt oli meie vaatest lihtsalt unistus! Seejärel justkui mäng rahunes, kuid 83ndal minutil kahjuks Berg sai kastist väljast pealelöögile ja see läks postist sisse. Lõpuks said Bodo mängijad ka naeratada, sest siitpeale tundus, et kõik on otsustatud. Mis oli üllatav, siis Amsterdamis Bodo lagunes 70ndal minutil suure väsimuse tõttu aga täna 129 minutit täieliku 100% pressi ja jooksmist ja ei mingeid krampe! Enne normaalaja lõppu oli Renchil suurepärane võimalus meid ette viia aga ei tabanud märki. Siis 90+7 ja Bodo löi oma ära...rünnak oli ohtlik ja saadi lähedalt löögile aga Ramaij tegi "god" level tõrje ja ründaja kes palli võrku seejärel pani oli suluseisus! Fucking luck! Juuksed on hallid...
      Lisaaeg ja sama asi...kannatamine ja Ramaij. Bodo lööb TÜHJAST väravast mööda! Ning siis tuuakse sisse faking lohh Taylor...KES LÖÖB LASSE Schöneliku värava ristnurka 114ndal minutil !!!! Of all the people...tema! Supersub Ta on mulle alati meeldinud . Ning 119 minutil siis Ramaij tõrjus latti ja me pidasime 129 minutit kestnud turmtule vastu!

      Parem meeskond kindlasti edasi ei pääsenud! Sellist kaitsvat Ajaxit näha....ma ei tea...meh.

      Aga ma lihtsalt pean ühe koduveini pudeli lahti tegema!

      Head õhtut!

      Kommentaar


        Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
        Bodo Glimt 1-2 Amsterdam Ajax

        Mul pole sõnu...kui keegi mängu peale minu veel vaatas siis ta teab, et kui ma nimetan seda tulemust IMEKS, siis sellepärast, et see reaalselt seda ka on! Ma ei ole midagi sellist kunagi näinud ja kes teab ilmselt ei näe ka! Vant Schip on kuradi Madalmaade Mourinho. Taktika oli full on park the bus nagu arvasingi aga teades meie kaitse kvaliteeti, siis loota ei julgenud...ja tõesti meie kaitse oli Šveitsi juust. Ainult see, et seksikas fortuuna tädi lausa jumaldas meid täna ja Ramaij oli jumal omaette, tõi meile tulemuse. Man of the match Ramaij ja sada korda Ramaij. Platsil oligi ainult üks Ramaij. Jõhker. Väravalööke 25 vs 9 Bodole. Pallivaldamine 62% vs 38% Bodole. Kokku 3 või 4 latti (ei mäleta enam lugedagi) neist viimane üleaja 119ndal minutil. Ma olin stabiilslet 129 minutit südameinfarkti äärel. 90+7 Bodo lõi 2-1 peale Ramaij kangelastõrjet ja lööja oli sulus!. Me jäime 10kesi ja surve oli jõhker. Sosa tegi ühe ime puhtaks löömise väravajoonelt ja teisel korral sattus tema käsi palli teele ette, mis oli minemas kindlasse väravasse...Vaadati penalti olukorda aga selgus, et enne tehti Ramaij vastu viga...ausalt ma ei tea....Pogba pani vist meie peale raha ja käis oma nõidade juures Bodo mehi jinximas...Siin pidid lihtsalt kõrgemad jõud mängus olema....
        Algrivistus üllatas mitmeti. Nimelt esimene, mis silma jäi oli Hendersoni absoluutne puudumine. Miks? Ei tea...kas tõesti ei taheta, et ta kunstmurul mängiks...Vahet pole Tahirovic oli täna selline, et ma oleks võinud vabalt armuda. Teiseks ja oodatud muudatuseks oli Taylori pingil olek. Alustas Van Den Boomen. Milline lõvi ta täna oli! Ka Gooijer visati rivistusest välja ja Rench mängis omal kohal. Sosa alustas vasakul äärel. Ees oli Forbs Brobbey ja Berghuis.
        Alates esimesest minutist oli lihtsalt kannatamine...puhas kannatamine. Bodolt tuli rünnak rünnaku latt lati ja nurgalöök nurgalöögi järel. Aga Ramaij tegi imet, Sosa päästis, Rench blokkis, Hato pressis...ainult Šutalo oli pask. Esimesel poolajal meie ainus pealelöök tuli kontrast, kus Brobbey sai assisti kirja ja Berghuis skooris kaunilt!
        Teine poolaeg ja surve oli veel võimsam...lihtsalt ma ei oska seletada....seda peab nägema. Vaadake highlighte. Kuidas me pääsesime võiduga tulema müstiline. 48ndal minutil pask Šutalo teenib otse punase, sest ta kogemata tõmbas maha vastase ründaja. 10kesi jäädes oli 18 minutiline periood selline, et taevas tule appi. Latt ja latt, tõrje, tõrje, Sosa joonelt minema ja siis eespool mainitud käegamäng Sosalt. Ja taas tuli appi fortuuna, kui enne Sosa kätt nähti Ramaij vastu tehtud viga. Siis veel õnne, superhüpper õnne, sest Bodo parim mängija Groenbaek sai 66ndal minutil ka punase. Selline vahetus, et meie kõige pasam mängija ja nende kõige parem platsilt oli meie vaatest lihtsalt unistus! Seejärel justkui mäng rahunes, kuid 83ndal minutil kahjuks Berg sai kastist väljast pealelöögile ja see läks postist sisse. Lõpuks said Bodo mängijad ka naeratada, sest siitpeale tundus, et kõik on otsustatud. Mis oli üllatav, siis Amsterdamis Bodo lagunes 70ndal minutil suure väsimuse tõttu aga täna 129 minutit täieliku 100% pressi ja jooksmist ja ei mingeid krampe! Enne normaalaja lõppu oli Renchil suurepärane võimalus meid ette viia aga ei tabanud märki. Siis 90+7 ja Bodo löi oma ära...rünnak oli ohtlik ja saadi lähedalt löögile aga Ramaij tegi "god" level tõrje ja ründaja kes palli võrku seejärel pani oli suluseisus! Fucking luck! Juuksed on hallid...
        Lisaaeg ja sama asi...kannatamine ja Ramaij. Bodo lööb TÜHJAST väravast mööda! Ning siis tuuakse sisse faking lohh Taylor...KES LÖÖB LASSE Schöneliku värava ristnurka 114ndal minutil !!!! Of all the people...tema! Supersub Ta on mulle alati meeldinud . Ning 119 minutil siis Ramaij tõrjus latti ja me pidasime 129 minutit kestnud turmtule vastu!

        Parem meeskond kindlasti edasi ei pääsenud! Sellist kaitsvat Ajaxit näha....ma ei tea...meh.

        Aga ma lihtsalt pean ühe koduveini pudeli lahti tegema!

        Head õhtut!
        No homme tuleb loosikausist loota eelkõige Maccabi Tel Avivi või Plzeni Viktoriat, teiste vastu on sellise vormi pealt keeruline vastu saada.
        Wij komen terug met de cup in de hands

        Kommentaar


          Eilset mängu vaadates siis usun, et Plzen ja Maccabi ise palvetavad oma jumalate poole, et nad saaksid vastu Ajaxi…

          Edit: Kuna järgmise 10 aasta joppamiste doos on eilse mänguga ette ära kasutatud, siis loosiōnn seekord ei naeratanud ja vastu sattus vōimalikeist vastastest kōige raskem: Aston Villa. Seega vōib brittidele ōnne soovida 8 parema sekka jōudmise puhul.

          Kommentaar


            AZ 2-0 Ajax

            Ega mul polegi midagi õelda. Mindi peale 5-4-1 taktikaga full on park the bus jälle. Siis meenutas AZ meile kõigile, et meil ju pole päris kaitset, sest me suutsime vastu pidada tervelt 6 minutit enne kui esimene võrku läks. Rünnak puudus. Gaaei on ilmselt nüüd ametlikult oma viimase mängu teinud, sest teist korda sel hooajal vahetati ta välja esimesel poolajal. Mis mind imestama paneb siis Gaaei võetakse kohe välja kui ta pask on AGA Šutalo jätkab iga mäng lõpuni...Šutalo paneb Bassey välja nägema nagu ta oleks olnud jumal kaitses! Šutalo on lihtsalt niiiiiii sitt. Ainuke positiivne, mis täna saab kaasa võtta on see, et tundub et leidsime kaitsesse hea mehe tema asemel. Nimelt Kaplan sai mängu aega ja jättis väga hea mulje. Taylor oli algkoosseisus jälle ning arvata oli...mõtetu. Hendo on vist vigane, Berghuis oli ka väljas, Bergwijn samamoodi.
            Mul on tunne, et Vant Schip on kaotanud ka meeste usalduse, sest kui nad tunnelist välja tulid teiseks poolajaks, siis nad olid juba alla andnud. Nende näod ei olnud motiveeritud...kurvad. Midagi toimub jälle riietusruumis, mis ei ole...hea.
            Pealegi mehed, kes AJaxis on sitad lähevad ära ja kohe on head. Bassey löi ManU-le, Mikautadze sai jala valgeks, Coinsesao mängis CL-s Arsenali vastu jne. Siis on asi ikkagi taustajõududes mitte mängijas...

            See hooaeg on ikka niiiiii pikk. Neljas koht on 6 punkti kaugusel...ilmselt püüdmatu ka.

            Kommentaar


              Ja ongi nii nagu ma arvasin. Vant Schipil on probleeme riietusruumis. Suur hulk mängijaid...täpsemalt 13, ei ole rahul temaga. Peamiselt kurdavad nad selle üle, et antakse liiga palju vabu päevi. Näiteks enne Utrechti mängu on antud vabaks esmaspäevast kuni neljapäevani. Kurdetakse vähese trenni üle ja need 13 kogunesid oma algatuslikult nüüd ise omal käel trenni tegema. Ühesõnaga taas keeb. Schippie ei ole karmi käega treener...ta on selline mängijate sõber treener. Kuigi jah...viimasel ajal on ka Schippie beidi segast pannud visates mõned mängijad otsesõnu rongi alla. Mingis mängus kritiseeris avalikult Sosat ja Heerenveeni vastu Marthat. Selline avalik ühe mehe kritiseerimine/eraldi välja toomine peale mängu on veider eriti arvestades seda, et mees nagu Šutalo, kes esineb stabiilselt ülipasalt ei saa ühtegi piiksu kriitikanoolt.
              üüd tuleb ainult loota, et kuidagi õnnestub tagalt peale lendavad NEC ja Go Ahead eagles eemale hoida viiendast kohast ning loota, et Feyenoord KNVB bekkeri ära võtab. Sellisel juhul tagaks 5 koht otse konverentsiliiga pääsme. Aga jah...olukord on selline nagu ta on...
              Ka uue treeneri otsingutel ei hiilata just positiivse külje pealt....TAAS! Kurat kopp ees juba...aetakse kõvaks Knutseni juttudega ja siis lambist kuskilt sitaaia tagant võetakse mingi kuradi Pepijn Lijndersi nimi. NEC-is põrunud mees, kes on sattunud Liverpooli abitreenerite ridadesse ja keda Klopp nüüd rämedalt kiidab. Mingu ikka p....e. Schreuder, Steijn vol 2. Kas tõesti ei leita ühtegi kuradi normaalset nime kellel oleks ka peatreenerina pädev CV. Kuradi pettumus pettumuse otsa.
              Utrechti vastu on õnneks Šutalo eemal...ei tea millega ja ei huvita ka. Loodan, et Kaplan saab täismängu kirja.

              Kommentaar


                Ajax 2-0 Utrecht

                No vaata vaid... Madalmaade Mourinho üllatas jälle. Schippie alustas formatsiooniga 5-4-1. Kindlasti mitte atraktiivne jalgpall, kuid meil on praegu tulemusi vaja. Riietusruumi jamasi pole platsil üldse tunda olnud. Ja esimest korda sellel hooajal ei jätnud minule kaitse muljet nagu nad oleks Šveitsi juust! Ärevaid momente meie värava all oli vähe...kaitses eksimusi praktiliselt ei olnud. Ehk siis...Šutalot polnud! Kaplan tegi väga kindla mängu. Igati kiiduväärt esitus. Teine mees, kes ilmselt nüüd põhis peaks alustama on Mannsverk. See norra pikk latt oli täna väga hea! Muidugi platsi parim oli taas Brobbey. Schippie on saanud Brobbey masina tööle ja kui poleks teda meil ründes oleksime ilmselt siiani suures jamas. Öö ja päev võrreldes sellega, mis Brobbey oli Steijni ajal. Ei saanud nurgalipustki mööda mängitud rääkimata tühja värava tabamisest. Aga jah...sellega lõpetasime Utrechti hea 15 mängulise kaotusteta seeria ja võtsime revanši eelmise kaotuse eest.
                Mäng oli ise igav...murrang toimus 39ndal minutil kui Kaplan näitas üles maailmatasemel väljaku nägemist ning söötis pika palli Sosale, kes omakorda suutis selle edasi Brobbeyle lükata. Viimane pani Utrechti väravavahi jalgevahelt atško ehk 1-0. Järgmine tähelepanuväärne juhtum oli 77ndal minutil kui Brobbey andis hea söödu läbijooksul Taylorile, kes taas väravavahile atško tegi ning 2-0. Kujutan ette, et Branderhorst on enda peale päris kuri preale tänast.
                Et jah...Ajax hoidis viimati taga nulli eelmise aasta 27 novembril Vitesse vastu ja viimane võit tuli jaanuaris. Nii, et vahet pole kui kaitsvalt mängiti aga tänast ma naudin!

                Ehk siis kokkuvõtvalt. See hooaeg võime teha kaitsvamat mängu aga muidugi peale uue treeneri tulekut kindlasti tagasi ründavaks! Šutalo koosseisust välja...maha müüa. Kaplan asemele. Mannsverk põhisse ja Taylori asemel Boomen.

                P.S. Viimased ca 20 minutit mängisime 10 kesi sest Rench suutis punase saada. Aga kaitse oli täna tõesti kindel!

                Kommentaar


                  Ajax 0-0 Aston Villa

                  Parem hilja kui mitte kunagi...kiire on viimasel ajal.

                  Igatahes enne mängu oli minul üks ja AINULT üks soov, mis ka täitus. Nimelt lootsin, et peale pallimist säilib teiseks kohtumiseks mingigi põnevus. Enamus fänne, kaasa arvatud mina, olime kindlad, et siit tuleb selline Napoli sarnane ketukas. Aga kae imet ei tulnud. Veel enam...kui nüüd täitsa ausalt kõik hingelt rääkida, siis peale mängu oli lausa pettumus, et 1 või 2 väravalist edu Villa park-ile kaasa ei võta.
                  Villa ei tekitanud meie värava all ühtegi väga ärevat momenti. Ainus mis kohe meelde tuleb on 90+3 tehtud pealelöök, mille Kaplan supermeisterlikult blokkis. Üldiselt minul on kaks uut tõdemust/arvamust peale viimaseid mänge. Esimene ja kõige meeldivam tõdemus on see, et me oleme leidnud endale Šutalo asemele ÕIGE kaitsja. Šutalo on prügi ja ma loodan, et ta jääb nüüd kauaks pingile elu üle järele mõtlema. Kaplan on näidanud ennast meie uue kangelasena. Nimetaksin teda ka Villa MOTM-iks. Ründajad olid mehel taskus ja Hatoga koostöö sujus. Teine tõdemus...natuke vähem meeldiv kuid praeguses olukorras tuleb sellega leppida on see, et ilmselt leidsime endale formatsiooni, millega peame hooaja lõpuni välja minema, sest tundub, et mängijatele sobib see kõige paremini. 5-4-1 formatsioon on küll äärmiselt mitte Ajax, kuid selle formatsiooniga tunduvad kõik palju paremini mängivat. Sosa näitab hoopis teisi esitusi, Rench jne. Olen isegi arvamusel, et kui meie laatsaretist naasevad Bergwijn ja Berghuis siis tuleks selleks hooajaks ikka jätta formatsioon 5-4-1 või äärmisel juhul 5-3-2, et Brobbey ei oleks ees liiga üksik. Ning algkoosseisus on arusaamatul põhjusel taas Taylor...miks see nii on teab ainult jumal taevas. Igatahes mina ootaks Van Den Boomenit tema või Hlynnsoni asemel. Henderson...parim enne on küll mõõdas, kuid ma ütlen, et kaptenina peaks tema küll jätkama. Väga hea mulje jättis tema kamandamine terve mängu jooksul ja noortel on kelle poole vaadata!.
                  Kui üks mängu m...n välja tuua meie poolt, siis selleks oli Gooijer...olukorras, kus vastased said punase kaardi ja meil on 10 minutit võimalus enamuses mängida, siis täiesti TÜHJA KURADI koha pealt see viimane sitavares otsustab selja tagant hüpata jalgadesse olukorras, kus selleks ei olnud ABSOLUUTSELT mitte mingit vajadust! Kuradi debiilik... Saime enamuses mängida vaid 2 minutit. Viimane ahv ikka.
                  Meil oli veel 2 head võimalust ette minna. Esimesel korral minu jaoks veidi skandaalne, et VAR isegi ei vaadanud olukorda. Brobbey oli läbijooksul ja just enne lööki sai väikese lükke selga. Ma kurat siiani ei saa aru kas see oli kaitsja poolt geniaalne lüke vöi siis ebaaus aga VAR oleks pidanud seda olukroda vaagima küll. Lükke tagajärjel Brobbey kaotas tasakaalu ja väntas palli mööda. Teine võimalus oli Tayloril, kuid löögi tõrjus Martinez.
                  Ehk siis...hea mäng oli. Rahulik. Ja Inglismaa mängu jaoks säilis ka mingi põnevuse poeg, kuigi mingit suurt edasipääsulootust meie seast keegi ei ennusta.

                  Kommentaar


                    Ajax 2-2 Sittard

                    Noh... paar head mängu milles võitsime heas hoos olevat Utrechti ja suutsime teha soliidse viigi Aston Villaga ning mõlemas hoidsime taga ka 0-i on nüüd taas ajalugu. Ja kas on kokkusattumus, et nii, kui Šutalo on taas kaitses on meil jälle 2 võrgus?
                    Algus oli meil hea. Taylor viis juba 8ndal minutil meid ette näidates harukordselt head individuaalset võimekust. Harukordset selles mõttes, et liiga harva näeb seda temalt. Seejärel algas maailma igavaim sitt...Ajax andis initsiatiivi ära. Siiski pidi täna Brobbey asemel alustanud Akpom meid 30nda minuti paiku 2-0 ette viima aga vana ei saanud paarilt meetrilt vabalt pealelüües väravavahist mõõda löödud . Seejärel pääses Taylor üks ühele väravavahiga ja siis juba näitas enda vana head nägu kus ta samamoodi ei suutnud väravavahist mööda lüüa.
                    Ja siis! VOT JA SIIIIS....jäin ma magama...., kui ma ärkasin oli käimas 54-s minut ja seis oli juba 1-1. Lugesin kommentaaridest, et värava tootis Ramaij. 1-2 viis külalised ette meie oma akadeemia kasvandik Sierhuis, kuid temal oli kõvasti õnne selle väravaga. Pall võttis Kaplanist risti vastupidise suuna sellest kuhu Ramaij parasjagu jooksmas oli ja Sierhuis sai vabalt tühja väravasse lükata. Siis sai Schippie vihaseks...küsis vist nõu Steijnilt ja lasi platsile Brobbey, Van den Boomeni ja Forbsi. Platsilt lahkusid pea norus Mannsverk, kellel täna ei olnud hea päev, Hlynnson kellel pole enam ammu häid päevi ja Sosa kellel täna oli erakordselt halb päev. Mitte ükski Sosa tsenderdus või sööt ei osutunud täna täpseks või kasulikuks. Mindi pressima ja see kandis 88ndal minutil ka vilja, kui nurgalöögist üritas Šutalo vist pealelüüa...vist sellepärast et ta oli kolm neli meetrit väravast ja lajatas palli täiest jõust värava poole aga see oleks mingi 2-3 meetrit mööda lennanud kui poleks tabanud Brobbeyd, kes selle ka lõpuks sisse löi.
                    Gooijer oli täna jälle pask...nii pask et isegi Gaaei sai tema asemel platsile. Arvasin, et Gaaeid ma Ajaxi särgis enam ei näegi aga seis on lihtsalt nii pasanteeriline, et polegi midagi teha.
                    Ja nii ta lõppes... 2-2. Tubli tulemus Sittardile. Ma juba harjutan end mõttega, et me reaalselt ei jõuagi euroopasse järgmiseks hooajaks. Viimati juhtus see 91/92 hooajal. Sellel hooajal on potentsiaali see lõpplahendus korrata!
                    Kiita pole täna kedagi...kui ehk siis Brobbey, kes tuli ja elavdas rünnakut. Hendo oli keskpärane...

                    Mis siis ikka...lähme eludega edasi.

                    Kommentaar


                      Ei tea mis seis jääb aga praegu saame 4-0 taha...võibolla veidi ebaõiglane skoor aga laias laastus vahet pole. Selle mängu kaotas Schip. Meil oli Ajaxi fännidega väike ühisvaatamine ja kui Mannsverk sai 20 minutil kollase oli näha, et see mees on punase ohus. Kõik oletasime, et võetakse ta välja ja tuuakse Boomen sisse vaheajal...Ei.. Schip ei teinud midagi! Kohati meenutab ta Joe Bidenit, kes sihitult ringi tatsab ja ei adu oma ümbrust üldse...ja siis tuua mängu päästma Gaaei...no aitäh! Esimene värav nurgalöögist, kui Kaplan kaotas oma mehe. Peale seda oli kõik veel ok kuni Kaplan viga sai. Kaplani asemel toodi Akpom. Rünnet see küll ei elavdanud. Siis sai viga Šutalo ja samal ajal kui teda väljaku ääres tohterdati tegi Mannsverk vale söödu ja 2-0. Siis Mannsverk punane ja 3-0, 4-0 jne. Ma mõtlen, et kui MEIE kuradi amatöörid vahime siin jalkat ja juba saame ise aru, et Mannsverk tuleks välja vahetada, siis KUIDAS KURAT SEE HOMO, KES ROPPU RAHA TEENIB SEDA NÄHA EI SUUDA?! Boomen pingil...mida kuradi t...a?! Gaaei tuuakse Boomeni asemel sisse...kas see on mingi paraleeluniversum või mis toimus seal hallis pealapis, kui ta oma geeniuslike käike haudus?!
                      Nädalavahetusel peame mängima Jong Ajaxiga Sparta vastu sest rünne ja kaitse on kõik vigased. Hendo oli täna täiesti alla arvestust. Ainuke mees kellelt ootaks mingit enesekindlust. Ramaij eksis söötudel pea poole ajast...
                      Jah...tõesti ma usun, et me ei jõua see aasta Euroopasse...viienda koha kaotame päris kindlalt ja söelmängudes ei anna ma meile ka mingit lootust.
                      Alex Kroes peaks homme alustama...Uute treenerite koha pealt on palju jutte...nimekamad oleksid Solskaijer ja Graham Potter. Mina kumbagi ei tahaks...Knutsen pikendas Bodoga lepingut..tema ka väljas. Ten Hagi tahetakse ka tagasi aga jällegi mina teda ei tahaks, sama meelt on ka suur osa fänne ning vaevalt ta ise ka huvitatud on. Ehk siis ilmselt tuleb Pascal Jannsen...kes käib stabiilselt meil mänge vaatamas.

                      Pühadevahe, kui masendav on olla ikka...

                      Kommentaar


                        Sparta 2-2 Ajax

                        Õnneliku kokkusattumusena juhtus nii, et mängu nägemise asemel viibisin hoopis ooperil abikaasaga. Jälgisin, mida Ajaxi fännichatis kirjutati ja mul oli veidi hea meel, et ma oma pühapäeva mängu vaatamisega ei rikkunud.
                        Vant Schip on ikka täiesti ajud kaotanud. Ma saan aru, et meil on vigastusi ja punaseid kaarte palju aga taevas halasta, mis kuradi imelikke lükkeid ta viimasel ajal teeb. Algul tundus, et ta hakkab üllatavalt mängima 3-5-2 taktikat aga tegelikult oli tavapärna 5-4-1 ja sealjuures TAYLOR mängis vasakut kaitsjat (Sosa oli kaartidega eemal, miks mitte Martha?!) Hato-Kaplan ja VAN DEN BOOMEN olid CB-d Kurat ausalt...mis debiilsus see on selliseid katsetusi teha?! Meil on pingil marineerimas puhas CB, Medici näaol, kes vähemalt erinevalt Šutalost on näidanud, et tal on ohtlik kauglöök! Medic ei ole kindlasti prügim kui Šutalo ja ometi on Rijkhoffil paremad võimalused platsile saada kaitsjana, kui Medicil. Täiesti AJUVABA käitumine! Visake see Taylor pingile ja pange Boomen oma kohale cm-ina. Mis ajudekepp see käib seal. Pole ime, et mängupilt on selline nagu mehed oleksid esimest päeva platsil...formatsioon muutub iga mäng ja mängijad selle formatsiooni sees samamoodi. Debiilik. Sparta treeneringi ütles, et "who knows how Ajax will line up this game". Lihtsalt mõistus ei võta, milles see uba on enam. Šutalo ise on vigane aga ma arvan, et kaitsesse võib tõesti teda asendama panna keda iganes. Halvemini ei suuda niikuinii keegi mängida. Ja siis me jõuame paremkaitsjani...Rench on punasega väljas, Gooijer samamoodi ning taas sai Gaaei võimaluse. Ma salamisi ikka loodan, et ehk taanlane saab juba millegagi hakkama, sest meest on see hooaeg juba 2 korda peale esimest poolaega välja võetud...noor ikkagi jne. Aga jah...ega temast tippmängumeest ei ole. Hea oli näha Mika Gotsi algkoosseisus. Hakatakse vaikselt teda põhisse tooma. Õige. Oleks võinud ka Vos-ile väheke mänguaega anda noortest. Ja Fitz-Jim...ma ei saa aru miks ta laenult tagasi toodi... Hendersoni osas olen ma nüüdseks vist kardinaalselt meelt muutnud. Peale tema tulekut on asjad ikka korralikult ana...li läinud. Ja ta tuli just siis kui Tahirovic hakkas väga häid esitusi tegema. Kahju...
                        Mängu statsi ooperi ajal vaadates ei üllatanud mind miski. Pallivaldamine 70 vs 30 Ajaxile. Väravapealelööke 1 vs 0 Spartale. Kurat mõtetu palli tagasisöötmine käib ainult...antijalgpall...pask. Teise poolaja keskel olime juba 2-0 taga'. Siis toodi peale Akpom ja üle pika aja vigastusest naasnud Bergwijn. Nemad tõid mängu põõrde ning me võitlesime siiski 2-2 viigi välja. Mõlemad said värava kirja.

                        Ühesõnaga... Schip out on nüüd teema.

                        Ajax püstitas veel ühe negatiivse rekordi. Oleme lasknud endale lüüa hooaja jooksul 72 väravat juba. Eelmine rekord oli 70 aastast 2009.

                        Ei tahaks õelda, et põhi on käes sest ajalugu on näidanud, et alati võib veel sitemaks minna.

                        Kommentaar


                          Zwolle 1-3 Ajax

                          2 väravat Akpomilt 1 Hlynnsonilt. Reaalsus on see, et me olime taas üks suur pasanteeria. Nagu Bodo mänguski Ramaij tassis… vōit ei olnud kindlasti teenitud.
                          Selles klubis on kōik perses praegu… isegi siis, kui tundus, et stabiilsust hakkab pisut tekkima Alex Kroesi näol, siis juba on juhatus ta volitused peatanud!!! Ostis Ajaxi aktsiaid enne kui tema ametissetulek valjult välja ōeldi… insidet trading, criminal offence jne. Minge ikka p…e. Kui pu…s saab ühes klubis olla?!? Kroes on juba vastu väitnud, et klibi oli algusest peale teadlik tema aktsiatest jne. Ehk siis uus saaga sai alguse kuivōrd Kroes vaidlustas otsuse.

                          Kommentaar


                            Tra ootad ja ootad, et tuleb mees, kes toob muutusi ja lõpuks ta tuleb ning saab oma tööd teha faking 3 nädalat. Kroes ostis 26 juulil 190 000 euro eest Ajaxi aktsiaid ja ennäe imet see on täpselt seesama kuupäev, millal ta teada sai, et temast saab uus tehniline direktor. TÜRA küll! NO TÜÜÜRAAAA küll!!!! SÖÖ sitta kuradi Kroes. Niigi on kõik peldikus...Go Ahead pühib meiega neljapäeval põrandat arenal ja Feyenoord saab ka naerda kõvasti pühapäeval, kui platsile tuleb see hale kari prügihunnikut oma võrratu kaitsetaktikaga.

                            Raske on...tõesti väga raske on.

                            Kommentaar


                              Ajax 1-1 Go Ahead Eagles

                              Noh ei pühitud põrandat okei. Aga kurat küll...no KURAT KÜLL... Täna väärisime isegi võitu. Aga MIS KURADI TÜRASTUNUD VAHETUSED Vant Schipilt??? Ausalt jumal näeb ma kahtlustan, et vana viskab meelega mänge maha! Niiiiii loogikavastased vahetused ei saa olla lambist. Esiteks Taylor alustab kuradi vasakkaitsjana Sosa ees juba kolmandat mängu...mis huumor see on?! Teiseks mängu vaieldamatult parim ja assisti kirja saanud Godts võetakse välja asemele ei panda pingil mädanevat van den Boomenit vaid...traaam taraaam Fitz kuradi Jim! MIDA...no midaaaaa loogikat? Edasi vajus isegi Bergwijnil karp lahti kui schippie tegi kolm vahetust võttes Bergwijni, Mannsverki ja Hlynnsoni välja ning tuues sisse Rijkhoffi, Vos-i ja kuradi Forbsi...Platsil oli peale seda kesmine vanus "lasteaed" rubriigist. Siis võeti Gaaei välja Gooijeri asemele. Gaaei tegi täna elu mängu ja sai premeeritud ka ülikauni väravaga. Mul oli siiralt hea meel tema üle. Aga Schip...no ma niiii tahaks küsida mida vittu sa tegid...miks sa võtad platsilt ära head mängumehed kui seis on ainult 1-0 ja tood asemele mitte kogemust Boomeni näol vaid kutsikaid?! Kurat Schip viskas JÄLLE ühe mängu maha...Seda muidugi Ramaij abiga, kes nagu Onana reincarnation ei suuda kuradi õhupalle püüda. No mida v...u sa neist siis püüad, kui sa tead et sa oled kasutu selles...mitu korda see hooaeg juba selle orgi otsa astunud..eriti veel viimasel minutil nagu ikka. Löö see kuradi pall rusikatega sinna kus silmapiir on kurat. Ei! Vana püüab püüda, ei saa hakkama koperdab ja siis teeskleb kuradi vigastust veel. Lihtsalt ma ei või...JÄLLE lisaajal kustakse kõik maha...ulme. Järgmised 2 mängu Feyenoord ja Twente... et jah... Peale neid kahte mängu on 5 koht käest läinud.

                              Schip pane ennast koos Kroesiga põlema.

                              Kommentaar


                                Haaahaaa haaaaahaa Van Praag tuleb välja pole enda Ajaxi aktsiaid ise üldse ära märkinud aga näpuga teise mehe ees vehib uljalt… shitshow, pure shitshow. Kas see hooaeg saab veel ägedamaks minna?! Kroes vaidlustas enda vallandamise ja tundub et tal on 2/3 juhatuse toetus ning ma ei näe üldse mingit varjanti kuidas Van Praag uute asjaolude ilmnemisel ise moraali edasi saab lugema jääda… fantastiline lihtsalt. Parim hooaeg üldse…
                                p.s. Ramaij saigi viga ja on ülejäänud hooaja laatsaretis…ehk siis eeldatavasti teretulemast tagasi väravasuule Rulli.

                                Ajaxi keskmine vanus eilses mängus oli noorim alates 2017 aastast kui meil oli platsil de Ligt, de Jong, Neres jne

                                Kommentaar

                                Working...
                                X