320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Amsterdam'i Ajax

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    I am so sorry

    Kommentaar


      Feyenoord 6-0 Mittejalgpallurid Amsterdamist

      Kui ma eelneva postitusega küsisin kas on võimalik, et see hooaeg saaks veel pasamalt välja kukkuda, siis siin see on. Ilmselt tuleb kirsiks tordil ka kodusel areenal anaalvägistamine Twentelt. Ei samas see ei ole nii üllatav, kui 6-2 kaotus paar aastat tagasi, kui meil oli reaalselt hea meeskond. Tänane oli oodatud tulemus. Lisaks ei ole tänane sats ka meeskond. Meil ei ole ei adekvaatset treenerit, Ajaxi tasemel mängijaid, pole liidrit väljakul, pole isegi kuradi juhtkonda! On varemed...on ussitanud täiesti mäda kest endisest suurepärasest klubist! Kesta sees toimub sitane võimuvõitlus, kus kõik üritavad oma kohast kinni hoida ja klubi huvid ei koti kedagi. Ma ei hakka mängust rääkimagi, sest seis räägib enda eest. Võibolla tasub ainult mainida, et terve mängu jooksul meie pealelöökide arv 1!!! KUradi 82 minutil.... Platsil polnud täna peale Rulli ühtegi proffessionaalset jalgpallurit. Kari vittsilmseid hobunikkujaid, koos väljaku ääres vegeteeriva kahe suure vaimuhaige sitavaresega (Schip ja Valkanis). Ammu on selgeks saanud ka asjaolu, et Steijni lahkumise järel tekkinud edu periood oli tingitud vaid sellest, et vähegi kõrgema tasemega satside vastu pole mängitud...ja nii kui need tabeli ülemise otsa poisid vastu hakkasid tulema on Schip samapalju täis kusnud end kui Steijn. Kui viimane oli lihtsalt andetu, siis esimene on vaimuhaige...kurat kuidas muidu seletada tema valikuid platsil? Tema vahetusi?? Sa pead olema arengupeetusega, kui sa põhis PEAD IGA HINNA EEST ALUSTAMA NÄITEKS TAYLORIT! Kui talle keskväljal ruumi ei ole siis kurat pannakse ta vasakäärekaitsjaks kus ta elus pole oinud ja kuhu ta elus ei sobi ka! Sosa pingil olemas...SOsa kes on Horvaatia koondises samal positsioonil...ibitvaju mat kurat söö sitta Schip. Keskväljal...Boomen mädaneb pingil...mees kes hetkel on meie parim poolik...ISTUB PINGIL. Meenub oluikord Kudus-ega, kus parim mees meeskonnas vaatas stabiilselt mänge pealt. Kurat ma loodan, et ultrad selle seltskonna viisakalt täna Arenal vastu võtavad! Ja mitte ainult selle pasanteeria mis bussis saba jalge vahel Amsterdami salaja üritab sisse pääseda, et jumala eest mõne ultrarühmituse ette mitte sattuda vaid ma loodan, et ka see sitavares Van Praag peab millalgi fännide ees seisma. Ma olen niipalju targemaks saanud Hollandi Ajaxi fännifoorumites ja uudistes tuhlates ning mõne kohalikuga ka vestlust pidades, et klubi sees on käimas kerge võimuvõitlus. Nimelt Kroes tuli klubisse selgete plaanidega, millehulgas oli ka suure osa juhtkonna kinga andmine (üldiselt pidid sule sappa saama kõik peale Blind-i). Kroes ei tahtvat leppida sellega, mis Mislintati uurimisraportist justkui selgus. Umbes, et Mislintat ja sealjuures ka juhtkond ei teinud midagi valesti tuues suvel selle ülemakstud prügi klubisse. See Kroesi meelest ei sobinud! Praag astus oma semude kaitseks välja ja leidis need neetud aktsiad. Kusjuures tasub ära märkida, et Kroes on nende aktsiatega persetäis raha kaotanud. Veel enam Ajaxi aktsiad on alates turule tulekust 90ndatel olnud enamvähem stabiilselt ühe summa juures aktsia kohta. Ehk siis Kroesi ost oli rohkem emotsionaalne kui midagi muud. Veel enam...Seda, et Van Praag ei mõtle klubi heaolule vaid jumal teab millele näitab asjaolu, et see kortsus m....ninahk ei mõelnud ilmselt kordagi, mis mõju võib taolisel uudisel olla mängijatele, kellele just kinnitati, et algamas on stabiilne periood, kus Van Der Sari asemel on lõpuks leitud uus pädev juht. Seda enam, et tuleb välja, et kohe vallandamine ei oleks absoluutselt vajalik. Võimalus on ka lihtsalt rahatrahv teha või näppu viibata ja kerge distsiplinaarkaristuse määrataz, kuivõrd Van Praagi kirjeldatud ei olnud tegelikuses üldse nii hull. Õnneks on Ajaxi aktsionäride ühendus seismas Kroesi selja taga. 73% osalusega aktsionärid toetavad Kroesi jätkamist ja järgmisel aktsionäride ehk omanike koosolekul tuleb küsimuse alla ka Van Praagi ja tema sõprade sobivus antud ametile. Kui Van Praag ise ei olnud suvistes ostudes käpp siis persetäis jalgpalliamatööre nagu Susan Lenderink siiski oli!
      Kaldusin jälle oma rantis kaugele... igatahes ma ei kujuta ette mis võiks selle hooaja veel päästa...kui ainult, et KOHE ja ma mõtlen täiesti KOHE hakataks tegema muudatusi...palju käib jutte Graham Potteri ümber...korra tuli pilti ka Xavi. Üks neist kahest sisse tuua peatreeneriks kohe ja ehk annab veel 5-s koht päästa. Aga pole ju kedagi, kes neid otsuseid kohe teeks...pole kuradi juhtkonda...pole olnud viimased 2 aastat...pole olnud peale Overmarsi nokupilte

      Ehk siis...tabelis 6ndad.
      Järgmine vastane Twente.
      Selja taga Go Ahead Eagles ja Utrecht.

      Schip, Van Praag, Lenderinck & co VÄLJA!

      Meeskonnast maha müüa Bergwijn, Taylor, Šutalo ja veel mõni....kui neid keegi üldse enam tahab.

      #päästkehooaeg

      Emotsionaalselt võtab selline olukord väga tühjaks.

      Kommentaar


        Sai ka vaadatud seda kohtumist. Tundsin huvi kui vilets ikka Ajax on, kui ta on suutnud mitu mu betti ära nurjata. Sain kinnituse, et üsna kehva on hetkel see olukord ikka. Tundub, et treener ei kontrolli seda mänguplaani üldse väljakul.
        Fino alla fine FORZA JUVE

        Kommentaar


          Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
          Sai ka vaadatud seda kohtumist. Tundsin huvi kui vilets ikka Ajax on, kui ta on suutnud mitu mu betti ära nurjata. Sain kinnituse, et üsna kehva on hetkel see olukord ikka. Tundub, et treener ei kontrolli seda mänguplaani üldse väljakul.
          Mänguplaani? Sa nägid väljakul midagi mida sai mingiks plaaniks pidada? Lōputud tagasisöödud, et vastane saaks end surnuks naerda, see oli ehk ainuke plaan…

          P.S. Potter nägi vist mängu sest saatis täna Ajaxi pikalt…

          Kommentaar


            Ajax 2-1 Twente

            Sõnatu. Mismoodi selline üllatus sepistati...ei vägev. Esimene poolaeg ei kõlvanud muidugi kuskile. 5-4-1 taktika ja lõputud tagasisöötmised ja üks suur hädaorg. AGA mis juhtus teisel poolajal! Schip võttis munad Van Pragi taskust välja ning hakkas mängima 4-3-3. Kohe muutus mängupilt ning meil tekkisid olukord olukorra otsa. Kaitse oli muidugi endiselt pask, kuid see eest oli ründes vähemalt midagi vaadata. Peale esimest poolaega olime 0-1 taga. Teisel poolajal Taylori kastitsenderduse realiseeris vigastuspausilt naasnud Brobbey. Edasi olid momendid Akpomil, Bergwijnil kuid ei päädinud väravaga. Siis tõi Twente platsile sellise mehe nagu Anass Salah-Eddine. Ma olin juba unustanud, et ta talvel Twentesse laenati. Igatahes tema osutus meie võid tipparhitektiks sest tõmbas penaltialas Renchile korralikult kossi. Bergwijn ei eksinud penaltil ning 2-1 eduseis suudeti ka lõpuni hoida. See oli ülitähtis võit viienda koha võitlust silmas pidades. Nüüd kui kalendrit vaadata, siis peaks Ajaxil justkui kõige kergem graafik olema. Viimased 4 mängu ainult tabeli alumise otsa satside vastu...samas teame ju, et ka need on praegu Ajaxile parajad pähklid. Meil oli seal Excelsior, Almere city,Volendam ja vitesse. AZ on vaieldamatult raskeim graafik. Neil Feyenoor, Utrecht, Nijimegen ja Go Ahead. Utrechtil ja Nijmegenil on ka paar rasket mängu. Igatahes 5-s koht on enda kätes praegu. Peale tänast ei näe võimalust ka et Schip saaks alustada jälle selle 5-4-1 variandiga.

            Muudes uudistes Ajaxi fännid avaldasid toetust Kroesile ja Van Praagi p...e alune on veidi kuum. Juhatusest lahkusid 3 suvise fiasko arhitekti ning jutud liiguvad et ka ülejäänud on minekut tegemas. Juhatus plaanib ka Van Praagile umbusalduse teha. Aktsionärid seisavad ka Kroesi taga. Hetkel siis selline kaos...
            Selle kaose keskel pälvis Overmarsi koha endale Kelvin de Lang, kes oli Hendersoni tuleku peaarhitekt. Muidu ka siiani neist tolgustest kõige pädevama mulje jätnud. Tema õlule jäävad siis suvised üleminekud.

            Kommentaar


              Ma vihkan seda hooaega ikka niii kuradi palju... Kuradi Bergwijn...lihtsalt iga viimane kui töllakas platsil ja platsi ääres ja juhtkonna toolitel on lootusetud. Ainuke lootus, et homme määratakse Kroes tagasi.

              Kommentaar


                Kroes on tagasi, nüüd küll uues rollis Overmarsi asemikuna. Ehk siis suve üleminekuid arvestades on kõige tähtsam koht täidetud. Kelvin de Lang jätkab head of scoutinguna. Ja tänu Kroesi tagasitulekule on ka Potteri jutud uue elu sisse saanud. Läbirääkimised pidavat olema viimastes faasides. Ainuke asi milles on vaja veel kokku leppida on raha...Potter lükkas esimese pakkumise tagasi....Kurat kui vaja visake see Hendo üle parda ja tehke see Potteri diil ära!

                Kommentaar

                Working...
                X