320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Amsterdam'i Ajax

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust

    Mis Neresega juhtus ?!?!

    Kahe hooajaga (2017/18 ja 18/19) lõi 27 väravat ja andis 29 assisti olles teise superhooaja lõpuks alles 22-aastane....
    Aga kahel sellele järgnenud hooajal mainitet tasemest kaugel ja nüüd müüs Ajax ta lausa kahjumiga edasi.

    Oli's tal vigastus või tõusis ära v läks laisaks või mis värk?

    Kahjuks jah...peale üli-ilusat algust, kus ta näitas tehnilist jalgpalli ja suurt kiirust, rikkus tema edasist teekonda meie juures vigastused. Peale ulmehooaega CL-is sai viga ja enam päris põhimeheks ei tõusnudki. Muidugi seda ka selle pärast, et tema kohale toodi üks teine brasiilia poiss nimega Antony, kelle esitused olid/on sama head kui Nerese omad, siis kui ta terve oli. Peale oma suurt vigastust pole Neres enam kuidagi saavutanud seda taset, milleni ta jõudis enne viga saamist. Aga pingi peale oli ta siiski meile väga vajalik mees. Juba ainuüksi selle pärast, et riietusruumis oli tema nii õelda "peo hing". Mis veel kurvemaks teeb on see, et Nerese minekuga on ka suvel Antony kindel mineja. 2 brasiillast said väga headeks sõpradeks. Aga pole fakt muidugi, et Nereski oleks Antonyt kohapeal hoidnud. Ühesõnaga lose-lose situatsioon minu meelest. Vaatamata Nerese hetkevormile tuli minu jaoks niivõrd odav hind suure üllatusena. Šakhtjor on tegemas elu diile Ajaxiga minu meelest. Nagu Tadic ütles " Elu läheb edasi ja mehed on kõrgeltmotiveeritud" jne.

    Kommentaar


      Utrecht 0-3 Ajax

      Tahaks jälle pilti panna aga kuradi kettasse ajab see uus leht. Kord ütleb, et image url is missing, kuigi laen seda arvutist, siis ületan 4kb-ga mingit kuradi limiiti jne. Kes viitsib võiks minule kerge koolituse teha selles osas.

      Igatahes mäng ise otsustati esimese poolajaga ära. Võib isegi õelda, et esimese 20 minutiga, sest selleks ajaks oli seis juba 0-2. Poolajaks 0-3. Utrecht üritas teha sama, mis mängus Johan Cruyff arenal ehk siis jopata 1 löögiga ja võtta võit. Sellele plaanile tõmbas kähku joone peale Antony, kes juba 5ndal minutil avas oma Arjen Robbenlikku liigutusega väravate arve. Edasi sai särada meie kapten Tadic ja tänu temale ka Brian "brobeast von juudas" Brobbey. Nimelt Tadic andis kaks imeilusat assisti, milled juudas realiseeris. Viimatinimetatu sai platsile, sest Haller viibib meil praegu Aafrika mängudel. Kui ma õigesti aru sain kommentaatorist, siis see oli selle hooaja esimene koduväljaku kaotus Utrechtile. Selle näitajaga olid nad siiani ainsad eredivisies. Nii, et revanš on loomulikult magus. Tore oli ka näha platsil kahte Timberit, kes nagu eestlasedki omal ajal sõjas, erimeeskondades üksteise vastu mürasid.
      Veel avastasin end filosofeerimas, et meeskonnas on praegu tervelt 2 juudast. Esimest ma mainisin juba aga eks olnud ka Bergwijni ületulek suht rõve juuda lüke, milletõttu Rotterdami oma nägu näidata väljaspool staadioni on kindel no-no.
      Praeguseks siis kuni PSV mänguni Groningeni vastu oleme ilmselt ajutiselt 2p tabeliliidrid. Väga meeldiv, et vahepealne puhkus mõjus tänast esitust silmas pidades pigem positiivselt.

      Kommentaar


        Väga hambutu mäng Utrechtilt, kõik väravad nõrgast kaitsetööst - Ajax ei pidanud suurt pingutamagi 3 punkti nimel.
        Vara veel tibusid lugeda, aga Feyenoordi komistus Vitesse'i vastu tõstatas küll küsimuse, kas sel hooajal jääb tiitel PSV ja Ajaxi otsustada.

        Kommentaar


          KNVB Beker

          Ajax 9-0 Excelsior Maassluis

          Taas ei eksitud amatöörklubi vastu. Platsil oli palju noori, kelledest kõige parem esitus tuli Van Axel Dongenilt. Noormees teenis penalti, mille Danilo realiseeris ja andis ka ühe väravasöödu. Danilo, keda seostatakse ühe inglise esiliiga klubiga sai kokku kirja 4 väravat, kuid lahkus platsilt longates teisel poolajal. Esimese täismängu Ajaxi väravas sai kirja Jay Gorter aga temal polnud sisuliselt mitte midagi teha kõik need 90 minutit. Minu lemmik noormängija Naci Ünuvar tuli ka teiseks poolajaks platsile, kuid ma ei saanud hästi aru, mis vigastusega ta natuke hiljem välja võeti. Tundus, et midagi ribidega. Oma lühikese platsiloleku ajal jõudis ta anda 1 väravasöödu. Tagliafico värav oli ilus. Temast räägitakse, et tal minek Barcasse kõigest 7 miljoniga. Kurat ma ei saa aru sellistest huumorhindadest. Et ta on odavam kui Brobbey siis...hea nali. Daramy sai kirja 2, Hlynsson ja Regeer mõlemad 1. Korralikud noored on taas peale tulemas
          Järgmine vastane siis PSV :P

          Kommentaar


            Liigutav.

            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              PSV 1-2 Ajax

              Huuuuuuuuh....Peale 100 minutit mängu Der Topperis tulevad punktid Amsterdami. Saab õelda, et väärisime võitu samas, kui PSV oleks viigini jõudnud ei saaks õelda, et nad seda ei oleks väärinud.
              Võiduvärava puhul oli Real-Ajax hõngu, kui VAR pidi ülevaatama, kas pall läks üle küljejoone või mitte. Kurat ei oska pead anda sest ühest kaadrist justkui nähtus, et läks, teisest aga ei läinud. Otsus igatahes oli, et värav loeb. Mazrouilt man of the match esitus minu jaoks. Nüüd tuleb ka mainida esimese poolaja väravat. Tadic sai hooaja juba 14nda assisti kirja ning värava toksas sisse Brobbey. Seejuures oli Brobbey platsil vigane. Ta ei suutnud isegi tähistada vaid viskus peale lühikest adreka laksu pikali. Sellest tulenevalt olen ma otsustanud austava hüüdnime "juudas" tema nime eest eemaldada ja ennistada temale varem kasutuses olnud Brobbeasti hüüdnime. 2 mängus 3 väravat temalt. Kuna Haller on kaugel aafrikas oma riigi värve kaitsmas oleks nüüd äärmiselt meeldiv, kui Brobbeasti vigastus ei oleks tõsine, sest asemele saadetud Danilo oli tegelikult ikka suht nähtamatu. Mängu lõpus oleks võinud isegi 1-3 ära teha, kuid ei kasutanud oma tähemomenti kahjuks. Vastaste puhul ei saa ära märkimata jätta nende uut ostu Joe Veermani. Väga asjalik mees oli ja arusaamatu miks Schmidt ta välja võttis. Ritsu Doan oli ka ebameeldivalt aktiivne ja Gakpo. Vastaste treeneri vahetused jäid selgelt hiljaks minu meelest.
              Oma meeskonna juurde tagasi tulles ka Gravenberch lahkus longates, kuid see ei tundunud eriti tõsine teema olevat. Tadic on ikka uskumatu vana...assistid assisti järel.
              Ühesõnaga nüüd oleme 2p PSV ees tabeli liidrid.

              Kommentaar


                Ajax andis teada, et:“Brobbey wont be available in the coming weeks.”
                Kui kaua see “coming weeks” on huvitav, 2 nädalat…3 nädalat, kuu? Arvestades, et Halleril pole niipea plaanis Aafrikast tagasi tulla, on meil ühtäkki ründes suht sitt seis. Mis siis teha… Tadic jälle keskele ründesse. See hästi ei toiminud minu meelest. Pealegi on ta oma praegusel positsioonil suurepärane. Jääb üle ainult Danilo. See on tema vōimalus kastanid tulest tuua. Paljud on teda juba ette maha teinud, et pole piisav tase jne. Loodan, et tōestab vastupidist. Materjali selleks justkui on.
                Peale PSV mängu teatas Mazraoui, et on “avatud uutele väljakutsetele” ja šanss, et jääb Ajaxisse on 5%. Ehk siis tal on kindel plaan suvel tasuta minema jalutada
                Tagliafico tahab ka minema, sest pink talle loomulikult ei sobi. Aga Ajax väga ei taha lubada, sest taolist meest meile vaja veel.

                Kommentaar


                  Tuleb välja, et Halleril oli siiski plaanis varem koju tulla (tänud Salah & co-le). Head uudised
                  Täna liitus Ajaxi ridadega PSV kasvandik Mohamed Ihattaren. Laenuleping ostuvōimalusega Juventusest. Ei oska seisukohta vōtta… Tal olevat päris halb iseloom. Suhtumisega probleeme jne. Oleks tahtnud ikka Bergwijini aga Conte ühtäkki hakkas viimast armastama. Oletan, et kui ülemineku aken läheb kinni istub Steven taas pingil . Jutud liiguvad veel kellegi Giovanni toomisest Brasiiliast.
                  Kes aga ametlikult veel toodi jong Ajaxisse oli mingi Pablo Columbiast.

                  Kommentaar


                    Ajax 3 vs 0 Heracles

                    Kai Sierhuis, meie kasvandik naases Heraclese ridades Amsterdami. Kui esimeses selle hooaja kohtumises suutis Heracles 10 küünega viigist kinni hoida, siis seekord nii ei läinud. Kodustaadionil mänginud Ajax domineeris esimesest minutist peale. Heracles vähemalt esimesel poolajal väga üle keskjoone ei saanudki. Meie ridades oli tagasi Haller. Gravenberchi asemel alustas Klaassen ja ekskapten oligi see, kes skoori avas esimesel poolajal. Ja kuigi võimalusi seisu suurendada oli palju palju, siis vaheajale mindi ikka ainult 1-0 eduseisul. Teisel poolajal tuli minu 2 aastane tütar minu juurde suure probleemiga, mille haisu ma tundsin juba siis, kui ta uksele jõudis. Noh selle probleemiga tegelesin oma 5-7 minutit ja kui tagasi tulin oli Tadic jõudnud taas anda assisti Hallerile ja seis oli 2-0. Kindlasti oli ilus kombinatsioon..peab järgi vaatama 63ndal minutil vahetati sisse Schuurs ja Taylor. Martinez läks väikese vigastusega välja. Berghuis andis teed Taylorile, kellele see oli eredivisie debüüt. Ja unelmate debüüt see oli! Alla 2 minutit hiljem tegid Taylor ja Haller hiilgava kombinatsiooni, mille tulemusena Taylor purjetas pea poolelt piirilt Heraclese värava alla ja tegi seisuks 3-0. Midagi selles noores USA-kas on Ajax toodab head järelkasvu . Kuigi Tadic oli muidu täitsa okei, siis väravalöömis jalg oli tal täna viltu. Päris mitu head võimalust raiskas, kaasa arvatud Danilo teenitud penalti. Löök ise oli hea, kuid Blaswich tegi võrdselt hea tõrje. Kokkuvõttes vahet pole. 3 väravat ja 3 punkti ja Passveeril veel 1 nullimäng kirjas.
                    Kuna PSV kaotas kodus AZ-le on vahe nüüd 5 punktine. Järgmine vastane on Twente.

                    Muudes uudistes on Tagliafico "väga pettunud", et Ajax blokeeris tema "unelmate ülemineku" Barcelonasse. Temast võib aru saada, samas nagu Ten Hag ütles: "Klubi tuleb alati ennem!". Kui me oleks temal talvel minna lasknud, siis poleks meil sinna äärde Blindi asemele enam kedagi panna olnud. Pealegi Barca tahtis Taglit ainult laenule, mis ka ei sobinud meile, Igati õige otsus minu meelest.

                    Kommentaar


                      Direktor Marc Overmars "lahkub" klubist. Ka Hollandis aetakse asju nagu siin Maarjamaalgi. Eelmine aasta mõni juhtum jõudis ka päevavalgele. Ehk siis sobimatu kirjavahetus klubi naistega.

                      Kommentaar


                        Fuck….

                        Kommentaar


                          Algselt postitas soccer90 Vaata postitust
                          Ehk siis sobimatu kirjavahetus klubi naistega.
                          tea kas pakkus naistele välja, et näitab neile, kus TEMAL 3 väikest lindu tätoveeritud on?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cabron Vaata postitust

                            tea kas pakkus naistele välja, et näitab neile, kus TEMAL 3 väikest lindu tätoveeritud on?
                            Rohkem kui kuuele naisele olevat saatnud sõnumeid ja ühele oma kolmanda jala pilte.

                            Het Parool: Overmars stuurde ook dickpics naar medewerkster van Ajax | VoetbalPrimeur.nl
                            Wij komen terug met de cup in de hands

                            Kommentaar


                              Overmars on alati üks korralik pervert välja näinud. Välimus ikkagi reedab.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Selle sajandi parim Ajaxi tehniline direktor on nüüd meem....overmars.jpg

                                Kommentaar

                                Working...
                                X