320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Amsterdam'i Ajax

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
    Lōpuks ometi! Suve tähtsaim tehing Steven Bergwijn Ajaxisse rekordilise 30 milj. € eest. Nüüd veel Wijndal ja paar ründajat…kusjuures tasub märkida, et taaskord juuda nime välja teeninud Brobbeyt meelitatakse ManU-sse
    See tundub lamp, samas kuidas ta Juudas on hetkel? Ta ju ei saa mõjutada seda, et Leipzig tahab ta eest rohkem kui Ajax tahaks maksta! See, et ta varem tasuta läks ja jonnis oli muidugi jama.

    Kommentaar


      Algselt postitas JuriM Vaata postitust

      See tundub lamp, samas kuidas ta Juudas on hetkel? Ta ju ei saa mõjutada seda, et Leipzig tahab ta eest rohkem kui Ajax tahaks maksta! See, et ta varem tasuta läks ja jonnis oli muidugi jama.
      No ma tunnistan, et juudaks tembeldasin teda veidi ennatlikult puhtalt sittade emotsioonide pealt, mida minus Ten Hagi reidid ja nüüd veel Brobbey huvi tekitasid. Aga kui ta nüüd valiku ette pannakse kas ManU vōi Ajax ning ta ise ManU pingipoisi staatusesse tahab, siis mina isiklikult tembeldan teda juudas von judensackiks. Tegelikult üldiselt ma arvan, et ta on väärt seda raha, mida Leipzig küsib lihtsalt ma saan Ajaxi juhtkonnast ka aru… mees jonnis ja staaritses ning tahtis lahkuda… okei läks 10 milku eest. Millegiga hakkama ei saanud, tuli roomates tagasi, oli tubli meil ja nüüd 21milkut tema eest… kurat bad business ikka, kui arvestada, et klubi polnud süüdi milleski vaid staaragent mino ning tema klient.

      Kommentaar


        Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust

        No ma tunnistan, et juudaks tembeldasin teda veidi ennatlikult puhtalt sittade emotsioonide pealt, mida minus Ten Hagi reidid ja nüüd veel Brobbey huvi tekitasid. Aga kui ta nüüd valiku ette pannakse kas ManU vōi Ajax ning ta ise ManU pingipoisi staatusesse tahab, siis mina isiklikult tembeldan teda juudas von judensackiks. Tegelikult üldiselt ma arvan, et ta on väärt seda raha, mida Leipzig küsib lihtsalt ma saan Ajaxi juhtkonnast ka aru… mees jonnis ja staaritses ning tahtis lahkuda… okei läks 10 milku eest. Millegiga hakkama ei saanud, tuli roomates tagasi, oli tubli meil ja nüüd 21milkut tema eest… kurat bad business ikka, kui arvestada, et klubi polnud süüdi milleski vaid staaragent mino ning tema klient.
        Ma ausalt ei usu, et ta on meie reaalne ülemineku objekt hetkel - aga meil pole tegelikult täiesti originaalselt tipuründajat, Rashford ja Martial on mõlemad pigem selliseid ebatraditsioonilised ründajad. Seega kindlasti me ostaks teda ega kedagi sellise profiiliga, et pingile ta istutada.

        Kommentaar


          Algselt postitas JuriM Vaata postitust

          Ma ausalt ei usu, et ta on meie reaalne ülemineku objekt hetkel - aga meil pole tegelikult täiesti originaalselt tipuründajat, Rashford ja Martial on mõlemad pigem selliseid ebatraditsioonilised ründajad. Seega kindlasti me ostaks teda ega kedagi sellise profiiliga, et pingile ta istutada.
          Ma siis ütlen nii, et ma arvan, et isegi kui te teda pingile ei taha, siis ta maandub sinna peale paari mängu ikka. Ta pole veel premmi tase. Vōin muidugi eksida.

          Kommentaar


            Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust

            Ma siis ütlen nii, et ma arvan, et isegi kui te teda pingile ei taha, siis ta maandub sinna peale paari mängu ikka. Ta pole veel premmi tase. Vōin muidugi eksida.
            Ok aus, tõsi samad arvasid alguses ka Halleriga kui te ta ostsite, ta oli lihtsalt West Hami'is nii halvasti kasutatud.

            Kommentaar


              Owen Wijndal 5 aastane leping 10 milku eest! Ideaalne ost, uskumatult odav hind. Mui bueno. Kes meil siis nüüd ründesse tuleb? Brobbey ilmselt ei tule, Danilo lasti tasuta minema, Haller Dortmundis…

              Kommentaar


                10milj Wijandali eest? Pagan, see oli küll odavalt saadud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Diz Vaata postitust
                  10milj Wijandali eest? Pagan, see oli küll odavalt saadud.
                  Seda minagi Tal oli lepingus AZ-ga mingi klausel, millega saadi ta vōileiva raha eest endale. Pole veel täpsemalt viitsinud sorida sel teemal

                  Kommentaar


                    Huvitavad uudised tilguvad peale...
                    Tundub, et Martinez väga tahab minna ja ManU väga tahab teda saada, seega klubid jõudsid kokkulepele ning hinnaks kujunes väga väga mõnusad 55 miljonit eurot! Selle summa eest võib ta minna kus tahab ja Indrek ei pane isegi pahaks. Veel enam häid uudiseid. Tundub, et Martinezele on leitud üliäge asendus! Rangersist tahetakse tuua 22 miljoni eest nigeerlane Calvin Bassey (22 aastane), kes minu meelest oleks isegi step up Martinezest. Basseyt ajab taga ka brighton and Hove albion aga tundub, et Ajax on mehe eelistus. Schreuder on temaga ka juba telefoni teel vestelnud ja puha. Ja head uudised ei lõppe veel siin...nimelt tundub, et suudetakse veel üheks hoojakas kinni hoida Antony! Kurat pisar tuleb silma Ainuke valukoht on ründes. Ajax ei taha Brobbey eest niipalju maksta kui Leipzig tahab ja võimalik, et ManU võtab selle otsa meilt üle. Kuigi jah jutud on, et Brobbey tahaks ise tagasi koju... Igatahes...kes siis meil ründesse ikkagi tuleb?! Tadic? Ei tahaks uskuda.
                    Noh...Cristiano otsib uut kodu... Veel liiguvad jutud huvist Ilarix Moribast, endisest Barca kasvandikust, keda seostatakse ka Amsterdamiga.
                    Schuurs tahaks minema, kuid klubi on õelnud, et ei müü teda maha veel. Tagliaficost on huvitatud Lyon,Barca ja Brighton.
                    Sõprusmängus võideti 3-0 Lokomotivi (mitte vene oma).

                    Kommentaar


                      Vahepealse 10 päeva jooksul on palju juhtunud. Tõtt õelda ei mäleta sellist üleminekuakent Ajaxil veel, kus Ajax ise teeb kalleid oste. Bergwijn toodi klubi rekordsumma eest 31.25 milj. eurot . Siis Wijndal soodukaga 10 milj. eurot.

                      Vahepeal on teatatud ka Martineze asenduse ostust Rangersist, Calvin Basseyst, šoti klubi rekordmüügisumma eest tervelt 23 milj. eurot! See ost oli meeldiv üllatus. Jälgisin teda eelmine hooaeg euroopa liigas, kui Rangers finaali purjetas ning toona mõtlesin küll, et Ajax võiks uksele koputada aga oletasin, et peale sellist hooaega on raudselt mingi suurem klubi teda enda ridadesse kutsumas.
                      video, jagamine, kaameratelefon, videotelefon, tasuta, üleslaadimine

                      Brobeasti saaga sai läbi. Asi lahenes 16.35 milj. euroga Leipzigile. Saksa klubi omad naeravad vist hommikust õhtuni selle diili üle. Mees tuli tasuta, mängis 7-10 mängu ja läks minema...Isiklikult mina oleks Brobbey saksamaale jätnud või lasknud tal ManU ridadesse minna aga klubil on ilmselgelt suured lootused ja usk temasse. Ju siis on ka põhjust ja loodan, et mees on nüüd täiskasvanum, lojaalsem ja mis peamine, et tal õnnestuks kõik Ajaxis! Seal oli lepingu sõlmimisel veel palju draamat, sest varalahkunud Raiola oli lepingusse pannud ägedaid klausleid, millega tema kontor teenis kopsakaid summasi vahetasudena. ManU-st rääkides, liikusid jutud, et Brobbey ütles neile ära, eelistades koduklubi. Tema seisukohalt ilmselt arusaadav ka, sest vaevalt ta ManU-s algkoosseisu saaks. Ajaxis aga on ründeliin hõre! Viimastes mängudes kasutati nr 9na Mo Kudust. Kusjuures poiss oli päris resultatiivne ja Schreuder ütle, et ta "ei katseta kunagi midagi niisama".
                      video, jagamine, kaameratelefon, videotelefon, tasuta, üleslaadimine

                      Tehti ka üks kena üllatusost. Portost toodi kunagise Portugali koondislase 19 aastane poeg Francisco Conceição. Ta mängis Portos juba regulaarselt ja omab ka CL kogemust. Ka tema saime soodukaga, sest tal oli lepingus äraostu klausel kõigest 5milj. eurot! Teda nähakse Antony asendajana. Loodan, et mitte see hooaeg veel muidugi... Schreuder on õelnud, et tema arvates ei lähe enam keegi klubist ära. Ajaxil ei ole mingit vajadust müüa Antonyt. Rahaline seis on hea, mehel on lepingut veel küll ja niigi on juba palju põhisatsist lahkunud. Praegu küsitakse tema eest 80 milj. ja kui ManU ei taha seda maksta siis too bad so sad. Liikusid jutud, et ManU proovib ka raha+mängija diili läbi suruda. Selle kohta ei tea praegu enamat aga usun, et Antony jääb siiski hoojakas veel meile.
                      Kokkuvõttes kulutas Ajax siiamaani üüratud 85,6 milj. eurot!
                      Üleeile selgus, et Nico Tagliafico otsustas üle minna Lyoni 4 milj, eest. Edu talle! Jääb meelde, kuidas ta Bayerni vastu müllerilt jalaga pähe sai, kuid ehtsa lõvina mängis edasi.
                      Halleril, kes läks just Dortmundi, diagnoositi munandivähk. Karm. Soovin talle kiiret paranemist!
                      Kenneth Tayor pikendas meiegalepingut 2027ni.
                      Vaatamata sellele, et klubi on teinud rekordsummade eest oste, oleme oma müükidega kokkuvõttes ikka plussis. Oste 85,6 eest, müüke 112 eest.
                      Mis veel...Treeninglaagrist lahkusid Ünüvar ja Baas. Vigastused.
                      Schuursi vastu on huvi Itaaliast, täpsemalt Fiorentina.
                      Mohhamed Ihattaren ei liitunud klubi Austria treeninglaagriga, sest sai "ähvardusi". Sel teemal on mingid segased lood. Ei saa täpselt aru, kes teda ähvardab ja miks, kuid üks on kindel. Ähvardused ei tule klubi fännidelt vaid kuskilt tema enda leerist.
                      Ajax võitis sõpakas RB Salzburgi 2-3.
                      Hooaja viimane sõpakas Frankfurdi vastu jäi ära sest...faking koroona avastati paaril meie mehel. Kellel nimelt ei tea veel.

                      Kommentaar


                        Miks Tagliafico nii odav oli?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                          Miks Tagliafico nii odav oli?
                          Blind mängis suurema osa ajast LB eelmine hooaeg. Tagliafico sai nt Eredivisies 929min, CL 138min. Saab augustis 30a ka ning leping oleks 2023 suvel lôppenud, seega see 4milli suht okei.

                          Asemele toodi Alkmaari pôhikaitsja Owen Wijndal, Eredivisies eelmine hooaeg 30mängu, 1 värav, 10 assisti. Vanust 22. Koondiseski juba 11 mängu.

                          Kommentaar


                            Vahepealsest kronoloogilises järjekorras.

                            Heategevuslik sõpruskohtumine Donetski Šahtariga võideti 3-1. Mängus paistis halvasti silma Rench, kes oli süüdi Šahtari väravas. Tundub, et mees on täiesti vormist väljas praegu. Ja temale on ainult üks asemik...Klaiber May god have mercy on us. Muus osas sõideti teerulliga üle üldiselt. Tadic, Berghuis ja Kudus väravate autorid. Bassey ei saanud osa võtta, sest tööluba veel ei olnud.

                            Superkarikas:
                            Kust alustada... Hooaja eel on alati meeldiv ootusärevus, eriti kui klubi on toonud paberil nii ägedaid täiendusi. Minu arusaamist mõõda on hooajaeelsed mängud mõeldud just selleks, et selekteerida välja parim võimalik algkoosseis tulevaks hooajaks. Hooaja sissejuhatav mäng Super Cup võiks siis justkui olla esimene kohtumine, kus tulevase hooaja parim alg 11 on platsil. Suur aga oli minu üllatus, kui ma nägin seda algkoosseisu. Väravas Gorter. Ma olen täiesti poolt, et noorele mehele mänguaega anda see hooaeg aga kurat, sellises mängus, EI! Tema hingele jäid 2 väravat, mis sisuliselt oligi kirstunael. CB Martineze asemel mitte Bassey, kes selleks ajaks oli oma tööviisa kätte saanud, vaid faking tigu Blind. Poolikud olid Taylor,Berghuis ja Alvarez ning jahmatuseks pean tõdema, et Taylor oli neist veel kõige parem! Berghuisi hooajaeelsed mängud olid haledad ja ka superkarikas oli ta 0. Ei kippu ega kõppu IGAS sõpruskohtumises skoorinud Mo Kudusest, kes tundub olevat supervormis algavaks hooajaks! Minu jaoks täiesti müstika, kuidas see vana pingile jäeti ja Berghuis platsile sai. Ründes Tadic, Bergwijn ja Antony. Antony oli klass omaette ja Bergwijn tegi ka suurepoärase esimese poolaja, kuid vajus teisel poolajal täitsa ära. Tadic oli nähtamatu. Et ma saan siis nii aru, et Brobbey toodi tagasi pinki nühkima.
                            Kui see mäng midagi näitas, siis seda, et Bassey ei peaks meil olema LB (vahetas Wijndali välja) vaid CB, sest meil on vaja pikka kaitsjat, kes õhupalle võidaks. Esimene värav meile, kui Rench ei saanud hakkama Gakpoga ja Wijndal kaotas õhuvõitluse Til-ile. Teine värav, kus taas Rench ei saanud hakkama Gakpoga ning kombinatsioonis Blindi saamatusega ja Gorteri ebavajaliku väljajooksuga sai Til taas õhuvõidu ja värava kirja. Need 2 väravat juba näitasid, et a) Rench on praegu alla arvestust b) Blind on CB-na liiga aeglane ja võime õhku hüpata on pärsitud raske südamestimulaatori pärast ning c) Gorterit on veel vara sellistes mängudes usaldada platsile.
                            Teine poolaeg oli üldse selline p...k, et vaadatagi oli valus. Mehed otsustasid hakata mingi kuradi kukeboksiga tegelema, mitte võidu nimel madistama. Platsile toodi Bassey ja Kudus. Siis Gorterilt mingi brainfart ja veel üks kiire kombinatsioon PSV-lt ja seis oligi 2-4 PSV-le. Kudus tõi kohe imeliselt ühe kolli tagasi (miks kurat ta algsatsis ei olnud?!), kuid Bassey "dream" debüüt kujunes hoopis farsiks. Ei tea, mis tal viga oli aga jättis väga kohmaka mulje ja punane, mille ta sai oli ka ausalt teenitud. Nii kestiski tema debüüt meeldejääva fopaana kõigest 15 min ja selle punasega oli sisuliselt mäng ka läbi. Edasi tegeleti karatega.
                            Schreuderi hooaja eelsed mängud ja nüüd ka see tulemus ei tekita kuidagi usku uude treenerisse. Tundub Ajaxi jaoks väga alla arvestust valik aga saan ka aru miks teda valiti. Ten Hagi õpilane ja puha.
                            Aga olgu... 3-5 kotti saamine on siiski samm edasi eelmise aasta 0-4 peksust ja hooaeg ise kujunes ju veel edukaks ka.

                            Viimane hooaja eelne kohtumine Almere City vastu "reservidega".
                            1-1
                            Brobbey lõi meie poolt. Ülejäänud mängu kohta pole midagi muud lisada, kui et nutta tahaks. Lisan veel, et Bassey oli reaalselt kohutav...kohanemisraskused?
                            Et positiivselt lõpetada, siis Schuurs tegi taas hea mängu ning ka Coinsesäo oli päris kobe.


                            Ajax küsib nüüd ANtony eest 100milj. Ehk siis ta ei ole müügiks.

                            Mo Ihhattareni teemal, tüüp on saanud ähvardusi oma uue tüdruksõbra krimineelse taustaga ex boyfriendilt ja seepärast peidab end avalikest kohtadest.


                            Kommentaar


                              Fortuna Sittard 2-3 Ajax

                              Bassey sai mäletatavasti superkarika ajal punase ning kahe või kolmemängulise mängukeelu, seepärast alustas kaitses Schuurs. Lisaks puudus kollaste kaartide tõttu Alvarez.

                              Passveer
                              Rench Timber Schuurs Wijndal

                              Taylor BLIND?! Berghuis

                              Antony Tadic Bergwijn


                              Mohamed Kudus taas pingil... Tundub, et Schreuder ei taha mitte mingil juhul teatud nimesi pingile jätta ja nui neljaks leiab neile koha algsatsis...kahju.

                              Esimene poolaeg ja Bergwijn kaotab palli ning Schuurs jääb Gladoni vastu liiga aeglaseks ning 1-0 kirjas. Mäng esimsel poolajal oli suht võrdne. Teisel poolajal Schuurs välja ja Klaassen sisse ning Berghuis välja ja Brobbey sisse. Ja kohe hakkas looma. Esimene värav Taylori tsenderdus, mis kokkuvõttes väravas maandus (Klaassen väitis, et sai tegelikult jala vahele, kuid kordusest seda ei nähtud ja värav läks ikkagi Taylorile). Taylor on positiivne üllatus. Mees peab asendama Gravenberchi ja on näha, et ta on näljane ja motiveeritud. Berghuis seevastu võiks järgmise mängu pingilt vaadata koos Blindiga. Brobeast oli see, kes mängu lõplikult meie kasuks keeras. Hiilgav kokkumäng ja assist Renchile ning olime juba 1-2 ees. Natuke hiljem hea tsenderdus Tadicilt otse Brobeasti jalale ja vana sai assisti kõrvale ka värava. MOTM seekord. Paluks nüüd temale koht leida algrivistuses. Tasub isegi kaaluda Tadici arvelt ja vaadata kuidas siis mängupilt ka oleks. Enne lõppu sahises veel võrk ka Bergwijni löögist, kuid VAR võttis selle ära. Burak Yilmaz tegi hiilgava vabalöögi järel seisuks 2-3, kuid hooaja esimesed 3 punkti tulid Amsterdami.

                              Lisaks osteti Renchile ja Klaiberile konkurent. Jorge Sanchez Club Americast. Oli vist 5 miljonit diil. Vaatab, mis mees on.
                              Ründesse laenati Pisast Lorenzo Lucca (esimene itaallane Ajaxis) võimalusega ta ära osta peale hooaega. Tema statistika väga muljetavaldav ei ole.

                              Ihhataaren on tagasi treeningutel.

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X