320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Amsterdam'i Ajax

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ajax 3-1 Emmen

    Eile läks hästi. Vedas ka natuke. Äärekaitses alustas 17 aastane Hato. Ma vaatan, et meil on selle vasaku äärekaitsja kohale ikka meeletu konkurents. Ja konkurentsi võidavad omad Ajaxi akadeemia noored, sest Baasi ja nüüd juba Hatot eelistatakse alustama enne selliseid mehi nagu Bassey või Wijndal. Kudus oli meil vigastusega väljas seepärast alustas Berghuis paremal äärel ja keskele toodi oma üüratut palka välja teenima kaua kadunud Grillitch. Meie mehhiklane nr 2 Sanches osutus selle mängu parimaks lüües esimese ja assistides teise väravaga. Bergwijn sai jala valgeks ning ka Tadic. Sisselastud värava puhul oli 2 antikangelast, eelpoolmainitud Hato, kelle äärelt rünnak läbi tuli ja sama män of the mätš Sanchez, kes magas oma kaetava mehe täiesti maha.
    Tabeliseisu mõttes midagi huvitavat ei juhtunud. Jätkmae PSV-ga kõrvuti minemist ja viimasele CL piletile võitlemist. Nüüd siis tulevadki 2 järgmist mängu otseste rivaalide vastu. Mõlemal on finaali maik küljes. Esiteks eredivisies (Edson Alvares peab selle vahele jätma kaartide tõttu ja Kudus ka vist vigane ) ja seejärel 30 aprill KNVB Bekker finaal. mnjah...

    Muudes uudistes Ajax tahaks suvel klubisse tagasi tuua Julian Rickhoffi, kes lasti noorteakadeemiast minema Dortmundi ja kes seal Dortmundi duubli eest uskumatuid numbreid sisse taob. Samas Dortmund pikendas just temaga lepingut nii, et vaevalt.
    Veel vaadatakse 23 aastase poolkaitsja Carl Gustafsoni poole.
    Väidetavalt onl ekkinud Ajaxi järgmise hooaja vöörsilsärk, mis on üleni valge mingite mustrikestega.

    Ajax on omale muidugi ülivägeva hooaja lõpu kalendri muretsenud... Arvestades senise hooaja esitusi, siis vaata, et konverentsi liiga ei kukuks. Peale kahte PSV mängu tulevad AZ (kodus), Groningen (vöörsil), Utrecht (kodus) ja hooajale pannakse punkt Twente vastu vöörsil.

    Kommentaar


      Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
      Ajax 3-1 Emmen

      Eile läks hästi. Vedas ka natuke. Äärekaitses alustas 17 aastane Hato. Ma vaatan, et meil on selle vasaku äärekaitsja kohale ikka meeletu konkurents. Ja konkurentsi võidavad omad Ajaxi akadeemia noored, sest Baasi ja nüüd juba Hatot eelistatakse alustama enne selliseid mehi nagu Bassey või Wijndal. Kudus oli meil vigastusega väljas seepärast alustas Berghuis paremal äärel ja keskele toodi oma üüratut palka välja teenima kaua kadunud Grillitch. Meie mehhiklane nr 2 Sanches osutus selle mängu parimaks lüües esimese ja assistides teise väravaga. Bergwijn sai jala valgeks ning ka Tadic. Sisselastud värava puhul oli 2 antikangelast, eelpoolmainitud Hato, kelle äärelt rünnak läbi tuli ja sama män of the mätš Sanchez, kes magas oma kaetava mehe täiesti maha.
      Tabeliseisu mõttes midagi huvitavat ei juhtunud. Jätkmae PSV-ga kõrvuti minemist ja viimasele CL piletile võitlemist. Nüüd siis tulevadki 2 järgmist mängu otseste rivaalide vastu. Mõlemal on finaali maik küljes. Esiteks eredivisies (Edson Alvares peab selle vahele jätma kaartide tõttu ja Kudus ka vist vigane ) ja seejärel 30 aprill KNVB Bekker finaal. mnjah...

      Muudes uudistes Ajax tahaks suvel klubisse tagasi tuua Julian Rickhoffi, kes lasti noorteakadeemiast minema Dortmundi ja kes seal Dortmundi duubli eest uskumatuid numbreid sisse taob. Samas Dortmund pikendas just temaga lepingut nii, et vaevalt.
      Veel vaadatakse 23 aastase poolkaitsja Carl Gustafsoni poole.
      Väidetavalt onl ekkinud Ajaxi järgmise hooaja vöörsilsärk, mis on üleni valge mingite mustrikestega.

      Ajax on omale muidugi ülivägeva hooaja lõpu kalendri muretsenud... Arvestades senise hooaja esitusi, siis vaata, et konverentsi liiga ei kukuks. Peale kahte PSV mängu tulevad AZ (kodus), Groningen (vöörsil), Utrecht (kodus) ja hooajale pannakse punkt Twente vastu vöörsil.
      Bassey ja vasak äärekaitsja? Ta tundus ikka nii puhas keskkaitsja kui võimalik, suur ja suhteliselt kohmakas tank, isegi liiga kohmakas ehk Ajaxi tavalise profiili jaoks.

      Kommentaar


        Bassey algselt toodigi keskkaitsesse aga seal ta millegipärast ei meeldinud Schreuderile. Kuna ta Rangersis mängis nii keskel kui ka vasakul äärel, siis nihutati ta vasakule. Aga minu meelest oli ta seal veel hullem, kui keskkaitses. Tema tehnika jätab kõvasti soovida. Samas ma tõesti ei tea miks ta niipalju kriitikat saab, sest minu meelest keskkaitsesse sobis ta hästi. 1 selline pikk musklis vend võiks ju olla seal. Kahjuks jah Ajaxi sees õeldakse, et tegu on flopiga ja ma ei liialda, kui ütlen, et enamus fänne ei taha teda üldse klubis näha. Kordan minu jaoks täiesti arusaamatu. Väga kahju temast ja arvan, et laseme heal veinil käärima minna paraku. Samas Heitinga on ta täitsa varumeeste pingi kõige tagumisse nurka surunud...et ju tema teab ikka rohkem kui mina

        Kommentaar


          Tahtejōuetu, tehniliselt vilets, ilma ōige treenerita kamp luusereid.
          Jääb oodata millal AZ meid konverentsi lükkab. Nendega järgmine kohtumine

          Kommentaar


            Natuke siis sügavamat tagasisidet eilsele krahhile.

            PSV 3-0 Ajax

            Tundub, et kui PSV-le kaotada, siis tehakse seda alati mõnusa 3 väravalise peksasaamisega. Kust alustada...Mängu ennast on mõtetu kirjeldada, sest eranditult KÕIK olid alla arvestust. Ja ei hakka pugema ka Kuduse, Renchi ja Alvareze puudumise taha. Oleksime peksa saanud ka koos nendega. Alustaksin minu meelest peasüüdlasest, kelleks seekord on meie ajutine peatreener Heitinga. Alvareze asemel alustas CB-na Bassey. Kuduse kohal RW kohal oli Bergwijn. Renchi asemel Sanches. vasakus ääres alustas taas nooruke Hato?!?? Mille kuradi jaoks me Wijndali klubisse tõime? Pingil mädanema või? Palli valdamine esimesel poolajal ulmelised 70% kandis AGA pealelööke vähem kui PSV-l ja seis ka 1-0. See on see põhiline teema terve selle hooaja peale. PALLIVALDAMISEGA EI OSATA MITTE SITTAGI TEHA! Ei minda rünnakule vaid söödetakse tagasi. Mingi homo mänguplaaniga minnakse peale alatasa. Veeretame palli niikaua kuni mõni ohmoon teeb valesöödu ja kaotab palli, millele järgneb kiire vasturünnak. Edasi oleks paslik tõdeda, et jah ma eksisin. Minu esialgne optimism suve ostude näol on haihtunud. Selge on see, et juhtkond tegi kardinaalse vea lastes nii palju põhimehi minema jalutada. Ka Tadic on seda mitu korda välja õelnud, et nii ei saa klubi toimida, kui tahab püsida konkurentsis. Seda enam, et praegusest Jong Ajaxist ei ole võtta mitte ühtegi väärt asendajat, kellel võimalus anda. Lahkunud põhimeeste asemel ostetud "staarid" eelkõige Bergwijni ja Bassey näol on klubi kallimad flopid hetkeseisuga (kuigi Bassey minu meelest sattus klubisse lihtsalt valel ajal). Bergwijn on ikka vormist nii väljas, et lihtsalt müstika kuidas ta kurat platsile saab alatasa. Eile ei suutnud üle joosta ühtegi PSV kaitsjat. Veel üks staar, kes saab ulme palka on Grillitsch. Nüüd viimastes mängudes on ta platsile pandud palka välja teenima aga oh taevas... No ei sobi see mees meile. Enamuse hooajast pingil konutanud ja nüüd sai oma võimaluse, kuid näitas, et pink on tema jaoks parem koht. Peale esimest poolaega, kui seis oli veel 1-0 tegi Heitinga minu meelest ajalooliselt kõige debiilsema käigu, mille tunnistajaks ma olnud olen. Brobbey vahetati sisse ja Bassey välja ning asja debiilsus seisnes selles, et ei mindud kolme kaitsja peale vaid Bassey asemel läks CB kohale Grillitsch!!! MIKS KURAT jätkab Heitinga Schreuderi alustatud tava kasutada mehi nendel positsioonidel, kus nad kurat mänginud pole ja ennast ebamugavalt tunnevad? Ja kuradi Wijndali sugune mees istub pingil...Taevas tule appi. Veel üks mees, kes on kord hea kord viimane pullis...t on Berghuis. Millal ometi Coinsesao RW kohale pannakse kuhu ta ju reaalselt ka osteti. Taylor ei suuda täita Gravenberchist jäetud auku aga vast Berghuis suudaks seda nt.
            Ühesõnaga Heitinga ei ole kindlasti lahendus. Võibolla päästaks talle peatreeneri ameti Bekkeri finaali võit aga peale eilset on raske näha, kuidas mõnele suurele vastu hakata saaks (poolfinaali võit Feyenoordi üle oli puhas õnnetamine). Aga kui tuuaksegi uus treener, siis kindlasti mingi selline, kellel on ettenäidata heal juhul hiina teise divisjoni liiga võit vms. Nagelsmanni sugust meest ei hakata püüdmagi...Jah ilmselt käiks tema palkamine üle jõu aga meeldiv oleks, kui vähemalt proovitaks kedagi asjalikku etteotsa saada.
            Kokkuvõttes on klubi praegu mäda alates peast kuni viimse sabarakuni ehk noorteakadeemiani välja. Käärib nii riietusruumis, kui juhtivatel kohtadel. Juhtkond nimelt otsustas endale 30 000-50 000 euriseid kuutasusi maksma hakata paari tunni töö eest nädalas. Sellepeale said klubi auliikmed ja mõned alamad juhtivad vihaseks ning esitasid lahkumisavalduse. Ehk siis vanad lojaalsed liikmed, kes tundsid uhkust klubi esindada ja selle eest raha ei küsinud asenduvad meestega, kes jalgapllist teavad vähe ja klubi vastu muud huvi pole, kui hea teenimisvõimalus.

            Kurb.

            Isegi Tadic on juba tulnud välja mõttega, et ta ei tea kas peale suve ta on veel klubis, sest "the project has to be right" jne.

            Järgmine vastane liigas lükkab Ajaxi ilmselt konverentsi liigasse. Minu jaoks oleks suur ime, kui AZ meist üle ei sõida. Tõsi mängime omas kodus aga ka seal oskame floppida nagu see hooaeg on näidanud. Ja siis ellujäämise eest võitlev Groningen ning Utrecht ja Twente. Jumal anna jõudu...

            Kommentaar


              Bekker finaal kuseti maha.

              Mäng oli võitluslik ja jõud olid võrdsed seekord. Siiski siiski...finaal kaotati ja peasüüdlasteks pean mina härra Brobbeyd ja loomulikult Heitinga. Brobbey raiskas 2-.3 head võimalust, millest üks oli 100%line. Ja see juhtus seisul 1-0 meie kasuks. See neljakandiline sajakilone ohmoon ei saanud tühja väravasse sisse. TÜHJA! Me ostsime ta tagasi 20 miljoniga ja lasksime tal minna tasuta tuletan meelde...TÜ..A! Tema õhtu oli täis pikali maas teesklemist ja ebaõnnestumisi. Nii suure mehe kohta on lausa uskumatu, kui makaronist ta jalad on. Oli näha, et lihtsalt ei paugu see püss...aga Heitinga pani ta penaltit lööma. Jumal hoia minu häälepaelu. Heitinga debiilseid otsuseid on viimaste mängude valguses kogunenud rohkem kui klubile hea oleks. Loomulikult löi neljakandiline staarründaja penalti taevasse. Mitte napilt üle vaid jäi mulje, et ta üritas palli üle Rotterdami staadioni katuse saada. M...n. Siis tuli Timber, kes juba on välja hõiganud, et lahkub suvel. Ehk siis temal pohh kas pennal läheb sisse või mitte. Tema laseb klubist niikuinii jalga ja saab kuskil kõvemas klubis pinki nühkida CL ajal. Ja siis Alvarez...dear god. Mis kuradi asi see oli? Veel üks mees, kes on juba välja hõiganud, et suvel läheb minema pani penalti sellise õrnusega värava keskele teele, et tundus nagu ta kardaks pallile haiget teha. Sellist kvaliteeti nähes võtab pea halliks. Pingutasin mälu, et tuletada meelde, millal ma üldse viimati Ajaxit penalteid löömas näinud olen. Targemat ei tulnud meelde, kui 1996 CL finaal juve vastu, mis ka kaotati.
              Taas alustas Heitinga Hato-ga ja taas tuli värav tema äärelt! Kui sisse toodi Bassey ja Wijndal oli mäng rohkem meie kontrolli all.

              Mul puuduvad lihtsalt sõnad enam.

              Kohe peale mängu tuli uudis ka, et Ajax on Bosz-iga ühendust võtnud, kuid hommikul lükkas viimane ise uudise ümber. Aga tõesti loodan, et leitakse keegi pädevam mees, kellel on ka midagi ette näidata uueks treeneriks...Kurat ma olen juba nii meeleheitel, et lepiks isegi Van Gaaliga.

              Kommentaar


                Ajax 0-0 AZ

                Õigesti tegin, et otsustasin laupäeva mitte rikkuma hakata mängu vaatamisega. Selleasemel sai külalistega meeldivalt grillitud ja saunatatud. Highlightide põhjal ei oska muud öelda kui, 11st mehest 10 on täiesti alavormis ja motivatsioonitud. Rulli tassib väravas. Bergwijn 2 posti, Brobbey 2 suurepärast võimalust ja mõlemad väravavahile sülle. Viimane muide avastas tohutu jalgpalli tõe, mis selgus peale mängu antud intervjuss. Tõeks osutus endisel juudasel järgmine ideeke: löögi ajal ei tule vaadata mitte ainult palli vaid ka, kus on väravavaht... Nojah...Hea, et nüüd hooaja lõpus vähemalt midagi juurde õppis. Igatahes võime CL-i pääsme ilusti maha matta ja palvetada, et Groningen, Twente ja Utrechti vastu maksimumi ära teeme. Siis vähemalt on EL pilet käes. Vastasel korral (ja see tundub minule hetkeseisu arvestades tõenäolisem) mängime konverentsi liigas loodetavasti Eesti meistri vastu

                Muudes uudistes:
                Ajax tahab Alvareze ja Kuduse eest saada 50 miljonit nägu.
                Noor talent Sontje Hansen on otsustanud suvel klubist tasuta jalga lasta ning valis uueks sihtkohaks NEC-i kuigi laual oli ka Augsburgi pakkumine.

                Mislintat lubas 3-4 põhikoosseisu meest suvel klubisse tuua.

                P.S. Mitte, et mind väga naiste jalka huvitaks aga Ajaxi naiskond tuli Hollandi meistriks samal ajal.

                Ja jong Ajaxi noormeest Warnerdami süüdistatakse vägistamises.

                Kommentaar


                  Groningen 2-3 Ajax

                  Mis seal rääkida...nõrk...väga nõrk esitus Ajaxilt. Võit tuli õnnega pooleks. Isegi Brobbey tunnistas, et lõi selle palli kogemata sisse (teise värava puhul). Eks ta ainult kogemata skoorida suudabki praegu vist. Esimene värav Tadic ja meie viimane Timberilt. Rulli hingele jääb esimene sisselastud värav, kuid ta päästis hiljem ikka korralikult nii, et heastas vähemalt. Ei tahagi pikemalt kirjutada. Nüüd tuleb 2 mängu Twente vastu kodus ja Utrecht võõrsil. Mõlemad on rasked mängud ja praeguse seisu pealt ma lihtsalt ei näe, kuidas me need 2 vajalikku võitu ära kobistame. Pigem ootab meid ees konverentsi liiga. Heitinga tulekuga saabunud tõus oli üürike.

                  Passveer pikendas lepingut.
                  Alvareze vastu tuntakse kindlat huvi Dortmundis.
                  Van Axel Dongen pikendas lepingut.
                  Sontje Hanses lahkub NEC-i tasuta.

                  Ja huumorinurgast: Huntelaar palus Blindil mõelda tagasituleku peale. Loodan, et viimane valib siiski Royal Antwerpeni ja Overmarsi.

                  Kommentaar


                    Ajax 3-1 Utrecht

                    Viimane kodumäng sel hooajal. Esitus oli suhteliselt keskpärane. Tulemuse mõttes ehk päris nii ülekaalus me polnud, kui seisust arvata võiks. 17 aastane Hato alustas nüüd CB-na. Mul on tunne, et ükskõik, kes aga Basseyt enam platsile ei lasta... Hato asemel äärel alustas Wijndal. Viimane ka andis esimesele väravale söödu, Bergwijn lihtsalt lõpetas ilusa rünnaku. Peale seda oli paar võimalust nii Brobbeyl kui Bergwijnil edu kahekordistada aga sihik on selline nagu ta on. Siis muidugi tuli Utrecht üle poole piiri ning seis oli hopsti 1-1. Vaatasin seda väravat ja ei suuda uskuda, kui laisad kaitsjad eesotsas Timberiga olid. Kastis oli Hato, kes kattis Douvikast, kes oli omkakorda Utrechti meestest ainuke meie värava ees. Timber, Wijndal kumbi ei läinud Hatole appi...lonkisid lihtsalt nagu tolvanid...Douvikas sai tsenderduse kätte võttis omaks ja lõi 1-1. Selleks hetkeks oli tema ümber kokku 5-6 Ajaxi mmest! Hatot ei saa siin süüdistada. Tegi, mis oskas ja üritas ka kastis mitte viga teha aga Timber eriti...mis suhtumine...Jah aeg on tal minna. Minu jaoks on see hooaeg leidnud kinnitust hüpotees, et Timber oli hea ainult sellepärast, et Martinez oli ülihea. Igatahes Wijndal võeti teisel poolajal välja ja asemele tuli Klaassen. Minut hiljem oli seis 2-1. Hato andis kauni tsenderduse Kudusele, kes omakorda suunas peaga palli Brobbeyle. Viimane seisis tühja värava ees ja isegi ei eksinud. Lõppskoori vormistas Klaassen ise.

                    Peale mängu andis Kudus teada, et soovib suvel üleminekut. Kindel luba on lahkuda Alvarezel.

                    Stekelenburg otsustas buutsad varna riputada. Sama otsuse tegi ka Siem de Jong.

                    Uue treeneri kohapealt on vaikus. Jutud käivad, et keegi Saksamaalt. Samas on ka kõlakaid, et Heitinga jätkab.

                    Kuna Heerenveen ja PSV otsustasid, et hooaja lõppu oleks vaja pisut enam pinget, siis säilis Ajaxil veel ka pisike võimalus teiseks tulla. Selleks peab PSV kaotama AZ-le ja Ajax peab võitma Twentet. Kui Twentel enam midagi mängus ei ole, siis AZ-l on lootust võiduga mõõduda Ajaxist ja PSV-l on loomulikult mängus suured rahad ja CL. Nii, et sealt võiks justkui oodata vahvat andmist. Halvima stsenaariumi puhul, kus AZ võidab PSV-d ja Twente Ajaxit, pallime järgmine hooaeg konverentsiliigas.

                    Kommentaar


                      Vaatasin ka Bekkeri penaltilöömist, see viimane Ajaxi löök oli vist üks kehvemaid penalteid üldse, mida ma näinud olen. Aga tunnen kaasa!

                      Kommentaar


                        Lahkumiste laine jätkub. Ajaxi juhatus teavitas, et hiljemalt 1 septembriks astub terve juhatuse koosseis tagasi. Seda tingis siis usalduse kaotamine. Peamiselt mindi nugade peale, sest juhatus plaanis hakata iseendale maksma paari tunni töö eest nädalas 30-50 tuhat eurost palka. Seda ei võtnud fännid eriti positiivselt vastu plus lisaks rääkisid paljud legendid sellise raharaiskamise debiilsusest. Juhatusse on sattunud paljud inimesed, kes ise ei ole palli elus jalaga puutunudki ning olid tulnud sinna lihtsalt kuulsust saama.
                        Et siis alustame taas ülesehitamist. Näiteks loodetakse, et Reiziger ikkagi otsustab nüüd Ajaxisse jääda ja juhatuse liikmeks hakata. Ajax sai ManCitylt ka endale uue peaskaudi Kelvin de Langi.

                        Kommentaar




                          Lõppeva hooaja Ligue1 üks parimaid keskvälja mehi tuleb tasuta.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                            https://twitter.com/GFFN/status/1662...YJIE-KZbg&s=19

                            Lõppeva hooaja Ligue1 üks parimaid keskvälja mehi tuleb tasuta.
                            Ülesehitus alaku!

                            Kommentaar


                              Twente 3-1 Ajax

                              Noh...ainus mida saab rahuloluga öelda peale sellist hooaega on see, et see sai lõpuks läbi! Pealinlased üritasid kõigest väest konverentsi liigasse pääseda aga kurat ikka maandusid aste kõrgemal Euroopa Liigas. See on tegelikult nähtud mänge arvestades omamoodi ime! Ka täna...Twente oli lihtsalt igatpidi meist parem. KÕIGES! Nii kaitses, kui poolkaitses, kui ründes. Täiesti peata mäng nagu Schreuderi ajal. Ehk siis Reizigeril oli õigus, kui ta ütles, et ei saa aru miks teda peatreeneriks ei pandud. Tema viis jong Ajaxi meistriks samas, kui Heitingaga olid nad kuskil tabeli põhjas. Õnneks vast on nüüd selge, et tuleb ka uus treener ja uued tuuled uue juhatusega. Wan der Sar-gi saab võibolla sule sappa. Juba tehakse ka huvitavaid oste. Eelpoolmainitud 27 aastane van den Boomen naaseb Ajaxisse ja samuti tasuta paraguailane Matias Rojas. Viimase kohta väga ei tea aga esindab ka Paraguai koondist. Alvarezele võime nüüd head aega öelda. Jättis meile lahkumiskingitusena Twente 1-1 viigivärava, kus ta tegutses ikka amatööri tasemel. Kuuldavasti tahab Dortmund teda väga endale. Mingu. Sama ka Timberiga. Sai kinnitust, et Timber oli hea ainult seepärast, et Martinez oli väga hea tema kõrval. Ainuke kelle minekust kahju on on Kudus. Teda mängitati terve hooaeg positsioonil, mis talle ei meeldi.

                              Kokkuvõttes, siis kordan, et EL-i pääs on arvestades seda hooaega ja probleeme, mis klubis sees keevad isegi hea saavutus. Loomulikult palju õnne PSV-le ja siinsele fännile CL jõudmise puhul. Nad väärisid seda kindlasti rohkem, kui meie...ja tõele au andes vääris AZ kolmandat kohta ja EL-i.
                              Hea, et see nüüd läbi on.

                              Kommentaar


                                Klubi legend ja spordidirektor Edwin van der Sar on otsustanud ameti mahapanna alates 1 augustist. Aitäh Edwin kõige tehtu eest. Koos Overmarsiga olite te päris dream team, kuni nokupiltideni

                                Kommentaar

                                Working...
                                X