320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Amsterdam'i Ajax

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Selle hooaja mōruda järelkajana tähendab Sevilla vōit EL-is seda, et Ajaxil tuleb EL grupifaasi saamiseks eelringis madistada. Kujutan ette kuidas Ocampos vaikselt itsitab. Mees keda hoiti pingil ja kelle väljaostu juhatus tagasi lükkas ning kes talvel sai koju Sevillasse on nüüd EL meister… Ühes kommentaaris ütles, et imestas kui ebaproffessionaalne oli Ajaxi ladvik . Margine ikka. Samas ManU-l ka analoogne keiss Alex Tellesiga. Laenati Sevillasse ja ta aitas ManU konkurentsist välja lükata ja sai ka EL meistriks . Vägev ikka. Jōudu neile ja tervele Sevilla meeskonnale!

    Kommentaar


      Vahepeal siis teavitati, et Heitinga ei saa endale peatreeneri ametit ja kahtlane, kas ta üldse Ajaxis jätkab kuna abitreeneriks ta saada ei taha ja taas Jong Ajaxi juhendajaks ka mitte.
      Uutest nimedest liigub jutt Kjetil Knutseni kohta Bodo Glimtist. Aga tema palkamine pidavat üle jõu käima kuivõrd vana teenib Norras premmi treeneri palka. Mul peas ikka vasardab "Nagelsmann, Nagelsmann" aga jah... Mingi osa kisab, et Bosz tagasi tuleks...ma olen kahevahel. Pigem ei vist.
      Huntelaar pikendas lepingut.
      Berghuis sai aasta mängijaks ja Kenneth Taylor aasta nooreks täheks. Kudus oli fännide lemmik.

      Kommentaar


        Knutsen saatis Ajaxi ja Celtiku pikalt ning jätkab Glimtiga, kus ta pidavat kōva palka teenima. Ja Mislintatil oli kohe varuks uus nimi kellega juba sōlmiti ka 3 aastane leping. Ōelda, et ma olen pettunud on vähe ōelda… Mislintati esimene suurem tegu ja ta on sellega kohe ka kogu fännibaasi enda vastu pööranud. Ajaxi uus peatreener on siiamaani ADO Den Haagi, VVV-Venlot, NAC Bredat ja Al-Wahda FC-d EBAEDUKALT juhendanud Maurice Steijn Tema ainuke hea hooaeg tunduski olevat see, mis just läbi sai kui ta peaaegu juhtis Sparta konverentsi liiigasse. Rōhk sōnal peaaegu. Issand jumal anna jōudu… Teda on juba tituleeritud ka Schreuderi mitte nii kiilakaks vennaks… Kurat küll. Nōme on ette halada ja ma tōesti loodan, et ta salapäraselt järsku hakkab heaks treeneriks aga kurat küll, kes teda soovitada julges?!? Kas CV ei loe enam üldse vōi loeb ainult odav hinnalipik?!?

        Kommentaar


          Olen mōelnud mitu korda kirjutada siia Ajaxi suvistest toimetustest ja uudistest, kuid… seis klubis, riietusruumis on endiselt nii pask, et ma ei teagi… Ütlen ausalt, et süda pole enne nii teravalt valutanud minu klubi pärast, kui praegu. Kōigele, mis Overmars ja Van Der Sar tegid, tōmmatakse tuimalt vesi peale. Praegu on asi läinud niikaugele, et Tadic on juhtkonnaga meeskonnaga toimuva pärast kapitaalselt tülli läinud ja ta lahkub meie juurest… Ajaxi uudiseid lugedes on lihtsalt halb uudis halva uudise otsa… restart my ass. On oodata, et nüüd langeme tagasi keskpärasusse. Mislintati valikud alates treenerist kuni näiteks Timberi asemikuni on lihtsalt täiesti allapoole igasugust latti. Klubi on vaatamata CL mitte pääsemisele rahaliselt endiselt heas seisus aga käitutakse lihtsalt arusaamatult kooneritena. Klubi juhtkonnas on vähe jalgpallireid ja liiga palju ärimehi.
          Lihtsalt äärmiselt valus…

          Kommentaar


            Teeme siis väikese vahekokkuvõtte Ajaxi suvistest tegemistest. Optimist minus üritab pead tõsta ja sositab kõrva, et ehk kõik ei olegi nii pahasti...sammud tagasi on ainult selleks, et hiljem edasi minna võidukalt. mnjah....

            Igatahaes klubist suvel on lahkunud või kohe lahkumas:

            1. Jurrien Timber- Arsenal. Tema minek ei kõiguta absoluutselt. Ülehinnatud kaitsja minu meelest.
            2. Calvin Bassey- Fulham. See on juba natuke valusam teema. Bassey ise ei tahtnud minna ning soovis veel võimalust Ajaxis. Minu meelest oleks ta võinud selle võimaluse saada aga jah..tema esitustes oli niipalju praaki, et Steijn andis talle teada, et edurivistuses pole talle kohta järgnevaks hooajaks. Nii ta lahkuski kõigest aasta peale tulekut. Õnneks saime tema eest umbes samapalju kui tema eest maksime.
            3. Youri Regeer- Noorel keskväljamehel pole lootustki platsile saada ja sestap läks kommiraha eest Twente ridadesse
            4. Dusan Tadic- Fenerbache. Nii kui klubil oli raske palus ta lahkumist, mille ta ka sai. Rohkem polegi midagi lisada.
            5. Florian Grillitch-Hoffenheim. Tema mineku üle olen vist kõige õnnelikum. Kõige kallim pinginühkija, kes Ajaxis kunagi olnud on.
            6. Youri Baas- NEC. Laenule.
            7. Naci Ünüvar- Twentesse laenule. Nii loodan, et ta saab seal mänguaega ja on valmis ülejärgmine hooaeg esiründaja koha nimel võitlema!
            8. Kik Pierie- Excelsior.

            Klubiga liitunud:

            1.Carlos Borges- Man. City-st. Suvistest ostudest kõige lubavam minu meelest. Pole küll esindusmeeskonna eest platsile saanud, kuid city fännidel on tema kohta õelda ainult head. Lisaks 24 väravat 21-st mängust ja 10 assisti on väga väga muljetavaldav. Lootused on kõrged, et see mees on meie Xavi Simons see aasta...loodan muidugi, et mitte ainult üheks hooajaks nagu viimatinimetatu PSV-le tegi.
            2. Branco Van Den Boomen-Toulousist. Pidavat olema super poolkaitsja. Sõpruskohtumistes seda näidanud siiani pole igatahes. Enda kasvandik jõudis tagasi koju.
            3. Diant Ramaj-Frankfurt. Kuna Rulli haub plaane hispaaniasse tagasi minna, Passveer on vigane pool hooaega ja Gorterit ei usaldata, siis toodi Frankfurdi kolmas väravavaht krõbeda hinnalipikuga 8 miljonit. Minu meelest veider olukorras, kus meil on Gorter. Rullist saan ma aru. Tal naine jäi Hispaaniasse ja keeldub Amsterdami kolimast..nii, et mõtted on ikka mujal. Ja Rulli esitused on ka allamäge minemas. Viimases sõpruskohtumises Augsburgi vastu lasi nii koomilise värava, et ma ei üllatuks, kui Ramaj saab nr 1-ks. Gorter laenule.
            4. Benjamin Tahirovic- AS Roma. Tahirovicile ei olnud Romas kohta. Kas ta selle Ajaxis saab..ma ei tea. Siiani ei ole end erilisena näidanud.
            5.Jakov Medic- St. Pauli. Hädasti vajasime keskkaitsjat. Josiv Šutalot aetakse küll veel taga aga mees ise tahab pigem Fiorentinasse. Seega otsustati tuua teine horvaat. Ei oska midagi arvata temast. Uusim ost igatahes. Keskkaitsesse on kindlalt veel vaja kedagi.

            Ajax u21-st esindusse edutati Amouricho van Axel Dongen ja Silviano Vos. Viimast peeatkse suureks talendiks Amsterdamis.


            Varsti klubist lahkujad:

            1. Alvarez, ilmselt West Ham-i. Mingu juba...kaua see saaga venib krt.
            2. Mohamed Kudus-Brighton and hove Albion. Sama nagu eelmine. Mingu juba...kuradi asi see on, et sellistel mu...idel lubatakse trenni mitte ilmuda ja jonnida. Nii tahab minna, et kasvõi kuskile brightoni sitaauku kolida. Võrdväärne Klaasseni minekuga Evertoni kunagi...Elu sees ei mõista selliseid minekuid.
            3. Daramy, Burnleysse. Daramy minekust on minul kahju. Ta ei ole saanud õiget võimalustki Ajaxis särada. Kopenhaagenis tegi ta igatahes head hooajad. Aga nüüd kui Borges toodi tema äärele lisaks ning seal on veel Bergwijn, siis ilmselt poleks tal lootustki platsi näha.
            4. Brian Brobbey, Evertonisse. Seda kuulujutta ma pigem ei usu. Aga kui ta läheks, siis kahju ka ei oleks. Nii suure mehe kohta on ta väga örn ja saamatu ründes.


            Kes võivad veel liituda:

            Josip Šutalo, Dinamo Zagreb- Horvaat on praegu prioriteet nr 1, kuid nagu eelpool mainisin ei ole ta ise väga elevil võimalusest tulla arenale. Eks näis. Keskkaitsesse on veel hädasti jõudu vaja.

            Eduard Spertsyan, Krasnodar- Tema tuleku üle on niipalju kära. Vihaseks teeb kogu see võlts moraalitsemine. Armeenlane, kes mängib Venemaal ei saa tulla, sest muidu toetatakse sõda. Kurat minge ikka p..e sellise jutuga. Kus olid kriitikud kui PSV Til-i Spartakist tagasi tõi? Mees ise tahab loomulikult üleminekut. Ajax on teinud ka 2 pakkumise, kuid selle vastuse kohta ei tea veel midagi. Loodan, et armeenalsel lastakse ikka sealt peldikust ära tulla.


            Sõpruskohtumised seni ei ole rõõmu valmistanud.

            Ajax 2-2 Den Bosch
            Ajax 3-0 Šahtar
            Anderlecht 3-0 Ajax
            Ajax 5-3 Unterchaking
            Augsburg 3-1 Ajax

            Ükski neist kohtumistest ei näidanud, et ees võiks olla rõõmustav hooaeg...
            Samas kui kuulata Mislintati ja Steijn-i intervjuusi, siis...no jutt on neil hea ja arusaadav. Et ehk tõesti anname aega, et atra seada natuke...aga samas...kurat küll.

            Kui Overmarsi koht on kaetud Mislintatiga, siis ka Wan Der Sari koht on nüüd kaetud Alex Kroesiga, kes ise töötas nii Go Ahead Eaglesis kui ka AZ-is viimati. Kroes mängib ise pühapäeva jalgpalli Ajaxi ridades. Lisaks on ta edukas ärimees ja klubi fänn. Nii, et kuulen tema kohta ainult kiidusõnu.

            Täna kell 18:00 saame koslepi Dortmundi käest.

            Kirjutada oleks palju veel aga aeg pressib peale


            Edit:
            Dortmund 3-1 Ajax. Hale…nii mäng kui meie kvaliteet.

            Kommentaar


              Euroopa liiga playoffis tuleb vastu kas Astana vōi Ludogorets.
              Praegust seisu arvestades ei julge edasipääsu loota.

              Kommentaar


                UUS HOOAEG UUS LOOTUS!

                Ajax Amsterdam 4-1 Heracles

                Hooaja avapauk oli meeldiv. Taktikaliselt veel rabe...on mehi, kes pole koos veel mänginud jne. Aga Steijni ajastu esimene ametlik mäng oli edukas. Esimene poolaeg oli selline...oma rütmi leidmine rohkem aga teise poolaja lõpp oli juba lausülekaal vastaste üle.
                Esimene poolaeg algas mitme hea võimalusega meie poolelt. Kahjuks võrku ei suudetud lüüa. Peamine ohmoon oli Brobbey. Terve mängu jooksul 5 pealelööki neist 4 mõõda ja 1 vv pihta. Ta oli 1 kord väravavahiga üks-ühele, üks kord oli tühja värava ees ja lõi mõõda, üks kord hüppas pallist mõõda jne. Ma ei tea mis BROBEAST JUUDASEGA seal saksas tehti aga see mees pole kellegi ründaja enam. Igatahes esimese poolaja suht alguses lõppes ilmselt Rulli hooaeg. Väljajooksul põrkas kokku Engelsiga ja viidi kanderaamil minema. Oma võimaluse sai üllatuslikult mitte 8 miljoni eest toodud Ramaj vaid hoopis Gorter. Wan der Sar alustas samamoodi Gorteril mängu jooksul erilist teha ei olnud. Värava olukorras ei olnud tal ka midagi teha. Mängukäigule vastu läks Heracles ette. Eksis Salah-Eddine, kes lõi palli nii õnnetult puhtaks, et see põrkas Hato vastu ning otse Heraclesi ründaja jalale. Engels ei eksinud. See juhtus esimese poolaja üleajal. Siis peaaegu järgmine rünnak ja 1-1. Jacob Medic debüütvärav. Kuskilt 30 meetrilt ristnurka...see oli KAUNIS! Ja üldse Medic oli terve mängu MOTM! Ta üllatas mind...mitte ainult mind vaid ka teisi Ajaxi fänne. Keegi ei osanud oodata, et Bundesliga 2-st tuleb selline vend ja mängib nii kindlalt kaitses ja paugutab veel sellise mammu. Mislintat üllatas selle ostuga...ja tundub, et ei eksinud! Ka nurgalöökide ajal oli mees ohtlik. Et nüüd on peale De Ligti lahkumist lõpuks keegi ka peaga ohtlik karistusalas. Poolaeg lõppeski 1-1.
                Teise poolaja algus oli igav kummivenitamine...aga siis hakkas Ajax hoogu juurde keerama. Kudus, Van Den Boomen, Brobbey jõudsid aina lähemale väravale. Lõpuks otsustas Steijn teha ainuõige lükke ja võtta ära platsilt Taylori. Kahjuks jääb Taylorile Gravenberchi sussid liiga suureks. Tänase mängu kehveim mees koos Salah.-Eddine ja Brobbeyga. Alg 11 ei tohiks temale kindel olla. Igatahes asemele tuli Klaassen ja asjad hakkasid jooksma. Esmalt 74ndal minutil Tahirovici tsenderdus ja Mo Kudus oli täpne 2-1!! Siis Salah-Eddine ning Bergwijni vägev soolospurt ja 3-1. Ning lõpuks Kuduse pealelöök, vastase kaitsja käsi ja Bergwijn (kes muide on uus Ajaxi kapten) penaltist 4-1. Mõnna.

                Peale sauna taas jalkat vaadata on meeldiv

                Tänasest mängust tooksin positiivse poole pealt välja kindlasti Medic-i. Ning mainimist väärt on ka Van Den Boomen, kes tegi paar head pealelööki ning andis ka häid sööte. Tunduvad positiivsed mehed need kaks.
                Borges sai ka platsile Brobbey asemel ja näitas üles head kiirust ja tehnikat selle paari minuti jooksul. Brobeast juudas vajub varsti taas pingile, selles olen ma kindel.
                Lisaks veel niipalju juurde, et kuidagi ei sobi Ajaxi kapteniks olla mehel, kes mängis PSV eest...minu kiiks vist lihtsalt.

                Josip Šutalo peaks ka olema done deal..saame kaitsesse kaks head horvaati.
                Kuduse diil Brightoniga jooksis liiva ning tundub, et Steijn arvestab temaga tuleval hooajal.
                Ziyech tahtvat tagasi tulla aga meil on sellele positsioonile niigi tihe rebimine.
                Coinsesao tahab ära minna aga Ajaxi juhtkond ütles, et unista edasi. Samas täna teda polnud isegi varumeeste nimekirjas...
                Daramy müüdi Reimsi.
                Berghuis vaatas tribüünidelt mõtlikult meie võitu. Tal oli mängukeeld.
                Alvarez läks lõpuks West Ham-i.
                Brobbey kohale tahakse Middlesboroughst tuua Chuba Akpom (praeguse seisuga on ükskõik kes parem nr 9 kui Brobby).

                Ja kõige ägedama uudise jätsin ma kõige viimaseks.
                Kuna minust saab see aasta vana penskar ehk siis terendamas on 40 aasta juubel, otsustasin ma, et aeg on küps viia ellu oma lapsepõlve unistus ning käia ära Ajaxi mängul Johan Cruijff arenal Piletid, hotell, lennud edasi-tagasi broneeritud Mänguks siis Ajax- Pec Zwolle detsembris. Lastele see aasta kingitusteks üle üllatusmunade raha ei jätku aga nad veel nii väikesed küll, et vast pole hullu. Hotell on kohe arena kõrval. Elevus on sees

                Kommentaar


                  Algselt postitas Indrekolen;n2468153


                  [QUOTE
                  [Ja kõige ägedama uudise jätsin ma kõige viimaseks.
                  Kuna minust saab see aasta vana penskar ehk siis terendamas on 40 aasta juubel, otsustasin ma, et aeg on küps viia ellu oma lapsepõlve unistus ning käia ära Ajaxi mängul Johan Cruijff arenal Piletid, hotell, lennud edasi-tagasi broneeritud Mänguks siis Ajax- Pec Zwolle detsembris. Lastele see aasta kingitusteks üle üllatusmunade raha ei jätku aga nad veel nii väikesed küll, et vast pole hullu. Hotell on kohe arena kõrval. Elevus on sees

                  Kunagi enne koroonat pakkus PSV ka sellist paketti just välismaalastele mängu külastamiseks nagu Ajax praegu oma kodukal pakub. Endal on plaan PSV kodumängu külastada ilmselt kevadel hooaja lõpus. Sellist spetsiaalset paketti välismaalastele aga enam pole ja tuleb ca kaks kuud enne mängu algust valvel olla kui piletid kodulehel müüki tulevad ja siis kohe ära bronnida. Kuna enamus on hooajapiletite omanikud, siis reeglina üle paari tuhande vaba pileti netis müüki ei lastagi.
                  Wij komen terug met de cup in de hands

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                      Niipalju siis tema unistusest Bayerni põgeneda Gorteril on suurepärane võimalus särada. Steijn juba kinnitas, et Gorter oli alati VV nr 2 peale Rullit...mis on imelik, sest ta taheti laenule saata

                      Kommentaar


                        Excelsior 2-2 Ajax

                        Niipalju siis uuest lootustandvast hooajast. Steijn katsetas platsil uut koosseisu, kus Bergvijn oli ründav poolkaitsja ja paremal äärel patseeris uus mees Forbs. Ründajana tegutses kahjuks Brobbey kuna Akpomi paberid ei ole veel korras. Taylor oli pingile kukkunud. Kaitseliin...noh see on ikka väga väga hale. Seekord terves koosseisus oli kaitseliin lootusetu.
                        Mäng oli esimesel poolajal suhteliselt võrdne. Esimesena eksis Excelsiori kaitsja kaotades palli ja Brobbey sai veidi ego tõsta ning lõi oma hooaja esimese. Seejärel löi ta veel ühe peale head kombinatsiooni Kudusega aga viimasel juhul osutus ta pool meetrit suluseisus olevat. Ja seejärel raiskas ta paar head võimalust, kuni Excelsior tuli poolaja viimasel minutil vasturünnakule ning Salah-Eddine jäittis oma mehe täiesti uhkes üksinduses palli sättima ja värava lööma. Kurat küll...kuidas saab vastane kastis nii üksi olla. Teine poolaeg ja Brobbey kadus täiesti ära...vanal oli ainult 1 hetk kus ta võis särada aga jälle ta ei suutnud oma lameda peaga palli väravasse suunata. Kasutu vend. Ja siis tuli kord särada eelmise mängu MOTM-il Medicil. Kui ma ütlen särada, siis seekord pigem põleda ereda leegina...sa oled kaitsja...sa tead, et sinul on press peal...löö kurat pall puhtaks selle asemel, et suu ammuli platsi vahtida... Medicilt rööviti pall nagu lapselt komm oma karistusalas ning Gorteril polnud taas midagi teha, kui pall väravast korjata.. PEale seda otsustas Steijn, et proovib midagi parandada... On ikka kurb kui sa üritad platsile päästjaks tuua Taylori, kes kahest nurgalöögist mõlemad andis nii, et pall esimesest kaitsjast kaugemale ei lennanudki...Teine vahetusmees aga, Klaassen väärib põhimehe kohta. Ta oli ainuke kes näitas välja mingtki hinge, võitlusvaimu, liidriomadusi! Petitsioon Klaassen tagasi kapteniks! Bergwijn oli terve mäng täiesti nähtamatu ja kaotas palle. Kudus oli laisk..mõtted juba premmi rahal. Viimasel oli hea võimalus sööta mängu lõpus aga otsustas ise tegema minna ja floppis kolossaalselt. Seevastu Klaassen suutis efektse löögiga seisu viigistada. Edasi raisati kuni mängu lõpuni iga vaataja elu minuteid, sest vaadata polnud midagi.
                        Ehk siis...kokkuvõttes tulime maapeale tagasi. Oleme endiselt pasad. Kõige sitemas seisus on kaitseliin.. Hato, Rench ja Salah-Eddine on lihtsalt liiga noored. Lisaks õhuvõitlusi võita pole meil absoluutselt lootust. Ründeliin...no pole lööjat. Lihtsalt pole. Brobbey tabab iga 8 hea vöimaluse kohta 1. Bergwijnist ei saa aru kas tal oli halb päev või ta ongi sitt. Kudus oli lihtsalt lohakas. Forbs jooksis lati alt läbi...premmi mehe kohta ikka vedeles maas samapalju kui Neymar.
                        Praeguse seisuga võitleme Euroopa Liiga pääsu peale mul on tunne.

                        Kommentaar


                          Homme euromäng Ludogoretsi vastu. Kahjuks ei saa platsile panna adekvaatset ründajat kuivõrd Akpomi paberid ei ole veel korras.
                          Vahepeal on Ajax koosseisu lisanud uusi nimesi:
                          Kõige tähtsam nimi keskkaitsesse Dinamo Zagrebist Josip Šutalo. Noormees esindab ka Horvaatia koondist. Neil peaks Medic-iga tulema hea klapp. 2 Horvaatia kappi keskkaitses kõlab hästi. Vaevalt ta kohe homme platsile saab muidugi...samas miks mitte. Peaks vormis olema küll, sest mängis ju Dinamoga CL eelringe juba.
                          Kõige uuem ost Royal Antwerpenist on Gaston Avila. Argentiinlane toodi Salah-Eddine asemele vasakule äärele kaitsjaks, sest Tagliafico tagasitoomine osutus liialt raskeks. Lyon ei tahtnud koostööd teha jne. Samale kohale kandideerib veel Wijndal, kuid tema on peale AZ-ist tulekut täiesti lati alt läbi jooksnud. Avila kohta aga ju aeg näitab, mis ostuga tegu. Meil on uusi nimesi palju ja kohe alguses tundub, et uued näod ei ole kvaliteetsed, samas pole ka ju eriti veel jõutud kokku klappima hakatagi.
                          Middlesbroughist ründaja Chuba Akpom. Brobbeyle konkurentsi pakkuma. Jumal näeb tal on seda vaja.
                          Viborgist lahkuva Sanchese asemele Anton Gaaei.

                          Uued ostud on olnud kõik lootustandvad noored talendid. Loodan, et nad suudavad Ajaxis end uuele tasemele mängida ja ei jookse kohe minema.

                          Muudes uudistes:

                          Sanches läheb Portosse laenule koos kohustusliku väljaostu klausliga.
                          Klaassen avaldas soovi ära minna ja kuigi klubi ütles, et nad pigem ei tahaks, et ta läheks siis on nad siiski on valmis teda ära laskma. Kahju...minu meelest (ja paljude fännide meelest) peaks Davi oleme praeguses koosseisus küll kindel põhimees. Taylori võiks hoopis maha müüa ja Berghuisi pingil hoida.

                          Kommentaar


                            EL

                            Ludogorets 1-4 Ajax

                            Eile oli selline väga harukordne päev, kus kõik mis värava poole saadeti maandus ka väravas. Seda näeb Ajaxi puhul üliharva ja terake õnne oli ka muidugi. Mäng ise polnud üldse nii põnev ja jõud olid pigem võrdsed. Statistikat flashscores vaadata, siis meie 4 löögi vastu pani Ludogorets 10 ja pallivaldamine oli kergelt meie poole kaldu. Ehk siis terve mängu jooksul suutsime tekitada 4 head olukorda, mis kõik ka realiseeriti. Ühest küljest nagu tore aga teisest küljest veits masendav, et neid olukordi nii vähe oli. Ei kurat...patt on virised, kui seisu vaadata.
                            Mänguks otsustas Steijn pingile jätta Van Den Boomeni (kes olevat olnud otsusest väga nördinud) ja tema asemel oli platsil Taylor. Salah Eddine asemel oli Wijndal. Tagasi rivis oli ka Berghuis. Muus osas olid platsil samad mehed, mis Excelsiori vastu. Tõele au andes kõik seekord põhisse pääsenud mehed olid tublid, isegi Taylor, kes andis suurepärase söödu teise värava puhul Kudusele. Viimane oli esimese poolaja MOTM. Esimese värava puhul tegutses suurepäraselt Rench varastades palli kaitsjalt ning andes selle jällegi Kudusele, kes ei eksinud. Poolaja lõpus lõi Brobbey kogemata peaga värava Wijndali tsenderdusest. Kogemata, sest ta löi selle otse väravavahi poole. Too ei jõudnud jalgu kokku panna ja pall lipsas argivahelt sisse. Nagu vanasõna ütleb "ka pime kana leiab tera". Kõigi nende väravate taustal oli mäng tegelikult suuresti meie kontrolli all. Gorter pidi tegema esimesel poolajal ainul ühe tõrje ja see oli üks ühele olukorras, kus Medic kaotas palli. Suurepärane tõrje oli!
                            Teise poolaja kangelaseks tõusis meil vaieldamatult Gorter. Noormees, ma loodan, saab siit enesekindlust ja on teel legendi staatusesse Ajaxis Andsime 0-3 eduseisul mängu täiesti käest. Ludogoretsil polnud midagi kaotada ja nad kukkusid tampima. Mängukäigule vastu aga realiseerisime ühe suurepärase kontra. Seal tegutsesid hästi vahetusest tulnud Forbsi kiired jalad. Sööt kasti Bergwijnile, kes ise löömise asemel jäi munema ja lükkas palli hoopis Kudusele. Viimane virutas pikemalt mõtlemata seisuks 0-4 ja oma lahkumismängus hattrick! Kokku olid väravates osalised 6 erinevat meest algkoosseisust.
                            Seisul 0-4 lõpetasime absoluutselt igasuguse mängimise...pall pikalt pimesi ette oli ainus, mis teha viitsiti. Ludogorets seevastu raiskas võimaluse võimaluse järel. Gorter tegi eile ikka kokku 4-5 SUUREPÄRAST tõrjet. Mul on tema üle nii hea meel! Tilk tõrva meepotis siiski tuli, kui Hato jooksis karistusalas palli katma endal käed nagu tuuleveskil laiali. Terava nurga alt löödud pall tabas tema kätt ja penalti, mille vastased realiseerisid. Lõpus oli Ludogorets eriti äksi täis. Vaid Gorter hoidis seisu nii nagu ta lõpuks jäi.
                            Eilse päeva kehveim mees oli minu meelest Medic. Esimeses mängus Heraclese vastu jättis väga hea mulje, kuid nüüd teist mängu järjest juba on tunda, et mees tuleb bundesliga 2-st. Vähemalt 3 ohtlikku pallikaotust temalt. Parim oli muidugi ilmselt oma viimast mängu mänginud Kudus. Loomulikult Gorterile ka kiidusõnad. Kudus siis ilmselt liitub West Ham-iga, kuigi nüüd viimasel hetkel on ka saudid kaasa rääkima hakanud. Eks näis.
                            Steijn ütles, et Kuduse asemel tahetakse keegi tuua...no milleks? Meil on ju Coinsesao olemas....

                            Lõppkokkuvõttes võeti maksimaalne tulemus minimaalse pingutusega ja kodus jääb ainult vormistamise vaev.

                            Kommentaar


                              Ajax 0-1 Ludogorets

                              94 minutit 0 pealelööki raami. Ma ei ole ELUS näinud ÜHTEGI nii kuradi paska mängu!! Kes lasi Schreuderi tagasi pulti? Täitsa perses, mis ajuvaba pullisitt täna väljakul toimus! KÕIGE halvem mäng mida ma elus näinud olen. 'Lihtsalt 0 võitlust, 0 rünnakule orienteeritust, 0 agressiooni, 0, 0, 0 kõik oli täiesti 0! Meil kurat vedas, et Kudus tegi korraliku põhja alla, sest kahe mängu kokkuvõttes oli Ludogorets...ma kordan bulgaarlaste LUDOGORETS parem meeskond, kui Ajax! Steijni plaan oli vastased igavusse tappa, sest jalgpalli ei mänginud küll keegi täna...kui siis rahvaliiga jalgpalli. Eranditult kõik olid platsil motivatsioonita pasapead. Jumal tänatud, et pühapäeval saame platsile ehk panna inglise championshipi parima ründaja. Kui Brobbeyi eest lähima tunni jooksul keegi kasvõi 3 krooni pakub palun müüge ta kohe maha. Selle diiliga saab tasuta kaasa Taylori ja kasti minu kodupruulitud õllet. Sama käib Wijndali kohta. Berghuis= okse. Ainuke, kes midagigi positiivset täna tegi oli Forbs ja seegi oli ainult kiiruse näitamine. Medic magas oma mehe maha ja selleläbi ka 0-1. Pühapäeval saab Šutalo platsile ja siis olen arvamusel, et Medic jääb pingule ja meie Hato jääb Šutaloga keskkaitsjateks. Bergwijn...Bergwijn..Bergwijn, mida kuradit sinust saanud on? Nii aeglane...nii kasutu...nii paks.Tra ma ei või....saan aru, et see on täielik rant aga taevas halasta, kuidas nii saab oma kodus mängida?! Steijn on Schreuder kui taktikat vaadata..vana on lihtsalt mingi muhe mees ilma karisma ja autoriteedita...jutt on hea aga persse küll, mida ma täna vaatasin?! Mislintati uued ostud on seni lati alt läbi jooksnud. Championshipi ründaja (ok ta pole veel platsil käinud), Ligue 2 ründaja (mingi grusiin toodi just Metz-ist), Bundesliga 2 kaitsja- (Karol metsa kaaslane Medic), City noortekoondise mees... odav odav odav. Millal need uued kokku mängima jõuavad hakata, selleks ajaks võitleme vist maksimum konverentsi liiga koha eest.
                              Ei krt ma pean maha rahunema kuidagi. Aga raske, kui klubi on peldikus...

                              Kommentaar


                                Championshipi ründajat ja Metzi grusiini tahtsid Premmi teise poole satsid ka, et vast on ikka adekvaatsed isikud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X