320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Amsterdam'i Ajax

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Championshipi ründajat ja Metzi grusiini tahtsid Premmi teise poole satsid ka, et vast on ikka adekvaatsed isikud.
    Ma nüüd ei tea kumba poolt sa mōtled. Kui alumist poolt, siis see ei ole küll mingi näitaja.

    Kommentaar


      Euroopa liiga loos.

      Noh...keegi seal üleval naerab minu üle 100%, müstiline asi...kui tõmmati Ajaxile vastased, siis ma palusin järjest "palun mitte Marseille"(sest Olympiacos oli juba ära võetud), edasi "ainult mitte Brighton" ja viimane "Kreeka meistrit küll ei tahaks" ja nad kõik tulid! Täiesti kuradi uskumatu.

      Ehk siis Marseille, Brighton & Hove Albion ja AEK.

      Sattusime siis pot 1-te ja B alagruppi. B alagruppi, mis osutus korralikuks surmagrupiks. Praegust seisu vaadates ei suuda ma uskuda isegi miinimumprogrammi ehk 3ndat kohta selles grupis. Kutsuge mind pessimistiks aga nii on.
      ​​
      Samas... Uued täiendused saavad ka nüüd platsile ja äkki Steijn muutub üleöö heaks treeneriks jne. Jalgpall on ümmargune ja kõik on võimalik.

      XXX

      Edit: Just tuli ka teade, et Ajax otsustas siiani ainukese normnaalse poolkaitsja TASUTA interisse lasta. Head teed Klaassen! Kurb...väga kurb...eile antud interviuust jäi mulje, et ta ise väga ei taha seda aga klubi pressib.

      Kommentaar


        Conceicao vist ka laenule minemas. Mis teema on?

        Kommentaar


          Algselt postitas COYI Vaata postitust
          Conceicao vist ka laenule minemas. Mis teema on?
          Teema on lihtne. Uppuvalt laevalt tahetakse lahkuda. Aga tegelikult on siin ka mitmeid muid nüansse. Coinsesao avaldas soovi lahkuda, sest tunneb "kohanemisraskusi". Selle ajaga ei ole ta vaevaks võtnud inglise keeltki selgeks endale teha rääkimata hollandi keele purssimisest. Siis veel see, et kuigi müüdi Kudus siis tuleb välja, et tema asemele Coinsesao platsile ei saa. Seal hakkab mängima Forbs. Ühesõnaga keerati talle Steijni poolt t...a. Ta ei saagi oma võimalust. Fännid samas peavad teda väga andekaks ja seda ta ongi...miks ta üldse siis toodi?! Ta oli vist ainuke normaalne ost eelmine suvi. Igatahes klubi ise teeb kõik, et ta ära tahaks ja ma arvan, et asi on selles, et uus juhatus on põõranud tagasi Overmarsi ja Van der Sari algatuse, kus mängijatele sai maksta normaalseid palkasi. Nüüd on palgapoliitika jälle selline nagu siis kui olime euroopa mudas ja EL grupifaas oli meie lagi. Ehk siis Coinsesao palk on päris suur ja see ei sobi juhatusele. See oli ka üks põhjusi, miks Tadic nii lihtsalt minema lasti ja nüüd ka Klaassen. Üritatakse euroopast odavalt asendada kvaliteeti, mis siiani nagu näha hakkab kõvasti pasunasse meile andma (samas eelmine aasta kõrgepalgalistega ei olnud olukord ka kiita). Ühest küljest arusaadav. CL rahasi pole jne, teisest küljest kurat Coinsesao suguseid ei tohiks küll minema lasta!

          Nüüd teavitati uuest ostust vasakkaitsja Borna Sosa Stuttgartist...jälle horvaat. Mislintatil on mingi tema nendega. Aga ma ei mõista ostu, sest meil on sellele positsioonile Wijndal, Salah-Eddine, Gaston Avila....
          Lisaks toodi Moldest Sivert Mannserk...poolkaitsja.

          Peaaegu kõik uued ostud on verinoored, odavad ja ilmselt mitte päris selle kvaliteediga, mis aitaks meil võistelda kasvõi Eredivisie tiitli eest. Keskmine vanus (Klaassen on siia arvestusse veel sisse arvatud) on meeskonnas 23...

          Ei tea, mis sellest klubist see hooaeg saab ja mis tulevik toob. On ju selge, et niipea kui keegi neist noortest kasvõi mingit potentsiaali näitama hakkab ostetakse ta kohe kõrgema palga peale üle ja meie oma klubi ei raatsi normalset palka maksta.

          P...e

          Coinsesao osas muidugi pole veel täitsa selge kas ainult laen Portosse või on ka kohustuslik ostuklausel...

          Kommentaar


            Fortuna Sittard 0-0 Ajax

            Oh jah...korraliku auk on endale ikka kaevatud. Täna ma võin veel selle taha pugeda, et uued ostud pole kokku mänginud. Aga ma ei tea. Täna neid vaadates jäime Sittardile alla. Sittard vääris siit võitu. Ja iseloomustamaks, kui suures peldikus me oleme praegu siis täna oli esimene kord 21 aasta jooksul, kui Sittard sai meilt punkti kätte!

            Alustasime: Gorter, Rench, Šutalo, Hato, Avila, Hlynnson, Tahirovic, Boomen, Forbs, Brobbey , Mikautadze. Betghuis kandis veel karistust eelmise aasta eest. Ehk siis eelmisest hooajast oli platsil ainult Brobbey ja Rench. Uutest ostudest jättis hea mulje ainult Šutalo, kes aitas Gorteriga koos taga nulli hoida. Väljakul oli ainult 1 mees üle 25 aasta ja see oli Boomen. Teised olid lapsed. Šutalole anti kohe debüüdil kaptenipael. Minu meelest nii teha ei tohi ikka.

            Esimene poolaeg oli faking igav...nagu Ludogoretsi vastugi täiesti mõtetu, kiretu sitt. Poolaja lõpupoole tõmbas Rench veel maha Noslini ja penalt. Õnneks Noslin on samasuguse kvaliteediga penalti lööja nagu Brobbey ja tema löök maandus kuskil Amsterdamis. Brobbey suutis veel peale seda isegi värava lüüa aga ta oli muidugi meeter suluseisus enne seda.

            Teine poolaeg jätkus nagu esimene. Sittard oli parem meeskond ja ohtlik iga rünnakuga. Peab mainima, et see uus grussin Mikautadze vms oli täna kõigist platsil olnud meestest kõige pasam. Pole olnud kuradi ühtegi olukorda, kus ta oleks pallihoidmisega hakkama saanud või palli mitte ära kaotanud. Kohutav debüüt! Tal oli ainult 1 helge hetk kui ta suutis hästi triblada ja peale lüüa aga see oli lihtne tõrje. Avila oli selline meh...kohati oli tubli aga siis jälle vaatad ja imestad miks kurat ta osteti. Forbs, ei saanud hakkama. 62 minutil toodi platsile Gaaei ja Akpom. Gaaei jättis tegelikult hea mulje...või noh mis hea....alla keskmise ok. Lihtsalt võrreldes mõne teise ohmooniga platsil nägi hea välja seepärast usun, et Rench oma kohta kaua ei hoia. Akpom oli ka alguses tubli. Pidi jooksma sügavale oma karistusalasse, et palli saada. Mängu lõpupoole tekitas paar head momenti. Loodan, et Akpom alustab järgmine kord. Siis said platsile Taylor ja Godts. Taylori tulek oli pigem meeskonnale kahjuks. Lõpus oli õhus pigem värav Sitardile, kui midagi muud. Ja ma tahan veel õelda...kuradi Brobbey...sind vahetatakse välja ja sa ülekaaluline sitaratas ei jooksegi platsilt minema vaid kömbid ja venitad aega nagu meile oleks viigipunkt taevaönnistus. Tra küll.
            Pinki vaadates siis ega kedagi pole seal ka enam, Klaassen lasti täiesti ajuvabalt minema jalutada. Debiilsuse tipp klubi poolt.

            Ja viimaseks on fännidele kohale jõudmas see, mis ma juba algusest olen rääkinud. Steijn on P A S K. Tal on samapalju treeneri mõistust kui Schreuderil. Lihtsalt mingi muhe vana ja kõik. Kes oli see, kes vaatas tema CV-d ja mõtles. "Kurat ideaalne mees ju!"?? Vanal pole mingit plaani ei väljakul ega väljaku kõrval. Ennustan, et kaua ta eesotsas ei ole. Loodan, et talveks on head aega.

            Ja järgmised mängud eriti rõõmustamiseks ka alust ei anna. Twente vöörsil, Marseille vöörsil ja Feyenoord kodus. Lutt, lutt ja topeltlutt!
            Vähemalt see on hea, et kuna kõrgeid lootusi pole, siis igasugune õnnestumine valmistab ehk rõõmu.

            Kommentaar


              Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
              Fortuna Sittard 0-0 Ajax

              Oh jah...korraliku auk on endale ikka kaevatud. Täna ma võin veel selle taha pugeda, et uued ostud pole kokku mänginud. Aga ma ei tea. Täna neid vaadates jäime Sittardile alla. Sittard vääris siit võitu. Ja iseloomustamaks, kui suures peldikus me oleme praegu siis täna oli esimene kord 21 aasta jooksul, kui Sittard sai meilt punkti kätte!

              Alustasime: Gorter, Rench, Šutalo, Hato, Avila, Hlynnson, Tahirovic, Boomen, Forbs, Brobbey , Mikautadze. Betghuis kandis veel karistust eelmise aasta eest. Ehk siis eelmisest hooajast oli platsil ainult Brobbey ja Rench. Uutest ostudest jättis hea mulje ainult Šutalo, kes aitas Gorteriga koos taga nulli hoida. Väljakul oli ainult 1 mees üle 25 aasta ja see oli Boomen. Teised olid lapsed. Šutalole anti kohe debüüdil kaptenipael. Minu meelest nii teha ei tohi ikka.

              Esimene poolaeg oli faking igav...nagu Ludogoretsi vastugi täiesti mõtetu, kiretu sitt. Poolaja lõpupoole tõmbas Rench veel maha Noslini ja penalt. Õnneks Noslin on samasuguse kvaliteediga penalti lööja nagu Brobbey ja tema löök maandus kuskil Amsterdamis. Brobbey suutis veel peale seda isegi värava lüüa aga ta oli muidugi meeter suluseisus enne seda.

              Teine poolaeg jätkus nagu esimene. Sittard oli parem meeskond ja ohtlik iga rünnakuga. Peab mainima, et see uus grussin Mikautadze vms oli täna kõigist platsil olnud meestest kõige pasam. Pole olnud kuradi ühtegi olukorda, kus ta oleks pallihoidmisega hakkama saanud või palli mitte ära kaotanud. Kohutav debüüt! Tal oli ainult 1 helge hetk kui ta suutis hästi triblada ja peale lüüa aga see oli lihtne tõrje. Avila oli selline meh...kohati oli tubli aga siis jälle vaatad ja imestad miks kurat ta osteti. Forbs, ei saanud hakkama. 62 minutil toodi platsile Gaaei ja Akpom. Gaaei jättis tegelikult hea mulje...või noh mis hea....alla keskmise ok. Lihtsalt võrreldes mõne teise ohmooniga platsil nägi hea välja seepärast usun, et Rench oma kohta kaua ei hoia. Akpom oli ka alguses tubli. Pidi jooksma sügavale oma karistusalasse, et palli saada. Mängu lõpupoole tekitas paar head momenti. Loodan, et Akpom alustab järgmine kord. Siis said platsile Taylor ja Godts. Taylori tulek oli pigem meeskonnale kahjuks. Lõpus oli õhus pigem värav Sitardile, kui midagi muud. Ja ma tahan veel õelda...kuradi Brobbey...sind vahetatakse välja ja sa ülekaaluline sitaratas ei jooksegi platsilt minema vaid kömbid ja venitad aega nagu meile oleks viigipunkt taevaönnistus. Tra küll.
              Pinki vaadates siis ega kedagi pole seal ka enam, Klaassen lasti täiesti ajuvabalt minema jalutada. Debiilsuse tipp klubi poolt.

              Ja viimaseks on fännidele kohale jõudmas see, mis ma juba algusest olen rääkinud. Steijn on P A S K. Tal on samapalju treeneri mõistust kui Schreuderil. Lihtsalt mingi muhe vana ja kõik. Kes oli see, kes vaatas tema CV-d ja mõtles. "Kurat ideaalne mees ju!"?? Vanal pole mingit plaani ei väljakul ega väljaku kõrval. Ennustan, et kaua ta eesotsas ei ole. Loodan, et talveks on head aega.Ja järgmised mängud eriti rõõmustamiseks ka alust ei anna. Twente vöörsil, Marseille vöörsil ja Feyenoord kodus. Lutt, lutt ja topeltlutt!
              Vähemalt see on hea, et kuna kõrgeid lootusi pole, siis igasugune õnnestumine valmistab ehk rõõmu.
              Steijni määras ametisse ilmselt van der Sari järglane Frank Eijken ja kogu klubi nõukogu. Aga Mislintati ilmselt palkas just Edwin ise. Täna lugesin voetbalprimeurist, et Steijnil pole mingit sõnaõigust mängijate ostmise valikul ja kõik otsused teeb sakslane. Ju siis tema sisuliselt klubi juhibki. Endine Dortmundi ja Arsenali peaskaut. Enne Ajaxisse palkamist oli 3 a Stuttgardi spordidirektor.
              Wij komen terug met de cup in de hands

              Kommentaar


                Algselt postitas midfielder Vaata postitust

                Steijni määras ametisse ilmselt van der Sari järglane Frank Eijken ja kogu klubi nõukogu. Aga Mislintati ilmselt palkas just Edwin ise. Täna lugesin voetbalprimeurist, et Steijnil pole mingit sõnaõigust mängijate ostmise valikul ja kõik otsused teeb sakslane. Ju siis tema sisuliselt klubi juhibki. Endine Dortmundi ja Arsenali peaskaut. Enne Ajaxisse palkamist oli 3 a Stuttgardi spordidirektor.
                Jah vaatasin ka Steijni intevjuud. 3 mängu liigas peetud ja juba läheb sopa loopimiseks. Steijnil võib õiguski olla, et tal pole sõnaõigust olnud aga see ei muuda fakti, et mingit ründemängu see mees aretada ei suuda! Mis Mislintati puutub, siis juba suvel jäi paljudele mulje, et tal on lihtsalt mingi lamp nimekiri oma lemmikutest keda ta iga hinna eest tahab tuua. See viimane ost Stuttgartist näiteks. Sosa...see mees langes Stuttgartis pingile ja siis peaks väärima mängimist Ajaxis?! Kus on mõistus? Kudus müüdi maha ja lubati tuua uus mees äärele kuigi Conseisao oli seal ideaalne asendus, siis toodi hoopis Mikautadze, kes on pigem nr 10 kui ääreründaja ja lasti Coinsesaol Portosse minna. Ja vasakkaitsja kohale osteti hunnik mängijaid. Nüüd on sellel positsioonil kokku 4 meest. Wijndal,Salah-Eddine,Suso ja Avila, MIKS?!

                Ühesõnaga see ülemineku aeg Peale Overmarsi ja Van Der Sari saab olema väga raske taluda.

                Üldiselt jääb mulje, et uut juhatust sportlikud saavutused väga ei huvita. Juba häbiga mõtlen, mis meist saab Euroopa liigas. Eelmise hooaja Napoli vol. 2 kogemus...

                Kommentaar


                  Twente 3-1 Ajax

                  Sama seis mis eelmise hooaja viimases mängus. Närvid on läbi. Ostud on olnud 0 kvaliteediga. Siin pole midagi ilustada enam. Oleme jõudnud põhja. Kurat ostame mingeid geelipoisse Grusiine endal olemas Ünüvar ja Coinsesao. Ühe laenasime Twentele ja täna ta ka skooris meie vastu (ning tähistas südamest) ja teise lasime Portosse tagasi. Juhtkond on oma ajud maha sittunud. Ajax ei ole praegu enam Ajax...mänguliselt oleme me mingi keuken divisoni tasemel. Brobbey nimetatakse kõige halvemaks nr 9 Ajaxi ajaloos. Steijnile annan veel 2-3 mängu, siis on kadunud. Järgmised vastased on Marseille ja Feyenoord Van den Boomen on olnud pettumus. Täna oli süüdi 3ndas väravas. Ah..kes üldse pettumus ei ole. Ma juba kardan detsembris Cruijffile minna... Lihtsalt nii kuradi kurb. Juhtkond peab munad üles otsima ja midagi kähku liigutama enne kui ka igasugune eurolootus kaob.

                  Edit: Veits huumorit ka. Täna skooris Ajaxi vastu meie peatreeneri poeg ja meie enda mängija, kes on laenul ja kellele klubi pole 2 aastat juba tahtnud anda võimalust end näidata. Noh nüüd ta näitas. Tubli Ünüvar. Ja keegi Ajaxi fännidest ei pannud isegi pahaks, et ta niivõrd kirglikult tähistas.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
                    Twente 3-1 Ajax

                    Sama seis mis eelmise hooaja viimases mängus. Närvid on läbi. Ostud on olnud 0 kvaliteediga. Siin pole midagi ilustada enam. Oleme jõudnud põhja. Kurat ostame mingeid geelipoisse Grusiine endal olemas Ünüvar ja Coinsesao. Ühe laenasime Twentele ja täna ta ka skooris meie vastu (ning tähistas südamest) ja teise lasime Portosse tagasi. Juhtkond on oma ajud maha sittunud. Ajax ei ole praegu enam Ajax...mänguliselt oleme me mingi keuken divisoni tasemel. Brobbey nimetatakse kõige halvemaks nr 9 Ajaxi ajaloos. Steijnile annan veel 2-3 mängu, siis on kadunud. Järgmised vastased on Marseille ja Feyenoord Van den Boomen on olnud pettumus. Täna oli süüdi 3ndas väravas. Ah..kes üldse pettumus ei ole. Ma juba kardan detsembris Cruijffile minna... Lihtsalt nii kuradi kurb. Juhtkond peab munad üles otsima ja midagi kähku liigutama enne kui ka igasugune eurolootus kaob.

                    Edit: Veits huumorit ka. Täna skooris Ajaxi vastu meie peatreeneri poeg ja meie enda mängija, kes on laenul ja kellele klubi pole 2 aastat juba tahtnud anda võimalust end näidata. Noh nüüd ta näitas. Tubli Ünüvar. Ja keegi Ajaxi fännidest ei pannud isegi pahaks, et ta niivõrd kirglikult tähistas.
                    Ajaxi probleemid on lisaks Steijnile peidus Mislintati küsitavates valikutes üleminekute turul. Kui Ajax kulutas suvel mängijate ostudele 109 miljonit (ülejäänud 17 Eredivisie satsi kulutasid kamba peale kokku 121 miljonit), siis ilmselgelt pole tehniline direktor oma tööga hakkama saanud. Muidugi arusaamatuks jääb, miks eelistati treenerina just Steijni, kui oli võimakus palgata Twentest vabaks saanud Ron Jans, kes on kindlasti kraadi võrra parem loots kui Steijn. Jansi käsi oli see nv näha Utrechti mängus, kui kindlalt alistati Hercales samas eelmise treeneri käe all saadi neli lootusetut kaotust. Too Bodö Glimti treener Kjetil Knutsen, kes oli suvel algselt prioriteet nr 1 enne Steijni. No ausalt ei usu, et tema nüüd oluliselt parem loots oleks kui Steijn. Tegi ühe eduka hooaja Conference Liigas kaks aastat tagasi, aga no isegi Norra meistriks tulnud treener pole päris see kvaliteet, keda Hollandi tippsats peaks palkama.

                    Kuna üleminekute turg on aasta alguseni kinni, siis tuleb teil loota, et ETH saab kiiresti ManU-st sacki (sest algus on tal seal olnud see hooaeg ülikehv) ja loota, et siis teda tagasi meelitada juhul kui ta ise oleks huvitatud.
                    Wij komen terug met de cup in de hands

                    Kommentaar


                      Algselt postitas midfielder Vaata postitust

                      Ajaxi probleemid on lisaks Steijnile peidus Mislintati küsitavates valikutes üleminekute turul. Kui Ajax kulutas suvel mängijate ostudele 109 miljonit (ülejäänud 17 Eredivisie satsi kulutasid kamba peale kokku 121 miljonit), siis ilmselgelt pole tehniline direktor oma tööga hakkama saanud. Muidugi arusaamatuks jääb, miks eelistati treenerina just Steijni, kui oli võimakus palgata Twentest vabaks saanud Ron Jans, kes on kindlasti kraadi võrra parem loots kui Steijn. Jansi käsi oli see nv näha Utrechti mängus, kui kindlalt alistati Hercales samas eelmise treeneri käe all saadi neli lootusetut kaotust. Too Bodö Glimti treener Kjetil Knutsen, kes oli suvel algselt prioriteet nr 1 enne Steijni. No ausalt ei usu, et tema nüüd oluliselt parem loots oleks kui Steijn. Tegi ühe eduka hooaja Conference Liigas kaks aastat tagasi, aga no isegi Norra meistriks tulnud treener pole päris see kvaliteet, keda Hollandi tippsats peaks palkama.

                      Kuna üleminekute turg on aasta alguseni kinni, siis tuleb teil loota, et ETH saab kiiresti ManU-st sacki (sest algus on tal seal olnud see hooaeg ülikehv) ja loota, et siis teda tagasi meelitada juhul kui ta ise oleks huvitatud.

                      Mislintati esimese suve ostud on pehmelt õeldes imelikud. Väidetavalt ol tal lihtsalt nimekiri enda lemmikutest keda ta iga hinna eest klubisse tuua tahtis. Jah, kõik on lootustandvad noored talendid aga meil ootasid samasugused lootustandvad talendid pikalt oma võimalust jong Ajaxist tõusta. Näiteks, mille poolest on Mannsverk, kes toodi lambist ülemineku akna viimasel päeval parem meie oma suurest lootusest Vos-ist . Coinsesao minema laskmine ilma talle võimalust andmata teine suur ämber juhtkonna poolt. Asemele toodi grusiin, kes ei mängigi üldse antud positsioonil. Eile alustas seal aga hoopis Akpom ja oli ikka nii nähtamatu, et ma lausa imestasin kui teda korra suures kaadris näidati. Forbs ka suur talent kindlasti, kuid siiski ma ei näe mingit vahet näiteks meie enda talendiga Mika Godtsiga, kes ka ootab juba mänguaega. Ünüvari kohtlemisest ma üldse ei räägi midagi. Alles see oli kui ma mäletan kuidas Huntelaar Ünüvarile debüütmängus penalti lüüa lasi ning ta selle ka realiseeris. Peale seda on ta olnud jong Ajaxis ja saadetud laenudele siia sinna. Ulme rahade eest osteti aga juudas, kes ise tahtis väga klubist jalga lasta ja kui hakkama ei saanud tuli ust kraapides tagasi. Aga nüüd on Ajaxi kõigi aegade kehveim ründaja. Miks ei võinud Ünüvarile võimaluse anda?! Ma ootasin seda väikest türklast Ajaxi ridadesse alates ajast, kui ta 15 aastane oli. Ja eile ta realiseeris nii külmavereliselt oma võimaluse meie vastu. Ma ei saanud isegi vihastada tema peale kui ta tähistas. Mul oli tema üle hea meel. Ühesõnaga Mislintati õige strateegia oleks olnud see, et tuua Jong Ajaxist 2-3 meest põhisse ja oma 109 miljoni euro raisatud raha asemel ostnud veel 2-3 kogenumat KVALITEETSET meest. Ja kõigi nende sidumiseks üheks meeskonnaks ka normaalse kuradi treeneri. Steijni toomine haises nii odava lahenduse järgi, et ajab südame pahaks. Sellise treeneri toomine näitab absoluutselt igasuguse ambitsiooni puudumist! Aga nagu me nüüd näeme raha ju oli! Raha oli nagu muda!! Meeskonna kohta, kes CL ei pääsenud 109 miljonit raisata...See hooaeg, kui kiireid käike ei tehta, ei jõua Ajax ka euroopasse 100% kindel selles.
                      Ja mis kõige kurvemaks selle asja puhul teeb...alates 96ndast fännan seda klubi ja alati oli suur unistus arenale minna. Ja minu 40 juubel langeb kokku selle ajaga, kui Ajax on varemetes. Ma juba kardan seda Pec Zwolle mängu, sest praeguse seisuga on nad hirmuäratavad vastased. Mis emotsioone niimoodi saab Amsterdamist...
                      Steijni osas... järgmised 2 vastast on Marseille kodus ja Feyenoord vöörsil. Kui sealt tulevad suured pakid nagu ma oletan, et ka tulevad (eelmise hooaja Napoli vol 2), siis ehk on Steijni laul lauldud. EL-is grupis pääsu konverentsi liigasse püüda ei näe ma ka erilist võimalust.​

                      Kommentaar


                        Nonii… asjad hakkavad kooruma.

                        An investigation into Sven Mislintat is said to have been started within Ajax. Andy van der Meyde suggested this on Monday evening at Veronica Offside. "I heard that in the corridors," said Van der Meijde. "This is one hundred percent serious. They are going to find out whether he has earned money from all those transfers."

                        Wesley Sneijder responded strongly to those messages. "If this really happened, you have to blame everything and everyone within Ajax," he said. "Also the Supervisory Board. They must approve all those transactions."

                        Update 6:56 PM: The NOS confirms the rumors that Ajax is conducting an internal investigation into Sven Mislintat.

                        On the last transfer day, Borna Sosa was acquired from VfB Stuttgart. The left back's agent office has shares in Mislintat's private company and this conflicts with the rules that Ajax must adhere to as a listed company.

                        Ajax itself confirmed in a response that an investigation is currently underway. It has also engaged external advisors for this purpose. The KNVB stated in a response that it is up to the prosecutor whether they will also initiate an investigation.​“

                        Kui siin tōepōhi all on siis see selgitaks nii mōndagi…
                        Veel selgus, et Mislintatile pakuti vaba agent Iscot aga tema keeldus what the actual fuck?! Lisaks keeldus ta LEonardo Bonuccist ja Ziyechist… god give me strengh

                        Ühesōnaga jah… täis peldik ikka arvestades, mis “kvaliteeti” ta klubisse nende meeste asemel tōi!
                        Veel selgus, et Wan der Sar oli oma kirve Boszi vastu maha matnud ja olnud nōus tema tulekuga treeneriks, kuid Mislintat eelistas Steijni

                        Lisaks liiguvad kuluaarides väheke rōōmsamad kuulujutud, et Mislintat tahab Steijni lahti lasta juhul kui pühapäeval vōitu ei tule, mis on suht 99% ka kindel seniseid mänge vaadates.

                        Ja nüüd juba uudis kindlas kōneviisis, et Mislintat tōesti teenis raha Sosa ostust!
                        See peaks olema kindel Sack!

                        Sellest pasanteeriast annab ronida ainult ülespoole!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
                          Nonii… asjad hakkavad kooruma.

                          An investigation into Sven Mislintat is said to have been started within Ajax. Andy van der Meyde suggested this on Monday evening at Veronica Offside. "I heard that in the corridors," said Van der Meijde. "This is one hundred percent serious. They are going to find out whether he has earned money from all those transfers."

                          Wesley Sneijder responded strongly to those messages. "If this really happened, you have to blame everything and everyone within Ajax," he said. "Also the Supervisory Board. They must approve all those transactions."

                          Update 6:56 PM: The NOS confirms the rumors that Ajax is conducting an internal investigation into Sven Mislintat.

                          On the last transfer day, Borna Sosa was acquired from VfB Stuttgart. The left back's agent office has shares in Mislintat's private company and this conflicts with the rules that Ajax must adhere to as a listed company.

                          Ajax itself confirmed in a response that an investigation is currently underway. It has also engaged external advisors for this purpose. The KNVB stated in a response that it is up to the prosecutor whether they will also initiate an investigation.​“

                          Kui siin tōepōhi all on siis see selgitaks nii mōndagi…
                          Veel selgus, et Mislintatile pakuti vaba agent Iscot aga tema keeldus what the actual fuck?! Lisaks keeldus ta LEonardo Bonuccist ja Ziyechist… god give me strengh

                          Ühesōnaga jah… täis peldik ikka arvestades, mis “kvaliteeti” ta klubisse nende meeste asemel tōi!
                          Veel selgus, et Wan der Sar oli oma kirve Boszi vastu maha matnud ja olnud nōus tema tulekuga treeneriks, kuid Mislintat eelistas Steijni

                          Lisaks liiguvad kuluaarides väheke rōōmsamad kuulujutud, et Mislintat tahab Steijni lahti lasta juhul kui pühapäeval vōitu ei tule, mis on suht 99% ka kindel seniseid mänge vaadates.

                          Ja nüüd juba uudis kindlas kōneviisis, et Mislintat tōesti teenis raha Sosa ostust!
                          See peaks olema kindel Sack!

                          Sellest pasanteeriast annab ronida ainult ülespoole!
                          Jälgisin ka paari tunni eest neid uudiseid kahe suure hollandi vutiportaali kaudu kui iga tunniga tuli üha uusi andmeid. Viimane info, mida ma lugesin on aga see, et RVC ehk Ajaxi juhtkond või nõukogu kuidas tõlkida võib Mislintati töösuhte asja uurimise perioodiks nö peatada kuni täiendavate asjaolude ilmnemiseni. Muidugi veider on see, et sakslane on küll kõige viimane kellest ootaks sellist raha vasakule kantimist. Oleks tegu mõne itaallase, hispaanlase, portugaallase või isegi prantslasega, siis ma üldse ei imestaks sellise käitumise üle.

                          Mislintat on vist kogu klubis õhkkonna ära mürgitanud ja hetkel ajutine klubi peadirektor Jan van Halst (tema on siis van der Sari järglane ametis) pigem pakub sakslase tegevusele katust. Märtsi lõpus peaks klubi peadirektoriks saama endine AZ-i peadirektor Alex Kroes, kes peaks kindlasti adekvaatsem tegelane olema, Probleem on uue tehnilise direktori leidmine, aga enne jaanuari niikuinii uusi oste teha ei saaks. Küll saab seni hankida vabaagendi staatuses mängijaid. Eile lugesin, et kadunud poeg El Ghazi pidi Jong Ajaxiga treenima ja soovib väga Ajax 1-ga lepingut teha. Isegi Steijn pidi teda tahtma, aga sakslane pidi vastu olema.
                          Wij komen terug met de cup in de hands

                          Kommentaar


                            Algselt postitas midfielder Vaata postitust

                            Jälgisin ka paari tunni eest neid uudiseid kahe suure hollandi vutiportaali kaudu kui iga tunniga tuli üha uusi andmeid. Viimane info, mida ma lugesin on aga see, et RVC ehk Ajaxi juhtkond või nõukogu kuidas tõlkida võib Mislintati töösuhte asja uurimise perioodiks nö peatada kuni täiendavate asjaolude ilmnemiseni. Muidugi veider on see, et sakslane on küll kõige viimane kellest ootaks sellist raha vasakule kantimist. Oleks tegu mõne itaallase, hispaanlase, portugaallase või isegi prantslasega, siis ma üldse ei imestaks sellise käitumise üle.

                            Mislintat on vist kogu klubis õhkkonna ära mürgitanud ja hetkel ajutine klubi peadirektor Jan van Halst (tema on siis van der Sari järglane ametis) pigem pakub sakslase tegevusele katust. Märtsi lõpus peaks klubi peadirektoriks saama endine AZ-i peadirektor Alex Kroes, kes peaks kindlasti adekvaatsem tegelane olema, Probleem on uue tehnilise direktori leidmine, aga enne jaanuari niikuinii uusi oste teha ei saaks. Küll saab seni hankida vabaagendi staatuses mängijaid. Eile lugesin, et kadunud poeg El Ghazi pidi Jong Ajaxiga treenima ja soovib väga Ajax 1-ga lepingut teha. Isegi Steijn pidi teda tahtma, aga sakslane pidi vastu olema.
                            Ma ei tea kas nüüd Mislintat oli see, kes klubis õhkkonna mürgitas, sest kõvasti enne teda sai sellega hakkama minu meelest Schreuder. Ja üldse kõik see allakäigu spiraal sai alguse nokupiltidest...huumor ikka.

                            Igatahes see raha kantimine seletaks näiteks seda, miks oli vaja Sosa tuua äärele, kus meil oli juba Salah-Eddine,Wijndal ja 12 miljoni eest ostetud Gaston Avila! Kus on loogika tuua 12 miljoni eest mees pingile ja 8 miljoniline horvaat põhisse (kuigi tõele au andes jättis Sosa parema mulje kui Avila). Lisaks ei toodud paremründaja kohale mitte kedagi ning Coinsesaol lasti ka minema jalutada... Lihtsalt täiesti arusaamatud lükked sakslase poolt.

                            Kokkuvõttes oli Tadicil õigus siiski klubi ostude osas. Nägi, mis toimub ja põgenes uppuvalt laevalt. Kahju, et Klaasseniga nii käituti (õeldi, et oled kindel pingipoiss kuigi ta oli selgelt kõige parem poolkaitsja klubis!). Ehk siis taheti lihtsalt suurtest palkadest lahti saada.

                            Igatahes võib popcorni välja võtta ja jälgida mis arengud tekivad. Ideaalis tahaks, et nii Mislintat kui ka Steijn sule sappa saaks lisaks mõnele kõrgemast juhtkonnast. Kaldun arvama, et kui Mislintat lahti lastakse jääb Steijn ametisse ja see on paha. Samas, kui Mislintat mingi ime püsima jääb, siis Steijn lastakse ilmselt lahti, mis on hea...

                            Marseillega kohtume homme. Ei näe mingit varianti üllatada. Samas neil just peatreener pani millegipärast ameti maha. Ehk seal ka pole kõik päris korras samas liigatabelis on nad heal kohal.

                            Kommentaar


                              Ajaxi toetajate klubi avaldus sotsiaalmeedias:
                              "The call for the departure of Mislintat and/or Steijn is great among Ajax supporters. That might be an easy way out, but it will not solve the problem in the long term. As far as we are concerned, you have to tackle the problem at the root. The club is rotten, and that starts at the top. At the top of our club is the Supervisory Board of Ajax.
                              We demand a return of more Ajax heroes, in other words: more people with a football past at Ajax. Or, as many people call it, Ajax DNA in the Supervisory Board. This means that there is no room for the current Supervisory Board members. A clear message for them: fuck off!"

                              Aamen!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
                                Ajaxi toetajate klubi avaldus sotsiaalmeedias:
                                "The call for the departure of Mislintat and/or Steijn is great among Ajax supporters. That might be an easy way out, but it will not solve the problem in the long term. As far as we are concerned, you have to tackle the problem at the root. The club is rotten, and that starts at the top. At the top of our club is the Supervisory Board of Ajax.
                                We demand a return of more Ajax heroes, in other words: more people with a football past at Ajax. Or, as many people call it, Ajax DNA in the Supervisory Board. This means that there is no room for the current Supervisory Board members. A clear message for them: fuck off!"

                                Aamen!
                                No näed. Kõik kalad hakkavad mädanema ikka peast, mitte lõpustest Schreuder oli mingi pool aastat ainult klubis, seega vaevalt tema praeguse olukorra eest vastutav olnud. Mingi roll sellel kujunenud olukorral on kindlasti lisaks klubi juhtkonnale (RVC) ka eelmisel klubi peadirektoril van der Sar-il, kes siiski palkas ametisse sellesama Mislintati ja ilmselt andis oma poolt sõna ka Steijni palkamisele. Pigem tundub mulle hollandi vutimeediat pidevalt lugedes, et allakäik algas ikkagi peale Overmarsi-le kinga andmist, sest just tema oli see aju, kes 2018-2022 edu taga paljuski oli. Hea silm ja vaist uute mängijate hankimisele ja ETH palkamine samuti. Samas Overmars peaks muidugi ise ka peeglisse vaatama kui sellise tegevusega mitte ainult enda vaid kogu klubi maine allavett pikas perspektiivis lasi.
                                Wij komen terug met de cup in de hands

                                Kommentaar

                                Working...
                                X