320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Amsterdam'i Ajax

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Teeme AZ-i? 2-0 ees ja siis hakkab totaalne poolkaitse söödupraakide paraad ning kaitsjate saamatus kuubis ning poolajale 2-2. Kui korraks tekkis imelik lootus, et ehk saab üle pika aja heas tujus magama minna peale mängu siis ma imestaks tohutult, kui me siit viigiga pääseks. Marseille sõidab lihtsalt üle. Selline tunne, et Tahirovici ainus missioon platsil on anda valesööt ja Taylori ülesanne oli hoida skoor võimalikult madal, et me ikka liiga ette ei läheks

    Fuck this shit

    Kommentaar


      Ajax 3-3 Marseille

      Noh...kui enne mängu oleks keegi õelnud, et lööme 3 väravat, siis oleksin naernud. Aga enne mängu oleksin punkti üle üli õnnelik. Praegu aga...2 korda ette minna ja isegi kahe väravaga ja siis ikka kõik maha kuseda...no ei ole rahul. Gorter päästis meid mitmel korral samas me ise ka ei realiseerinud oma suurepäraseid võimalusi. Tayloril oli 4 super varianti, millest realiseeris niru ühe. Bergwijn super võimalus 1-1 väravavahiga ja löök otse keskele jne.
      Poolkaitse ja eriti kaitseliin oli täielik šveitsi juust täna. Eriti viimane värav...KUIDAS AUBAMEYANGILE nii palju ruumi anti?! Gaaei ja Šutalo 2 ohmooni kurat. Eriti Šutalo, kes oli nii suur lootus kaitseliini kvaliteeti toomisel on allapoole igasugust arvestust mänginud. See tunne, kui sinu kaitseliini parim mees on 17 aastane oma akadeemia poisike ja ülejäänud mehed kaitses maksid kokku pea 40 miljonit!
      Peab veel ütlema, et kuigi Vos-i debüüt lõppes punasega, siis minu meelest ta sai palju paremini hakkama kui Tahirovic! Jälle mõttekoht...Oma akadeemia poiss vs 10 milkuga toodud kasutu junn, kelle ainus panus esimesel poolajal oli palli ära kinkimine.
      Ajaxi poolelt annaksin MOTM-i Gorterile...oli ebakindlaid hetki küll aga hakkab tulema. Vähemalt oli täna ründemäng lõpuks ometi olemas! Ehk on see hea märk eelseisvast. Grupis kuivale ka ei jää.

      Pühapäeval Feyenoord! Võiks alustada sama koosseisuga aga teha Tahirovici asemel Vos vahetus.

      Ei ma olen ikka šokeeritud, et punktiga ära tulime...ja tenitult ka.

      Head ööd!

      Kommentaar


        Indrek on õhtul väga väga kuri.
        Gaaei

        Kommentaar


          Esimene poolaeg pole veel läbi aga ma ei tea, kas vaadata edasi... 0-3. Alustasime ju hästi aga siis "kvaliteet ost" Gaaei 2x eksib kaitses ja olemas... Siis Sosa olles praktiliselt viimane mees kaitses otsustab peale lahmida nii, et pall põrkab nagu unistus Feyenoordi ründajate jalgadele ning rünnak 4 feyenoordi mees 1 Šutalo vastu lõppes väravaga. Oo ja nüüd polegi dilemmat kas edasi vaadata või mitte...debiilid viskasid väljakule ilutulestiku ja mäng jäetakse katki praegu. Haige ikka....kõik on nii persses selles klubis praegu.
          Enne mängu olid uudised, et Mislintat oli riietusruumis käinud mängijaid ähvardamas ning rääkimas, et Steijnil on tõehetk käes. Peale tänast lastakse Steijn lahti see on enamvähem arusaadav aga ostude eest vastutas Mislintat. Lisaks Mislintat teenis ka raha neist ostudest nii, et ka tema saab suure tõenäosusega kinga. Ainus põhjus miks seda veel tehtud ei ole on väidetavalt see, et klubi kardab kohtusse kaebamist...
          Aga on ka rõõmsaid uudiseid. Vist... Louis Van Gaal on avaldanud soovi tulla Ajaxile appi juhul kui ta tohib võtta kaasa oma tehnilise meeskonna ja veel lisaks enda nimetatud tegelasi. Nii õelda "last dance". Mina ja kogu fännisektor on selle poolt kahe käega. Iseasi kas see mädane juhtkond tahab end nii lööduks tunnistada, et paluvad abi...

          Kommentaar


            Algselt postitas Diz Vaata postitust
            Indrek on õhtul väga väga kuri.
            Gaaei
            Ma arvestasin kaotusega juba peale Twente mängu. Sellesmõttes ei ole ma üldse kuri. Pigem mul on väga väga kurb olla. Mis ostud need olnud on?! Kes kontrollis Mislintati valikuid?! Miks lasti Klaassen ja Tadic minema. Miks valiti Steijn treeneriks jne jne jne

            Kommentaar


              Noh teine kord raketid väljakul. Ilmselt püütakse tehnilist kaotust kirja saada, et ajalukku ei läheks mingi ulme seis kaotust...

              Ei jah...naermiseks on tegelikult väga vähe põhjust.

              Kui sa 2 aastat järjest müüd peaaegu terve meeskonna maha ja siis loodad veel edukalt edasi purjetada, peab sul põõningul ikka purutühjus valitsema. Juhtkond maha! Kõik sealt kõrgemalt maha! Asendame ilusti vanade Ajaxi legendidega ja lähme oma juurte juurde tagasi!

              Kommentaar


                Sitt lendas ventikasse… Ultrad lammutavad peasissepääsu.

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                    Taevale tänu on ühest puugist lahti saadud. Mida aga teha nende mängijatega, kes osteti turuhinnast kõrgemalt, kellede eest väljakäidud rahad jõudsid mingis osas tagasi Mislintati enda tasku ja lõpetuseks, kelle tase on alla Ajaxi standardite. Kuidas sellise meeskonnaga edasi minna...Mislintat tuleks kohtusse kaevata. Lisaks ka Maurice Hendrix, kes oli Mislintati klubisse toomise peaarhitekt. Kurat sa otsisid asendajat Overmarsile üle aasta ning see on see mees, kelle sa lõpuks valisid?! Hendrix on ise jäähoki taustaga...Tema pea peab ka praegu pakule panema! Ning kõigi pead juhtkonnast, kelle ülesanne oli vaadata, kontrollida ja küsida küsimusi tehingute kohta, mitte nii, et anname maja võtmed Svenile ja ise arutame edasi, kuidas endale kõrgemat tasu välja maksma hakata!
                    Mislintati kohta selgus veel, et vana oli käinud reedel ja laupäeval, siis kui Steijni juures ei olnud tehnilise meeskonna ja mängijatega rääkimas ning tema kõnemaneer olevat olnud ähvardav. Gorterile olevat ta õelnud, et ta hoolitseb selle eest, et ta enam väravas kaua ei seisaks. Kui see kõik tõsi on siis jah Midfielderil oli õigus mürgise atmosfääri osas.
                    Ülevalolevat Mislintati vallandamise postitust olevat laikinud ka teiste seas Klaassen, Tadic, Bergwijn.

                    Ma loodan, et nüüd mingi 10 mänguline tühjade tribüünide bänn peale ei panda...mida ma siis oma piletite ja lennukiga teen...

                    Kommentaar


                      Just tuli KNVB-lt otsus, et kolmapäeval kell 15 meie aja järgi mängitakse mäng tühajde tribüünide ees lõpuni. Volendami mäng, mis oli algselt sellele päevale planeeritud lükatakse edasi.

                      Tuli uudis ka LVG-lt, et tema siiski enam klubitreeneri tööd ei soovi teha seoses vanuse ja haigusega, mis teda vaevab (eesnäärmevähk).
                      Wij komen terug met de cup in de hands

                      Kommentaar


                        Algselt postitas midfielder Vaata postitust
                        Just tuli KNVB-lt otsus, et kolmapäeval kell 15 meie aja järgi mängitakse mäng tühajde tribüünide ees lõpuni. Volendami mäng, mis oli algselt sellele päevale planeeritud lükatakse edasi.
                        Kas mitte Ajax juba ei loobunud sellest? Jäi nagu kõrva, et nad ei ole nõus kolmapäeval mängima.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Diz Vaata postitust

                          Kas mitte Ajax juba ei loobunud sellest? Jäi nagu kõrva, et nad ei ole nõus kolmapäeval mängima.
                          Ega neil loobuda pole midagi. Ähvardavad siin kohtuga liigat jne. Tahavad mängu novembrisse viia. Mina sellest aru ei saa. Tehke see 30 minutit ära ja lähme eluga edasi. Feyenoord samamoodi nutab ja ei taha kolmapäeval mängida ning soovib et kirja läheks 0-3 tehniline kaotus. Ma saan neist aru ning isegi arvan, et nii oleks ōige aga alles lli samasugune olukord liigas kus mingi mäng oli ka katkestatud 3-0 seisul ja see kästi ka lōpuni mängida hiljem. Nii, et oleks imelik ühel juhul käituda ühte moodi ja teisel teist moodi.

                          LVG avaldusest on muidugi kahju… aga igaljuhul temast tuleb aru saada. Tervis ennekōike ja teenitud pensioniiga ka juba. Kes vōiks nüüd veel päästjaks olla? Välja on käidud Frank de Boer…aga ei usu. Ühe valjemini nōutakse Overmarsi tagasi. See oleks vist hea lahendus… samas ka tema tervis ei ole päris korras.

                          Kommentaar


                            Ajax 0-4 Feyenoord

                            mängiti siis viimased 35min ära. Haledad olid ka need minutid. Midagi mängu kohta lisada pole.

                            Juhtkonnast eesistuja Pier Eringa astus tagasi peale ultrate esitatud nōudmisi. Lisaks soovivad ultrad, et tagasi astuks Georgette Schlick, Anette Mosman, Maurits Hendriks ja Jan van Halst. Seni on viimased vaikinud…

                            Eringa asus eesistuja ametisse alles märtsis 2023

                            Tea, kas jaanuari ülemineku aknaks on jäänud mōni kopikas kulutada…

                            Kommentaar


                              tänud informatiivsete viimaste postituste eest. Just vaatasin flashcorest, et mis toimub ning nyyd selge vähemalt.
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Ajaxi kaitse on küll kohati nagu Maquire fännklubi
                                The One and Only

                                Kommentaar

                                Working...
                                X