320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Amsterdam'i Ajax

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Waalwijk 2-3 Ajax 86 minutil katkestati mäng.

    Ma ei tea kas seda nüüd mängitakse millalgi lõpuni aga teist mängu järjest mäng katkestatakse. Seekord siis väga tõsise intsidendi pärast. Nimelt Waalwijki väravavaht põrkas kokku Brobbeyga ja...noh vigastus on tösine. Platsil olid meedikud ja toodi hingamisaparaat ja kõik sama, mis oli kui Ericsen kokku kukkus MM-il. Loodan, et nagu Ericsen saab temagi terveks jälle! Väga kurb. Waalwijki mängijatereaktsioone vaadates võis jääda mulje , et väravavaht on teise ilma minemas...loodan südamest, et nii hull asi ei ole.

    Igatahes jah..mängust võib niipalju õelda, et endiselt on meie parim kaitsja 17 aastane Hato. Šutalo on täis klõun siiamaani. Täna sai alustada Sosa asemel Avila...kuid tema on ka samasugune klõun nagu Šutalo... Üldse võib õelda, et Ajax mängib 7 mehega. 3 kaitsjat ja Gorter on kuidagi väga olematud. Kahjuks Gorter jätab aina enam mulje, et ta ei suuda kuidagi esikinda kohta endale võtta. Teine värav puhtalt tema süü.
    Esimese värava lõi Brobbey. Peab mainima, et tegi isegi väga hea töö selles osas. Siis kaitses klõunaad ja 1-1. Seejärel väga kerge penalti meie kasuks ja Bergwijn teeb 1-2. Ning taas kaitses täielik pask ja 2-2. Lõpuks viis ilusa kombinatsiooni tagajärjel meid ette Berghuis ning sellise seisuga mäng katkestatigi, kui juhtus see mis juhtus.
    Oleks Steijn täna kaotanud või viiki jäänud oleks tema laul lauldud olnud...Praegu aga ma ei saa aru kas mäng jätkub millalgi või saime me 3 punkti või kuidas üldse edasi minnakse. Vahet pole. Peaasi, et väravavaht elus ja terve on!

    Mänguliselt oli Ajax ikka nagu mingi B meeskond.... B meeskonnast rääkides, Jong Ajax on uhkelt viimased oma divisjonis. Meil pole enam parim akadeemia isegi mitte hollandis rääkimata maailmas....kurb.

    Juhtkonnas toimus muudatus, kui Van Praag tuleb tagasi eesistujaks. Tema eelmise valitsuse all fjõudis Ajax muuhulgas ka CL tiitlini...ütles, et tema esmane plaan on aru saada, mis Ajaxil viga on ja siis kohtuda veel ultratega, et näha kuidas nemad olukorda tajuvad. Edu talle.

    Ma olen suht purjus ja ei viitsi täpsemalyt tegelikult praegu kirjutada

    Kommentaar


      AEK 1-1 Ajax

      Enne, kui mängust rääkida tahaksin alustada lõpuks ka mõne minu meelest hea uudisega. Nimelt Louis Van Gaal siiski otsustas tulla appi klubile, mille ta viis CL võitjaks. Van Gaal hakkab Ajaxi juhatuses olema nõustajaks jalgpalli teemadel. Jagab oma teadmisi, oskusi jne. Kindlasti väga väga teretulnud areng. Ta võtab juhatuses Jan Van Halsti koha, kes enam juhatusse tagasi ei tule. Van Halst täidab ajutiselt Mislintati kohustusi ja kui leitakse asemik Mislintatile, siis Van Halst laseb jalga, mis oli ka ultrate nõudmine.
      Eelmises postituses mainisin, et Van Praag on nõukogu eesistuja alates novembrist aga ei maininud, et Van Praagiga koos tuli tjuhatusse agasi ka Leo van Wijk. Leo oli juhatuses aastani 2020 ja lahkus peale seda legendaarset vägevat hooaega kui olime 5 sekundi kaugusel CL finaalist. Lisan veel headele uudistele otsa. Naaseb ka Overmarsi ja Van der Sariga raksu läinud klubi legend Dennis Bergkamp! Kui eelmine kord ta oli Jong Ajaxi treener, siis nüüd tuleb otse juhatusse, et seal oleks jalka teadmistega inimesi, mitte ainult ärihaid. Justkui head otsused minu meelest. Seame suuna õigeks jälle!

      Nüüd mängu juurde.

      Esimene poolaeg me näitasime isegi midagi jalgpalli sarnast. Mäng oli tegelikult võrdne ja oli võimalusi nii meil kui neil, kuid lõpuks tõmmati Bergwijn kastis maha ja ta ise realiseeris ka penmalti. Esimene poolaeg olimegi paremad ja pausile läksime eduseisus.
      Teine poolaeg...ja me olime see auku vajunud ründetu, hambutu persetäis paska, mis me oleme olnud terve see hooaeg. Ime, et me lutti ei saanud vaid pääsesime Ateenast viigiga tulema. Eriti suured tänud Gorterile, kes tegi imetõrje 90ndal minutil olles 1-1 vastaste ründajatega. Teisel poolajal polnud ründemängust meil haisugi ja Šutalo tootis ka mingit sitta. Ja kui Brobbey välja võeti ning Akpom asemel pandi, siis oli üldse ründega igasugune lõpparve tehtud. Akpom on näidanud ennast ikka alla igasuguse arvestuse... Temast ma veel räägin natuke muide.
      Igatahes enne mängu oleksin leppinud viigiga hea meelega ning ka peale mängu olen kokkuvõttes rahul. Imestan, et 2 mängu tehtud ja lutti polegi saanud. See on isemoodi väike ime minu meelest.

      Šutalo kohta selgus, et ta ei oska sõnagi inglise keelt...no ma ei tea... mimnu meelest peaks olema seatud standard, et mingi basic rahvusvaheline keel sul ikka suus on, sest muidu kuidas sa platsil kommunikeerid?! Väga imelik minu meelest. Coinsesaoga oli sama häda. Ehk oleks mõistlik provida horvaadi kaitset. Ehk siis Medic, Šutalo ja Sosa ning lükata Hato Renchi asemel paremasse äärde...mõttekoht. Siis saaksid horvaadid vähemalt kaitset korraldada. Muidu nagu Šveitsi juust.

      Kaitsest rääkides natuke ajuvaba huumorit ka. Nimelt selgus, et Mislintat tõi Avilale teadaolevalt ta klubisse full backiks mitte left backiks. Steijnil aga oli jäänud kindel aru saam, et Avila toodi left backiks. Kas sellist asja üldse kunagi mõnes teises klubis on juhtunud?! Avila lõpuks küsis, et millal ta siis sab full backina mängida nagu plaan oli, mille peale Steijn üllatus. Nüüd viiamased 2 mängu ongi Avila olnud full back ja Hato on lükatud left backi kohale. Tegelikult on see kaitse veidi paremaks teinud küll aga kurat taevas halasta, kuidas selline asi võimalik on, et treener ei teagi, mis positsioonile mees toodi? Huumor.

      Nüüd natuke Chuba Akpomist ja Mislintati kahtlastest...seikadest. Nimelt Middlesborough poolt on lekkinud kahtlasi asjaolusi Akpomi ostu kohta. Asi oli siis nii, et Ajax tegi Akpomi eest esmase pakkumise, millega Middlesborough oli enam kui rahul ning oleks diili ka vastu võtnud, kuid Akpomi enda agent soovitas Middlesoboroughl esimest diili mitte vastu võtta ning teatas, et Ajax teeb kindlalt veel teise pakkumise. Aga see ei ole veel asja juures kõige huvitavam. Kõige huvitavam on see, et Middlesborough jutu järgi teadis Akpomi agent senditäpsusega, mis oli Ajaxi teine pakkumine! Kahtlane...ma ütleks, et fucking über fishy! Loomulikult olid agendil seosed Mislintati spordianalüütika firmaga...Nii aetakse pappi kokku kurat.

      Muudes uudistes Waalwijki ja Ajaxi katkestatud mäng mängitakse lõpuni 6ndal detsembril... mäng taastub siis 85ndast minutist 2-3 Ajaxi eduseisul. Lubatud on ka publik nagu aru sain Ehk suudame need 5 + 6 minutit ära hoida ja oma liiga hooaja käima saada kuidagi.

      Lõpetada tahaksin veel ühe hea uudisega. Nimelt Van Der Sari asemikuna märtsis alustama pidanud Alex Kroes võib AZ-i lahkel loal alustada oma tööga juba novembris TINGIMUSEL, et Ajax ei osta lähima 10 aasta jooksul enam AZ-ist kedagi enda poole üle! See puudutab ka noortemeeskonda. Ma ei tea...kuna me oleme omadega peldikus siis tundub hea diil, sest Kroes tundub tõesti olema hea sellesse ametisse.

      Ehk siis..tunneli lõpus paistab justkui valgus!

      P.S. Vabandust kirjavigade pärast. Emotsioonide ajel kribatud...

      Kommentaar


        Ajax 1-2 AZ

        Kohutav...K O H U T A V! Ma ei ole sellist Ajaxit oma elueas veel näinud...See on hullem, kui igasugune eelnev halb hooaeg. Treener, kes on võimetu, kokkuostetud mängijad, kes on kasutud... Ma ei taha mängust üldse rääkida, mainin vaid seda, et meil vedas, et seis ei olnud 1-6 vms. Igas normaalses suurklubis oleks selline hooaja algus kindel hingekella löök treenerile. Ma tahan näha, et see oli Steijni viimane mäng. Täiesti ideetu, oskamatu ründega üle terve platsi halb sitt...Tal oli aega mehi kokkuliimida küll ja küll aga seda lihtsalt ei tule. Mõne mänguga võib tunduda, et asi läheb tibusammudega paremaks aga siis tuleb selline mäng nagu täna ja sa näed, et midagi pole paranenud...vastupidi aina allapoole veereb! Avila ei vääri punavalget särki kanda...kuidas ta esimese värava puhul lihtsalt lonkis ja jättis Pavlidise 1-1 vv-ga. Mõistus ei võta lihtsalt. Laske nad lahti kurat. Bergwijn korja ka oma kodinad kokku...ma ei ole aru saanud, kes see hullem platsil on, kas uued noored mängijad või meie "kapten", kelle iga pallipuude on pallikaotus. Kurat kõigi kohta platsil saab midagi sitta öelda. Keegi ei anna mõõtu välja alates mängijatest kuni treeneri meeskonnani. Hakake juba lahti laskma! Me oleme relegatsiooni tsoonis! Jah 2 mängu vähem peetud aga ainult 1 võit 2 viiki ja 3 kaotust! Seejuures AZ tundus, et mängib mingit soojendusmängu...selline tunne jäi, et neil on õhtul veel üks tähtis mäng ja nad valmistuvad selleks!
        Jumal küll 12 miljonit Avila eest...umbes sama palju Akpom..kas keegi skautis ka neid?! Mikautadze...kukub ümber oma enda varju peale ja nõuab penaltit . Ma ei või... kurb...lihtsalt kurb. See meeskond saaks vist Jong Ajaxilt ka pähe, kui nad järgmine aasta aste allpool kohtuksid.
        Esimese poolajaga 0 lööki raami...issand jumal küll. Mislintat, mida sa ometi tegid kuradi ahv. Ja kõik, kes talle katust andsid...lahti lasta ja jalgpallist eemal hoida!

        P.S. Esimesed uudised on kohal, et Steijni koht klubis on arutluse all. Minu meelest pole siin arutada midagi. Ehk ainult seda, kes teda asendada võiks? Ja kurat siin ma tahan nüüd lõpuks näha ka mingit ambitsiooni! Kurat jah ostud on olnud alla igasuguse arvestuse aga nad ei ole ka sellised, kes peaksid Eredivisies väljalangemistsoonis vegeteerima. Kvaliteeti vähemalt tabeli keskel olla peaks olema küll ja veel. Šutalo ja Sosa on Horvaatia rahvusmeeskonnas regulaarselt platsil, Mikautadze lõi 3 Ligue 1 mänguga 2 väravat enne klubivahetust, Van de Boomen oli Ligue 1 parim keskkaitsja eelmine aasta, Forbsi tahtsid endale paljud klubid. Teised ostud on olnud mõtetud raharaiskamised aga juba need nimetatud mehed ei saa olla nii sitad kui nad praegu ennast näitavad ja ma usun, et sellel on oma osa andetul treeneril. Steijn välja!

        Kommentaar


          Ajaxi uudiseid.

          Minu suureks nördimuseks selgub, et Steijni ei lasta lahti. Selleasemel tahetakse tuua tema meeskonnale appi John van 't Schip. Van 't Schip lahkus Kreeka rahvustreeneri kohalt 2021. aasta lõpus. Ta on endine Ajaxi ründaja ning töötas varem klubis noorte- ja abitreenerina. 2009. aastal oli ta lühikest aega ka ajutine treener. Aga tema tulek tundub kahtlane, sest tema isiklikus elus on rasked ajad vähihaigusega võitleva abikaasa näol. Ehk siis Steijn laseb edasi tuimalt nii nagu enne. Ta ise leiab, et temale peaks rohkem aega andma ja, et kõik on titi-miti varsti. Ei tea....Schreuder lasti lahti, kui olime 5ndal kohal ja peale 7 mängulist võiduta seeriat ja seda tehti minu meelest liiga hilja. Nüüd on olukord, kus me oleme 16ndal kohal ja meil on 8 mänguline võiduta seeria ja me laseme ilusti liugu allamäge edasi. Steijni ainuke kaitse on see, et ta ei saanud mängijate ostus kaasa rääkida ning müüdi maha ka mängijaid keda ta hoida tahtis. Aga, kurat; no ei näita mäng mitte mingisugust edasiminekut. Pigem lähme aina tagasi. Eriti, mis puudutab kaitset. Kaitse on täiesti PRÜGI! Arvan, et Steijni ei lasta lahti puhtalt sellepärast, et pole kedagi asemele määrata. Midagi tuleb selles osas ära teha igatahes. Olukord on juba väljakannatamatu.

          Rafael Van Der Vaartile pakuti ka oma osa abitreenerite leeris. Ehk siis ta sai võimaluse lõpuks reaalselt aidata klubi selle asemel, et oma kriitikat jagada. Võimalust klubi aidata ta ei tahtnud ja jääb edasi ainult mölisejaks.

          Berghuis ei tee Oranje eest kaasa, sest sai endale vigastuse külge.

          Šutalo on väidetavalt omadega täitsa läbi. Ta ei suhtle mitte kellegiga, isegi oma kaasmaalastega. Koduigatsus on väga suur ning ta tahab tagasi Zagrebi. Ei tea kas asi on klubi hetke seisus või on see tõesti nii. Kahjuks kaitsjana on ta küll kardinaalselt läbi kukkunud Ajaxis. Väga suur pettumus.

          Lõpetan heade uudistega. Jong Ajax sai esimese võidu. Võeti kindel 3-0 võit VVV-Venlo üle. 9 mängu peetud ja esimene võit. Nagu esindusmeeskonnal nii on ka Jong Ajaxil nüüd kokku võimsad 5 punkti ning see annab neile 18nda koha 20 liikmelises liigas.

          FOR THE FUTURE!

          Kommentaar


            Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
            Ajaxi uudiseid.

            Minu suureks nördimuseks selgub, et Steijni ei lasta lahti. Selleasemel tahetakse tuua tema meeskonnale appi John van 't Schip. Van 't Schip lahkus Kreeka rahvustreeneri kohalt 2021. aasta lõpus. Ta on endine Ajaxi ründaja ning töötas varem klubis noorte- ja abitreenerina. 2009. aastal oli ta lühikest aega ka ajutine treener. Aga tema tulek tundub kahtlane, sest tema isiklikus elus on rasked ajad vähihaigusega võitleva abikaasa näol. Ehk siis Steijn laseb edasi tuimalt nii nagu enne. Ta ise leiab, et temale peaks rohkem aega andma ja, et kõik on titi-miti varsti. Ei tea....Schreuder lasti lahti, kui olime 5ndal kohal ja peale 7 mängulist võiduta seeriat ja seda tehti minu meelest liiga hilja. Nüüd on olukord, kus me oleme 16ndal kohal ja meil on 8 mänguline võiduta seeria ja me laseme ilusti liugu allamäge edasi. Steijni ainuke kaitse on see, et ta ei saanud mängijate ostus kaasa rääkida ning müüdi maha ka mängijaid keda ta hoida tahtis. Aga, kurat; no ei näita mäng mitte mingisugust edasiminekut. Pigem lähme aina tagasi. Eriti, mis puudutab kaitset. Kaitse on täiesti PRÜGI! Arvan, et Steijni ei lasta lahti puhtalt sellepärast, et pole kedagi asemele määrata. Midagi tuleb selles osas ära teha igatahes. Olukord on juba väljakannatamatu.

            Rafael Van Der Vaartile pakuti ka oma osa abitreenerite leeris. Ehk siis ta sai võimaluse lõpuks reaalselt aidata klubi selle asemel, et oma kriitikat jagada. Võimalust klubi aidata ta ei tahtnud ja jääb edasi ainult mölisejaks.

            Berghuis ei tee Oranje eest kaasa, sest sai endale vigastuse külge.

            Šutalo on väidetavalt omadega täitsa läbi. Ta ei suhtle mitte kellegiga, isegi oma kaasmaalastega. Koduigatsus on väga suur ning ta tahab tagasi Zagrebi. Ei tea kas asi on klubi hetke seisus või on see tõesti nii. Kahjuks kaitsjana on ta küll kardinaalselt läbi kukkunud Ajaxis. Väga suur pettumus.

            Lõpetan heade uudistega. Jong Ajax sai esimese võidu. Võeti kindel 3-0 võit VVV-Venlo üle. 9 mängu peetud ja esimene võit. Nagu esindusmeeskonnal nii on ka Jong Ajaxil nüüd kokku võimsad 5 punkti ning see annab neile 18nda koha 20 liikmelises liigas.

            FOR THE FUTURE!

            Panen ühe tänase voetbalprimeuri artikli. Saad google translate-ga tõlkida. Valentijn Driessen, kes on Hollandi suurima ajalehe De Telegraafi jalgpallipomo jõudis lõpuks arusaamisele, et Mislinitat on-oli sisuliselt poolpetis, kes head nägu tehes mängis mingit omakasupüüdliku mängu ja üritas endale tehingute pealt tasku pista. Ja see õnnestuski tal.

            Viimane artikli lõik tõi armutult välja ka selle, millest saab ju igaüks aru, et sakslane loopis 109 milli mingisuguste ülemakstud pallurite peale, kes kokku pannes ongi sisuliselt relegatsioonitsoonis võitleva klubi materjal. No see on ehk ülepingutatud väide seal. Aga ilmselge on asjaolu, et sisse sai toodud suure raha eest sisuliselt mingeid kaikaid ala see Championshipi eelmise hooaja top scorer Akpom ja see taanlasest äärekaitsja Gaaei. Lisak St. Pauli too horvaadist keskkaitsja kaigas Medic jms. Championship ja 2 Bundesliga on nii madala tasemega liigad, et sealt ei peaks küll Hollandi tippsats omale mängijaid soetama. Ka PSV laenas Southamptonist selle sakslasest keskkaitsja Bella-Koutchapi ning lootused olid suured, et 2 cappi Saksa koondises ja oli isegi eelmise aasta mm-il nendega MM-il kaasas aga no sorry ei ole kuskilt otsast parem kui Salzburgist varem soetatud Ramalho.

            Mislintat krijgt na Ajax-exit nog een flinke trap na: 'Hij is een halve oplichter' (voetbalprimeur.nl)
            Wij komen terug met de cup in de hands

            Kommentaar


              Utrecht 4-3 Ajax

              Peale mängu läksin jalutama. Esmalt selleks, et maha rahuneda ja siis ka selleks, et tagasitulles oleks uudis, et Steijn lastakse lahti. KUmabgi ei juhtunud. Pole ma maha rahunenud ega ka Steijn on endiselt pukis ja tundub et sinna ka jääb. KUI HÄSTI SEE VEND T....A IMEB ET TA IKKA VEEL EESOTSAS ON?! JA ei lasta lahti...ei kuradi lasta!!!

              Prügi väljakul jäi 2-0 taha, siis oma akadeemia poiss Hlynnson tegi lühikese ajaga 2-2 ja mindi isegi 2-3 penaltist ette (brobbey ainuke kasulik tegu platsil oli see et ta penaltialas maha tõmmati). Ja sis löödi sisse prügi level 2 ning kaitse level -50. Mida kuradi moodi see kaitse nii perses omadega on?! Šutalo ei saa ju ometi olla nii sitt...aga ta kurat on ! Mismoodi ta Horvaatia eest mänge kirja saab. PRÜGI!!! Sosa PRÜGI! FORBS PRÜGI! BERGWIJN PRÜGI, GAAEI PRÜGI korda 2, TAHIROVIC Prügi kuubis!, Taylor akdeemia tasemel, Brobbey PRÜGI.
              Kurat pooge see saksa pikkade juustega Mislintati troll munepidi arena kohale üles koos van Halstiga. Issand jumal kuidas saab nii teovõimetu olla. Tegutsege raisk...hakake juba vallandama, lajhendusi ostima...on ju kuradi amatöörilegi selge, et selle pundiga ei saa enam minna 4-4-3 suitsiidrünnakuid tegema! Selle pundiga ei saa mängida kõrget kaitseliini. Iga pallikaotus lõppeb meie võrgus...türa muutke taktikat tehke midagi?! EI tehta ju... ikka lähme peale samade homodega, sama taktikaga (Steijni taktika on see, et lähme mängime ilma plaanita), sama suitsiidse kõrge kaitseliiniga ja ründes on ikka see sama pikk suur tugev lödijalg, kes kordagi õhuvõitlustki võita ei suuda.

              Jaanuaris pole ka leevendust oodata, sest klubi rahaline seis on ka peldikus. Ei jõuta jooksvaid kulusi enam tasuda, kuigi raha on. Aga seda raha ei saa koheselt kasutada sest see on kuskil mingites ajalistes fondides jne.

              Huntelaar läks minema sest on "läbipõlenud". Ma põleks ka läbi kui oleks osaline selles pasanteerias, mis praegu klubis korraldatud on.

              Viimane võit oli AUGUSTIS! Enne tänast mängu suutis Utrecht 7 mänguga lüüa kokku vaid 4 väravat...TÄNA NAD KAHEKORDISTASID oma väravate arvu. No kes seal üleval veel aru ei saa?! Steijn ei ole mingi kuradi treener vaid samasugune troll nagu Mislintat. Ma keeldun uskumast, et mehed kes käivad platsil horvaatia koondise eest on pasad...nad on pasdad ainult Ajaxis...seega riietusruumis on vähemalt osa probleemist. Peatreeneris. Isegi Bergwijn on juba vihjanud, et see mees peaks minema.

              Me olemegi praegu täielik relegatsiooni sats. Täiesti tõsiselt. See prügi, mis väljakul on koos ideetu treeneriga on ideaalne valem allapoole langemiseks!

              Fuck this shit.

              Müün oma kuradi piletid detsembri jaoks maha.

              P R Ü G I

              Lugemist ka: https://theanalyst.com/na/2023/10/wh...YKAwVoUFwjmBuo

              Kommentaar


                Mu uus lemmikteema.

                Kommentaar


                  Pileteid küll ära maha müü. Nagu öeldakse, klubiga ollakse heas ja halvas. Koha peal mängu vaatamine on lifetime experience ja see pigem tugevdab sidet klubiga. Nagu aru saan, Ajax pakub nüüd välismaalastele spetspakette mängu vaatamiseks, mida enne COVID-it pakkus ka PSV. Siis on muidugi lihtsam ka mõnele teisele mängule piletit saada, aga ikkagi oleks huvitav lugeda vahetut staadionil viibimise kogemust. Ise üritan kevadel mõnele PSV kodumängule piletit hankida, aga see on pagana keeruline, sest vabamüüki paisatakse ainult ca 2-3 tuhat piletit ja siis tuleb olla kohe valvel, et see vaba pilet saada, sest ülejäänud piletid lähevad hooajapiletite omanikele. Tõenäosus pilet saada on selline 40-60.
                  Wij komen terug met de cup in de hands

                  Kommentaar


                    Täna päeval avaldas klubi ultrate ametlik leht, et neil puudub igasugune usk Steijni. Kirjutati, et kui Steijn on aumees lahkub ta omal vabal tahtel aga kui ei ole siis peab klubi juhtkond võtma otsustamise oma kätte ja mehe laht laskma. Steijn ise ei läinud ja ütles, et tunneb klubi ja mängijaid tema selja taga.

                    Ultrate nõudmisi võttis siiski tõsiselt juhtkond. De Telegraaf teatas, et Steijn on lahti lastud. Teade oli esialgu mitte ametlik, kuid mõned tunnid hiljem teatas sama ka Ajaxi ametlik koduleht. Ehk siis asi on ametlik. Steijn on lahti lastud. Ultraid võeti kuulda. Kes asemele? Hetkel selgusetu, kuivõrd kes tahaks paregu klubisse tulla`?? Järgmised vastased Brighton ja PSV võõrsil. Need mängud on ilmselt kõik juba maha kandnud.

                    Mul ei ole mitte midagi Steijni vastu. Ta tundub ok mees eraelus ja ilmselt sattus ta klubise valel ajal....eriti arvestades prügi millega ta töötama pidi aga see on samm õiges suunas. Steijnil oli enam kui küll aega, et näidata enda lubatud ründavat jalgalli. Ründavast jalkast oli asi nii kaugel, kui üldse olla sai. Edu talle edaspidiseks.

                    Algselt postitas midfielder Vaata postitust
                    Pileteid küll ära maha müü. Nagu öeldakse, klubiga ollakse heas ja halvas. Koha peal mängu vaatamine on lifetime experience ja see pigem tugevdab sidet klubiga. Nagu aru saan, Ajax pakub nüüd välismaalastele spetspakette mängu vaatamiseks, mida enne COVID-it pakkus ka PSV. Siis on muidugi lihtsam ka mõnele teisele mängule piletit saada, aga ikkagi oleks huvitav lugeda vahetut staadionil viibimise kogemust. Ise üritan kevadel mõnele PSV kodumängule piletit hankida, aga see on pagana keeruline, sest vabamüüki paisatakse ainult ca 2-3 tuhat piletit ja siis tuleb olla kohe valvel, et see vaba pilet saada, sest ülejäänud piletid lähevad hooajapiletite omanikele. Tõenäosus pilet saada on selline 40-60.
                    Loomulikult ma ei müü pileteid. Olen oodanud 1996ndast aastast, et arenale minna... emotsioonide ajel kirja pandud lihtsalt.

                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Mu uus lemmikteema.
                    Saan aru, et minu hala on äratanud ka foorumi asjalikumate tegelaste huvi Ehk tuleb hollandi alateemale isegi kasuks kõrgendatud tähelepanu.


                    Ootan pikkisilmi mis AMBITSIOONIKA treeneriga edasi plaanitakse minna. Praegu võtab peatreeneri rolli üle abitreener Hedwiges Maduro.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
                      Täna päeval avaldas klubi ultrate ametlik leht, et neil puudub igasugune usk Steijni. Kirjutati, et kui Steijn on aumees lahkub ta omal vabal tahtel aga kui ei ole siis peab klubi juhtkond võtma otsustamise oma kätte ja mehe laht laskma. Steijn ise ei läinud ja ütles, et tunneb klubi ja mängijaid tema selja taga.

                      Ultrate nõudmisi võttis siiski tõsiselt juhtkond. De Telegraaf teatas, et Steijn on lahti lastud. Teade oli esialgu mitte ametlik, kuid mõned tunnid hiljem teatas sama ka Ajaxi ametlik koduleht. Ehk siis asi on ametlik. Steijn on lahti lastud. Ultraid võeti kuulda. Kes asemele? Hetkel selgusetu, kuivõrd kes tahaks paregu klubisse tulla`?? Järgmised vastased Brighton ja PSV võõrsil. Need mängud on ilmselt kõik juba maha kandnud.

                      Mul ei ole mitte midagi Steijni vastu. Ta tundub ok mees eraelus ja ilmselt sattus ta klubise valel ajal....eriti arvestades prügi millega ta töötama pidi aga see on samm õiges suunas. Steijnil oli enam kui küll aega, et näidata enda lubatud ründavat jalgalli. Ründavast jalkast oli asi nii kaugel, kui üldse olla sai. Edu talle edaspidiseks.



                      Loomulikult ma ei müü pileteid. Olen oodanud 1996ndast aastast, et arenale minna... emotsioonide ajel kirja pandud lihtsalt.



                      Saan aru, et minu hala on äratanud ka foorumi asjalikumate tegelaste huvi Ehk tuleb hollandi alateemale isegi kasuks kõrgendatud tähelepanu.


                      Ootan pikkisilmi mis AMBITSIOONIKA treeneriga edasi plaanitakse minna. Praegu võtab peatreeneri rolli üle abitreener Hedwiges Maduro.
                      Maduro ongi vaid kahes selle nädala mängus peatreener. 1 novembrist võtab ametlikult tooli üle John van´t Schip, kellega tõenäoliselt leping tehakse. Oli viimati treeneriametis Kreeka koondises 2019-2021.

                      'Duidelijkheid over Ajax-startdatum Van 't Schip, die krakers moet missen' (voetbalprimeur.nl)
                      Wij komen terug met de cup in de hands

                      Kommentaar


                        Algselt postitas midfielder Vaata postitust

                        Maduro ongi vaid kahes selle nädala mängus peatreener. 1 novembrist võtab ametlikult tooli üle John van´t Schip, kellega tõenäoliselt leping tehakse. Oli viimati treeneriametis Kreeka koondises 2019-2021.

                        'Duidelijkheid over Ajax-startdatum Van 't Schip, die krakers moet missen' (voetbalprimeur.nl)
                        Tema nimi käis varemalt ka läbi aga tal on isiklikus elus rasked ajad. Abikaasa surm. Nagu aru sain oli ta ennem ei ōelnud. Aga isegi kui ta tuleb oleks ta vaid ajutine lahendus.
                        Vaene Maduro visatakse kaheks mänguks lōvide ette. Karjäär läbi enne kui alata jōudis

                        Kommentaar


                          Brighton 2-0 Ajax

                          Ainus üllatus on, et seis ei olnud suurem. Minu meelest jäeti suht mängu alguses kindel penalti andmata meie kahjuks. Mäng ise oli selline nagu ühelt releka satsilt oodata oligi. Maduro lükkas full on Mourinho sisse ja üritas bussi parkida unustades ära, et kaitse on prügi ja kontrate peale ei saanud ka minna sest rünne on prügi. Ei no sisuliselt ma olen nõus Maduroga, et punkt siit oleks olnud suur õnnestumine, sest mängu algusest oli näha, et vaid punkti järele tuldigi. Maduro mängija valikud tekitasid pettumuse. Kõik oli sama, mis Steijni ajal. Tahirovic, Šutalo, Brobbey...kõik alustasid... Millega nad selle usalduse ära teeninud on teab ainult jumal taevas. Eriti Brobbey kohta kehtis täna matemaatiline valem: Pall jõuab Brobbeyni+ Brobbey ehmub+ Brobbey puudutab palli= pallikaotus See valem toimis täna 100% ulatuses! Pallikontroll mehel 0. Noh...prügi ju. Gaaei oli püsti hädas Minamotoga...prügi. Šutalo ja Ansu Fati löödud värav...PRÜGI. Ja mis oli veel imelik. Teisel poolajal, kui Berghuis pandi ääreründesse ja Hlynnson sisse tuli hakkas just ründes justkui klappima...post ja puha. Ning siis selgest taevast Berghuis välja ja Godts sisse... Ja edasi oli juba täiesti isutu tujutu allaandmine. P R Ü G I.
                          Bergwijn kurat hakaku juba mõnda kaptenile omast iseloomu joont näitama! Täiesti kuradi kasutu mees. Ainus keda võiks veidi kiita on Ramaij...tegi vähemalt mõned tõrjed.
                          Maduro vahetused ka..samad, mis Steijnil...ei olnud mingit taktilist muudatust lihtsalt mees mehe vastu..keskkaitsja keskkaitsja vastu poolik pooliku vastu ründaja ründaja vastu...nii kuradi ennustatavad käigud. Siis kui juba hilja oli mindi vist mingile 4-4-2 variandile...ah persse küll...
                          No vähemalt tegime taas ajalugu aidates Brightoni nende esimese euroopa võiduni. Hurraaa.

                          Pühapäeval siis PSV. Loodan, et nad mängu väga tõsiselt ei võta ja täiskäiku sisse ei pane. Hoidku parem oma parimaid mängijaid tähtsate mängude jaoks, mitte mingi releka satsist maaslamaja peksmise jaoks

                          Viimati tuli siis võoit...eee...äää millalgi võõrsil augustis Ludogoretsi vastu. Kuduse Hat trick. Kudus muide on meil siiani selle hooaja top scorer euroopas

                          Nuta või naera.

                          Jube.

                          edit: Akpom oli platsil koos lisaajaga kokku 19minutit. Selle aja jooksul 0 palli puudet…mitte ühtegi… PRÜGI.

                          Ajaxi kōigi aegade halvim pallivaldamise stats: 31%.

                          Kommentaar


                            PSV 5-2 Ajax

                            Tulemus ei ole üllatus. Üllatus oli see, et Ajax oli parem esimesel poolajal. Esimesed 20 minutit ma näpistasin ennast, et aru saada ega ma mineviku mängu ei vaata. Kurat, kui meil oleks ründaja ükskõik kes, mitte Brobbey oleks võinud seis juba alguses olla 0-3 või 1-3. Aga meil on ees kuradi PRÜGI! KURADI SUUR SITANE PRÜGI! Kuradi gorilla ei suuda jälle TÜHJA väravat tabada. Ja jälle PSV vastu...mis kuradi huumor see on, et ta alustab iga kuradi mängu?!
                            Kaitse samamoodi on nii kuradi uskumatu ajuinvaliidide kamp, kui Hato välja arvata. Šutalo kinkis 2 kaks väravat, Gaaei, mida see taani debiilik viimase värava puhul tegi?! Kuradi munn! Avila äär lasi rohkem sisse, kui Kristiina Bellanova oma kõrgajal!
                            Kui vaheajale läksime mõtlesin, et juba on hästi...mingit arengut on näha ja Maduro on asjad õiges suunas tüürinud....Teine poolaeg esimesed minutid JÄLLE kuradi kuradi värav...mitmendat mängu järjest see on juba, kus me laseme sisse kohe peale pausi...kolmas?! neljas?! Millal sellest õpitakse?! Miks ikka tõsteti kaitseliin nii kõrgele, et taha tekkis niipalju ruumi, et PSV suguse klassiga meeskond seda ära kasutada saaks. Eriti arvestades meie "kaitsjate" eelkooliealist taset.

                            Ma ei suuda enam kurat... Ajax on nüüd ametlikult VIIMANE. Järgmine mäng on Volendami vastu, kui sealt ka võitu ei tule, siis võib ametlikult õelda, et see meeskond on surnud. Ajusurnud kuradi zombid seal platsil...iga puude iga pallipõrge läheb midagi nihu. Taevas halasta tooge vähemalt Klaassengi talvel tagasi. Meil on kaptenit vaja! Bergwijn on lihtsalt niiiiii PRÜGI! Saudid pakuvad tema eest 30 milkut...ma ütlen, et fännid peaksid alustama go fund me, et osta talle piletid araabia poolsaarele ära. Ime, et ta eest üldse pakkumisi tehakse.

                            Šutalo, Avila ja Gaaei suve debiilsemad ostud! Need mehed tuleb oma kodumaadesse tagasi saata. Imegu seal kurat põialt.

                            Pole ennem näinud sellist totaalselt luuserite kooslust. Alla igasuguse taseme.

                            Nüüd ma olen juba nii vihane, et loeks ise selle kuradi saksa trolli hambad üle, kui võimalus oleks. Et ta kurat põrgus põleks.

                            Kommentaar


                              Sul tasub üks pikem paus teha Ajaxi vaatamisest. Muidu tablettide peal varsti.

                              Kommentaar


                                See on ikka lahe. Valid endale sellise lemmikmeeskonna, kes aastaid tagab, et saad nädalavahetusel peegli ees muskleid näidata, aga siis tuleb selline kollaps. Isegi ManUt on parem fännida, sest vahepeal nad mõne mängu ikka võidavad, näiteks Taani gigantide vastu ja saab mingitki rõõmu.

                                Eelmine aasta oli Lester samasugune, et I feel you!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X