320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

PSV Eindhoven

Collapse
This topic has been answered.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
    No ma olen täiesti nägija ja kurat olen eelkōnelejaga nōus, et pall peab siiski täielikult üle joone olema ja neid kaadreid vaadates ühel justkui on, teisel aga päris kindlasti ei ole! Vōit tuli kaheldavast otsusest sellega ma olen nōus aga see otsus oleks olnud ka kaheldav kui värav oleks ära jäetud. Ja see “abiks on kohtunikebrigaad” ,seda ma poleks sinust oodanud. Ma saan täiesti aru, kui valus on meile kaotada, eriti sellisel viisil aga kurat vaevalt, et kohtunikud siin kedagi eelistasid. Tiitliheitlus pole veel läbi.
    Kes selle otsuse siis tegi, kui mitte kohtunikebrigaad? Sellised otsused devalveerivad ilmselgelt VAR-i kaalu, eriti veel sellises mängus, mis ei pruugi ainult mängu saatust vaid võib potensiaalselt otsustada ka tiitli saatuse.
    Wij komen terug met de cup in de hands

    Kommentaar


      Algus oli mõlemal ettevaalik, aga teine poolaeg oli täitsa tiitlilahingu moodi. Üsnagi neutraalse kõrvaltvaatajana ma siin mingit enneolematut ülekohut või korrumpeerunud pealinna illuminaadi-kohtunikke küll ei näe. Tore ju, kui iga platsi nurk oleks 360-kraadi kaameratega kaetud, aga sealmaal me veel ei ole. Reegel on reegel - terve pall peab olema üle joone. Väita selle vasakpoolse kaadri põhjal, et see on põhjapanev tõestus sellest, eirab kolmemõõtmelist geomeetriat. Üldiselt sarnaselt suluseisu reeglile olen alati värava lugemise poolt. VAR on ennekõike selleks, et ilmselged kohtunikueksimused ära hoida. Antud juhul ilmselge eksimusega tegu ei ole. Ja noh, tiitli eest võitlevatel tippklassijalgpalluritel võiks siiski poispõlve trennidest meeles olla, et mäng käib kohtuniku vileni.

      Kokkuvõttes: kuigi PSV näitas igati asjalikult hambaid, oli Ajax siiski parem tiim. Viik poleks muidugi ebaõiglane tulemus olnud, aga tuleb eluga edasi minna. Tiitliheitlus pole kaugeltki veel läbi. Ja ega Feyenoord ka veel päris pealtvaataja rollis pole. Järgmine esikolmiku mäng 20 märts, Ajax-Feyenoord. Saab näha, milline tabel siis vastu vaatab.

      Kommentaar


        No see on siin midfielderi klassika, et kõik teevad PSV-le ja Hollandile liiga. Muidu asjalikud postitused, aga see, et nemad on alati ohvrid, on sama kindel nagu see, et päike tõuseb alati idast.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          No see on siin midfielderi klassika, et kõik teevad PSV-le ja Hollandile liiga. Muidu asjalikud postitused, aga see, et nemad on alati ohvrid, on sama kindel nagu see, et päike tõuseb alati idast.
          Oh sind vaesekest. Võttis 9 päeva aega. et siia teemasse oma solki jälle visata. Foorumi ülekaalukalt kõige rumalam isend.

          Kui seni olen pea 17 a foorumi kasutamise aja jooksul vältinud teiste kasutajate ignore listi panekut. Siis Tofoa saab see kindlasti olema. Sellises koguses lauslolluste ja valeväidete mulle omistamist pole küll mitte kellegi suust siin foorumis nii pika aja jooksul enda suunas kohanud. Ehe näide,kuidas ca 30 a mees on täieliku arengupeetuse prototüüp.
          Wij komen terug met de cup in de hands

          Kommentaar


            Algselt postitas midfielder Vaata postitust

            Oh sind vaesekest. Võttis 9 päeva aega. et siia teemasse oma solki jälle visata. Foorumi ülekaalukalt kõige rumalam isend.

            Kui seni olen pea 17 a foorumi kasutamise aja jooksul vältinud teiste kasutajate ignore listi panekut. Siis Tofoa saab see kindlasti olema. Sellises koguses lauslolluste ja valeväidete mulle omistamist pole küll mitte kellegi suust siin foorumis nii pika aja jooksul enda suunas kohanud. Ehe näide,kuidas ca 30 a mees on täieliku arengupeetuse prototüüp.

            niuniu

            Ma olen tõenäoliselt ainus inimene siin foorumis, kes kõiki su poste siin Hollandi teemades lugenud on. Teine kord ka 9 päevase viitega. Selle pealt julgen öelda, et sa oled muidu normaalne vend, aga sinu juttu ei saa puhta tõena võtta, kui see puutub PSV või Hollandi koondise ülevaateid, sest sa oled selgelt kallutatud, mida siin foorumis ka teised peale minu tunnevad ja esile toovad. Kui selline kriitika sind sedasi rööpast välja lööb, et sa selliseid suuri silte välja loobid, siis mul on sinust väga kahju. Ma loodan, et keegi kallistab sind täna.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Olen täiesti nõus Tofoaga. Kohati ikka täiesti ebaadekvaatne tekst midfielderilt, kasvõi see praegune reaktsioon ausale kriitikale.

              Kommentaar


                Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
                Olen täiesti nõus Tofoaga. Kohati ikka täiesti ebaadekvaatne tekst midfielderilt, kasvõi see praegune reaktsioon ausale kriitikale.


                Aus kriitika. Palun too välja faktid selle aususe kohta. Enne ei usu. Sinu sulest meenub aasta tagune PSV suhtes vihkamist täis postitus, kus sõna otseses mõttes soovisid kuidas Ajax Eindhoveni klubi paika paneb. Lisaks juures veel irvitav smile´. Kaks foorumi suurimat PSV haterit on kahtlemata `adekvaatse hinnangu andjad´. Kusjuures kui aasta eest lõppes PSV-Ajax viigiga, siis miskipärast olid siin seinal vait.

                Wij komen terug met de cup in de hands

                Kommentaar


                  Algselt postitas midfielder Vaata postitust

                  Lisaks juures veel irvitav smile´.
                  Sõbrad, it must stop!

                  Kommentaar


                    Schmidt ei pikenda lepingut ja lahkub suvel. PSV-le pigem hea minu meelest. Tema lause muidugi, et:” Iv proven my loyality.” On minu meelest huumor, kuna ta tuli klubisse alles 2 aastat tagasi. Vōi see on juba tänapäeva standardite järgi lojaalsus? Igatahes mōlemad Hollandi tippklubid peavad endale uusi peatreenereid otsima, sest ka Ten Hag 99,9% tōenäosusega on minemas rohelisemate aasade poole.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
                      Schmidt ei pikenda lepingut ja lahkub suvel. PSV-le pigem hea minu meelest. Tema lause muidugi, et:” Iv proven my loyality.” On minu meelest huumor, kuna ta tuli klubisse alles 2 aastat tagasi. Vōi see on juba tänapäeva standardite järgi lojaalsus? Igatahes mōlemad Hollandi tippklubid peavad endale uusi peatreenereid otsima, sest ka Ten Hag 99,9% tōenäosusega on minemas rohelisemate aasade poole.
                      Minu jaoks see lahkumine küll üllatus pole. Läbirääkmised küll käisid võimalike lepingu pikendamise osas, kuid tal oli pigem soov naasta kodumaale,kus mitu Bundesliga satsi tundsid tema teenete vastu huvi. Lisaks nägi Schmidt ära, et Ajaxi vastu on ülimalt keeruline ainult mänguväljakul võidelda kui KNVB annab ka omapoolse toetuse nende suhtes. Eks viimaseks piisaks selle lahkumise otsuse asjus võis olla just see reaktsioon tollele täiesti häbiväärsele VAR-i otsusele.



                      Ajaxil on eelarve 2 korda suurem kui PSV-l, mida pole eales ajaloos olnud (160 miljonit vs 80 miljonit). Muidugi on kogu ajaloo vältel Ajaxil suurem eelarve olnud, kuid sellist massiivset vahendite ebavõrdust pole nähtud. Ometi on suutnud PSV sel sajandil rohkem tiitleid võita kui Ajax,kuid taolise suure eelarveliste vahendite erinevuse juures pole võimalik lihtsalt kallimaid ja paremaid mängijaid soetada ja tuleb panustada rohkem oma kasvandikele.

                      Juba on spekuleeritud ka uute võimalike treenerikandidaatidega, kellest esmasena on välja käidud eelmine PSV loots ja legend Cocu, kes viimati siis klubi meistritiitlini ka juhtis 2018. Tema treeneriperioodi vältel võideti siis 3 meistrititlit (lisaks 2015 ja 2016). Mees hetkel töötu ja ise väga huvitatud Philips Stadionile naasma. Lisaks on mitte ametlikke läbirääkimisi peetud Ronald Koemaniga ja ühe võimaliku kandidaadina nähakse Jong PSV lootsi Ruud van Niistelrooy-d. Mees ise küll sooviks mingi aeg oodata, et PSV 1 tüür enda juhtimise alla võtta ja üks võimalik treenericombo võibki olla Cocu-RVN, kus viimane on assistendi rollis ja siis paari aasta jooksul võtab peatreeneri rolli üle.

                      PSV juhtkond on ise vaimustatud Peter Boszist, kuid tema on hetkel Lyonis tööga hõivatud. Lisaks on meedias läbi käinud Vitesse sakslasest loots Thomas Letsch, Spartast lahkuv Henk Frazer ja Volendamiga esiliigat juhtiv endine PSV pallur Wim Jonk. Õnneks on piisavalt pikk periood uue treeneri leidmiseks, sest kui Schmidt oleks oma lahkumisotsuse teinud vahetult peale hooaja lõppu, siis oleks otsustamisega väga kiireks läinud.
                      Wij komen terug met de cup in de hands

                      Kommentaar


                        Algselt postitas midfielder Vaata postitust

                        häbiväärsele VAR-i otsusele.

                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust


                          Ära vihka ja mõnita!
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust


                            Poolpime vist ka näeb, et pall on ca 5-10% ulatuses sees ja 90 % ulatuses out. Aga see midagi ei muuda. Schmidt tegi oma lahkumisotsuse just selle VAR-i lõppotuse taustal ja tal on selleks täielik õigus.
                            Wij komen terug met de cup in de hands

                            Kommentaar


                              Algselt postitas midfielder Vaata postitust

                              Poolpime vist ka näeb, et pall on ca 5-10% ulatuses sees ja 90 % ulatuses out. Aga see midagi ei muuda. Schmidt tegi oma lahkumisotsuse just selle VAR-i lõppotuse taustal ja tal on selleks täielik õigus.
                              Ehk siis....100% sees?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust

                                Ehk siis....100% sees?
                                See arutelu ei vii kuhugi. Mul oleks ikka väga piinlik kui PSV sellisel viisil mängu võidaks. Asi ei ole sentimeetrites, vaid asi peab mitte olema ainult aus vaid ka näima sellisena. Isegi legendaarne Ajaxi kasvandik Ronald de Boer hindas selle palli väljas olevaks. Rääkimata ESPN kommentaatorite kollektiivsest hinnangust. Sellised otsused ainult häbistavad Eredivisiet.
                                Wij komen terug met de cup in de hands

                                Kommentaar

                                Working...
                                X