320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Meistrite Liiga 2005/06

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Meistrite Liiga 2005/06\'

    Algselt postitas lorenzo
    aga mida sa lootsid sellelt mangult? kui benfical pole selliseid uksikuid staare, kes suudaks mangu oma peale votta ja mangu otsustada, siis pole ju millegi pealt mangu teha. barca oli ju oma kodus ja teadagi kuda barca kodus mangib
    Nojah ega ma nüüd Barcat nii tihti ei vaata, et teaksin, kuidas nad alati kodus mängivad. Nüüd on siis selge. Mängult lootsin ma ikka veidi võrdsemat heitlust. Muidugi tuleb eeskätt Benfica negativismi süüdistada.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Meistrite Liiga 2005/06\'

      Algselt postitas mcnamara


      Algselt postitas lorenzo
      aga mida sa lootsid sellelt mangult? kui benfical pole selliseid uksikuid staare, kes suudaks mangu oma peale votta ja mangu otsustada, siis pole ju millegi pealt mangu teha. barca oli ju oma kodus ja teadagi kuda barca kodus mangib
      Nojah ega ma nüüd Barcat nii tihti ei vaata, et teaksin, kuidas nad alati kodus mängivad. Nüüd on siis selge. Mängult lootsin ma ikka veidi võrdsemat heitlust. Muidugi tuleb eeskätt Benfica negativismi süüdistada.
      avaldan sulle saladuskatte- tavaliselt ongi camp noul mang seesugune, s.t barca rundab pidevalt. ses suhtes jah igav et ainult uks tiim rundab ja valdab palli
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Meistrite Liiga 2005/06\'

        Eelmine kord vaatasin Benfica Barca mängu, täna Juve Arsenali oma. Väravaid ei näinud.
        Kohe ei vea mitte ...

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Meistrite Liiga 2005/06\'

          Õnnelik päev, mis muud. Aga endiselt see Taneli ähvardus, et Juve suudab Arsenali Serie B tiimiks muuta häirib. Samahästi võiks öelda, et Arsenal muutis Highburyl Juventuse kokakoola meeskonnaks, millega saadai hakkama tegelikult ka Delle Alpil. Mitte ei saa aru kuidas selline meesond saab Itaalia liigat juhtida, täiesti mannetu mäng, sest olles näinud nii mõndagi gunnerite selle hooaja mängu olin ma pärast jõule kindel, et see aasta pole millegi üle rõõmustada. Aga ennäe imet, esimest korda poolfinaalis. wohooo.

          Ja Barca mängu veel vaatan, aitäh TV3, et hoolitsete pubisttulevate jalkafännide eest ja näitate ülekannet täpselt õigel ajal.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Meistrite Liiga 2005/06\'

            Algselt postitas olegtoivo




            Ja Barca mängu veel vaatan, aitäh TV3, et hoolitsete pubisttulevate jalkafännide eest ja näitate ülekannet täpselt õigel ajal.
            alles nuud sain pihta tv3 marketingis. tanud Sulle!
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Meistrite Liiga 2005/06\'

              Algselt postitas olegtoivo


              Õnnelik päev, mis muud. Aga endiselt see Taneli ähvardus, et Juve suudab Arsenali Serie B tiimiks muuta häirib. Samahästi võiks öelda, et Arsenal muutis Highburyl Juventuse kokakoola meeskonnaks, millega saadai hakkama tegelikult ka Delle Alpil. Mitte ei saa aru kuidas selline meesond saab Itaalia liigat juhtida, täiesti mannetu mäng, sest olles näinud nii mõndagi gunnerite selle hooaja mängu olin ma pärast jõule kindel, et see aasta pole millegi üle rõõmustada. Aga ennäe imet, esimest korda poolfinaalis. wohooo.

              Ja Barca mängu veel vaatan, aitäh TV3, et hoolitsete pubisttulevate jalkafännide eest ja näitate ülekannet täpselt õigel ajal.
              No vot sellised ütelused näitavad diletantlikust. Arsenal oli madalseisus jah, pikalt. Manu vastu ei saanud nad koos palliga üle platsigi paar kuud tagasi. Aga kas te aru ei saa, et see on minevik. Arsenal on nii hot, kui hot üks meeskond olla saab. Kindlalt peapretendent Meistrite Liiga võidule. Juve oli küll kesine, aga fakt on see, et keskmikke võidab Arsenal momendil 4 või 5 null ja tugevaid paari väravaga. Ja üldjuhul on Lehmannil väga vähe tööd. Kindlasti ei saa neil finaal kerge olema, aga londonlaste kaotuse põhjused seal võivad jääda ainult kogenematuse taha.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Meistrite Liiga 2005/06\'

                Algselt postitas Rein


                Algselt postitas orbitaaljaam


                las barcelona jõuab enne poolfinaali, kyll siis aega vedelikke manustada

                Jõuab, jõuab .
                No mis ma ütlesin.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Meistrite Liiga 2005/06\'

                  Algselt postitas Aramis
                  Manu vastu ei saanud nad koos palliga üle platsigi paar kuud tagasi.
                  sa mõtled seda jaanuari esimeste päevade mängu? no nii hull see ka polnud, väljakul oli tol päeval ikka kaks ülikehva meeskonda ja kumbki ei saanud millegagi hakkama. üks koledamaid 0-0\'e, mida ma olen kunagi näinud. aga jah, vormikõver on selle hetkega võrreldes tõepoolest näitamas positiivset tõusunurka.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Meistrite Liiga 2005/06\'

                    vaatab mis te Riquelme & Co vastu suudate

                    muide poolfinaalide molemad mangud toimuvad Hispaanias
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Meistrite Liiga 2005/06\'

                      Algselt postitas lorenzo


                      vaatab mis te Riquelme & Co vastu suudate

                      muide poolfinaalide molemad mangud toimuvad Hispaanias
                      Mõlemas poolfinaalis toimuvad mängud ka Hispaanias pigem. Või ma ei saa aru täpselt mida sa öelda tahtsid.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Meistrite Liiga 2005/06\'

                        Algselt postitas Jasper


                        Algselt postitas lorenzo


                        vaatab mis te Riquelme & Co vastu suudate

                        muide poolfinaalide molemad mangud toimuvad Hispaanias
                        Mõlemas poolfinaalis toimuvad mängud ka Hispaanias pigem. Või ma ei saa aru täpselt mida sa öelda tahtsid.
                        sorri, mõlemad poolfinaalide korduskohtumised toimuvad Hispaanias.
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Meistrite Liiga 2005/06\'

                          Milanil pole mõtet peale suureskoorilist kaotust kodus Hispaaniasse sõita.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Meistrite Liiga 2005/06\'

                            Algselt postitas Aramis
                            No vot sellised ütelused näitavad diletantlikust. Arsenal oli madalseisus jah, pikalt. Manu vastu ei saanud nad koos palliga üle platsigi paar kuud tagasi. Aga kas te aru ei saa, et see on minevik. Arsenal on nii hot, kui hot üks meeskond olla saab. Kindlalt peapretendent Meistrite Liiga võidule. Juve oli küll kesine, aga fakt on see, et keskmikke võidab Arsenal momendil 4 või 5 null ja tugevaid paari väravaga. Ja üldjuhul on Lehmannil väga vähe tööd. Kindlasti ei saa neil finaal kerge olema, aga londonlaste kaotuse põhjused seal võivad jääda ainult kogenematuse taha.

                            Täpsusta milline minu ütelus diletantlik oli, võimalik et ka väljendasin end natuke nigelalt, alkohol noh. Igatahes saadi Juve neutraliseerimisega ka eile hakkama. Aga pärast jõule, rõhutan, kui vinduti seal neljanda koha kandis, olin kindel et esikoha nimel ei heidelda, hea kui kolmanda-neljanda saaks. Pärast Diaby, Adebayori ja Walcotti ostmist tärkas juba nagu väike lootus. Aga ikkagi kui esimeseks vastaseks kukkumisringides oli Real, madalseisus või mitte, siis olin pisut skeptiline edasipääsus (alagruppides saadi küll need varem nii harvad võõrsilvõidud ja kodus mängiti ka stabiilselt, aga Thun, Ajax ja Sparta polnud see hooaeg just teab mis pähklid) Igatahes oma korterit poleks panti pannud ka eilse mängu peale, hooaeg siiski esimesel poolel premis nii heitlik.
                            Samas viimase pooleteist kuu jooksul pärast tohutut ebaõnne kaitsjatega on Wenger meeskonna tõesti töötama pannud. Kes oleks võinud uskuda et algul mõned kahvatud mängud vasakkaitses teinud Flamini saab kuu aja pärast seal juba päris ausalt hakkama. Eboue oli samuti täielik küsimärk, minu jaoks lihtsalt uus aafriklane, aga tundub et võtab samamoodi oma koha põhis nagu seda tegi varem Toure, Laurenil järgmine hooaeg vägagi raske algkoosseisu pretendeerida. Ja kui kaitse peab saab ka keskpoolik julgemalt mängida, Hleb on see aasta korralikult meeskonda sulandunud ja jookseb nagu vana orav, Cesc on endiselt stabiilselt hea. Pires ja Ljungberg võtavad kah kordamööda jalad kõhu alt välja ja Gilberto saab viimasel ajal soliidselt dmc kohustustega hakkama.

                            Ja kuumad on nad küll praegu, isegi nii et Traffordilt võib salamisi midagi loota. Veel positiivsem tundub mäng Villarealiga, vähemalt pole sellist aukartust nagu Reali või Juve vastu. Neil ka vorm liigas sama heitlik olnud, kuid võimalik et suudavad kodus oma võtta - vorm igatahes parem kui paar kuud tagasi Realil. Ja ei ole üldse mitte nõrk meeskond, olles vaatanud kahel viimasel hooajal nende mänge Barcaga võin seda kinnitada. Samas võimalik, et Arsenalile istub nende mängustiil rohkem, elame-näeme. Esimene finaal pole igatahes enam kaugel ja võimalused üle ootuste head.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Meistrite Liiga 2005/06\'

                              Algselt postitas Rein


                              Milanil pole mõtet peale suureskoorilist kaotust kodus Hispaaniasse sõita.
                              Markeeritud.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Meistrite Liiga 2005/06\'

                                Huvitaval kombel on just praegu foorumisse tekkinud tegelane, kes suudab üheaegselt toetada nii Barcelonat, Arsenali kui Villarreali. Kindlasti on see puhas juhus.

                                olegtoivo põhjaliku analüüsiga olen aga sessuhtes nõus, et just Theo hankimine oli Arsenali hooaja jaoks võtmesündmus, mis pani meeskonna mängima nagu mees muiste.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X