320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Meistrite liiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Orginally posted by Devil

    klge armis ja jyriöö vms mis ajast ainult ryndajad tähendab'vad ryndepowerit.. ma mõtlesin ikke seda et vaadake palju nad väravaid lahmivad ... loomulikult lyyakse neile sellevõrra ka nac rohkem kui teistele, krt ega ma nyyd nii moroon kah ple onja et miskine ruudi ja ole G. passivad ees siis on parimad ... irw või olete teie :P
    '


    No mitte halligi ei saa aru, mis sa öelda tahad.Vist midagi Manu kohta.Aga mida?...
    Ma lisan siis oma arvamuse Manu kohta ja seda Meistrite Liigas, mis tähendab võrdsete vastastega mängimist - ebakindel kaitseliin koos ebakindla väravavahiga.Maailma parim nelik keskel kui vaadata ründejõu järgi.Ja ees suurepärased ründajad ,keda võiks võrrelda keskväljaga oma tehnilisusega st ,et nad suudavad kombineerida keskväljameetega võrdselt ja kogu see kuuene punt on hiilgav lühikese söödu mängija.Kogu meeskonnal on hiilgav standardolukordade lahendaja.Ometigi jäävad nad alla nii Realile kui ka Bayernile ,kes on neist ühtlasemalt komplekteeritud ja nii kui antakse surve keskväljale ,siis ei suuda ründajad ilma keskvälja abita hakkama saada ,sest poel piisavalt võimsad ja see ründav poolkaitse liin ei suuda ebakindlat kaitseliini piisavalt toetada, et ära hoida väravat.
    Momendil on Giggs heas vormis ,aga United vajab ka Bechamit ja Keane 100% vormis ja kaitset toetamas - kui keskväli vastu peab on nad selle aasta võitjad.

    Kommentaar


      #47
      mina pole näinud et nad bayernile eriti alla jäävad, ja reali ei oska kommenteerida... kas 0:0 viik bayerniga tähendab allajäämist ...

      Kommentaar


        #48
        Ma ei räägi konkreetselt hooajal toimunust vaid üldiselt.Ja kui võrrelda viimaste hooaegade mänge ,siis on Bayern selgelt plussis.Ja kui sa kõiki neid 6te mängu saaksid vaadata ,siis näeksid kui hädas United oli.Ja kas sa seda 0-0 nüüd vaatasid? Selline kodumäng!Elusees ei võida sellise mänguga ühtegi neist seitsmest kes edasi on saanud. Aga mäng oli neil kehv sest BAyern oli neil seljas ja võitles.Ja BAyernil on materjali et seda teha võõrsil ja ilma paari põhimehetagi.Manu on võimeline võitma kõiki ,aga momendil on ta kindlalt nõrgem Bayernist.Muuseas , mis Reali puudutab ,siis mis sa arvad ,kes eelmine aasta Manu välja puksis?

        Kommentaar


          #49
          Jah ma arvan kah et see on sinu subjektiivne arvamus ... aga jah igahooaeg on erinev... elame näeme kes õigel ajal vormis on

          Kommentaar


            #50
            Loomulikult ei pretendeeri ma selle arvamusega Jumala kohale.Ikka subjektiivne.Meie vahe aga on see ,et mina oskan oma arvamust põhjendada ,sina aga mitte.Muus osas on arvamused nagu arvamused ikka.

            Kommentaar


              #51
              Orginally posted by Aramis

              Manu on võimeline võitma kõiki ,aga momendil on ta kindlalt nõrgem Bayernist.
              Kahtlemata on kõik Bayernist nõrgemad, seda näitab ka see logo sinu nime all. Meie vahe sinuga jällegi on see, et ma ei lähe ütlema, et 'pool on kõigist järelejäänutest tugevam. Pole põhjust. Mais näeme, kes on sel hooajal kes.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                #52
                et sina suudad põhjendada ??? aga mix valede väidetega?
                nih ... aga minu yhest väitest(pole ma muud eriti väitnud) manu ryndepower ruulib > nemad on ju kõige rohkem väravaid löönud CLis (ja ka premeris) ja kui nyyd veizz lugeda ma pole manule tiitlit kaela riputanud ega nende kaitset kiitnud, ma ei pea midagi põhjendama statistika räägib enda eest ja pealegi MILAN VÕIDAB :P

                Kommentaar


                  #53
                  Jumal kyll...devil on lammas ,sellest ma sain varem aru ,aga nii moe pärast vaidlesin. Aga ,et Mcnamara nii esines see jättis küll mul suu lahti.Ei no tere tali! Ma siirdungi siis Devililt sujuvalt Mci peale.
                  Mees, mida sa jahud?Kus ma väidan ,et Bayern on parim?Ma väitsin ,et Manu jääb Bayernile alla.See on sama nagu sinu armas Liverpool teeks Bayernile viiest mängust neljas ära.Ja ei ole mõtet suuri silmi teha.Ise oled loll ,kui sa ei saa aru ,kui tugev su lemmik on.Keegi pole kellestki ilmselt parim ,aga konkreetseid vastaseise on üsna lihtne analüüsida ja ennustada.

                  Kommentaar


                    #54
                    Ja Devil - ole nüüd normaalne ntuke aega.Ma saan aru ,et sul on õhtuse mängu pärast krambid, aga sa pead erutusest üle saama.Hoolimata Chelsea välja lülitamisest on Hapoel täitsa võidetav klubi.
                    Ja mis kõige tähtsam - Devil - ma olen sinuga yhel nõul . Manu ründepower on tõesti vägev ja üks parimaid maailmas.

                    Kommentaar


                      #55
                      Orginally posted by Aramis
                      Mees, mida sa jahud?Kus ma väidan ,et Bayern on parim?Ma väitsin ,et Manu jääb Bayernile alla.See on sama nagu sinu armas Liverpool teeks Bayernile viiest mängust neljas ära.Ja ei ole mõtet suuri silmi teha.Ise oled loll ,kui sa ei saa aru ,kui tugev su lemmik on.Keegi pole kellestki ilmselt parim ,aga konkreetseid vastaseise on üsna lihtne analüüsida ja ennustada.
                      Vihastad nüüd küll päris ilmaaegu. Tegelikult ajab mind lihtsalt üleliigne enesekindlus natuke endast välja. Põhjus miks ma Liverpooli suhtes ettevaatlik olen, on lihtsalt selles, et see on ka klubi juhtkonna ametlik joon. Liverpool mängib Meistrite Liigas esimest korda ja tal on vastas märgatavalt kogenumad klubid. Ma ei tea, mis juhtuks, kui 'pool ja Bayern viis korda kohtuksid - tõenäoliselt tuleks õige mitu viiki - aga ok. Ma ei ennustaks selle aasta CL võitjat. Play-off mängud on väga erinev alagrupiturniirist.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        #56
                        Ma ka ei ennustaks.Aga analüüsiks hea meelega.Ja võttes aluseks eelnevaid hooaegu,playoffe ja seda hooaega.Kui mängudeks läheb ,siis ma elu sees pole enesekindel kui minu lemmikud mängivad.Isegi kui nad analüüsis osutuvad tugevaimaks ,siis peale Manu injuritime võitu mõned aastad tagasi ei julge ma kuskil midagi öelda.Aga ma oma arust näen asju ,mis loevad ja püüan neid ,siis jagada.Alati ei näe õieti ja siis aitavad kolleegid siin oma analüüsidega.Ja ma olen oma arust väga erapooletu oma analüüsi osas.
                        Manu võrdlus BAyerniga kukkus välja paratamatult kuna just Bayerniga mängides on Manu jõuetus viimasel ajal välja tulnud.Muuseas sina,Mc räägi ,miks Poolil on Manu vastu postiivne bilanss viimasel ajal.

                        Kommentaar


                          #57
                          Orginally posted by Aramis

                          Ja Devil - ole nüüd normaalne ntuke aega.Ma saan aru ,et sul on õhtuse mängu pärast krambid, aga sa pead erutusest üle saama.Hoolimata Chelsea välja lülitamisest on Hapoel täitsa võidetav klubi.
                          Ja mis kõige tähtsam - Devil - ma olen sinuga yhel nõul . Manu ründepower on tõesti vägev ja üks parimaid maailmas.
                          1) ma koguaeg rahulik ja normaalne ma niisama yppan vahest,ja maei ole erutatud pigem tuim hetkel, kuna ma olen 1,5h maganud ja väääga väsinud nii trennist kui eilsest möllust ja ma pole asjadega yldse kursis eilsetega va et arsenal kaotas juvele :P
                          2)tore et yhele nõule saime

                          Kommentaar


                            #58
                            Miks siis tuim? ma ütlen ,et kui Borussia oleks kaodanud Liberecis nt 2-0 oleks ma küll juba praegu põnevil, et mis sest asjast saab.aga kuna jä viik 0-0, siis ootan põnevusega ja suhteliselt enesekindlalt
                            Samas nagu Hapoel on ka Liberec kadestamisvärrselt hästi ka võõrsil mänginud.Aga nagu Saksa Liiga foorumis eurovuti threadis sai mainitud tsehhi paar Koller-Rositsky tunnevad liiga hästi oma rahvuskaaslasi, et lasta neil Dortmundis üllatust valmistada.

                            Kommentaar


                              #59
                              Orginally posted by Aramis

                              Manu võrdlus BAyerniga kukkus välja paratamatult kuna just Bayerniga mängides on Manu jõuetus viimasel ajal välja tulnud.Muuseas sina,Mc räägi ,miks Poolil on Manu vastu postiivne bilanss viimasel ajal.
                              ManU on tõesti Liverpooli vastu viimastel aastatel raskustes olnud. Ma pole statistilist analüüsi teinud, kuid tundub, et mida tugevam vastane, seda paremini 'pool mängib. Muidugi mitte alati, aga enamasti. Inglise liiga on selline, kus nõrgem klubi võib tugevamat üllatada siis, kui viimane ei suuda oma mängu peale suruda. Liverpoolil on võtnud aastaid aega stabiilsuse saavutamine mängudes koosseisuslt nõrgematega, ja just see on aastast aastasse olnud ManU tugevus. Mis puutub ManU ja Bayerni vastasseisu, siis arvan need kaks praegu ikka üsna võrdsed olevat.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                #60
                                No viimase repliigi kohta on selline arvamus ,et kogu hooaja mänge teiste vastastega võrreldes on Manu hooaeg parem olnud kui Bayernil.Bayern on päris ebastabiilne olnud ja vigastuste käes vaevlenud mitu põhimeest.Manu on olnud stabiilsem.Ja momendil ma loeks neid võrdseks ,kuid "kui" Scholl terveneb ja Salihmidziz ja Effenberg tagasi vormi jõuavad ei näe ma varianti, kuidas Manu peaks konkreetses üx-ühe vastu mängus hakkama saama.
                                Samas kui see mäng tuleb ,siis pole midagi lihtsamat - kohtunik vilistab 25 peal vea ja Becham keerutab sisse ja Manu läheb kaitsesse ja ongi võit käes.Jalgpall on kole arvamatu mäng ja kui reedel paarid loositud on eks siis võib hakata konkreetseid paare arutama.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X