320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

UEFA Meistrite Liiga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    1. Absoluutselt mitte kedagi ei koti superkarikas.
    2. Ühe riigi finaalid on kuidagi, noh, imelikud. Pluss kavatsen ma ka see aasta finaalile kohale minna ja tahaks, et vähemalt ühe klubi fännidega ikka suhelda saaks.
    1. Ma ei tea. Tundus küll, et mõlemat poolt kottis. Päris huvitav mäng oli.
    2. Minu jaoks pole see nii oluline. Peasi, et põnev oleks.

    Kommentaar


      Sellega nõus, et erinevate riikide klubide finaal on tundub kuidagi huvitavam. Aga, noh, Atletico-Real paar oleks niikuinii ülikõva ja seda võiks ju ka kaks korda vaadata. Mõlema karukoopas.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mask Vaata postitust
        1. Ma ei tea. Tundus küll, et mõlemat poolt kottis. Päris huvitav mäng oli.
        2. Minu jaoks pole see nii oluline. Peasi, et põnev oleks.
        Ma ausalt isegi ei tea, et kumb võitis.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Ma ausalt isegi ei tea, et kumb võitis.
          Mängu ikka vaatasid?

          Bayerni võitis penaltitega. Normaalaeg lõppes 1-1 ja lisaaeg 2:2. Kusjuures penaltiseeria päästis Bayernile Martineze lisaja esimesel üleminutil löödud värav.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mask Vaata postitust
            Mängu ikka vaatasid?

            Bayerni võitis penaltitega. Normaalaeg lõppes 1-1 ja lisaaeg 2:2. Kusjuures penaltiseeria päästis Bayernile Martineze lisaja esimesel üleminutil löödud värav.
            Ei vaadanud. Olin Bledi järve ääres, Sloveenias, ajades parasjagu õllese pilguga Balkani naisi taga. Taustal justkui jalgpall mängis, aga absoluutselt ei tõmmanud. Ehk mäng võib lahe olla ja nii edasi, aga reaalses maailmas on superkarika võitja umbes sama oluline, kui iluuisutamise demonstratsioonesinemise publikulemmik.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Ei vaadanud. Olin Bledi järve ääres, Sloveenias, ajades parasjagu õllese pilguga Balkani naisi taga. Taustal justkui jalgpall mängis, aga absoluutselt ei tõmmanud. Ehk mäng võib lahe olla ja nii edasi, aga reaalses maailmas on superkarika võitja umbes sama oluline, kui iluuisutamise demonstratsioonesinemise publikulemmik.
              Superkarika võitja võib umbes sama oluline, kui iluuisutamise demonstratsioonesinemise publikulemmik aga kui vastamise lähevad Guardiola ja Mourinho, siis olen üsna veendunud, et mõlemad võtavad mängu ülima tõsiduse ja keskendumisega olgu selleks kas või kuskil kooli staadionil toimuv treeningmäng. Mida minu arvates see superkarika mäng ka näitas. Võitluslikusest ja tahtest minu arvates selles kohtumises küll puudust ei olnud.

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Huvitav, kes community shieldi võitis.. Mängisid vist Man Utd ja Wigan, ma oletan.
                Ja kes üleüldse Klubide MM-i finaalis olid?

                Kommentaar


                  Ja tuligi kõige munam variant. Courtouis istub tribüünil ja üleüldse. Pointless shit.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Spade
                    Kuskilt midagi lekkis, et UEFA mängudes ei saa üks tiim teist mõjutada, keda mängitada tohib, keda mitte. Eks näha ole, kas oli tõene jutt või taheti klikke koguda
                    uefa avaldas arvamust - http://www.uefa.org/about-uefa/admin...d=2088774.html

                    suht terav ent samas ka ümar.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Jalgpalli Meistrite liigas on poolfinaalid ja finaal veel pidamata, aga hooaja 2013-14 kangelane on juba selgunud – täpselt samadel alustel, mis kergitasid mullu sangariks Dortmundi Borussia, kuulub tänavu see aunimetus Madridi Atleticole.

                      Jalgpalli Meistrite liigas on poolfinaalid ja finaal veel pidamata, aga hooaja 2013-14 kangelane on juba selgunud – täpselt samadel alustel, mis kergitasid mullu sangariks Dortmundi Borussia, kuulub tänavu see aunimetus Madridi Atleticole.

                      Kommentaar


                        Järgmise aasta CL tõotab tulla päris huvitav. Palju ägedaid meeskondi, keda kaua pole sellel turniiril näinud. Kindlasti näeb Romat, Monacot, Liverpooli ja Lissaboni Sporting-ut. Belgias on head väljavaated otse alagrupiturniirile pääsemiseks Club Brüggel. Play-offi on Hispaaniast jõudmas Athletic Bilbao. Kolmandast ringist alustaksid hetkeseisuga huvitavamatest klubidest Feyenoord ja Taani esimene ja teine klubi. Paar vooru enne lõppu on nendeks Aalborg ja Midtjylland.

                        Kommentaar


                          Tänases ÕLis lugu eestlasega, kes jälgis Chelsea - Atletico kohtumist VIP-pääsmega ning pääses staadionil sinna, kuhu tavapiletiga ei pääse.

                          "Atletico toetajaid oli tänavatel rohkesti ja kõigis pubides olid nad samuti ees ootamas. Inglased olid hispaanlaste suhtes aga päris ülbed. Näiteks nägin, kuidas kõrtsmik teatas: noh, tulite hommikul siia, et õhtul kaotusega tagasi sõita."

                          Jalgpalli Meistrite liiga võitjaks tuleb tänavu kas Madridi Atletico või Madridi Real. Atletico muljetavaldavat 3:1 poolfinaali- võitu Londoni Chelsea üle kohapeal Stamford Bridge’i staadionil vaadanud Eesti jalgpallisõber Argo Alaniit arvab, et inglastele võis kätte maksta liigne enesekindlus.

                          Kommentaar


                            Sooviks natukene infot järgmiseks hooajaks.
                            ML kvalifikatsiooniringi, 2014/2015 hooajaks, on jõudnud nii mõnedki klubid - Lille, Arsenal, Napoli, Feyenoord jne.
                            Kuidas toimub loosimine ehk mille alusel meeskonnad omavahel kokku loositakse?
                            Слава Україні! Героям слава!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                              Sooviks natukene infot järgmiseks hooajaks.
                              ML kvalifikatsiooniringi, 2014/2015 hooajaks, on jõudnud nii mõnedki klubid - Lille, Arsenal, Napoli, Feyenoord jne.
                              Kuidas toimub loosimine ehk mille alusel meeskonnad omavahel kokku loositakse?
                              play-offides on 20 tiimi. 10 neist on riigi meistrid ja 10 ei ole. meistrid mängivad omavahel ja Lille*, Arsenal, Napoli, Feyenoord* on mittemeistrite potis. 5 parima rankinguga kummaski potis on asetatud.

                              * - Feyenoord ja Lille peaks alustama voor varem.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Kuipers valiti finaali vilistama. Hea otsus, I guess.

                                Realil vilistanud 2 mängu: 4-1 pakk dortmundilt ja CSKA-ga viik
                                Atletico mänge vilistanud korra: 2009. aastal chelseaga 2-2 viik.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X