320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

UEFA Meistrite Liiga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas dannar Vaata postitust
    Muide Celtic on JUBA edasi pääsenud. Sest omavaheliste mängudega ollakse Manu vastu plussis ning viimases voorus saab ainult üks kahest ohustajast neist mööduda
    Super. Hea, et nii tarku inimesi ikka on, kes kõike teavad.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Ega suurt midagi peale Nakamura superkolli: http://www.youtube.com/watch?v=_EWinMwZeRU
      ja Saha 'sajaga keskele' pendla: http://www.youtube.com/watch?v=v4QH2FtQ7n4 see mäng tõesti ei pakkunud.

      Kohtunik tegi üsna nõrga vile (k.a. see karistuslöök, millest värav tuli), aga mis seal nuriseda, lõpp hea, kõik hea. Manku küll hoidis rohkem palli, aga sellest poolepeerusest pressist polnud mingit kasu ja oma viigivõimalust nad ka ei kasutanud ära, nii et.
      The other line moves faster.

      Kommentaar


        Kas Rosenborgil on mingit võimalust edasi saada?

        Kommentaar


          oi kui tore, et hommikul kavas olnud Pardilinna Partaki mäng Viasat Spordist sujuvalt Celticu vägitükiga asendatud on

          Kommentaar


            Algselt postitas dannar Vaata postitust
            oi kui tore, et hommikul kavas olnud Pardilinna Partaki mäng Viasat Spordist sujuvalt Celticu vägitükiga asendatud on
            netistriim funkab taiesti rahuldavalt. ppstream ja Guangzhou
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Radoslav Kovaci hääl läks vist paar tooni heledamaks...

              Kommentaar


                Paistab, et kogu "inglaste" nelik kvalifitseerus play-offi alagruppide võitjatena. Pole sugugi paha. Kaheksandikus siis kõigil ka teine mäng kodus.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Vaatasin huvi pärast oma loosimisejärgset ennustavat posti ja tuleb tunnistada, et üsna täppi läks. Liigagi täppi tegelikult - huvitav, et kui vahepeal pakkusid igat masti suurvõistlused ja klubisarjad lausa lademete viisi üllatusi, siis käesolev aasta näib jällegi igal rindel favoriitidele kuuluvat. Kõigepealt MM ja nüüd CL samamoodi. Kui panna loosi tõttu enim kannatanud Werder Lille'i asemele, olekski algsest 32-st meeskonnast just täpselt need 16 tugevamat edasi. Ühest küljest on kindlasti põnevad mängud ees ootamas, aga teisalt ei ole ükski sari ega tiitlivõistlus ilma üllatusteta ka nagu päris see...
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    tahaks kangesti nii nagu üks kasutaja UCL hooaja algul pani, kõik ühe vooru väravad ühte videosse, youtubes on nii sita pildiga videod. Paluks kas Manu-Benfica väravaid, või nagu kõiki ühte videosse (btw, Jasper pani vist ucl hopaja algul itaalia keelseid videosi, ühes videos k6ik vooru väravad).
                    Tänan.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas greystone Vaata postitust
                      tahaks kangesti nii nagu üks kasutaja UCL hooaja algul pani, kõik ühe vooru väravad ühte videosse, youtubes on nii sita pildiga videod. Paluks kas Manu-Benfica väravaid, või nagu kõiki ühte videosse (btw, Jasper pani vist ucl hopaja algul itaalia keelseid videosi, ühes videos k6ik vooru väravad).
                      Tänan.
                      ot youtubes on molema paeva kohta video, need ei sobi?
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas greystone Vaata postitust
                        tahaks kangesti nii nagu üks kasutaja UCL hooaja algul pani, kõik ühe vooru väravad ühte videosse, youtubes on nii sita pildiga videod. Paluks kas Manu-Benfica väravaid, või nagu kõiki ühte videosse (btw, Jasper pani vist ucl hopaja algul itaalia keelseid videosi, ühes videos k6ik vooru väravad).
                        Tänan.
                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                        Soccerpulse video foorumid on neid täis. Igal mängul seal eraldi teema igasugu nänni täis
                        Linkinsin ka oma vanas postis olnud lause. Kas nüüd ka ei suuda ise üles leida?(sa pead ennast kasutajaks ka tegema. Mina sealt pole mingit spämmi saanud)
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Kaheksandikfinaalide paarid:
                          Londoni Chelsea - FC Porto
                          Müncheni Bayern - Real Madrid
                          Liverpool - FC Barcelona
                          Valencia - Inter Milan
                          Lyoni Olympique - AS Roma
                          Manchester United - Lille OSC
                          Londoni Arsenal - PSV Eindhoven
                          AC Milan -Glasgow Celtic

                          Kommentaar


                            Lyon Roma peaks ka tulema hea ja vaatemänguline ma ennustan

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              Lyon Roma peaks ka tulema hea ja vaatemänguline ma ennustan
                              et Totti annab jälle kellelegi jalaga persse?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                                et Totti annab jälle kellelegi jalaga persse?
                                loodetavasti sulle

                                Aga ma olen sinus pettunud, ma arvasin et sa tead ikka mida tähendab Roma Derby ja ma tean et sa nägid mängu...Igatahes rohkem ei kommenteeri seda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X