320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

UEFA Meistrite Liiga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kahju kohe sellised mängud suretavad jalgpalli ilu. Liverpoolist kahju kuna täna tugevam meeskond ei võitnud.

    Kommentaar


      Üle mitme-mitme hea aasta kõige mõttetum finaal. Sitt mäng!

      Kommentaar


        Algselt postitas 17 Vaata postitust
        Üle mitme-mitme hea aasta kõige mõttetum finaal. Sitt mäng!
        milani ja juve 0-0 pakkus ilgelt pinget? või monaco põrmustamine porto poolt?

        .. kui just "mitu-mitu head aastat" sulle 2-3 aastat ei tähenda.

        Kommentaar


          Kontsertmeister hoidis Gennadi Gatusovit liiast,esimene hoiatus oleks pidanud juba siis tulema kui see kopli pätt Zendenit nügima kukkus.Ja Kewell,no mida vahetust...
          Pennant oleks mängu kunn kui nurgalöögid paremad oleks olnud.
          Maldini ja Seedorfi pärast heameel!
          Aga ikka,lasta naisel endale kaks kolli lüüa....
          ehhhhh
          INTER ARMA CARITAS

          Kommentaar


            Algselt postitas 17 Vaata postitust
            Üle mitme-mitme hea aasta kõige mõttetum finaal. Sitt mäng!
            Ma usun, et sa oled kibestunud

            Kommentaar


              ma ei saa krt aru, miks kõik nii kangesti seda lontruspippot ülistavad. kaks korda perse mängu jooksul õiges kohas ja kohe on kõva mees. ülejäänud mäng -200, mõttetu vend.

              Kommentaar


                Algselt postitas 17 Vaata postitust
                ma ei saa krt aru, miks kõik nii kangesti seda lontruspippot ülistavad. kaks korda perse mängu jooksul õiges kohas ja kohe on kõva mees. ülejäänud mäng -200, mõttetu vend.
                Oled sa teda kunagi näinud teda mingis muus elemendis, v.a. väravate löömine, esinemas positiivselt? Pippo on KUNN!

                (kes kõik teda üldse ülistavad peale minu?)
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Anna andeks, ma ei vaata Milani mänge.

                  Kommentaar


                    mul on ka kõva respect pippo ees, see on mees kes võib-olla terve mängu jooksul ei hiilga millegagi peale selle et ta suudab olla 1 korra õiges kohas ja mängu ära teha, tehniliselt on ta suht armetu, aga väravavaist on kohutavalt suur, minu jaoks on ta milani ohtlikeim ründaja,i only wish luck for the opponents when pippo is around
                    AILTON

                    Kommentaar


                      miks ta üldse mingi PIPPO täis lame nimi Filipo poole normaalsem ju

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                        Oled sa teda kunagi näinud teda mingis muus elemendis, v.a. väravate löömine, esinemas positiivselt?
                        Ei.
                        MOTT...
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas jalkameesFCKU Vaata postitust
                          miks ta üldse mingi PIPPO täis lame nimi Filipo poole normaalsem ju
                          Tegelikult on ta üldse SUPER-PIPPO!

                          Noh, kui juba mehe tehnilistest oskustest juttu tuli:
                          "I remember the first time Pippo got called up for Italy," a former international once told me. "In training we all stood stunned because his technique was the worst we'd seen, but despite it all he just scores and scores."
                          James Richardson(üks parimaid ingliskeelseid Serie A eksperte) Guardian blog
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Mm. Ma eelmisele leheküljele ei viitsinud minna ja mõtlesin, et jasper õigustas pippot ja siis pani mingil põhjusel ühe postiga puusse. aga vist ikka ei pannud. mis muudab minu eelmise postituse selles teemas mõttetuks, sest näed, isegi jasper saab aru, et pippo on vitupea. kuigi jah, sellele vaatamata lööb saadanas endiselt väravaid, raiu või tükkideks. LÖÖB väravaid on muidugi kirjanduslik liialdus, aga sellest said kõik niigi aru.
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              No minu arvamus on (peaaegu) üks-ühele selle artikliga.

                              I have a confession. I love Filippo Inzaghi.

                              He is one of the greatest strikers of the last decade and is the man who will lead AC Milan to Champions League glory this season.

                              Seriously, hear me out.

                              True, most people's initial mental image of him (mine included) is on his knees, palms pressed together in a praying motion, petulantly protesting his fifth offside of the match with eyes that plead: 'Why me? What have I done to deserve this?'
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                tema stiil pole puhas, aga kui ta on su meeskonnas, you gotta love it :P.

                                vastasmeeskondade frustratsioonist saan absoluutselt aru.

                                aga legend ta on, väravaaist on tal parim, clinical finisher.

                                oi mul läks pikka aega, enne kui mõistsin miks ta hea on .

                                Kommentaar

                                Working...
                                X