320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

UEFA Meistrite Liiga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma nüüd ei tea, kas ligi 40. eluaastale liginevale ajakirjanikule peaks "vaata, mis su lemmikklubi on" silti külge kleepima. Noh, et selles faasis on lemmikklubi pigem selline "tore õlle kõrvale vaadata"-faktor. Aga ma võin ka eksida. Ses osas, et need eika välja toodud mõttetud mängud on muidugi kurvad suurklubi ja meiesuguste suurklubide fännide osas. Kui vaadata 90ndatel ja 80ndatel parimate sarjade tiime, siis oli seal palju rohkem liikumist. Ses osas võiks ju sportlikus mõttes lükata kogu Meistrite Liiga omaaegse UEFA kuubiku formaati, kus sügisest hakatakse playoffima. Aga siis oldaks ka kurb, kuna mõned suured saaks tavapärase kaheksa asemel vahepeal neli mängu.

    Ehk suures plaanis on olukord sitt, kuna Meistrite Liiga on kuni veebruarini väga igav, aga samas ka häid alternatiive pole, sest klubid vajavad rohkem rahhi, mis tähendaks superliigat ja teiste klubide igaveseks teise klassi jäämist või siis mingit jalkakommunismi, kus üritatakse väiksemaid riike järjele aidata, mis omakorda on toonud olukorra, kus Tšehhi, Šveitsi ja muude selliste omal ajal soliidsete liigade tiitleid võidetakse umbes nelja-viie kaupa, sest Meistrite Liigas alagrupis käimine toob sellise rahhi sisse, et saad pidevalt valitseda.

    Aga selles osas kirjutan alla, et Ronaldo ja Juventuse kaotus oli imeline. Kui nüüd kuidagi Real, Barca järgmised viis aastat pankroti äärel vireleks, Bayerniga miskit juhtuks ja inglased koduliigast Euroopasse nii väsinult jõuaks, et enam väga võistelda ei suudaks, siis oleks ju täitsa põnev vaadata. Selles osas on muidugi seis parem, kui minu omaaegse vingumise ajal, mil võis kindel olla, et Barca, Bayern ja Real selle tiitli ära jagavad ja ülejäänud said ka natuke vahepeal miskit teha. Kaua see kestiski? Igatahes liiga kaua.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Ma nüüd ei tea, kas ligi 40. eluaastale liginevale ajakirjanikule peaks "vaata, mis su lemmikklubi on" silti külge kleepima. Noh, et selles faasis on lemmikklubi pigem selline "tore õlle kõrvale vaadata"-faktor. Aga ma võin ka eksida.
      Oot, see osa kõlab sulle erapooletult?
      Algselt postitas Järvela
      Inglismaa tippklubid ei ole aga kippunud Superliiga poole tormi jooksma põhjusel, et Premier League'i näol on neil olemas töökindel rahamasin, mille välisturgudelt teenitavad teletulud on viimase 10 aasta jooksul pidevalt ja jõudsalt kasvanud. Inglismaa tippklubid hoiavad end küll Superliiga-plaanidega kursis, aga positsioon on passiivne ja eesmärk riskide maandamine.

      Seega tuleb soovida Premier League'ilt tugevat tervist ja palju raha, sest see on vast parim garantii, et Superliiga selle kõige düstoopilisemas võtmes lähiajal siiski ei sünni, sest ilma Inglismaa klubideta Superliiga ei lenda.
      See passiivsuse jutt on ka muidugi ju jama? Superliiga "loojate" hulgas oli 11st klubist viis Inglismaalt. Viis!
      In a report published by German outlet Der Spiegel based on Football Leaks documents, the Gunners are said to have attended a meeting alongside Manchester United, Manchester City, Liverpool and Chelsea back in 2016 to discuss the possibility of a Super League. Per Der Spiegel, it's said the Gunners and the other four English clubs are set to sign a document this month alongside Real Madrid, Barcelona, Juventus, AC Milan, Paris Saint-Germain and Bayern Munich to become the "founders" of the Super League, making them immune to relegation from it.
      Okei, äkki nad õõnestavad süsteemi seestpoolt nagu Eesti kommunistid kunagi ja pahad on tõesti Hispaania ja Itaalia kaks suurt.

      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Aga selles osas kirjutan alla, et Ronaldo ja Juventuse kaotus oli imeline. Kui nüüd kuidagi Real, Barca järgmised viis aastat pankroti äärel vireleks, Bayerniga miskit juhtuks ja inglased koduliigast Euroopasse nii väsinult jõuaks, et enam väga võistelda ei suudaks, siis oleks ju täitsa põnev vaadata. Selles osas on muidugi seis parem, kui minu omaaegse vingumise ajal, mil võis kindel olla, et Barca, Bayern ja Real selle tiitli ära jagavad ja ülejäänud said ka natuke vahepeal miskit teha. Kaua see kestiski? Igatahes liiga kaua.
      Eks suur oht on see, et kui PSG-Bayern-Barca-Real hakkaksid virelema, siis oleks CLi poolfinaalis neli Inglismaa klubi. Erapooletu vaataja seisukohalt oleks see ju veel hullem?

      Kommentaar


        Ma ka imestasin selle premmi jutu peale veidi.

        Kommentaar


          Mo vanaema saab ka Oti punkri postituste peale 2 sekundiga aru, et ta on Manku fänn ja et vihkab Liverpooli
          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

          Kommentaar


            otile peaks peksa andma sellise pealkirja ja artikli eest

            Kommentaar


              Algselt postitas Kebab Vaata postitust
              Ma usun, et Otivanuste eestimaalaste seas on Manu kõige populaarsem klubi üldse.
              ikka ollakse parimate poolt ja United seda kunagi oli. see juba looduses ka nii. aga eks mõni hipster ikka eksib, kes... noh näiteks vaata schumacher vs hakkinen, enamus olid schumacheri poolt ja siis oli sats vendi koolis, kes fännasid häkkineni. et noh, fight the power, ole erinev jne. tegelikult valisid lihtsalt teise põhivenna. Ise aga käituvad nagu oleks kogu taskuraha mängu pannud ja turult Heinz Harald Frentzeni, Jarno Trulli või Pedro de la Rosa särgi ostnud!

              Kommentaar


                Millal oli Meistrite liiga põnevam? Kas siis, kui ManU domineeris ja Deportivo regulaarselt veerand- või poolfinaalidesse jõudis? Omaaegsete võitjate nagu Porto ja Dortmundi edasipääsu vaatame erinevalt Bayerni, Barca ja Reali omast. Lisaks on Bayern viimasel kümnendil, eriti Guardiola juhtimisel, palju põrunud. Ilmselt on see premmi fännide vaade asjale, kuna viimased aastad mõnede eranditega pole neile väga edukad olnud. Kui mina hakkasin suurt jalgpalli vaatama, tegid Chelsea ja ManU tegusid. Minu arvates on selle ajaga kohati põnevamaks läinud. Ainult Real Madrid vahepeal...

                Kommentaar


                  Algselt postitas Vask Vaata postitust
                  Millal oli Meistrite liiga põnevam? Kas siis, kui ManU domineeris ja Deportivo regulaarselt veerand- või poolfinaalidesse jõudis? Omaaegsete võitjate nagu Porto ja Dortmundi edasipääsu vaatame erinevalt Bayerni, Barca ja Reali omast. Lisaks on Bayern viimasel kümnendil, eriti Guardiola juhtimisel, palju põrunud. Ilmselt on see premmi fännide vaade asjale, kuna viimased aastad mõnede eranditega pole neile väga edukad olnud. Kui mina hakkasin suurt jalgpalli vaatama, tegid Chelsea ja ManU tegusid. Minu arvates on selle ajaga kohati põnevamaks läinud. Ainult Real Madrid vahepeal...
                  Ma hakkasin vaatama 1998. Finaali jõudsid Leverkusen, Valencia (2x), Porto, Monaco jne. Nö. suured jäid alagruppi pidama ja Real Madrid sadas peaaegu alagrupist korra välja (Portillo kuidagi vedas). Ehk äkki on tegu mu toonase romantismiperioodiga, et asi tunduski põnevam. Kui ManU pidevad koperdamised välja arvata, siis 2011-2016 perioodil Bayern, Barca ja Real pühkisid kõike ja sealt edasi hakkan ma enamjaolt vaatama meistrikat kuskilt veerandfinaalidest.

                  Aga, jah, see võib olla minu isiklik kiiks ja ka see, et sai kuus aastat järjest finaalidel käidud, et nö. kõrghetk on möödas.

                  P.S. Inglismaa klubidega on nii, et kui nad välja kukuvad, siis olen alati rõõmus.

                  Kommentaar


                    Leverkuseni, Porto ja Monaco finaalide üle olen ise ka vahel imestanud. Eelmisel aastal sai Atalantale ja Leipzigile pöialt hoitud. Selle hooaja favoriidid City ja PSG tooksid vähemalt mingit vaheldust. Kui Dortmund saaks kaitse pidama, siis võiks ka sealt üllatus tulla. Bayern võib ka tänu pooleteisele koroonahooajale lõpus ära väsida, aga see hooaeg on näidanud, et tähtsateks mängudeks võtavad end kokku.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas raudidas Vaata postitust
                      otile peaks peksa andma sellise pealkirja ja artikli eest
                      Kahjuks soccerneti juhtkonna arvates oli okei selline pealkiri. Mina enam soccernet.ee´d ei külasta.
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        Hea pealkiri on, tõeline klikkbait. Kirjutada kulunud teemal lugu, mis paneb inimesed möllama. Geniaalne.

                        Kommentaar


                          Ja ajakirjanik tõesti valmis sellega riskima, et nii provotseerides kirjutades mõni võib teda hakata munadega loopima?
                          Sõna on vaba aga teatud piirideni ikka. Niimoodi ei tohiks ühtegi pealkirja sõnastada.
                          Ela ja tunne, et elad
                          see on kõige lihtsam
                          filosoofia, mis toimib
                          sule silmad ära vaata
                          tagasi, hinga sügavalt ja
                          hüppa üle iseenda varju
                          tule koos minuga.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                            Ja ajakirjanik tõesti valmis sellega riskima, et nii provotseerides kirjutades mõni võib teda hakata munadega loopima?
                            Sõna on vaba aga teatud piirideni ikka. Niimoodi ei tohiks ühtegi pealkirja sõnastada.
                            Ah, oleks seal olnud näiteks City kaotanud ja sarnane lugu, siis poleks sul lihaski liikunud.

                            Kommentaar


                              huviga ootan seda tänast vihakõne artiklit paksu poolt peale milaniga mängu

                              Kommentaar


                                Krt mida te pehmotsete. See oli meelega üle võlli artikkel. Elu ja veel vähem jalgpalli ei maksa liiga tõsiselt võtta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X