320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

UEFA Meistrite Liiga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Vapor IV Vaata postitust
    Kas mingilt kanalilt Barca - Man Utd mängu kordab kah? Mul on homme tasemetöö ja sooviks varem magama minna.
    Nt. Viasat Sport 2 peaks homme kell 18.15 kordama.
    20 LEGEND

    Kommentaar


      kuulu järgi tv6 elioni niipea ei tule, kuna viasat näeb elionis enda suurimat konkurenti.

      Kommentaar


        Algselt postitas Vapor IV Vaata postitust
        Kas mingilt kanalilt Barca - Man Utd mängu kordab kah? Mul on homme tasemetöö ja sooviks varem magama minna.
        Tähendab, prioriteedid tuleb paika panna.
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Viasat ise ei näita ka TV 6. Vähemalt minu oma mitte.

          Kommentaar


            Kuulge, see tänane pidi ju see "põnev" paar olema. Mul ei ole ammu jalgpallimängu vaadates nii igav olnud. Manu istub umbkaitses ja Barca ei anna põhimõtteliselt ainsatki pikemat söötu - vaid jookseb ikka jälle pea ees sellesse samasse Fergusoni seatud lõksu.
            Nojah ok - Ronaldo penalt oli geniaalne sooritus. Aga muidu... muidu kirjutatakse homme jälle kindlasti, et selline just peabki jalgpall olema. Phäh.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Ma loodan, et vapor pani oma prioriteedid paika ja läks varem magama.
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                Minu arust oli eilne mäng igav ja tänane just põnevam. Barca lükkas küll hästi, aga just see viimane liigutus värava saamiseks oli olematu. Umbkaitses olnud manku oli täna kindel.

                Aga igatahes palju põnevam paar kui inglaste omavaheline teineteise ja pika palli alla peksmine. Loodetavasti Barcelona edeneb finaali.

                Pean ütlema ka, et mulle on nii eilne kui ka tänane TV6 kommentaar väga meeldnud.

                Kommentaar


                  aga jah 4pack, et manu paneb asja kinni.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas fitti Vaata postitust
                    Ma loodan, et vapor pani oma prioriteedid paika ja läks varem magama.

                    Tegelt ma vaatasin I poolaja ära ja siis läksin magama
                    Aga tasemetöö sain 4 ,nii et võib rahule jääda.

                    Kommentaar


                      ma nägin unes, et Barca ja Liverpool on finaalis.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Devil Vaata postitust
                        aga jah 4pack, et manu paneb asja kinni.
                        you have a deal, wank

                        Kommentaar


                          Algselt postitas alvarez Vaata postitust
                          you have a deal, wank
                          nice mank , haha ma saan su postitust ja enda oma muuta :P.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Aga muidu... muidu kirjutatakse homme jälle kindlasti, et selline just peabki jalgpall olema. Phäh.
                            Et mis ma ütlesin. R. Williams Guardianis jaurab:
                            The match between Barcelona and Manchester United at Camp Nou on Wednesday night may have ended in a goalless stalemate, but at least it featured players - and coaches - using their brains in an attempt to produce something other than a tussle for physical supremacy. The contrast between the draw in Barcelona and the 1-1 match that preceded it in Liverpool is both instructive and troubling to those who care about preserving such things as variety and nuance within football. The bleakest verdict would be that it showed us the past and the future of the game, although not in that order.

                            Future of the game my ass. Tore oli jah manku vendi umbkaitses oma mõistust kasutamas vaadata. Ja Barca "mõistuspäraselt imekauneid rünnakusooritusi."
                            Kolmapäevane mäng oli täielik saast. Näidake mulle parem iga päev Koka-Koolat.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              The match between Barcelona and Manchester United
                              stsenaarium meenutab kusjuures tohutult 2001 uefa-sarja poolf 'pool vs barcat,
                              0-0 ja penaltist 1-0, peale Kluiverti arusaamatut viibutust karistusalas, kus ta miskipärast käe pikalt välja sirutas, et pallini ulatuda,
                              (selle vahega, et Ronaldo ei saanud muidugi penaltit sisse, aga kodus on veel shanss)
                              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                              (Seinfeld, The Pitch)

                              Kommentaar


                                Suur taktik on rääkinud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X