320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

UEFA Meistrite Liiga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kaotus iseenesest nagu polegi üllatus,aga skoor küll.Krt.teab mis seal toimus.

    Kommentaar


      Anorthosis on vist Küprose meeskond?

      Kommentaar


        Anorthosis on vägagi tõsiseltvõetava koosseisuga klubi arvestades kui väikeses liigas nad pallivad. Treeneriks on tuntud Gruusia legend Temuri Ketsbaja ning mängijate hulgas on hulgaliselt välispallureid, kuid nimekaimad on vast sel suvel liitunud Traianos Dellas ja brass Savio, kes kunagi ka Real Madridis mängis. Kuigi mõlemad juba üle 30-sed, siis oma kogemustega nad meeskonda kindlasti tugevdavad. Küprose liiga paistab üldse nö väikeriikidest (alla 4 miljoni) olevat vist kõige tugevam, kuna mitmeid aastaid on mõni klubi grupifaasile (nii CL-s kui UEFA Cupis) väga lähedale jõudnud. Samuti on Küprose ranking uefa listis just seal piiri peal endast tugevamate ja eeldatavate nõrgematega võrreldes (hetkel 28 kohal).
        Wij komen terug met de cup in de hands

        Kommentaar


          Borissovi BATE jõudiski Meistrite liiga alagrupiturniirile

          Kommentaar


            Kusjuures esimese klubina, kes on alustanud esimesest eelringist.

            (kui mitte lugeda Liverpooli sohimängu anno 2005)

            Kommentaar


              Kus nad muidu mängima hakkavad? Endal neil on ainult 5500 inimest mahutav staadion

              Kommentaar


                Ja ka teine suurüllataja Famagusta Anorthosis (0:1 täna ning kokku 3:1 Olympiakose vastu) CL grupifaasi ehk sel hooajal siis kaks riiki-Valgevene ja Küpros, kellede klubid esmakordselt nõnda kaugele jõudnud.
                Wij komen terug met de cup in de hands

                Kommentaar


                  Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                  Kus nad muidu mängima hakkavad? Endal neil on ainult 5500 inimest mahutav staadion
                  Eks ilmselt Minskis, see on Borisovist väidetavalt mingi napid 60 kilti ka ainult.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Millal loosimine on?
                    Algselt postitas Iceman
                    Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                      Millal loosimine on?
                      Täna.

                      101010

                      Kommentaar


                        Valgevene, Taani, Rumeenia, Küpros. Meeldiv näha, et ML geograafia veidi laienenud võrreldes viimaste aastatega.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          UEFA.com is the official site of UEFA, the Union of European Football Associations, and the governing body of football in Europe. UEFA works to promote, protect and develop European football across its 55 member associations and organises some of the world’s most famous football competitions, including the UEFA Champions League, UEFA Women’s Champions League, the UEFA Europa League, UEFA EURO and many more. The site features the latest European football news, goals, an extensive archive of video and stats, as well as insights into how the organisation works, including information on financial fair play, how UEFA supports grassroots football and the UEFA HatTrick funding scheme.


                          Kuidas täpsemalt need koefitsendid saadakse. Seda on räägitud ja ma olen teadnud, aga praegu tõesti ei jaksa guugeldada ja otsida. Ma tean, et mingid ränkingud ja kohad ja mida iganes asjad, aga äkki keegi viitsiks lihtsas eesti keeles asjast rääkida?

                          Ette tänades, Kasper.
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                            http://www.uefa.com/competitions/ucl...id=740905.html

                            Kuidas täpsemalt need koefitsendid saadakse. Seda on räägitud ja ma olen teadnud, aga praegu tõesti ei jaksa guugeldada ja otsida. Ma tean, et mingid ränkingud ja kohad ja mida iganes asjad, aga äkki keegi viitsiks lihtsas eesti keeles asjast rääkida?

                            Ette tänades, Kasper.
                            Loe Bert Kassiesa poolt toimetatavalt saidilt neid koefitsentide määramise aluseid ja metoodikat kui inglise keelt mõikad. Seal see kõige paremini kirjas.

                            Wij komen terug met de cup in de hands

                            Kommentaar


                              Algselt postitas midfielder Vaata postitust
                              Loe Bert Kassiesa poolt toimetatavalt saidilt neid koefitsentide määramise aluseid ja metoodikat kui inglise keelt mõikad. Seal see kõige paremini kirjas.

                              http://www.xs4all.nl/~kassiesa/bert/uefa/calc.html
                              Aitäh, nüüd asi selge ja loodetavasti jätan seekord asja meelde ka.
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                Kuule. Tuletage mulle meelde, kes selle CLi võitiski eelmine hooaeg, mul on kerge segadus.
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X