320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

UEFA Meistrite Liiga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    üleüldiselt ma tahan seda mängu kordusena näha, ma tahan tõesti näha kuidas need peata idioodid mängivad jalgpalli.

    Kommentaar


      Algselt postitas Aramis Vaata postitust
      Misseal ikka tappa. Cluj on Rumeenia Holffenhaim - rikkad omanikud pritsisid klubisse pappi ja seadsid korralikud eesmärgid. Ja juba on asutud täitmisele.
      koosseisu on esialgu investeeritud niipalju, et tuntuim, kes silma hakkab,
      on ehk ex-Rosenborg Y.Kone,
      suht shokk-tulemus siiski sellise satsiga

      tshiili klubist tulnud argentiinlane Juan Culio tahab saada Rumeenia kodakondsust
      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
      (Seinfeld, The Pitch)

      Kommentaar


        kuidas bremen eile mängis.sellest pole kuskil sõnakest keegi kirjutanud
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          ei tee valgevenelased vahemalt kodus kellegi elu kergeks
          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
          (Seinfeld, The Pitch)

          Kommentaar


            See Benzema pole ju suurem asi kont mille pärast hambaid teritada. Vähemalt eilse põhjal.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Kusjuures ma täpselt ei tõlgi ära, aga minu arust oli Benzema eile tõsiselt hea. Kiire ja tehniline. Õnneks on ka Oddo juba rahuldavas vormis ja oli äärel päris atraktiivne.

              Kommentaar


                Jalgpallihuvilise telekava.

                Teisipäev, 21. oktoober

                Viasat sport 2:
                19:25 Zenit - Bate
                21:40 Bayern - Fiorentina

                Viasat sport 3:
                21:40 ManU - Celtic

                Yle TV2:
                21:35 Juventus - Real Madrid

                Kolmapäev, 22. oktoober

                TV 6:
                21:30 Chelsea - AS Roma

                Viasat sport 2
                21:40 Inter - Anorthosis

                Viasat sport 3:
                21:40 Atletico - Liverpool

                Sat 1:
                21:15 Panathinaikos - Werder
                "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                RocknRolla (2008)

                Kommentaar


                  täiesti metsik andmine käis täna, väravaid samapalju kui mcnamaral kõrvakarvu, football, bloody hell!
                  Little things worry little minds.

                  Carlo Ancelotti, 2009

                  Kommentaar


                    Villarreal - AaB mängus käib hull lammutamine 6 - 3

                    Kommentaar


                      4,75 väravat mängus siis

                      (38 väravat, 8 mängu)
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        kui nüüd täpsemalt jälgida, siis Dünamo Kiiev on ikka kõvasti arenenud eelmise hooajaga, vägagi arvestatavad viigid kodus Arsenali ja võõrsil Fenerbache vastu ja nüüd muljetavaldav võõrsilvõit Porto üle, eelmine aasta saadi ikka iga nurga pealt sugemist.
                        Little things worry little minds.

                        Carlo Ancelotti, 2009

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          4,75 väravat mängus siis

                          (38 väravat, 8 mängu)
                          Lisaks sellele, et sa kirjandeid kirjutada ei oska, ei oska sa ka saja piires liita... väravaid oli siiski "üksnes" 36.

                          Kommentaar


                            Juve - Real oli suurejooneline mäng. Parim, mida olen sel hooajal näinud. Vaimustav, et vana Nedved on ikka veel nii hea. Ma isegi ei teadnud, et ta enam mängib.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              Vaimustav, et vana Nedved on ikka veel nii hea. Ma isegi ei teadnud, et ta enam mängib.
                              Minu meelest oli Nedved ikka väga pask. Kolm korda vähemalt andis yliodavalt palli ära lihtsalt sellepärast, et ei lugenud kerges situatsioonis mängu. Eeltöö teisele väravale tema aktsiaid minu silmis ei tõstnud. DP samalajal oli hoopis teisest puust. Veel viimastelgi minutitel näitas head kaitsetööd ja suutis Reali survet vähendada oma targa mänguga.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                Juve - Real oli suurejooneline mäng. Parim, mida olen sel hooajal näinud. Vaimustav, et vana Nedved on ikka veel nii hea. Ma isegi ei teadnud, et ta enam mängib.
                                Eilne mäng ei olnud üldse eriti põnev. Sel hooajal on Real ikka päris kenasid lahinguid pidanud ning eilne mäng oli nende kõrval suht jama.
                                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                                Algselt postitas taku*
                                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X