320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

UEFA Meistrite Liiga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    unista aga, isegi kui Porto kobistab, siis vähemalt üks ikkagi pääseb
    sul on õigus. läks juba meelest
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Algselt postitas Delfino Vaata postitust
      Ja kui sa oma ManU vaenulikkuse korraks unustada siis hinda ka ise kainelt eri tabelipooltel mängivate klubide tugevust ja ma usun sa jõuad samle järeldusele, et nelik Liverpool Barcelona Bayern ja Chealsea on tugevam nelikust Porto ManU Villarreal ja Arsenal. Arsenali puhul unusta hetkeks nende kõlav nimi ja meenuta nende selle hooaja vormi
      Päh. Pole minus mingit manuvaenulikkust. Need, kes seda foorumit järjepidevalt lugenud, teavad päris hästi, kelle suhtes ma vaenulikkust üles olen näidanud. Ja kuidas ma alati püüdnud Inglise klubisid Euroopas toetada. Isegi Arset oma "kõlava" nimega.
      Mina ei usu, et saab midagi nii kindlat väita nagu sina seda teed. ML võitja on harva see meeskond, mille peale kihlveokontorites kõige rohkem panustatakse. Küllap on sellel ka oma põhjus.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        roomat ei loositudki välja noh.
        Rooma just välja loositigi
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Algselt postitas Delfino Vaata postitust
          Võrreldes teise tabelipoolega tundub nende võimalik tee finaali tunduvalt tõenäolisem. Loe postitust! Mina pole kedagi saastaks nimetanud. Kasuta oma mõistust ja mõtle kas ühel neljast tippklubist on raskem finaali jõuda või ManU-l kellel on vastased neist siiski pisut nõrgemad. Loomulikult võib ka Manu komistada juba veerandfinaalis, kuid paberil on nad oma tabelipooles teistest selgelt üle. ManU kummardamisest on minupuhul asi kaugel, pigem kummardan ma seda klubi, kes sinu avataril ilutseb. Ja kui sa oma ManU vaenulikkuse korraks unustada siis hinda ka ise kainelt eri tabelipooltel mängivate klubide tugevust ja ma usun sa jõuad samle järeldusele, et nelik Liverpool Barcelona Bayern ja Chealsea on tugevam nelikust Porto ManU Villarreal ja Arsenal. Arsenali puhul unusta hetkeks nende kõlav nimi ja meenuta nende selle hooaja vormi
          Tuleta meelde Arsenali tulemusi suureneliku vastu sellel hooajal.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mask Vaata postitust
            Tuleta meelde Arsenali tulemusi suureneliku vastu sellel hooajal.
            Kodus võit ManU üle ja viik Liverpooliga on head tulemused, muidugi mõlemas mängus olid vastased tunduvalt ründavamaks pooleks ja Arsenalil oli kõvasti õnne, kuid ses osas jah, et loeb resultaat. Võõrsil võit tuli ka kahtlaselt, enne Persie väravaid oli Arsenal vga mannetu. Ses osas suure neliku omavaheliste mängudega Arsenali tugevust hinnata raske, kui vaadata nende keskmist taset Priemer Leagues. Nad pole isegi esi nelikus. CL-is nende esinemine Roma vastu oli väga lahja(joppas, et Roma oli veel lahjem). Arsenal kahtlemata tugev vastane kellega kõik peavad arvestama, kuid hetkel siiski mitte sama tugev nagu 4-5 aastat tagasi.

            Kommentaar


              Algselt postitas Delfino Vaata postitust
              Nad pole isegi esinelikus
              Köhh-Köhh

              1 Manchester United 28 20 5 3 49 16 33 65
              2 Chelsea 29 18 7 4 49 16 33 61
              3 Liverpool 29 17 10 2 49 21 28 61
              4 Arsenal 29 14 10 5 45 26 19 52

              Ja tuletaks meelde hooaega 2004-05. Liverpool oli Premieris suur õnnetusehunnik. Liiga lõpetati 5. kohal. Aga Meistrite Liigas võeti võit.

              Kommentaar


                Algselt postitas Delfino Vaata postitust
                Kodus võit ManU üle ja viik Liverpooliga on head tulemused, muidugi mõlemas mängus olid vastased tunduvalt ründavamaks pooleks ja Arsenalil oli kõvasti õnne, kuid ses osas jah, et loeb resultaat.
                shots on target 7-9, corners 5-6.
                shots on target 3-5, corners 2-2.

                Kommentaar


                  Delfino võiks otse välja öelda, et Mänju ja Liverpool on lahedad ja Arsenal pole.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                    Ja tuletaks meelde hooaega 2004-05. Liverpool oli Premieris suur õnnetusehunnik. Liiga lõpetati 5. kohal. Aga Meistrite Liigas võeti võit.
                    Said ikka 2. koha, Barca võitis. Ja aasta oli 05/06

                    Kommentaar


                      Arsenal Liverpool
                      Shots (on Goal) 6(3) 13(5)
                      Fouls 15 18
                      Corner Kicks 2 2
                      Offsides 0 5
                      Time of Possession 42% 58%
                      Yellow Cards 2 3
                      Red Cards 1 0
                      Saves 4 2
                      Arsenal Manchester United
                      Shots (on Goal) 15(5) 23(6)
                      Fouls 18 8
                      Corner Kicks 5 6
                      Offsides 1 2
                      Time of Possession 46% 54%
                      Yellow Cards 3 2
                      Red Cards 0 0
                      Saves 5 3
                      Statistika peegeldab külalismeeskondade survet. Siiski mitte nii palju, kui mäng ise. Eeldatavalt neid mänge ikka kõik näinud. Shermann andesta, et jätsin tähelepanuta, et Arsenal on sümpaatsest Birminghami klubist väravate vahega ette trüginud. Ja Eika lahedus laheduseks, eks sa ju ise nägid, kes millise mänguga edasi pääses! Nägid ilmselt ka alagrupiturniiri(kus Arsenal näitas ainult Porto vastu kodus ja Fenerbache vastu ilusat mängu)... seega mis see lahedus puutub Arsenali tugevusse mina aru ei saa.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Delfino Vaata postitust
                        Arsenal Liverpool
                        Shots (on Goal) 6(3) 13(5)
                        Fouls 15 18
                        Corner Kicks 2 2
                        Offsides 0 5
                        Time of Possession 42% 58%
                        Yellow Cards 2 3
                        Red Cards 1 0
                        Saves 4 2
                        Arsenal Manchester United
                        Shots (on Goal) 15(5) 23(6)
                        Fouls 18 8
                        Corner Kicks 5 6
                        Offsides 1 2
                        Time of Possession 46% 54%
                        Yellow Cards 3 2
                        Red Cards 0 0
                        Saves 5 3
                        Statistika peegeldab külalismeeskondade survet. Siiski mitte nii palju, kui mäng ise. Eeldatavalt neid mänge ikka kõik näinud. Shermann andesta, et jätsin tähelepanuta, et Arsenal on sümpaatsest Birminghami klubist väravate vahega ette trüginud. Ja Eika lahedus laheduseks, eks sa ju ise nägid, kes millise mänguga edasi pääses! Nägid ilmselt ka alagrupiturniiri(kus Arsenal näitas ainult Porto vastu kodus ja Fenerbache vastu ilusat mängu)... seega mis see lahedus puutub Arsenali tugevusse mina aru ei saa.
                        Kus sa selle statistika võtsid? Adebayor sai ju pooli vastu punase, kui mu mäle ei peta.
                        Ahh minu viga, vaatasin valet statistikat.

                        Kommentaar


                          Kusjuures see võib sind hämmastada, aga tegelikult mind inglise klubid ei koti ja ma pole ühtegi nende mängu näinud (va kahte Chelsea mängu Juvega).

                          Kommentaar


                            Su mälu ei peta sind. Ta saigi, mu statistika näitab samuti seda. Statistika siit http://soccernet.espn.go.com/match?id=243058&cc=5739

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Delfino Vaata postitust
                              Su mälu ei peta sind. Ta saigi, mu statistika näitab samuti seda. Statistika siit http://soccernet.espn.go.com/match?id=243058&cc=5739
                              Vaatasin ManU-ga mängu statistikat. ManU pressis rohkem, kuna Arsenal juhtis 2:0. 1:0-ni mäng suhteliselt võrdne. Pooliga mängus sai Adebayor punase, mis eeldabki seda ,et nad kaitsesse tõmbusid.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tumba Vaata postitust
                                Said ikka 2. koha, Barca võitis. Ja aasta oli 05/06
                                WTF??? .....

                                Kommentaar

                                Working...
                                X