320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

UEFA Meistrite Liiga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jah. Ehk saab Andres Iniesta lõpuks oma parima jalgpalluri auhinna, mida ta oleks juba eelmisel aastal väärinud. Kuigi see antakse niikuinii Messile.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Ma jäin magama, kui karikat üle anti...
      DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
      Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

      AD e. Andekas Disainer...

      Kommentaar


        Kellelgi on infot, palju kõige odavama kohaga pilet maksis finaalis ?

        Kommentaar


          eile polnud tõesti küsimust, kes on parem meeskond, manu mehed lihtsalt vaatasid kuidas barcal pall jalalt jalale liikus. iniesta, xavi, messi - hämmastav tehnika ja hea koostöö nende poolt.

          barcat olekski saanud pidurdada ainult totaalne antijalgpall, selline nagu chelsea näitas poolfinaalis. samas ma ei süüdista chelseat, neil polnud lihtsalt muud võimalust. õnneks ründav stiil võitis.

          manu proovis finaalis barcat suruda aga see üritus lõpetati juba esimesel vasturünnakul.

          see aasta oli barca kõigist peajagu üle. supermeeskond, midagi pole öelda.
          Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

          http://www.jkpiraaja.ee/

          Kommentaar


            Kes tahab ennast surnuks lugeda: meediareageeringud Inglismaalt, Hispaaniast, Itaaliast.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              finaal oli ära juba?

              Kommentaar


                vaatasin uue hooaja koosseise ning panin kurvastusega tähele, et kahe tippliigameeskonna asemele saab suurtest järgmine hooaeg koguni kolm otse alagruppidesse. Raha-raha-raha, nõme.

                Kommentaar


                  Algselt postitas dannar Vaata postitust
                  vaatasin uue hooaja koosseise ning panin kurvastusega tähele, et kahe tippliigameeskonna asemele saab suurtest järgmine hooaeg koguni kolm otse alagruppidesse. Raha-raha-raha, nõme.
                  Samas nende liigade neljandate satside pääs grupiturniirile muutub tunduvalt raskemaks ja nõrgema 40 liiga meistrite seast pääseb samasse faasi vähemalt viis satsi. Mulle igatahes uus süsteem meeldib.
                  Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                  Kommentaar


                    Tuleva aasta Meistrite Liiga finaal Madridis leiab aset 22. mail, mis on laupäevane päev. Nüüd on kõigil võimalik lont korralikult kinni tõmmata.

                    Kommentaar


                      Väga lahe oleks kui Real Madrid paneks enda nagu juubeli 10.nda CL-i kinni enda Santiàgo Bernabèul

                      Kommentaar


                        Pigem võiks Liverpool võita, nagu oli see Istanbulis. Ning eelnevas staadiumis kuskil, võiks Barca tühikargajatele koti pähe tõmmata.
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          ära väga kõvasti vastu rinda tao. Vaatamata seisule 3-3 saadi mänguliselt ju ikkagi nii peksa kui saada sai. LIV - MIL finaalis vol2 olid punased ikka kõvasti asjalikumad kui eelmises finaalis, olgugi et kaotasid.

                          Kommentaar


                            Kui Liverpool lõi oma kolmanda värava Milan'ile, olid emotsioonid laes. Teises finaalis, Kreekas oli vist, sellist tunnet ei tekkinud kordagi. Ja mänguliselt, oli Istanbuli finaal ilusam.
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Jajah, muidugi võiks võita kõigi lemmikklubid.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Miks mitte?
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X