320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

UEFA Meistrite Liiga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Eks ta siis hakkab, kui keegi seda mängu ka vaatab. Praegu on ju selgeks tehtud, et laiem huvi jalgpalli vaadata Eestis puudub. Digi-tv ajastul proovib keegi julge ilmselt meil ka eraldi spordikanaliga. Siis vast näeb ka jalgpalli.
    Sinnamaani saame vaid unistada.
    peaks tegema uuringu, kui palju on neid kes siin hiinlaste kaudu vaatavad iga nadal.
    minul naiteks siin Portugalis on moistlik vaadata telekast, sest ka see 20 eurot iga kuu maksta SportTV eest tuleb odavam kui netist vaadata, sest net on siin limiteeritud, 30GB ja iga MB mis ule laheb maksustatakse mul siin 0,015 euroga. oma teadmatusest olen siin pidanud nonda 50 euri juurde plekkima. nii et olgem onnelikud seal Eestis
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Äkki see Apple vidin toob revolutsiooni nagu Mihkel Raud "Päevalehes" kirjutas. Oli mingi selline jublakas, mis saadab arvutist pildi televusserisse ilma juhtmeteta. Huvitav kui suurelt ta streami saadaks? Vist ikka sama pisikesena...
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Tv3+ näitab homme Real Madrid vs Dynamo Kyiv mängu
        või kuulsin valesti,
        mingi venekeelne reklaam oli ...
        The Reward is Cheese.

        Kommentaar


          VS3 näitab ka nüüd Real Madridi ja Valencia mängu. Nii et vabadust minu inglise liiga vastase moanimise pärast.

          Kommentaar


            Algselt postitas jaamu
            kas kellegi on manu mängule mingit striimi?
            vali siit millist tahad http://myp2p.eu/Matches/Match2.htm
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Hirmus imelik on küll sel digisügisel jalgpalli vaadata: valik on telekas äkki nii suur. Liiga suur ütleks. Ei meeldi see ringiklõpsamise ahvatlus.
              Aga põhiaja suutsin ennast siiski Arsenali ja Porto lainel hoida. Arsenalilt väga ilus mäng. See Hleb, kellest ma varemalt pole suuremat sotti saanud, näitas väga ilusat tehnilist vutti. Ja ega Rosicky või Fabregase kohta ka ühtegi halba sõna öelda pole. Väga võimas keskväli ehitatud. Ainult need van Persie nurgalöögid polnud suuremad asjad. Loodetavasti Hoyte ikka väheke mänguaega saab - noormees veel üpris ebakindel, aga võib täitsa asja saada. Walcott ei jõudnudki ennast paraku eriti näidata.
              Portol meeldis ainult Anderson. Aga Postiga jättis ta tihtipeale liiga üksi sinna ette.
              Ja veel on minu jaoks tõeline avastus härra McGeady Celticust. Juba teist korda järjest paistis parimast küljest silma. Vana lemmik Kenny Miller on ka superhoos.
              Pea täiuslikust õhtust minu jaoks jäi puudu vaid Anderlechti võit.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                Ja veel on minu jaoks tõeline avastus härra McGeady Celticust.
                Mina olen teda juba mõnda aega huviga jälginud. McGeady näitas juba üle-eelmisel hooajal välgatusi, mida ei saanud tähele panemata jätta, aga eelmisel sesoonil ta kindlat esikoosseisu kohta Strachi arvates ei väärinud ja ei jõudnud sageli pingilegi. Alguse põhjal tundub, et alanud on siiski lõpuks tema hooaeg - kindel alustaja ja on seda oma esitustega igati õigustanud.
                On ka üsna vettpidav lootus, et temast ei saa järgmist Liam Millerit - korra noorukina on ta juba Fergiele ei öelnud. Ja vist ka Arsenalile, kui ma õigesti mäletan.
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  goalshow viasati poolt on väga bro
                  Last edited by EgoTrip; 27.09.06, 10:10. Põhjus: ei ütle
                  Слава Україні! Героям слава!

                  Kommentaar


                    Keegi teab,kust kanalitelt vutti üle kannab?
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                      Hirmus imelik on küll sel digisügisel jalgpalli vaadata: valik on telekas äkki nii suur. Liiga suur ütleks. Ei meeldi see ringiklõpsamise ahvatlus.
                      Aga põhiaja suutsin ennast siiski Arsenali ja Porto lainel hoida. Arsenalilt väga ilus mäng. See Hleb, kellest ma varemalt pole suuremat sotti saanud, näitas väga ilusat tehnilist vutti. Ja ega Rosicky või Fabregase kohta ka ühtegi halba sõna öelda pole. Väga võimas keskväli ehitatud. Ainult need van Persie nurgalöögid polnud suuremad asjad. Loodetavasti Hoyte ikka väheke mänguaega saab - noormees veel üpris ebakindel, aga võib täitsa asja saada. Walcott ei jõudnudki ennast paraku eriti näidata.
                      Portol meeldis ainult Anderson. Aga Postiga jättis ta tihtipeale liiga üksi sinna ette.
                      Ja veel on minu jaoks tõeline avastus härra McGeady Celticust. Juba teist korda järjest paistis parimast küljest silma. Vana lemmik Kenny Miller on ka superhoos.
                      Pea täiuslikust õhtust minu jaoks jäi puudu vaid Anderlechti võit.

                      Tore, et sa ka lõpuks aru said ..Hlebist siis...

                      Kommentaar


                        Ee, Jasper sul videokokkuvõtted eilsestest väravatest on?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Hirmus imelik on küll sel digisügisel jalgpalli vaadata: valik on telekas äkki nii suur. Liiga suur ütleks. Ei meeldi see ringiklõpsamise ahvatlus.
                          Kahjuks ei tea neist digivõimalustest midagi, seni olnud tavaline mõttetu kaabel-tv klient, kellelt eriti keegi midagi ei küsi - saab, mida pakutakse ja ongi kogu moos. Kuidas saaks nendele digivõimalustele ligi? Tahan ka palju rohkem ja suuremat valikut vutti oma telekasse.

                          Kommentaar


                            Täna tabas siis ebameeldiv üllatus, et Viasat näitas kõike peale Inter-Bayerni. Aga asi lahenes eriti soodasalt - nimelt vaatasin põhiscreenilt Bremen- Barcat ja leidsin Viasat Extra 3 kanali, mis näitas kordamööda umbes minutise reageerimisajaga kõikide mängude võimalusi ja väravaid. ja tuleb au anda - väga operatiivne oli. Ja väga ülevaatlik ka - väga soovitan, sest antud ülevaates oli kõik 7 mängu sees(üks oli varem ära peetud).

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Carpark North Vaata postitust
                              Kuidas saaks nendele digivõimalustele ligi? Tahan ka palju rohkem ja suuremat valikut vutti oma telekasse.
                              Mina ei oska midagi muud soovitada kui seda, mis mul endalgi kodus nüüd on. Kättesaadavus sõltub muidugi elukohast.
                              Aga eile oli Valencia - Roma päris väärt vaatamist. Hispaanlastel on päris tubli meeskond kokku pandud. Pall liikus nagu mees muiste. Ei imesta, kui kaugele jõuavad.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                Mina ei oska midagi muud soovitada kui seda, mis mul endalgi kodus nüüd on. Kättesaadavus sõltub muidugi elukohast.
                                Aga eile oli Valencia - Roma päris väärt vaatamist. Hispaanlastel on päris tubli meeskond kokku pandud. Pall liikus nagu mees muiste. Ei imesta, kui kaugele jõuavad.
                                nagu ma aru saan naitab sulle selles paketis Viasat Sport 2 jalgpalli. kas nad naitavad sel juhul digi-tv-s koiki mange korraga?
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X