320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

UEFA Meistrite Liiga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Et oleks anaali raiutud: Inglismaa klubi jõudis parimast Hispaania klubist kaugemale. Huvitav, paljud seda ootasid.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      hetkeseisuga oleks finaali võimalikud algkoosseisud millised?
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        David Alaba, Luiz Gustavo. Holger Badstuber, Terry, Ramires, Branislav Ivanovic and Raul Meireles out.

        Põhiküsimus mu meelest see, kas DM paneb Torrese Drogba kõrvale põhisse või mitte.

        Mõlemad lähevad teise järgu tagalatega. Ikka vara veel siin ennustada, liigamängudes võib ju ka veel vigastusi olla, ja mingi uudis, et FIFPRO tahab tühistada kaardid ja esitab sellekohase avalduse UEFAle: http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/....d?id=64315331

        Kommentaar


          Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
          hetkeseisuga oleks finaali võimalikud algkoosseisud millised?
          Midagi sellist?


          Bayern:
          Neuer
          Rafinha - Boateng - Tymoshchuk - Lahm
          Schweinsteiger - Kroos
          Robben - Müller - Ribery
          Gomez


          Chelsea:
          Cech
          Bosingwa - David Luiz - Cahill - Cole
          Essien - Mikel
          Mata - Lampard - Kalou/Malouda
          Drogba

          Cahilli ja Van Buyteni vigastuste kohta andmed minul puuduvad, kuid kui näiteks Van Buyten terveks saab siis võib Tymoshchuk keskväljakule Schweini kõrvale liikuda ja Kroos kõrgemale Mülleri asemele. Kui Cahill Chelsea poolelt terveks ei saa, siis ma pakun, et keegi kaitsvatest poolikutest (Essien?) keskväljale liigutatakse.

          Algselt postitas Panso Vaata postitust
          uudis, et FIFPRO tahab tühistada kaardid ja esitab sellekohase avalduse UEFAle: http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/....d?id=64315331
          See oleks minu arvates ainuõige otsus. Kõik tahavad ikkagi finaalis mängivate meeskondade parimaid koosseise näha.

          Kommentaar


            Essien pigem mängib äärekaitses siis kui Cahill ei saa terveks ja mängitakse Essien--Bos--Luiz--Cole

            Ja Tymoshchuki ma küll ei näe seal taga hästi töötamas.

            Mind paneb pigem imestama kuidas Bayerni sugusel satsil pole kogenud varukaitsjat keskele, sellist head ma mõtlen, Buyten on paras puujalg.

            Teine variant on panna mingi nooruk Breno sinna kuhugi.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mask Vaata postitust
              See oleks minu arvates ainuõige otsus. Kõik tahavad ikkagi finaalis mängivate meeskondade parimaid koosseise näha.
              see oleks jabur otsus. kõik tahavad parimaid koosseise näha samamoodi ka poolfinaalides, veerandfinaalides jne. kahelt kollaselt juba luniti see kolme peale.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Algselt postitas Panso Vaata postitust
                Essien pigem mängib äärekaitses siis kui Cahill ei saa terveks ja mängitakse Essien--Bos--Luiz--Cole

                Ja Tymoshchuki ma küll ei näe seal taga hästi töötamas.

                Mind paneb pigem imestama kuidas Bayerni sugusel satsil pole kogenud varukaitsjat keskele, sellist head ma mõtlen, Buyten on paras puujalg.

                Teine variant on panna mingi nooruk Breno sinna kuhugi.

                Sa vist pole Breno tegudega eriti kursis ja Essieni ma äärekaitses ausalt öeldes ei kujuta ette aga eks Chelsea ja Bayerni fännid teavad/oskavad paremini neid koosseise ennustada.

                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                see oleks jabur otsus. kõik tahavad parimaid koosseise näha samamoodi ka poolfinaalides, veerandfinaalides jne. kahelt kollaselt juba luniti see kolme peale.
                Pool-ja veerandfinaalides nähtigi parimaid koosseise. Miks mitte teha sarnaselt MM-i (ja EM-ile?), et kõik kollased kaardid pärast veerandfinaale tühistatakse?

                Kommentaar


                  Eurosport ka oma versiooni koosseisudest pannud ja väike ajalugu mängijate eemale jäämisest: http://uk.eurosport.yahoo.com/blogs/...132122222.html

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mask Vaata postitust
                    Sa vist pole Breno tegudega eriti kursis ja Essieni ma äärekaitses ausalt öeldes ei kujuta ette aga eks Chelsea ja Bayerni fännid teavad/oskavad paremini neid koosseise ennustada.



                    Pool-ja veerandfinaalides nähtigi parimaid koosseise. Miks mitte teha sarnaselt MM-i (ja EM-ile?), et kõik kollased kaardid pärast veerandfinaale tühistatakse?
                    Muidugi pole kursis, wiki ütleb, et kaitsja, aga Essien on mänginud RB, seda tean kohe kindlasti, olen näinud mitut mängu kus mängis RB, ka just olude sunnil.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Panso Vaata postitust
                      Muidugi pole kursis, wiki ütleb, et kaitsja, aga Essien on mänginud RB, seda tean kohe kindlasti, olen näinud mitut mängu kus mängis RB, ka just olude sunnil.
                      Tegi mingit sahkermahkerit oma villaga (pani põlema) üritades vist kindlustusraha välja petta ja pandi vahepeal isegi trellide taha. Pole Bayernis heas nimekirjas ja mängupraktikaga on tal ka suuri probleeme (0 mängu kogu hooaja jooksul). Kahtlen, kas teda üldse enam kunagi Bayerni särgis mängimas näeme.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Panso Vaata postitust
                        Mind paneb pigem imestama kuidas Bayerni sugusel satsil pole kogenud varukaitsjat keskele, sellist head ma mõtlen, Buyten on paras puujalg.
                        Nüüd (järgmiseks hooajaks) midagi ikka tuli...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mask Vaata postitust
                          Pool-ja veerandfinaalides nähtigi parimaid koosseise.
                          Marseille, van Bommel, Xabi Alonso ...

                          ja põhimõte oli muidugi, et miks peaks finaal eriprivileegid saama? kui pääsed sinna läbi kaartide, siis tuleb karistus kanda samamoodi.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Chelsea võiks Ryan Bertrandi või Sam Hutchinsoni kasutada hoopis.

                            Karistuste tühistamise osas olen Jasperiga rohkem nõus kui Jasper ise.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                              Marseille, van Bommel, Xabi Alonso ...

                              ja põhimõte oli muidugi, et miks peaks finaal eriprivileegid saama? kui pääsed sinna läbi kaartide, siis tuleb karistus kanda samamoodi.

                              Sest finaali tavaliselt ei jõuta päris iga aasta. Aga jäägu Sulle sinu arvamus. Lihtsalt kurb on, kui eelmistes ringides väga suure panuse meeskonna edenemisse finaali andnud mehed peavad seda (mõnede puhul kergete) kollaste kaartide tõttu platsi kõrvalt vaatama.

                              Kommentaar


                                see ka päris õige ei ole kui kollaseid kaarte ei arvestataks.
                                mängud veerand- ja poolfinaalis võivad selle tõttu jõhkramaks minna.

                                finaal on ühe teekonna lõpp ja sellisena võiks seda käsitledagi.
                                Seisan üksi mere ääres
                                jalas kollased sandaalid
                                valged, merevahust sääred
                                hüüan: "Elagu skandaalid!"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X