320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

UEFA Karikas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas dannar Vaata postitust
    see liiga, kus kohtunikke ära osta ei saa, ongi üks ilge jama.
    Ma ei saa nüüd aru millest sa räägid... tundub nagu Palermost, aga sellisel juhul oleksid sa nagu väga valel suunal...
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      Ma ei saa nüüd aru millest sa räägid... tundub nagu Palermost, aga sellisel juhul oleksid sa nagu väga valel suunal...
      nääh. üritasin 3. klassi tasemel iroonitseda. Ega jah, olen ka kuulnud, et mitmed klubid ei võta alati eurosarju tõsiselt, kuid sellisel tasemel katsetustesse UCL-is ikka enamasti ei langeta, välja arvatud juhul, kui edasipäes on käes või võimatuks muutunud. Samas, kui UEfas hakatakse sama juba nii varajases faasis tegema ning veel kindlalt edasipääsust kinni hoides, siis on ilmselt tegu vale formaadiga. Playoffi korral oleks lendaks katsetusi tegev meeskond suure tõenäosusega juba esimeses ringis minema

      Kommentaar


        Minu jaoks on probleem hoopis üksikisikutes, mitte üldises huvipuuduses. Guidolini sõnavõtud ja klubi president on end viletsasti reklaaminud, kuid see ei peegelda ju isegi Itaaliat tervikuna, sest Livorno võtab euroteekonda küll põnevusega, olen aru saanud. Ning kui küsida platsil käinud Palermo mängijate käest, miks te lolli mängisite, siis tekiks ilmselt mõnelgi mängijal arusaamatus, sest omast arust andis ta küll kõik mis suutis. Seega subjektiivne.

        Näiteks võiks UEFA Palermo juhtkonda karistada kui leitaks mõni paragrahv selle kohta (ehk on mõni). Tegelikult on see aga minu jaoks paras pseudoprobleem, küsimus ainult kuidas teda CL-ga võrdsemaks teha, aga sellega on UEFA ju tegelenud mitu aastat, tasuks jälgida ja lugeda uefa.com-i artikleid. Minu jaoks on UEFA Cup endiselt mainekas ettevõtmine, seda kiidavad ka Eurospordi kommentaatorid (mõtlen neid endisi mängijaid, kes stuudios käivad, mitte "The Broker" - mis iganes ta pärisnimi on - tüüpi neandertaallasi). Igatahes, UEFA karikas on ülesmäge minemas. Ahjaa, staadionid olevat pooltühjad - näiteks Ewood Park oli eile vist jah pooltühi, kuid Premiershipi ja glory poolt pimestatud lugupeetud anglofiilid jätavad tähelepanuta, et riigisiseselt liiguvad vastasmeeskondade fännihordid massilisemalt kui kontinentaalselt, eurosarja nõnda varases staadiumis eriti. Et Stadio Renzo Barbera pooltühi? Vaadake Itaalia liiga publikuhuvi. Zulte Waregem, kes oli kolinud oma euromängu suuremasse linna ja suuremale staadionile, vist küll vähese piletitulu üle kurta ei saa? Seega jälle subjektiivne, kuidas kellelegi.

        Ning kindlasti ei tohi piirata väiksemate liigade klubide (kes omavad tihtipeale palju kirglikumat toetust kui näiteks mõni Inglise liiga oma) väljundeid Euroopas. Ebaproportsionaalse home-away süsteemi kohta kirjutasin juba hooajal, mil see kehtestati (et see ei kõlba), huvitaval kombel mingit arutelu polnud siiani järgnenud (iirc), mis siis eile õhtul juhtus, et ühtäkki selline diskussioon üles kargas?

        Kommentaar


          Algselt postitas ethan Vaata postitust
          Ebaproportsionaalse home-away süsteemi kohta kirjutasin juba hooajal, mil see kehtestati (et see ei kõlba), huvitaval kombel mingit arutelu polnud siiani järgnenud
          Kõik nõustuvad/nõustusid, et see on vale?
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Ning näiteks Sevilla mängule Slovaniga tasuks juurde panna ka kontekst, enne kui tiitlikaitsjaid materdama hakata. Taheti astuda samm edasi ja kvalifitseeruda CL'i, oldi eelmise hooajaga oma profiili kõvasti Euroopas tõstetud. Ei õnnestunud, ok. Minna aga tiitlikaitsjatena Tšehhi natuke ajast mahajäänud staadionile taas UEFA Cupi teekonnale - ilmselt natuke raske üles kütta ning selles neid süüdistada on küüniline. Ning näiteks Slovani alavääristamise külje pealt (mida siin tehti kui arvati, et Sevilla neist üle peaks sõitma), tekib üldse küsimus kas mõni eelkõnelenu Tšehhi klubijalgpallist midagi teab? Peale Sparta olemasolu näiteks. Klubid nagu Mlada, Slovan on sel hooajal Euroopas mänginud täiesti võrdväärselt tugevate Euroopa keskmikena. Kindlasti klubid, kus pakend jääb sisule alla, kuid siin tulebki mängu raha, millega seda pakendit edasi arendada. Kui pakend (näiteks infrastruktuur siis) oleks ligilähedaseltki võrreldav aastaid tippliigades raha kasseerinud klubidega, oleks potentsiaalilt tegu tiitli eest võitlejatega.

            Kommentaar


              Algselt postitas ethan Vaata postitust
              Ning Slovani alavääristamise külje pealt (mida siin tehti), tekib üldse küsimus kas mõni eelkõnelenu Tšehhi klubijalgpallist midagi teab? Peale Sparta olemasolu näiteks.
              mina või? kus ma neid alavääristasin??

              Kommentaar


                Päris huvitav on täna hommikul seda kindlalt edasipääsenute nimekirja vaadata: Glasgow Rangers, Tottenham, Blackburn, Newcastle. Ma justkui hooman mingit seaduspära, aga millist küll...
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Nancy-Feyenoord:
                  It looks like there's a bit of crowd trouble here. The segration line appears to have been breached and the police are getting involved. (eurosport)

                  ei saagi aru, vist on frustreerunud hollandi fannid,
                  punavestides stjuuardid on isegi suht rahulikud ja katsuvad neid lambaid rahulikult aedikusse tagasi ajada selle asemel, et lasta politseil vabalt nuuti anda

                  P.S. ajee, pisargaasi kah platsile! see ei tee kulaliste olukorda kergemaks
                  (no pennal oli kergev6itu, aga teine kollane Feyenoordi kaitsjale suht 6igustatud)
                  GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                  GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                  (Seinfeld, The Pitch)

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                    Nancy-Feyenoord:
                    It looks like there's a bit of crowd trouble here. The segration line appears to have been breached and the police are getting involved. (eurosport)

                    ei saagi aru, vist on frustreerunud hollandi fannid,
                    punavestides stjuuardid on isegi suht rahulikud ja katsuvad neid lambaid rahulikult aedikusse tagasi ajada selle asemel, et lasta politseil vabalt nuuti anda
                    Feyenoordi fännid on ka Hollandis tuntud kui väga agressiivsed ja tüli kiskuvad. Neid nimetatakse ka nn. mustade tiimiks, samas kui Ajaxit peetakse juutide satsiks ja suurest kolmikust vaid PSV-d nö valgete satsiks. Eks see rohkem hüpoteetiline ole, kuid hetkel on PSV oma koosseisult rohkem kesk-ja lõuna-ameerika kui tuulikute ja tulpidemaa nägu. Aga see selleks.
                    Wij komen terug met de cup in de hands

                    Kommentaar


                      hollandlastele jah moru jalgpalliohtu. hispaanlastel oli aga jalle pidu. ja muidugi see et poolakad on sveitslastest nonda ule...
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas midfielder Vaata postitust
                        Feyenoordi fännid on ka Hollandis tuntud kui väga agressiivsed ja tüli kiskuvad.
                        Eks see natuke ka keskkonnast sõltu. Minu kogemus Rotterdamist oli ikka kui korralikult tööstuspeldikust.
                        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                        Kommentaar


                          keegi mõnd linki teab kust näeks Rangers vs. Partizan'i mängu

                          Kommentaar


                            Algselt postitas arizonic Vaata postitust
                            keegi mõnd linki teab kust näeks Rangers vs. Partizan'i mängu
                            Aga palun.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Peppone Vaata postitust
                              tänan!
                              nimelt, ma olen ju idioot ja mulle tuleb seda näidata..
                              kuid teinekord ole nii hää ja jäta see link endale
                              aeg lubab nagu tasuta streame ka kasutada - mõtsin noid!

                              Kommentaar


                                Tänastes viimase vooru mängudes selgusid siis viimased edasipääsejad 32 hulka. Nendeks osutusid Livorno, Leverkusen ja Braga. Tulemustest rääkides ei saa muidugi oma heameelt tagasi hoida AZ suurepärase 2:1 võidu üle võõrsil tiitlikaitsja Sevilla üle, kusjuures mõlemad Põhja-Hollandi klubi väravad lõi Shota Arveladze, neist teise 90+3 minutil.
                                Wij komen terug met de cup in de hands

                                Kommentaar

                                Working...
                                X