320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hollandi jalgpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mina huvitun Hollandi liigast. Jälgin Ajaxi toimetusi.

    Kommentaar


      Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
      Mina huvitun Hollandi liigast. Jälgin Ajaxi toimetusi.
      Tore näha, et peale Blue Rocki on veel keegi, kellele tulpidemaa liiga korda läheb.
      Wij komen terug met de cup in de hands

      Kommentaar


        Ma olen tegelikult juba aastast 96,kui Ajax CL finaalis juvele kaotas seda hollandi klubi armastanud ning kaasa elanud. Soccerneti avastasin lihtsalt kogemata töökaaslase kaudu. Minul pole tavaliselt kellegiga jalkast rääkida, siin tundub,et on võimalus

        Kommentaar


          Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
          Ma olen tegelikult juba aastast 96,kui Ajax CL finaalis juvele kaotas seda hollandi klubi armastanud ning kaasa elanud. Soccerneti avastasin lihtsalt kogemata töökaaslase kaudu. Minul pole tavaliselt kellegiga jalkast rääkida, siin tundub,et on võimalus
          Ma olen alates sellest mängust jäänud Juvele pöialt hoidma. Igal juhul, mida rohkem arutelu Hollandi teemal, seda ägedam!
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Ma olen alates sellest mängust jäänud Juvele pöialt hoidma. Igal juhul, mida rohkem arutelu Hollandi teemal, seda ägedam!

            Eks need tõsisemad Hollandi liiga fännid ongi juba vanuses, kes mäletavad 90 date Ajaxit või äärmisel juhul 2002 Feyenoordi UEFA Cupi võitu või PSV häid hooaegu CL-s 2004-2007. Ajaxi eelmise aasta edu EL-s oli pigem ühekordne juhus. Enamikule noortele vutihuvilistele ei paku Eredivisie pinget kuna pole nö suuri tähti ja puudub feimi ning sulli mentaliteet, mis viie tippliiga puhul nii atraktiivne ju tundub.
            Wij komen terug met de cup in de hands

            Kommentaar


              3 kuud tagasi sain isaks ja kinnitan, et pojast tuleb ka Ajaxi mees

              Kommentaar


                0:4 võõrsil saada Prantsusmaalt tala on muidugi praeguse Oranje madalseisu tipphetk. Nii suure kaotuse osaliseks sai koondis viimati 1961!!! Kuigi itaallasest kohtunik tegi ilmselgelt vale otsuse kui andis Strootmanile teise kollase olukorras, kus ta Griezmannile viga ei teinud kuid peale seda 0:1 seisul lagunes Hollandi kaitse täielikult. Robben oli ainus kes midagi üritas, aga ülejäänud kamp nii ründes kui keskväljal oli hale. Ka kaitseliin oli kehv ja vaid Cilleseni hiilgetõrjed hoidsid hullema skoori ära.

                Ainus positiivne asi tänasest õhtust on Bulgaaria 3:2 võit Rootsi üle, mis jätab veel teoreetilise võimaluse jõuda teiseks. Kuna nii Bulgaaria kui Rootsiga mängitakse kodus ja Rootsi on kolme ning Bulgaaria 2 silma kaugusel.
                Wij komen terug met de cup in de hands

                Kommentaar


                  3:1 kodus Bulgaaria vastu hoiab veel lootusi elus võitluses teise koha eest. Mängu kangelasteks olid Pröpper kahe väravaga ja Robben, kes lisas kolmanda. Lisaks jättis hea mulje Blind ja Promes, kes olid väravate assistide andjateks. Üsna kehvake oli taas Janssen, kes saab pidevalt võimalusi kuid ei suuda üldse skoorida. Mõistlik oleks kahes viimases valikmängus anda võimalus Dostile.

                  Kaitseliin oli nii ja naa ehkki ainus sisselastud värav sündis bulgaarlase seljast rikośeti saades. Kuna Rootsi võitis 4:0 Valgevene, siis on väravate vahe neil +11 Hollandi +vastu. Kuna selles tsüklis arvestatakse võrdsete punktide puhul üldist värvate vahet, siis on selge eelis Tre Kronoril. Isegi kui Oranje mõlemad mängud võidab (Valgevene ja Rootsi) vastu, siis jääb suure tõenäosusega rootslastele tuntav eelis parema vv näol kuna järgmises voorus võõrustavad nad kodus Luksemburgi.
                  Wij komen terug met de cup in de hands

                  Kommentaar


                    Rootsi on küll näidanud ebastabiilset mängu aga vaevalt nad luxemburgiga oskavad viikigigi mängida nii,et kahjuks kaldun arvama,et järgmine aasta Oranjet ei näegi MM-il. Lootus sureb viimasena muidugi. Hollandi mängupilt peale seda,kui Luis van Gaal neil 2014 MM.il peatreener oli on ikka vastu taevast läinud...juba MM-il vaatasin,et mingi tagasisõõtmine käis kogu aeg. Costa Rica vastu pea ühtegi ohtliku momenti jne. Minu jaoks oli see allakäigu algus kuigi jõuti imeläbi 3ndaks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
                      Rootsi on küll näidanud ebastabiilset mängu aga vaevalt nad luxemburgiga oskavad viikigigi mängida nii,et kahjuks kaldun arvama,et järgmine aasta Oranjet ei näegi MM-il. Lootus sureb viimasena muidugi. Hollandi mängupilt peale seda,kui Luis van Gaal neil 2014 MM.il peatreener oli on ikka vastu taevast läinud...juba MM-il vaatasin,et mingi tagasisõõtmine käis kogu aeg. Costa Rica vastu pea ühtegi ohtliku momenti jne. Minu jaoks oli see allakäigu algus kuigi jõuti imeläbi 3ndaks.
                      Toona oli Robbeni individuaalne meisterlikkus see, mis Oranje nii kaugele viis. Rootsi on muidugi selline sats, kes ilmselt ikkagi Luksemburgi alistab peale prantslaste ilmset nende alahindamist, kuid Holland peab ise ka Valgevene võõrsil alistama ja lisaks siis kodus viimases voorus Tre Kronori ja mõlemad mängud võimalikult suure skooriga.

                      PS. Voetbalprimeur avaldas 20 noort Hollandi talenti vanuses 16-18, keda nähakse lähimas tulevikus suurde koondisesse murdmas. Praeguse mõõna taustal on see ülevaade igati asjakohane ka Hollandi vutti mitte igapäevaselt jälgivale inimesele.

                      Het is een veelgehoord antwoord op vragen over het diepe dal waar het Nederlandse voetbal momenteel in zit: er zit een hoop talent van eigen bodem aan te komen. Maar wie zijn die talenten dan? VoetbalPrimeur zoekt het uit.
                      Wij komen terug met de cup in de hands

                      Kommentaar


                        4 voor

                        Heracles2 - 4Feyenoord
                        Willem II1 - 2ADO Den Haag
                        Ajax3 - 0PEC Zwolle
                        Excelsior0 - 3Vitesse
                        SC Heerenveen2 - 0PSV Eindhoven
                        AZ Alkmaar2 - 1NAC Breda
                        FC Utrecht2 - 0Roda JC Kerkrade
                        Sparta Rotterdam1 - 0FC Twente
                        FC Groningen1 - 1VVV-Venlo

                        Ainsana jätkab peale seda vooru täiseduga tiitlikaitsja Feyenoord. PSV sai oma esimese kaotuse ning lisaks Feyenoordile on teine kaotuseta meeskond Heerenveen. Parema vv kaudu tõusis tabeli teiseks Vitesse, Ajaxi ja Utrechti ees.

                        Nulli peal meeskondi on kolm-Twente, Roda ja Willem II.

                        Tabel

                        Wij komen terug met de cup in de hands

                        Kommentaar


                          Tundub,et Feyenoord on ka sel hooajal heas hoos...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
                            Tundub,et Feyenoord on ka sel hooajal heas hoos...
                            No seni nähtud nelja vooru põhjal kindlasti suurim tiitlikandidaat. Samas neil tulevad CL mängud ja see võib sama nädala liigamänge mõjutada. Järgmine nädal ongi peale City mängu ülioluline vastasseis PSV vastu.
                            Wij komen terug met de cup in de hands

                            Kommentaar


                              Kaks eurosarjades osalevat Hollandi klubi tegid oma esimesed esitused see nädal. Feyenoord alistus kodusel De Kuipil CL-s 0:4 Manchester Cityle ja äsja kaotas Vitesse samuti kodus Euroopa Liigas Laziole 2:3, kes oli väljas B koosseisuga.
                              Wij komen terug met de cup in de hands

                              Kommentaar


                                Siinkohal märgiks ära,et vaatasin seda mängu ning Vitesse läks kaks korda ette. Täitsa hingestatult võitlesid ja jätsid hea mulje.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X