320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Euroopa Liiga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
    Paluks siis Porto ja Benfica finaali.
    Draamat peab olema!
    Tuled ka?

    Kommentaar


      #92
      kus see finaal muide peetakse?
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        #93
        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
        kus see finaal muide peetakse?
        Tublinis.

        Kommentaar


          #94
          siis võib võimaliku Porto-Benfica finaali puhul rohkem fänne isegi Portost tulla. Ryanair lendub ju ka sinna Portost
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            #95
            Mul on lennupilet ja pressiakrediteering samuti olemas. Mõtisklen veel Londoni ja UCL-i üle, aga ma pole kindel, et ma jõuaks kaks lendu kuu jooksul endale lubada.

            Kommentaar


              #96
              Kellel huvi on, siis siin on veerandfinaalide teise vooru kokkuvõtted.

              Twente - Villareal

              PSV - Benfica

              Braga - Kiievi Dinamo

              Spartak - Porto

              Kommentaar


                #97
                Poolfinaalide esimese vooru highlightsid:

                Porto - Villareal

                Benfica - Braga

                Kommentaar


                  #98
                  Benfica vendadele ei mahtunud mitte kuidagi kaotuse mõte pähe. Kohtunik isegi andis mitte millegi eest 5 minutit lisa-aega, kuid "kahjuks" oli Braga lihtsalt parem. Võimalusi oli mõlemal meeskonnal, kuid Braga õnneks oli vastastel ründes Saviola, kes suutis mõne meetri pealt väravasse löömise asemel palli lüüa posti ning korra proovis ka poolkõva Maradonat teha.

                  Finaalis siis Braga ja Porto - ühelt poolt nothing to lose mansa ning teiselt poolt Oklahoma Thunder.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    #99
                    Öö otsa jõurasid Porto fännid hostelis ja hostelist mööda. Braga fänne pole aga eilse ja tänase päeva jooksul Dublini peal veel näinud. Ilm on muutunud isegi päikesepaisteliseks - tuleb tore päev.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Öö otsa jõurasid Porto fännid hostelis ja hostelist mööda. Braga fänne pole aga eilse ja tänase päeva jooksul Dublini peal veel näinud. Ilm on muutunud isegi päikesepaisteliseks - tuleb tore päev.

                      Kadestan sind päris korralikult. Paljuga mängu piletid said ja mis eelarve on ligikaudu sellel tripil?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                        Kadestan sind päris korralikult. Paljuga mängu piletid said ja mis eelarve on ligikaudu sellel tripil?
                        Pilet: 0, kuna olen UEFA akrediteeritud ajakirjanik, aga selle staatuse saamiseks pidin rämedalt võimlema.
                        Lend: 70 euri edasi-tagasi.
                        Ööbimine: 30 euri kaks ööd
                        Bussiga linna ja lennujaama: 6 euri
                        Söök on akrediteeringuga pmst juures. Õlu - arvestame 30 euriga.

                        Kommentaar


                          [Õlu - arvestame 30 euriga.[/QUOTE]

                          ..??? mis asja - see on mingi siks-päkki hind vai?
                          RummaBastards!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas jansa Vaata postitust
                            [Õlu - arvestame 30 euriga.
                            ..??? mis asja - see on mingi siks-päkki hind vai?[/QUOTE]

                            Kurat, ongi. Noh, siis siinkohal kipub eelarve rängalt lõhki minema.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Pilet: 0, kuna olen UEFA akrediteeritud ajakirjanik, aga selle staatuse saamiseks pidin rämedalt võimlema.
                              sellepärast muutsidki enda soccerneti nime ära, et sind ja sinu teadmisi jalkast ei tuvastataks? vä
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Pilet: 0, kuna olen UEFA akrediteeritud ajakirjanik, aga selle staatuse saamiseks pidin rämedalt võimlema.
                                Vaata, et head lood kirjutad siis finaalist.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X