320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Copa Libertadores

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Proovivad homme kell 22 uuesti...

    Kommentaar


      Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
      Proovivad homme kell 22 uuesti...
      Debiilikud, jah, homme on klaasikillud välja ravitud ja Pablo silm ka.
      Aga imeline, kuidas raha kaalub üle mängijate tervise ja elu. Pean silmas Boca. Kujutage ette, kui Boca võidab Riveri kodustaadionil 70 000 riveri fänni ees...
      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

      Kommentaar


        Kas keegi soovib lühikokkuvõtet teha? Mis juhtus? Miks kõik LA jalkaföderatsiooni vihkavad?

        Aga ma olen rahul, homme saan mängu vaadata ka.

        Kommentaar


          Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
          Kas keegi soovib lühikokkuvõtet teha? Mis juhtus? Miks kõik LA jalkaföderatsiooni vihkavad?

          Aga ma olen rahul, homme saan mängu vaadata ka.
          Sama siin
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Boca sõitis hotellist staadionile bussiga. Poolel teel Riveri poolehoidjad loopisid bussil aknad sisse kivide, pudelitega, mis iganes kätte juhtus. Sellele reageeris politsei kes lasi fännide sekka pipragaasi, mis siis läbi katkiste akende ka korralikult bussi sai. Siin pole päris kindel kas mõni pipragaasi kanister jõudis ka otse bussi, või ei. Igaljuhul staadionile jõudes paljud mängijad köhisid kopse välja ja oksendasid. Lisaks oli mõnel veri lahti ning Boca kaptenil Pablo Perezel oli klaasi silmas mille tõttu ta vahepeal haiglas käis.

            CONMEBOL arvas et täna võib ikkagi mängida ja lükkas algusaja tunni võrra edasi. Kaine mõistus oleks kohe öelnud, et täna seda mängu ei saa mängida. Sama arvas ka Riveri peatreener Gallardo ja väidetavalt olid nad ka nõus koos Bocaga mitte väljakule minemast.

            Conmeboli arstid vaatasid Boca mehed üle ja kirjutasid aruande, et kõik OK ja saavad mängida küll silmad klaasi täis ja kopsud välja köhitud.

            Tund sai täis..mitte muhvigi ei toimunud. Lükati veel 75 minutit edasi kick offi aega.

            Vahepeal käis Infantino koos Boca, Riveri ja CONMEBOLI presidentidega kohtumas ja olla öelnud, et täna peab mängima.

            Mingil hetkel tuli Tevez riietusruumist välja ning ütles otse välja, et Boca ei ole mänguks valmis ja neid sunnitakse mängima.

            Boca füsiod panid torbikud platsile, kohtikud käisid end vist liigutamas natuke, aga mitte üks Riveri ega Boca mängija väljakule ei tulnud. Sai see 75 minutit ka täis ja nüüd LÕPUKS jõuti otsusele, millele oleks pidanud kohe tulema, et mängime homme.

            Kommentaar


              Aitäh, see tegi asja palju loogilisemaks. Ma olin väga poolikult teemaga kursis ja jäi mulje nagu siin kritiseeritaks, et miks mäng toimub homme, mitte täna. Aga tundub, et õnneks ma sain lihtsalt valesti aru ja LA jalkaföderatsioonis on tõesti idioodid.

              Kommentaar


                Bussijuht ei suutnud ise lõpuni sõita ja mingil hetkel haaras rooli üks Boca asepresidentidest.

                Hetk kui bussi rünnati. Keegi mängijatest nõuab karjudes arsti.

                Kommentaar


                  Aga lõpetame ilusate toonidega. Selline oli Mauro Zarate vaade enne staadionile sõitmist hotellist.

                  Kommentaar


                    Vaadates Infantino viimase aja tegemisi, siis hakka või Blatterit taga igatsema.

                    Kommentaar


                      Sellega muidugi eile asi ei lõppenud. Boca mängijad veetsid veer paar tundi staadionil, enne kui neile uus buss suudeti kohale tuua. Riveri fännid olid juba Monumentalilt välja jõudnud, aga siis hakkasid tormijooksu tegema ja tungisid sisse tagasi. Ma ei tea miks. Vahepeal kaklesid nad politseiga, siis kaklesid omavahel.

                      Buenos Airese valitsus pani staadioni ka kinni, ehk seal ei tohi mängida. 10 minutit hiljem staadion jälle avati....La Bombonera suleti kuni teisipäevani pärast seda trenni koos publikuga...

                      Nii palju kui uudistest välja lugeda, siis Boca mehed ei ole ka täna 100% mänguks valmis. Ei füüsiliselt ja veel vähem vaimselt pärast eilset terrorit.

                      Kommentaar


                        Aus oleks mäng edasi lükata nädala võrra ja korduskohtumine pidada neutraalsel platsil, minu meelest.

                        Kommentaar


                          Täpselt minu mõte.
                          Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
                          Aus oleks mäng edasi lükata nädala võrra ja korduskohtumine pidada neutraalsel platsil, minu meelest.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
                            Aus oleks mäng edasi lükata nädala võrra ja korduskohtumine pidada neutraalsel platsil, minu meelest.
                            Tahad AFA poolt ausust või? Siis vist pead natukene rohkem Argentiina vutiga kursis olema

                            Kommentaar


                              AFA ei otsusta siin enam midagi, conmebol juhatab asja.

                              Kommentaar


                                Boca nõuab et täna ei mängitaks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X