320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paris Saint-Germain

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas RealFan Vaata postitust
    Usun küll, et oli valus.
    Live's oli raske näha ja kordust ka ei näidatud aga tõesti sõideti kanda. Ehk selge penalti ja ka tegelikult punane kaart Mascheranole. Aegluubis on hea hästi näha:

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
      Huvitav, et keegi märkinud pole, et kui Pariisis oli Rabiot nagu jumal, siis eile täiesti kohutav ja tema asemel oleks võinud seal ükskõik, milline suvaline Eesti liiga CM olla. Täielikku huumorit sai ikka mõne värava puhul näha, esiteks see omavärav, kus Iniesta lihtsalt surus end Marquinhosest vist mööda ja samal ajal Rakiticilt ka supertegutsemine Kurzawa(vist) vastu Cavani värava eel.
      Kui peaks mängu kõige kehvema valima, siis PSG poolelt Rabiot pika puuga, neid valesööte ja pallikaotusi oli keeruline üles lugeda.
      Nõus jah. Rabiot oli vast kõige rohkem närvis ning tänu sellele kaotas palli pidevalt ning üldse tegi masendava partii.
      Fino alla fine FORZA JUVE

      Kommentaar


        See Emery süüdistamine on nii ja naa. Kas Emery on süüdi, et Cavani suudab paarilt meetrilt posti lüüua või Ter Stegeniga 1 vs 1 olukorra ära käkkida? Meunier sisse jätmine oli minu jaoks kaheldav otsus aga tollel oleks kellegi teise sisse toomine midagi muutnud?
        Igatahes katarid peaksid nüüd ju Emery vallandama, sest peaeesmärk CL veerandfinaalist edasi pääseda ei täidetud. Blanc ju just seetõttu vallandati. Ise usun, et vallandamine poleks õige otsus hetkel ning lisaks ebastabiilsust just juurde.
        Fino alla fine FORZA JUVE

        Kommentaar


          Ma vaataks asja hästi kaine peaga, olen mõelnud selle eilse mängu peale, polnud kummagi poolt mängu vaadates. Jah seal oli kahtlasi olukordi. Inglise kanal mis mängu netis näitas ütles seal Rio Ferdinand, et see esimene oli küll õige penalt. Et kui nagu erapooletu endine manu vend nii ütleb, siis nagu ju peaks kõik õige olema. See selleks.

          Ma läheneks asjale hästi lihtsalt. Barca lõi 3 väravat viimase mis 6-7 minutiga. Miks PSG mehed, kes peale Neymari väravat said ju keskväljale palli lahti lüüa, ei läinud sellega lihtsalt kuhugi nurgalipu juurde? Noh ses mõttes, et kui sa oled 4:1 või 5:1 taga emma-kumma Neymari värava järel, võta see pall ja mine nurga lipu juurde ja lihtsalt mitmekesi jokuta ja hoia nagu vahest on kombeks. Neutraalsena ma saaks täiesti aru, sellises olukorras ei saa ju mingi stiilipunktide peale enam minna. Ja ei saa ju öelda, et PSG-l ei oleks materjali kes võiks seda palli seal kuskil hoidma minna.

          Selle asemel oli see just vist Verratti kes Barca väravavahile vea tegi. Ja kui kordust vaadata, siis mida ikkagist tegi PSG kaitse selle viimase värava ajal? Jäeti ju Barca mehed nii lihtsalt sinna ette lööma, ei ütleks et sealt isegi suluseisu üritati teha. Justkui nagu ei oodanud, et Neymari klassiga mees sealt annab väravasöödu?

          Kommentaar


            Algselt postitas Mustang Vaata postitust
            Selle asemel oli see just vist Verratti kes Barca väravavahile vea tegi. Ja kui kordust vaadata, siis mida ikkagist tegi PSG kaitse selle viimase värava ajal? Jäeti ju Barca mehed nii lihtsalt sinna ette lööma, ei ütleks et sealt isegi suluseisu üritati teha. Justkui nagu ei oodanud, et Neymari klassiga mees sealt annab väravasöödu?
            Tolleks hetkeks olid PSG mängijad psühholoogilised omadega täiesti läbi. Ei suudetud keskenduda ja oodati vist ainult lõpuvilet.
            Fino alla fine FORZA JUVE

            Kommentaar


              Ma loodan ka, et Emeryt lahti ei lasta. Oli täiesti kohutav mäng ja kõik, mis perse sai minna, sinna ka läks.
              Üks miljonist tuli ära ja asjad langesid kokku, mis seal ikka teha.
              Kohtunike otsused nn. käte osas on nagu nad on, võttis sellise joone ja las ta jääb.
              See Meunieri loksutamine jääb veidi kindlasti kripeldama. Ehk oleks võinud värske Aurieri teisel poolajal sisse tuua, sest oli näha, et Neymari äärt kasutatakse tunduvalt rohkem ja kogu teravus tuleb sealt, sest Rafinha parem jalg oli tõsine kaigas.
              Üldiselt ma arvan, et kogu mängu lõikes ei oldud nii kohutavad, kui see skoor näitab, aga lihtsalt paar korda jooksis mängu jooksul lühisesse ja Barca kasutas ideaalselt selle ära. Pea püsti ja edasi.

              Kommentaar


                nujah siis

                A PARIS SAINT-GERMAIN fan was left ‘hospitalised’ after an angry confrontation with PSG flops in the early hours of the morning, according to local reports in France.

                Thiago Motta allegedly hit a fan with his car – leaving him with a ‘wound on his back’ – as fans waited for PSG players to return following their stunning Champions League defeat in Barcelona.
                Fino alla fine FORZA JUVE

                Kommentaar


                  Siinkohal peab L'Equipe hinnetega leppima mängijatele.

                  Fino alla fine FORZA JUVE

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Pogba Vaata postitust
                    Siinkohal peab L'Equipe hinnetega leppima mängijatele.
                    Kohtunik parem kui PSG mängijad küll ei olnud. Ning Trapp, Rabiot ja võib-olla ka Matuidi vääriksid minu arust madalamat hinnet kui ülejäänud meeskond.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                      Kohtunik parem kui PSG mängijad küll ei olnud. Ning Trapp, Rabiot ja võib-olla ka Matuidi vääriksid minu arust madalamat hinnet kui ülejäänud meeskond.
                      Suudad sa oma eluga ikka edasi minna?

                      Kommentaar


                        Iniesta küll 8 ei vääri. Ta võeti ju 3-1 seisul välja peale 65 min. Mul jäi meelde mängu kommentaatorite kriitika tema osas just. Mitte midagi katastroofilist aga et ei suutnud enam palli ühe puutega omaks võtta ja räägiti parimate päevade ajaloost. Paar puterdamist oli veel.

                        Stegenile ja Maschale annaks lisa punkte.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                          Suudad sa oma eluga ikka edasi minna?
                          +1
                          Jube, kuidas Barcelona edu ikka vastu perset taob.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                            Suudad sa oma eluga ikka edasi minna?
                            Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                            +1
                            Jube, kuidas Barcelona edu ikka vastu perset taob.
                            Kui midagi vähegi sisulist öelda ei ole, siis parem...

                            Kommentaar


                              Kogu selle klubi build-up, rahasüstid ja suured nimed jne, on kõik selle nimel olnud, et olla CL-is väga tõsiseltvõetav ja edukas.

                              ...ja siis sa mängid 4-0 seisu maha (isegi kui veel vahepeal ühe juurde lööd võõrsil). Ma ei tea, aga see viis minuarust klubi mitu mitu sammu tagasi nüüd kogu selles (we are a big club) ambitsioonis.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                                Kohtunik parem kui PSG mängijad küll ei olnud. Ning Trapp, Rabiot ja võib-olla ka Matuidi vääriksid minu arust madalamat hinnet kui ülejäänud meeskond.
                                .....
                                Kui midagi vähegi sisulist öelda ei ole, siis parem... ole vait

                                Kommentaar

                                Working...
                                X