320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paris Saint-Germain

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Pogba Vaata postitust
    nope, RB kohale pole tasemel noort tuua
    Küll van der wiel välja veab, üllatav, et endiselt meeskonnas arvestades kui vähe mängu saab.

    Kommentaar


      Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
      Küll van der wiel välja veab, üllatav, et endiselt meeskonnas arvestades kui vähe mängu saab.
      kuna PSG nii mitmes sarjas osaleb siis oli vaja Aurier'ile vahetust.



      Mulle meeldivad need #THENEWCLASSIC temaatilised pildid aina rohkem

      Fino alla fine FORZA JUVE

      Kommentaar


        Kuidas Blanc oma mängijaid tänaseks mänguks motiveerib



        ''Siin on mänguplaan, pall on Aurier''
        Fino alla fine FORZA JUVE

        Kommentaar


          tänane lineup peaks selline tulema, ainuke erinevus, et Marquinhose asemel võib Van der Wiel alustada

          Fino alla fine FORZA JUVE

          Kommentaar


            Marquinhos alustab:


            Täna on üks neid väheseid päevi aastas, kui ma pigem koledate pealinlaste poole kaldu olen. Paluks siis end mitte täis teha inglaste vastu.

            Kommentaar


              Ja justkui märgilise tähendusena Aurier` asendaja Marquinhos eksib ja laseb poolajaks Mikelil 1-1 lüüa. Marquinhos on omal äärel ikka nõrk. Rünnakul ei anna absoluutselt midagi juurde. Aurier suudaks Baba elu kindlasti kibedamaks teha. Wan der Wiel ilmselt ka aga tema koha pealt võib kaitses käriseda.

              Üldiselt pole väga viga. PSG ei domineeri palliga enamasti mänge isegi koduliigas nii nagu Chelsea vastu täna. Aga rünnak on ikkagi suht impotentne inglaste bussi vastu.

              Edit: Teine poolaeg oli kindlasti huvitavam. Ka neutraalsele vaatajale. Olukordi oli mõlemale poole küll ja veel, kuigi PSG selgelt domineeris. Cavani üllatas. Üsna raske olukorra realiseeris ära. Viimastel aastatel on ta ikka kordi kergemaid olukordi ära käkkinud.

              2-1 seisu pealt ongi vast parem Londonisse minna. Hoiab valvsana. Mäletame ju kõik, mis kaks aastat tagasi juhtus, kui kaheksandikfinaalis 3-1 eduseisult ponidega Londonisse mängima mindi.

              Kommentaar


                Liiguvad jutud, et Aurier karistuseks saab rahatrahv 180,000€ ja hooaja lõpuni kupatatakse reservidesse. Ehk saab Prantsusmaa tugevuselt neljanda liiga vutti taguda, kui tõeks osutub.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mask Vaata postitust
                  Liiguvad jutud, et Aurier karistuseks saab rahatrahv 180,000€ ja hooaja lõpuni kupatatakse reservidesse. Ehk saab Prantsusmaa tugevuselt neljanda liiga vutti taguda, kui tõeks osutub.
                  Ja suvel müüakse maha
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Mulle esialgu jäi kõigi draamatsemisest väga vale mulje. Nüüd vaatasin ka video üle, pean tõdema, et minu arvamus küll Aurierist mingitpidi ei muutunud. Sisuliselt vastas ju vabal ajal inimeste küsimustele muude asjade kõrval samas stiilis nagu küsiti. Ju siis pole Blanc riietusruumis piisavalt autoriteet ja Ibra teatud mõttes peatreeneri lemmiklaps on ning rohkem sõnaõigust/vabadust väljakul saab kui teised. Sirigu ka teab mis hästi oma kaitset ei organiseeri, see kriitikanool ka täiesti põhjendatud. Väljenduslaad on ekstreemne, aga põhimõtteliselt sellistes klubides nagu PSG ei tekigi teab mis perekondlikku tunnet või ühtehoidvust. Palju oleneb muidugi ka peatreenerist, aga üldjuhul on taolistes klubides vaid kari kokkuliidetud individualiste. Aurier oma otsekohesuse eest saab muidugi mööda päid ja jalgu, aga neid, kes samamoodi tunnevad, on seal kindlasti rohkem.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Fouree Vaata postitust
                      Väljenduslaad on ekstreemne, aga põhimõtteliselt sellistes klubides nagu PSG ei tekigi teab mis perekondlikku tunnet või ühtehoidvust.
                      Mis need kriteeriumid on muidu, mille alla PSG ei kvalifitseeru ning mis defineerivad ära selle moraalselt õilsa ja jeesusega ekvivalentse meeskonna, kellel on siis privileeg saada osa sellistest, ainult valitutele mõeldud omadustest, nagu perekondlik tunne ja ühtehoidev meeskond?

                      Kommentaar


                        Ma ei saanud päris hästi aru eilse mängu põhjal, miks neljandik PSG rünnakutest lõppes Ibrahimovici! tsenderdusega kasti kuskilt ääre pealt. Keda ta seal otsis? Iseennast?
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Poleks Di Maria teise värava söötu andnud, siis oleks ta eilse põhjal ikka faking frustreeriv olnud. Pidevalt jooksis ennast kuhugi hunnikusse kinni, kaotas palle ja nurgalöökidest ei räägigi. Ladus neid nagu sitta vastu laudaseina. Kõik vastu esimest meest.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                            Ma ei saanud päris hästi aru eilse mängu põhjal, miks neljandik PSG rünnakutest lõppes Ibrahimovici! tsenderdusega kasti kuskilt ääre pealt. Keda ta seal otsis? Iseennast?
                            Eks ta tahtis ka palli pisut puutuda. Üldiselt on nad ikkagi Cavaniga platsil kahekesi ja siis on ka emmal-kummal kellelegi neid palle kasti riputada. Ibra vajus ka kohati keskväljale.

                            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                            Poleks Di Maria teise värava söötu andnud, siis oleks ta eilse põhjal ikka faking frustreeriv olnud. Pidevalt jooksis ennast kuhugi hunnikusse kinni, kaotas palle ja nurgalöökidest ei räägigi. Ladus neid nagu sitta vastu laudaseina. Kõik vastu esimest meest.
                            Lucas oli see, kes minu arvates nurgalöökide andmisega absoluutselt hakkama ei saanud. Di Marial oli minu mälu järgi mõned õnnestunud ka.

                            Kommentaar




                              Mäng kujunes selliseks, mis ma arvasin. Chelsea mängib rohkem kaitsvalt ja proovib oma õnne kontrate ja standard olukordadega ning PSG üritab palli vallates Chelsea värava alla tulla kaitset lahti harutama. Kuigi PSG domineeris rohkem mängu alguses siis Chelseal olid ohtlikumad rünnakud. Kui Trapp poleks hiilgavat tõrjet teinud oleks Chelsea juba varem oma tähtsa võõrsil löödud värava kätte saada. Zlatan suutis skoori avada, kuid selleks oli vaja Mikaeli abi. Irooniline, et sama mängija suutis hiljem PSG vastu värava lüüa, kui Zlatan ja Marquinhos kumbki ei suutnud palli peaga puhtaks lüüa ning Mikael sai lähilöögi sooritada.Teisel poolajal pandi tempot juurde ning võimalusi tekkis ka aga Courtois suutis edukalt need tõrjuda. Üllataval kombel suutis PSG ette viia vahetusest tulnud ning viimasel ajal alavormis olev Cavani, kui Di Maria hiilgava söödu suutis realiseerida. Kokkuvõttes oli hea mäng ja saadi võit, kuid võõrsil löödud värava jätab ka Chelseale omad võimalused. Masendav, et ükski nurgalöök ei osutunud ohtlikuks.

                              Marquinhos oli üllatavalt hea äärel ning tore olid vaadata, et ka rünnakule tikkus agaralt appi.
                              Silval ja David Luiz'il palju probleeme Costaga polnud. Motta ja Verratti olid ka tasemel keskväljal. Di Maria punnitas liiga palju ning nii mõneski olukorras oleks võinud söödu varem anda. Lisaks oleks ta võinud rohkem tööd teha palli tagasivõitmisel. Lucas oli tubli, võitles korralikult palli pärast, töötas tagasi ja võttis kaitsjaid ette. Kahju, et tema pealelöögid eile ebaõnnestusid täielikult. Zlatan sai värava kirja, kuid oleks võinud rohkem kastis püsida ja tsenderdust oodata, kui ise kastist väljas sööte jagada.
                              Fino alla fine FORZA JUVE

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Fouree Vaata postitust
                                Mulle esialgu jäi kõigi draamatsemisest väga vale mulje. Nüüd vaatasin ka video üle, pean tõdema, et minu arvamus küll Aurierist mingitpidi ei muutunud. Sisuliselt vastas ju vabal ajal inimeste küsimustele muude asjade kõrval samas stiilis nagu küsiti. Ju siis pole Blanc riietusruumis piisavalt autoriteet ja Ibra teatud mõttes peatreeneri lemmiklaps on ning rohkem sõnaõigust/vabadust väljakul saab kui teised. Sirigu ka teab mis hästi oma kaitset ei organiseeri, see kriitikanool ka täiesti põhjendatud. Väljenduslaad on ekstreemne, aga põhimõtteliselt sellistes klubides nagu PSG ei tekigi teab mis perekondlikku tunnet või ühtehoidvust. Palju oleneb muidugi ka peatreenerist, aga üldjuhul on taolistes klubides vaid kari kokkuliidetud individualiste. Aurier oma otsekohesuse eest saab muidugi mööda päid ja jalgu, aga neid, kes samamoodi tunnevad, on seal kindlasti rohkem.
                                Samas siin PSG lähtub põhimõttest, et ükski mängija pole tähtsam kui klubi. Paar päeva enne tähtsat CL kohtumist selliselt sõna võtta on väga piinlik klubi jaoks. Häbistas oma meeskonnakaaslasi ka peatreenerit sellise sõnavõtuga. Klubi peab saatma tugeva signaali, et selline asi pole aksepteeritav.
                                Fino alla fine FORZA JUVE

                                Kommentaar

                                Working...
                                X