320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paris Saint-Germain

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas metssiga Vaata postitust
    kummaline justkui, et suurimad sihtmärgid on just need võistkonnad, kus ilmselgelt peaks keegi hakkama kõige pealt ruumi tegema, et noorsand platsile mahuks. ei arsenalil ega ka psg-l draxlerile sobivate positsioonide pealt ei põle just.
    ju siis alles peale Draxleri kätte saamist öeldakse kellegile, et sry hakka klubi nüüd otsima
    Fino alla fine FORZA JUVE

    Kommentaar


      Allez!

      Fino alla fine FORZA JUVE

      Kommentaar


        Poolajaks ollakse 2-0. Hea seegi, kuigi Thiago Silva löögile jäi kaitsja viimasel hetkel ette ja kindel penalti jäi andmata, kui Cavani maha rebiti kastis. Ning Nkunku suutis kuidagi paari meetri peale palli mitte tabada. Meunier löi esimese kena tõste/löögiga. Teine oli kaitsja omavärav.

        Meunieri värav

        Fino alla fine FORZA JUVE

        Kommentaar




          Peale kaotust Guingampile võeti end kokku ja võeti kindel 5-0 võit tabeli viimasel kohal oleval Lorienti vastu. Värava said kirja Meunier, Thiago Silva (eriti hea meel, kuna tal on olnud palju ebaõnne viimastes mängudes), Cavani penaltist ning Lucas. Üks värav oli Lorienti omavärav. Mäng oli palju sujuvam seekord ning pall liikus kohati väga hästi. Eks oma osa oli ka selles, et Lorient ei tulnud bussi parkima. Neljase kaitseliini vastu osati palju paremini avaneda ja söötu otsida. Peale igat nende palli kaotust toodi pall kiiresti ründesse, kus pea igakord oli midagi ohtlikku sündimas. Skoor oleks võinud vabalt ka suurem olla aga pole hullu, kõige tähtsam, et võit võeti.

          Edinson Cavani scored his 18th goal of the first half of the league campaign against Lorient on Wednesday in Paris Saint-Germain's 5-0 win. It means the Uruguay international forward equals the club record for the halfway stage of a Ligue 1 season, matching Zlatan Ibrahimovic's 18 strikes of the 2012-13 campaign, and going one better than Carlos Bianchi in 1977-78.

          Ultrad tänasid klubi presidenti, et neid on hakatud vähe haaval tagasi lubama staadionile. Peale mängu käis Al-Khelaifi neid ka klubi toetuse eest tänamas.

          Fino alla fine FORZA JUVE

          Kommentaar


            Viimase kõlakad on, et Jese on liikumas laenule Hispaaniasse. Las Palmas pidi huvitatud olema. Ta olevat saanud ka pakkumisi Serie A klubidelt aga eelistab ikka La Ligat hetkel. Tihedalt on seostatud ka Ricardo Rodrigueze tulekut Wolfsburgist. Nimelt Emery tahab teda, kuna Maxwell lõpetab suvel ja Kurzawa on liiga tihti vigane. Aga Wolfsburg on nõus teda müüma juhul, kui ta laenatakse kuni hooaja lõpuni tagasi. Ründaja suunal lõpuks ka üks kõlakas. Nimelt ollakse huvitatud River Plate ründajast Lucas Alariost. PSG on nõus maksma 12milli aga River Plate tahab vähemalt 18milli ta eest saada.
            Fino alla fine FORZA JUVE

            Kommentaar


              Paris Saint-Germain are delighted to announce the two-year contract extension of their captain Thiago Silva. The Brazilian defender is now linked to the club until 30 June, 2020

              Kommentaar


                Kommentaar


                  Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                  Paris Saint-Germain are delighted to announce the two-year contract extension of their captain Thiago Silva. The Brazilian defender is now linked to the club until 30 June, 2020
                  Väga hea, et kapten otsustas jätkata oma karjääri PSG särgis.

                  "I'm very happy to have signed this new contract," explained the Brazil international on PSG TV. "I think it's the result of all the positive things I have achieved since arriving here. I'm very happy to be playing here and to be wearing the Paris Saint-Germain shirt. We have more dreams to fulfil. I hope that we fulfil them in 2017. With a lot of work, we will get closer to making our dreams a reality. I give everything for my family and for the club, and I will continue to do so. My goal against Lorient? That was to thank the President (laughing)! I'm happy to have been able to help my team to win this last match of the year. I had the pleasant surprise of signing my new contract directly after the match. I'm happy to be staying here until 2020."
                  Fino alla fine FORZA JUVE

                  Kommentaar


                    Algselt postitas zelee Vaata postitust
                    Nujah L'equipe ja RMC juba kinnitavad seda. Hetkel nagu ma aru sain klubi on nõus teda müüma 36 milli eest. Isiklikud lepingu tingimused on veel paika panemata.
                    Fino alla fine FORZA JUVE

                    Kommentaar


                      tundub kuidagi vähe ju, nende summade taustal, mis inglise klubid muuseas letti laovad.

                      Kommentaar


                        35+10 väidetavalt. Allapoole igasugust inglise standardit tõepoolest.
                        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                        Kommentaar


                          Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                          tundub kuidagi vähe ju, nende summade taustal, mis inglise klubid muuseas letti laovad.
                          Üks asi on osta mees klubist, kes ise otseselt pole soovi avaldanud lahkuda ja keda klubi ei taha müüa.. Draxler oli pmst persona non grata juba Huntide seas.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                            tundub kuidagi vähe ju, nende summade taustal, mis inglise klubid muuseas letti laovad.
                            Pigem tundub aus summa, sest üsna suure tõenäosusega on Draxler täistont, kes koheselt, kui asjad ei lähe nii nagu ta tahab, hakkab virisema.
                            2015 suvi. Minge m*nni, ma ei taha Schalkes olla. Fännid panevad mulle peale vigastust liiga suured pinged peale. Müüge mind maha!
                            2016 suvi. Minge m*nni, ma ei taha Wolfburgis olla. Liiga väike klubi on. Müüge mina maha!
                            2016 talv. Minge m*nni, ma ei taha Wolfburgis olla. Fännid panevad liiga suured pinged peale, sest ma virisesin suvel. Müüge mind maha!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              Pigem tundub aus summa, sest üsna suure tõenäosusega on Draxler täistont, kes koheselt, kui asjad ei lähe nii nagu ta tahab, hakkab virisema.
                              2015 suvi. Minge m*nni, ma ei taha Schalkes olla. Fännid panevad mulle peale vigastust liiga suured pinged peale. Müüge mind maha!
                              2016 suvi. Minge m*nni, ma ei taha Wolfburgis olla. Liiga väike klubi on. Müüge mina maha!
                              2016 talv. Minge m*nni, ma ei taha Wolfburgis olla. Fännid panevad liiga suured pinged peale, sest ma virisesin suvel. Müüge mind maha!
                              nagu näha tahtnuks sa teda Juvesse

                              Kommentaar


                                Jajah. Siiani nean päeva, kui Draxleri asemel otsustati Dybala tuua.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X