320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paris Saint-Germain

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kuradi "viisakas kodanik" ma teadsin juba siis väga hästi, et ta ütles neid asju mis selle PSG fänni postis välja toodud on, sellepärast oligi nimetus "viisakas kodanik" ma oma "räuskamisega" viitasin su täiesti mööda jutule. selle asemel, et omaks võtta, et rääkisid natuke viltu ja oled üks paras kloun, hakkad siin veel tõmblema hoopis. on kennaadi rsk

    Kommentaar


      Algselt postitas jermor Vaata postitust
      kuradi "viisakas kodanik" ma teadsin juba siis väga hästi, et ta ütles neid asju mis selle PSG fänni postis välja toodud on, sellepärast oligi nimetus "viisakas kodanik" ma oma "räuskamisega" viitasin su täiesti mööda jutule. selle asemel, et omaks võtta, et rääkisid natuke viltu ja oled üks paras kloun, hakkad siin veel tõmblema hoopis. on kennaadi rsk
      Teadsid väga hästi, mida ta ütles, enne kui muu maailm? "Viisakas kodanik", sina we?

      See selfie tegemise jutt liikus meedias hommikul ringi, ja fair enough, oli väärinfo. Kuid lõppkokkuvõttes jääb point samaks - sai asja eest.

      Kommentaar


        mitte enne kui muu maailm aga kindlasti kõvasti tunde enne kui teie kennaadid selle avastasite. siin on video selle venna mobiilist kus kõik tema ütlemised kuulda. minu post oli tehtud peale seda kui info juba saadaval:



        täpselt nii rahvas. jermor on taaskord teist valgusaastatega ees oma informatsiooniga. rohkem pole vaja jermori jutus kahelda. asi on otsustatud nagu minu tänaõhtune kepp maailma parima naisega. teie aga minge otsige internetist mingi video ja poleerige oma jõrmollerit selle peale

        Kommentaar


          Algselt postitas jermor Vaata postitust
          mitte enne kui muu maailm aga kindlasti kõvasti tunde enne kui teie kennaadid selle avastasite. siin on video selle venna mobiilist kus kõik tema ütlemised kuulda. minu post oli tehtud peale seda kui info juba saadaval:



          täpselt nii rahvas. jermor on taaskord teist valgusaastatega ees oma informatsiooniga. rohkem pole vaja jermori jutus kahelda. asi on otsustatud nagu minu tänaõhtune kepp maailma parima naisega. teie aga minge otsige internetist mingi video ja poleerige oma jõrmollerit selle peale
          Kuule meisterpoleeria, miks sa siis seda videot hommikul ei postitanud, kui sa meist kõigist valgusaastaid eespool olid?
          Tagant järgi oskame me kõik targutada.

          Kommentaar


            Algselt postitas jermor Vaata postitust
            mitte enne kui muu maailm aga kindlasti kõvasti tunde enne kui teie kennaadid selle avastasite. siin on video selle venna mobiilist kus kõik tema ütlemised kuulda. minu post oli tehtud peale seda kui info juba saadaval:



            täpselt nii rahvas. jermor on taaskord teist valgusaastatega ees oma informatsiooniga. rohkem pole vaja jermori jutus kahelda. asi on otsustatud nagu minu tänaõhtune kepp maailma parima naisega. teie aga minge otsige internetist mingi video ja poleerige oma jõrmollerit selle peale
            Rahune, Timo.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mask Vaata postitust
              Kuule meisterpoleeria, miks sa siis seda videot hommikul ei postitanud, kui sa meist kõigist valgusaastaid eespool olid?
              Tagant järgi oskame me kõik targutada.
              sest ma tahtsin jätta neymarist võimalikult halva mulje obv

              Kommentaar


                Neymar riskib siis 7-10 mängu bänni saada selle teo eest.
                Fino alla fine FORZA JUVE

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mask Vaata postitust
                  Hea, et Tuhvlile uus leping anti.
                  L'Equipe teatel hakkab uue lepinguga saama 7,5M€ aastas varasema 5M€ asemel, kuigi suutis ainult 4 tiitlist ainult kaks koju tuua.
                  Fino alla fine FORZA JUVE

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
                    Neymar riskib siis 7-10 mängu bänni saada selle teo eest.
                    Ma loodan väga, et ta suudab end kokku võtta ja uuel hooajal reaalselt ka jalgpalli mängida. Peale seda eelmise hooaja vigastust on mentaalne pool ikka väga katki olnud.

                    Kommentaar




                      Diiva saab kogu tähelepanu nüüd endale kuna Mbappe eemal.
                      Fino alla fine FORZA JUVE

                      Kommentaar


                        Jälle kaotus.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                          Jälle kaotus.
                          Palun mängige ülejäänud 4 mängu noortega või mängijatega, kes reaalselt tahavad mängida ja on näljased. Mõttetu nii ju.
                          "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                          Kommentaar


                            Mbappe võiks ise ka juba aru saada

                            Nîmes attacker Denis Bouanga on Kylian Mbappé: “When you compare him at Monaco & PSG, he’s not showing the same attitude. He is acting like Neymar does & is not being himself, it is annoying a lot of players.”
                            Fino alla fine FORZA JUVE

                            Kommentaar




                              Montpellier-PSG 3-2

                              Tegelikult PSG nii sitasti ei mänginud nagu tulemus võiks öelda. Lihtsalt palju rumalaid eksimusi kaitses tegid sellise asja võimalikuks. Kimpembe on ametlikult üle võtnud Kehreri rolli paska toota. Õhtu saldoks jäi siis üks omavärav ja üks kandikul kingitud värav Delortile. Paredes andis ka oma panuse, kui oma kastis lasi palli ära võtta ja sellest värav sündis. Tore, et tiitel käes aga võiks pingutada ikka, et mitte nii häbisse vajuda. Miks diivat on vaja mängitada, kui tal üldse motti pole? Eric jällegi tegi endale kohase Casperi imitatsiooni.

                              In April, PSG had the 2nd worst defence in all of Europe’s top 5 leagues (14 goals conceded), behind Huddersfield Town (15) only. (Opta)
                              This is the most exceptional collapse of domestic form for PSG in the Qatari era - unfathomable.
                              Fino alla fine FORZA JUVE

                              Kommentaar


                                Montpellier viimane värav poleks pidanud lugema, kuna nende mängija oli kastis kui Buffon palli mängu pani. VAR'iga oleks asja üle saanud vaadata aga kuna keegi ei vaielnud ka, siis ei hakatud vaatama olukorda üle.
                                Fino alla fine FORZA JUVE

                                Kommentaar

                                Working...
                                X